Spelprogram - Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Engelholm F10/11 Rickard Lejon abrlejon@gmail.com 0734088717 Vit/Svart/Orange
FC Helsingborg F09 Johan Henningsson johanh72@gmail.com 0733-122515 Blå/svart/Svart/Svart
Häljarps SK F09/10 Robin Lindén mk_drd@hotmail.com 0730756237 Vit/Blå/Vit
Höganäs IBF F10 Anders Berlin anders.berlin@gmail.com 070-1094367 Röd/Blå/Vit
IBK Landskrona F09/10-Svart Andreas Persson Ahlberg andpers@telia.com 0705987007 Svart/Svart/Svart
IBK Osby F09 Frida Rosdahl fridarosdahl@icloud.com 0763062620 Svart/Svart/Svart
Munka-Ljungby IBK Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Röke IBK Flickor 10 Mattias Östling Ostling7@hotmail.com 070-981 80 35 Vinrött/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-11 09:00 1 Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F10 Munkahallen
2020-10-11 10:00 1 Höganäs IBF F10 - Häljarps SK F09/10 Munkahallen
2020-10-11 11:00 1 Häljarps SK F09/10 - Munka-Ljungby IBK Munkahallen
Omgång 2
2020-10-10 10:00 2 Röke IBK Flickor 10 - IBK Osby F09 T4 Sporthall
2020-10-10 11:00 2 IBK Osby F09 - FBC Engelholm F10/11 T4 Sporthall
2020-10-10 12:00 2 FBC Engelholm F10/11 - Röke IBK Flickor 10 T4 Sporthall
Omgång 3
2020-11-07 3 IBK Osby F09 - FC Helsingborg F09
2020-11-07 3 FC Helsingborg F09 - Munka-Ljungby IBK
2020-11-07 3 Munka-Ljungby IBK - IBK Osby F09
Omgång 4
2020-11-21 4 IBK Landskrona F09/10-Svart - Häljarps SK F09/10
2020-11-21 4 Häljarps SK F09/10 - Röke IBK Flickor 10
2020-11-21 4 Röke IBK Flickor 10 - IBK Landskrona F09/10-Svart
Omgång 5
2020-12-06 5 Häljarps SK F09/10 - FBC Engelholm F10/11
2020-12-06 5 FBC Engelholm F10/11 - Munka-Ljungby IBK
2020-12-06 5 Munka-Ljungby IBK - Häljarps SK F09/10
Omgång 6
2020-11-28 6 Höganäs IBF F10 - FC Helsingborg F09
2020-11-28 6 FC Helsingborg F09 - IBK Landskrona F09/10-Svart
2020-11-28 6 IBK Landskrona F09/10-Svart - Höganäs IBF F10
Omgång 7
2021-01-16 12:30 7 FC Helsingborg F09 - Häljarps SK F09/10 Helsingborg Arena B
2021-01-16 13:30 7 Häljarps SK F09/10 - Munka-Ljungby IBK Helsingborg Arena B
2021-01-16 14:30 7 Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg F09 Helsingborg Arena B
Omgång 8
2021-01-16 09:00 8 FBC Engelholm F10/11 - IBK Landskrona F09/10-Svart Strövelstorpshallen
2021-01-16 10:00 8 IBK Landskrona F09/10-Svart - Höganäs IBF F10 Strövelstorpshallen
2021-01-16 11:00 8 Höganäs IBF F10 - FBC Engelholm F10/11 Strövelstorpshallen
Omgång 9
2021-01-31 10:45 9 Munka-Ljungby IBK - FBC Engelholm F10/11 Munkahallen
2021-01-31 11:45 9 FBC Engelholm F10/11 - Röke IBK Flickor 10 Munkahallen
2021-01-31 12:45 9 Röke IBK Flickor 10 - Munka-Ljungby IBK Munkahallen
Omgång 10
2021-02-06 12:30 10 IBK Landskrona F09/10-Svart - FC Helsingborg F09 Landskrona Idrottshall
2021-02-06 13:30 10 FC Helsingborg F09 - IBK Osby F09 Landskrona Idrottshall
2021-02-06 14:30 10 IBK Osby F09 - IBK Landskrona F09/10-Svart Landskrona Idrottshall
Omgång 11
2021-03-06 10:30 11 Höganäs IBF F10 - Häljarps SK F09/10 Höganäs Sportcenter B
2021-03-06 11:30 11 Häljarps SK F09/10 - FC Helsingborg F09 Höganäs Sportcenter B
2021-03-06 12:30 11 FC Helsingborg F09 - Höganäs IBF F10 Höganäs Sportcenter B
Omgång 12
2021-03-13 10:00 12 Röke IBK Flickor 10 - IBK Osby F09 T4 Sporthall
2021-03-13 11:00 12 IBK Osby F09 - IBK Landskrona F09/10-Svart T4 Sporthall
2021-03-13 12:00 12 IBK Landskrona F09/10-Svart - Röke IBK Flickor 10 T4 Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis