Spelprogram - Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bromölla IBK P08/09 Patrik Öhman patrikohman@icloud.com 0760002069 Blå/Blå/Vit
Emmaljunga GOIF P09 Emmie Simonsson emmie.simonsson@hotmail.com 0736-784188 Grön/Svart/Svart
FBC Engelholm P09 Andre' Jönsson andre.jonsson@unisport.com 0702824250 Vit/Svart/Orange
FC Helsingborg P08/09 Blå/svart, Svart, Svart
Frosta IBF P08/09 Petra Olsson petra.olsson@jenseneducation.se 070-631 59 63 Röd/Röd/Röd
Gantofta IBK P10 Hussein Mehmedovic husein@apersonal.se 076-100 09 91 Rosa/Svart/Svart
Göinge IBK P08 svart, svart, svart
Hjärnarps IBK P08-09 Grön, Svart, svart
Höganäs IBF P09 John Malmqvist john.a.malmqvist@gmail.com 0708899595 Röd/Blå/Vit
IBK Landskrona P09 Mikael Hjelmqvist Mikael.hjelmqvist@gmail.com 0733-902719 Svart/Svart/Svart
IBK Osby Andreas Liljenberg 0709726130 Svart/Svart/Svart
Munka Ljungby IBK Akademi Mörkblå, Mörkblå, Blå
Perstorp Bälinge IBK Filip Sernert f.sernert@gmail.com 070-82 70 326 Ceries/Svart/Svart
Röke IBK P09 Röd Jörgen Sandqvist sandqvist.jorgen@gmail.com 0736208151 Vinrött/Svart/Svart
Röke IBK P09 Svart Jörgen Sandqvist sandqvist.jorgen@gmail.com 0736208151 Vinrött/Svart/Svart
Willands IBK P08/09 Neongrön, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS P09 Per Käck per@kack.nu 070-001 97 39 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 12:30 1 Bromölla IBK P08/09 - Frosta IBF P08/09 Tianshallen
2020-10-17 13:30 1 Frosta IBF P08/09 - Emmaljunga GOIF P09 Tianshallen
2020-10-17 14:30 1 Emmaljunga GOIF P09 - Bromölla IBK P08/09 Tianshallen
Omgång 2
2020-10-10 10:00 2 Willands IBK P08/09 - Göinge IBK P08 Nosabyhallen
2020-10-10 11:00 2 Göinge IBK P08 - Röke IBK P09 Svart Nosabyhallen
2020-10-10 12:00 2 Röke IBK P09 Svart - Willands IBK P08/09 Nosabyhallen
Omgång 3
2020-10-10 13:30 3 Munka Ljungby IBK Akademi - Perstorp Bälinge IBK Munkahallen
2020-10-10 14:30 3 Perstorp Bälinge IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P09 Munkahallen
2020-10-10 15:30 3 Åstorp/Kvidinge IBS P09 - Munka Ljungby IBK Akademi Munkahallen
Omgång 4
2020-10-11 13:00 4 FC Helsingborg P08/09 - Höganäs IBF P09 Helsingborg Arena B
2020-10-11 14:00 4 Höganäs IBF P09 - Gantofta IBK P10 Helsingborg Arena B
2020-10-11 15:00 4 Gantofta IBK P10 - FC Helsingborg P08/09 Helsingborg Arena B
Omgång 5
2020-11-15 5 Emmaljunga GOIF P09 - Hjärnarps IBK P08-09
2020-11-15 5 Hjärnarps IBK P08-09 - Willands IBK P08/09
2020-11-15 5 Willands IBK P08/09 - Emmaljunga GOIF P09
Omgång 6
2020-11-15 6 Åstorp/Kvidinge IBS P09 - Höganäs IBF P09
2020-11-15 6 Höganäs IBF P09 - Göinge IBK P08
2020-11-15 6 Göinge IBK P08 - Åstorp/Kvidinge IBS P09
Omgång 7
2020-11-07 7 Röke IBK P09 Röd - IBK Landskrona P09
2020-11-07 7 IBK Landskrona P09 - FBC Engelholm P09
2020-11-07 7 FBC Engelholm P09 - Röke IBK P09 Röd
Omgång 8
2020-11-14 8 Perstorp Bälinge IBK - IBK Osby
2020-11-14 8 IBK Osby - FC Helsingborg P08/09
2020-11-14 8 FC Helsingborg P08/09 - Perstorp Bälinge IBK
Omgång 9
2020-11-21 9 Höganäs IBF P09 - IBK Landskrona P09
2020-11-21 9 IBK Landskrona P09 - Röke IBK P09 Röd
2020-11-21 9 Röke IBK P09 Röd - Höganäs IBF P09
Omgång 10
2020-11-21 10 Frosta IBF P08/09 - Röke IBK P09 Svart
2020-11-21 10 Röke IBK P09 Svart - FC Helsingborg P08/09
2020-11-21 10 FC Helsingborg P08/09 - Frosta IBF P08/09
Omgång 11
2020-11-22 11 Göinge IBK P08 - Bromölla IBK P08/09
2020-11-22 11 Bromölla IBK P08/09 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-11-22 11 Munka Ljungby IBK Akademi - Göinge IBK P08
Omgång 12
2020-11-22 12 Hjärnarps IBK P08-09 - Gantofta IBK P10
2020-11-22 12 Gantofta IBK P10 - IBK Osby
2020-11-22 12 IBK Osby - Hjärnarps IBK P08-09
Omgång 13
2020-12-06 13 FBC Engelholm P09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09
2020-12-06 13 Åstorp/Kvidinge IBS P09 - Emmaljunga GOIF P09
2020-12-06 13 Emmaljunga GOIF P09 - FBC Engelholm P09
Omgång 14
2020-12-05 14 Gantofta IBK P10 - IBK Landskrona P09
2020-12-05 14 IBK Landskrona P09 - Willands IBK P08/09
2020-12-05 14 Willands IBK P08/09 - Gantofta IBK P10
Omgång 15
2020-12-05 15 IBK Osby - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-12-05 15 Munka Ljungby IBK Akademi - Frosta IBF P08/09
2020-12-05 15 Frosta IBF P08/09 - IBK Osby
Omgång 16
2020-12-05 16 Röke IBK P09 Svart - Perstorp Bälinge IBK
2020-12-05 16 Perstorp Bälinge IBK - Hjärnarps IBK P08-09
2020-12-05 16 Hjärnarps IBK P08-09 - Röke IBK P09 Svart
Omgång 17
2021-01-17 12:45 17 Gantofta IBK P10 - Emmaljunga GOIF P09 Västergårdshallen
2021-01-17 13:45 17 Emmaljunga GOIF P09 - IBK Osby Västergårdshallen
2021-01-17 14:45 17 IBK Osby - Gantofta IBK P10 Västergårdshallen
Omgång 18
2021-01-24 10:45 18 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P08/09 Munkahallen
2021-01-24 11:45 18 FC Helsingborg P08/09 - IBK Landskrona P09 Munkahallen
2021-01-24 12:45 18 IBK Landskrona P09 - Munka Ljungby IBK Akademi Munkahallen
Omgång 19
2021-01-16 10:00 19 Willands IBK P08/09 - Perstorp Bälinge IBK Nosabyhallen
2021-01-16 11:00 19 Perstorp Bälinge IBK - Röke IBK P09 Röd Nosabyhallen
2021-01-16 12:00 19 Röke IBK P09 Röd - Willands IBK P08/09 Nosabyhallen
Omgång 20
2021-01-24 12:00 20 Hjärnarps IBK P08-09 - FBC Engelholm P09 Magnarpshallen
2021-01-24 13:00 20 FBC Engelholm P09 - Frosta IBF P08/09 Magnarpshallen
2021-01-24 14:00 20 Frosta IBF P08/09 - Hjärnarps IBK P08-09 Magnarpshallen
Omgång 21
2021-01-30 10:00 21 Perstorp Bälinge IBK - Frosta IBF P08/09 Ugglehallen
2021-01-30 11:00 21 Frosta IBF P08/09 - IBK Landskrona P09 Ugglehallen
2021-01-30 12:00 21 IBK Landskrona P09 - Perstorp Bälinge IBK Ugglehallen
Omgång 22
2021-01-30 10:00 22 Bromölla IBK P08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09 Tianshallen
2021-01-30 11:00 22 Åstorp/Kvidinge IBS P09 - Röke IBK P09 Svart Tianshallen
2021-01-30 12:00 22 Röke IBK P09 Svart - Bromölla IBK P08/09 Tianshallen
Omgång 23
2021-01-31 12:00 23 FC Helsingborg P08/09 - Röke IBK P09 Röd Västergårdshallen
2021-01-31 13:00 23 Röke IBK P09 Röd - Göinge IBK P08 Västergårdshallen
2021-01-31 14:00 23 Göinge IBK P08 - FC Helsingborg P08/09 Västergårdshallen
Omgång 24
2021-01-30 10:00 24 Höganäs IBF P09 - FBC Engelholm P09 Vikenskolan
2021-01-30 11:00 24 FBC Engelholm P09 - IBK Osby Vikenskolan
2021-01-30 12:00 24 IBK Osby - Höganäs IBF P09 Vikenskolan
Omgång 25
2021-02-13 13:30 25 Frosta IBF P08/09 - Gantofta IBK P10 Höörs Idrottshall
2021-02-13 14:30 25 Gantofta IBK P10 - Emmaljunga GOIF P09 Höörs Idrottshall
2021-02-13 15:30 25 Emmaljunga GOIF P09 - Frosta IBF P08/09 Höörs Idrottshall
Omgång 26
2021-02-13 10:00 26 Röke IBK P09 Svart - Bromölla IBK P08/09 T4 Sporthall
2021-02-13 11:00 26 Bromölla IBK P08/09 - Munka Ljungby IBK Akademi T4 Sporthall
2021-02-13 12:00 26 Munka Ljungby IBK Akademi - Röke IBK P09 Svart T4 Sporthall
Omgång 27
2021-02-13 10:00 27 IBK Landskrona P09 - Hjärnarps IBK P08-09 Landskrona Idrottshall
2021-02-13 11:00 27 Hjärnarps IBK P08-09 - Höganäs IBF P09 Landskrona Idrottshall
2021-02-13 12:00 27 Höganäs IBF P09 - IBK Landskrona P09 Landskrona Idrottshall
Omgång 28
2021-02-14 09:00 28 FBC Engelholm P09 - Perstorp Bälinge IBK Strövelstorpshallen
2021-02-14 10:00 28 Perstorp Bälinge IBK - Willands IBK P08/09 Strövelstorpshallen
2021-02-14 11:00 28 Willands IBK P08/09 - FBC Engelholm P09 Strövelstorpshallen
Omgång 29
2021-03-20 12:15 29 Emmaljunga GOIF P09 - Hjärnarps IBK P08-09 Vittsjö Idrottshall
2021-03-20 13:15 29 Hjärnarps IBK P08-09 - Röke IBK P09 Svart Vittsjö Idrottshall
2021-03-20 14:15 29 Röke IBK P09 Svart - Emmaljunga GOIF P09 Vittsjö Idrottshall
Omgång 30
2021-03-21 10:00 30 Göinge IBK P08 - Röke IBK P09 Röd Broby Sim- och SH
2021-03-21 11:00 30 Röke IBK P09 Röd - Munka Ljungby IBK Akademi Broby Sim- och SH
2021-03-21 12:00 30 Munka Ljungby IBK Akademi - Göinge IBK P08 Broby Sim- och SH
Omgång 31
2021-03-13 10:00 31 IBK Osby - Bromölla IBK P08/09 Osby Sporthall
2021-03-13 11:00 31 Bromölla IBK P08/09 - Willands IBK P08/09 Osby Sporthall
2021-03-13 12:00 31 Willands IBK P08/09 - IBK Osby Osby Sporthall
Omgång 32
2021-03-21 10:00 32 Åstorp/Kvidinge IBS P09 - FC Helsingborg P08/09 Åstorps Sporthall
2021-03-21 11:00 32 FC Helsingborg P08/09 - Gantofta IBK P10 Åstorps Sporthall
2021-03-21 12:00 32 Gantofta IBK P10 - Åstorp/Kvidinge IBS P09 Åstorps Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis