Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Elin Ljung Elin_ljung@live.se 070-8661040 Lila/svart/svart
FBI Tullinge (B) Henrik Gran henrikgran01@gmail.com Orange/Svart/Svart
Huddinge IBS (B) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Huddinge IBS (C) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Nacka Wallenstam IBK (A) Maria Blom mariacharlotta.mb@gmail.com 0704504976 Vit/Svart/Vit
Nacka Wallenstam IBK (B) Lennart Aronsson lennart.aronsson@icloud.com Vita strumpor svarta byxor vit tröja
Nynäshamns IBK Mats Sjögren mats.sjogren@caverion.com 070-5321068 Blå/Blå/Vit
Salems IF (A) Björn Eriksson bjer550@hotmail.com 0735019876 Blå-Lila/vit/vit
Skogås/Trångsund IBK Krister Junghahn kristerjunghahn@hotmail.com 0738465613 Blå/Blå/Blå
Sörskogens IF Oskar Laneborg oskar.laneborg@gmail.com 0705182932 Röd/Röd/Svart
Tumba GOIF Dennis Andersson anderssondennis83@gmail.com 0707296234 röd/svart/röd
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart/svart
Vendelsö IK (B) Lars Lyxell vikibyp10@gmail.com 0733168228 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (C) Martin Persson familjenpersson@gmx.com 0732282444 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IBK Sanna Stark sanna.vhibk@gmail.com 0765426306 Blå/Svart/Svart
Älta IF (A) Jonas Djäken 070-4134981 Svart/svart/svart
Älvsjö AIK IBF (B) Camilla Henriksson vildrosstigen10@gmail.com 0725110624 Blå/blå/blå
Örby IS (A) Johan Alsén 0702466407 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2020-09-26 09:00 1 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2020-09-26 09:15 1 Värmdö IF (C) - FBI Tullinge (B) Filip Öhman, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-09-26 11:45 1 Salems IF (A) - Nynäshamns IBK Shabbir Ahmed, Casper Dahlberg Skogsängshallen
2020-09-26 13:00 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Christoffer Hellström, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-09-26 14:15 1 Djurö-Vindö IF - Örby IS (A) Johan Ståhl, Noah Hulin Djurö Sporthall
2020-09-27 11:30 1 Skogås/Trångsund IBK - Sörskogens IF Kenneth Johansson, Shabbir Ahmed Skogåshallen
2020-09-27 12:00 1 Älta IF (A) - Huddinge IBS (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgshallen
2020-10-03 14:45 1 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tony Verho, Petra Dynesius Lyckeby Sporthall
Omgång 2
2 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Fleminghallen
2020-10-10 10:00 2 Örby IS (A) - Tumba GOIF Adessa Hindawi, Ines Löfstedt Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 11:00 2 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Amir Edström, Linus Bälter Tomtbergahallen
2020-10-10 11:00 2 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (B) Kenneth Johansson, Mauricio Castillo Kvarnängshallen
2020-10-10 12:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Anders Hillebrink, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-10-10 12:00 2 FBI Tullinge (B) - Djurö-Vindö IF Viggo Modigh, Oskar Ekman Tullingehallen 4
2020-10-10 12:00 2 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (C) Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 12:00 2 Huddinge IBS (C) - Älta IF (A) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Tomtbergahallen
2020-10-11 11:00 2 Skogås/Trångsund IBK - Salems IF (A) Vanessa Permatz, Josefine Svensson Skogåshallen
Omgång 3
2020-10-17 09:00 3 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Storvretens Sporthall
2020-10-17 09:00 3 Vendelsö IK (B) - Skogås/Trångsund IBK Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-10-17 09:15 3 Värmdö IF (C) - Nynäshamns IBK Ella Lassen Eriksson, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-10-17 10:00 3 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (B) Fredrik Bousset, Kenneth Johansson Åbyhallen - Haninge
2020-10-17 13:30 3 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Carl Brorsson, Filip Öhman Djurö Sporthall
2020-10-17 14:00 3 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (C) Christoffer Hellström, Aida Jönsson Myrsjöskolan
2020-10-17 17:00 3 Nacka Wallenstam IBK (A) - Salems IF (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Myrsjöskolan
2020-10-18 10:00 3 Örby IS (A) - FBI Tullinge (B) Asta Hansson, Tindra Henriksson Telefonplanshallen
2020-10-18 14:00 3 Älta IF (A) - Sörskogens IF Tyra Müller-Nord, Ida Stenberg Stavsborgshallen
Omgång 4
2020-10-24 11:00 4 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Joacim Hansson, Ludwig Dahlberg Kvarnängshallen
2020-10-24 12:00 4 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS (A) Asta Hansson, Tindra Henriksson Kämpetorpshallen 1
2020-10-24 12:15 4 Salems IF (A) - Älta IF (A) Viggo Modigh, Oskar Ekman Skogsängshallen
2020-10-24 14:15 4 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Amir Edström, Marcus Jansson Tomtbergahallen
2020-10-24 15:15 4 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK Amir Edström, Marcus Jansson Tomtbergahallen
2020-10-24 16:15 4 FBI Tullinge (B) - Tumba GOIF Ayub Aden, Jonas Kouao Rikstenshallen 5
2020-10-25 09:00 4 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Mattias Patrik Robert Thorsén, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2020-10-25 10:00 4 Skogås/Trångsund IBK - Värmdö IF (C) Niclas Woxmark, Rasmus Bergne Skogåshallen
2020-10-25 10:00 4 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B) Fredrik Hallenberg, Alexander Hellström Ormingehallen
Omgång 5
5 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Storvretens Sporthall
5 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsund IBK Djurö Sporthall
2020-10-04 13:00 5 Älta IF (A) - Vendelsö IK (B) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Stavsborgshallen
Omgång 6
2020-11-21 10:00 6 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
2020-11-21 10:00 6 Skogås/Trångsund IBK - Örby IS (A) Skogåshallen
2020-11-21 12:00 6 Huddinge IBS (C) - Huddinge IBS (B) Tomtbergahallen
2020-11-21 12:00 6 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2020-11-21 12:00 6 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Lyckeby Sporthall
2020-11-21 13:15 6 Sörskogens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnbergshallen
2020-11-22 10:45 6 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF Västertorpshallen
2020-11-22 14:00 6 Älta IF (A) - Värmdö IF (C) Stavsborgshallen
2020-11-22 14:15 6 Salems IF (A) - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
Omgång 7
2020-11-28 09:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-11-28 10:00 7 Tumba GOIF - Huddinge IBS (C) Storvretens Sporthall
2020-11-28 12:00 7 Örby IS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 13:00 7 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 13:15 7 Djurö-Vindö IF - Älta IF (A) Djurö Sporthall
2020-11-28 14:30 7 Huddinge IBS (B) - Sörskogens IF Tomtbergahallen
2020-11-28 16:00 7 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsund IBK Tullingehallen
2020-11-29 14:00 7 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (C) Myrsjöskolan
2020-11-29 15:00 7 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (B) Åbyhallen - Haninge
Omgång 8
2020-12-05 08:45 8 Sörskogens IF - Huddinge IBS (C) Kvarnbergshallen
2020-12-05 10:00 8 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lyckeby Sporthall
2020-12-05 12:00 8 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Kvarnängshallen
2020-12-05 15:00 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2020-12-06 09:15 8 Värmdö IF (C) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2020-12-06 13:30 8 Salems IF (A) - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
2020-12-06 14:00 8 Älta IF (A) - Örby IS (A) Stavsborgshallen
2020-12-06 15:00 8 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2020-12-06 15:30 8 Skogås/Trångsund IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Skogåshallen
Omgång 9
2020-12-12 09:30 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (C) Strandhallen - Tyresö
2020-12-12 10:00 9 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2020-12-12 11:00 9 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsund IBK Kvarnängshallen
2020-12-12 13:00 9 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (B) Tomtbergahallen
2020-12-12 14:00 9 Huddinge IBS (C) - Salems IF (A) Tomtbergahallen
2020-12-12 15:30 9 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-12-13 10:00 9 Örby IS (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Telefonplanshallen
2020-12-13 16:00 9 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Åbyhallen - Haninge
2020-12-19 16:00 9 FBI Tullinge (B) - Älta IF (A) Tullingehallen
Omgång 10
10 Älta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Stavsborgshallen
2021-01-09 13:15 10 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nynäshamns IBK Järla Sporthall
2021-01-16 10:00 10 Västerhaninge IBK - Örby IS (A) Åbyhallen - Haninge
2021-01-16 12:00 10 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (C) Lyckeby Sporthall
2021-01-16 13:15 10 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Djurö Sporthall
2021-01-16 14:30 10 Salems IF (A) - Sörskogens IF Skogsängshallen
2021-01-16 18:00 10 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Myrsjöskolan
2021-01-17 10:00 10 Skogås/Trångsund IBK - Tumba GOIF Skogåshallen
2021-01-17 11:15 10 Värmdö IF (C) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
Omgång 11
2021-01-09 15:15 11 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Rikstenshallen
2021-01-23 11:00 11 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) Kvarnängshallen
2021-01-23 11:00 11 Huddinge IBS (B) - Djurö-Vindö IF Tomtbergahallen
2021-01-23 11:15 11 Tumba GOIF - Salems IF (A) Storvretens Sporthall
2021-01-23 12:00 11 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (C) Tomtbergahallen
2021-01-23 15:15 11 Sörskogens IF - Vendelsö IK (B) Kvarnbergshallen
2021-01-23 15:30 11 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-01-24 09:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS (A) Tyresöhallen
2021-01-24 12:00 11 Skogås/Trångsund IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Skogåshallen
Omgång 12
2021-01-30 11:00 12 Vendelsö IK (B) - Salems IF (A) Lyckeby Sporthall
2021-01-30 12:15 12 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Åbyhallen - Haninge
2021-01-30 12:30 12 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2021-01-30 13:15 12 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (C) Djurö Sporthall
2021-01-30 15:15 12 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2021-01-31 09:00 12 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tumba GOIF Fisksätra sporthall
2021-01-31 11:15 12 Värmdö IF (C) - Sörskogens IF Värmdö sporthall
2021-01-31 14:15 12 Älta IF (A) - Skogås/Trångsund IBK Stavsborgshallen
2021-01-31 16:15 12 Örby IS (A) - Huddinge IBS (B) Kämpetorpshallen 2
Omgång 13
2021-02-06 09:15 13 Skogås/Trångsund IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2021-02-06 09:30 13 Sörskogens IF - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
2021-02-06 11:00 13 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kvarnängshallen
2021-02-06 11:30 13 Tumba GOIF - Vendelsö IK (B) Storvretens Sporthall
2021-02-06 17:30 13 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2021-02-07 11:00 13 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2021-02-07 12:00 13 Huddinge IBS (C) - Örby IS (A) Tomtbergahallen
2021-02-07 13:00 13 Salems IF (A) - Värmdö IF (C) Skogsängshallen
2021-02-07 14:00 13 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF (A) Ormingehallen
Omgång 14
2021-02-13 10:00 14 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsund IBK Åbyhallen - Haninge
2021-02-13 10:00 14 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (C) Tullingehallen
2021-02-13 11:15 14 Värmdö IF (C) - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
2021-02-13 12:00 14 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tomtbergahallen
2021-02-13 13:00 14 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Myrsjöskolan
2021-02-13 13:00 14 Örby IS (A) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-13 13:15 14 Djurö-Vindö IF - Salems IF (A) Djurö Sporthall
2021-02-14 12:00 14 Älta IF (A) - Tumba GOIF Stavsborgshallen
2021-02-14 12:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
Omgång 15
2021-02-20 08:45 15 Huddinge IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnbergshallen
2021-02-20 10:00 15 Tumba GOIF - Värmdö IF (C) Storvretens Sporthall
2021-02-20 10:00 15 Vendelsö IK (B) - Djurö-Vindö IF Lyckeby Sporthall
2021-02-20 10:45 15 Sörskogens IF - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2021-02-20 12:00 15 Skogås/Trångsund IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2021-02-20 12:00 15 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2021-02-21 10:00 15 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Ormingehallen
2021-02-21 13:00 15 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Stavsborgshallen
2021-02-21 14:00 15 Salems IF (A) - Örby IS (A) Skogsängshallen
Omgång 16
2021-03-13 09:45 16 Västerhaninge IBK - Älta IF (A) Åbyhallen - Haninge
2021-03-13 11:00 16 Örby IS (A) - Vendelsö IK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-03-13 11:00 16 FBI Tullinge (B) - Salems IF (A) Tullingehallen
2021-03-13 11:00 16 Huddinge IBS (C) - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2021-03-13 12:00 16 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsund IBK Tomtbergahallen
2021-03-13 12:15 16 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (C) Djurö Sporthall
2021-03-13 13:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF Myrsjöskolan
2021-03-13 15:30 16 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 1
2021-03-14 12:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Strandhallen - Tyresö
Omgång 17
2021-03-20 16:00 17 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) Myrsjöskolan
2021-03-21 11:15 17 Salems IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Skogsängshallen
2021-03-21 12:00 17 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stavsborgshallen
2021-03-27 10:00 17 Tumba GOIF - Djurö-Vindö IF Storvretens Sporthall
2021-03-27 10:45 17 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2021-03-27 11:00 17 Skogås/Trångsund IBK - Huddinge IBS (C) Skogåshallen
2021-03-27 11:15 17 Värmdö IF (C) - Örby IS (A) Värmdö sporthall
2021-03-27 14:00 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2021-03-28 13:15 17 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge (B) Lyckeby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis