Spelprogram - Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK F09/10 Neongul, Svart, Svart
Hofterups IBF F10/11 Ina Jarnekrantz m.jarnekrantz@hotmail.com 0709-479305 Svart/Svart/Svart
IBK Landskrona F09/10-Vit Andreas Persson Ahlberg andpers@telia.com 0705987007 Svart/Svart/Svart
IBK Lund F 10/11 Sandby Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund F 10/11 SÖ Henrik Bjerre Karlhenrik.bjerre@gmail.com 076-858 84 88 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund F10/11 Dalby Andreas Vikström andreas.r.vikstrom@gmail.com 0739674841 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IK Stanstad F10/11 Anna Henriksson henricssonanna@hotmail.com 070-331 82 41 Blå/svart/svart
Malmhaug IBF F10 Thomas Lorentsson thomas.lorentsson@malmhaug.se 076-101 11 50 Svart/Svart/Svart
Malmö FBC F09-10 Per Lindkvist linkan1972@hotmail.com 0708257165 Magenta/Svart/Svart
Malmö FBC F10-12 Slottsstaden Yvonne Tingslund yvonne.tingslund@malmo.se 0736385836 Magenta/Svart/Svart
Tygelsjö IK F09 Vit, Svart, Vit
Åkarps IBK F10/11 Johan Månsson johanx.mansson@tetrapak.com 0733-362666 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-11 09:00 1 Bjärreds IBK F09/10 - IBK Lund F 10/11 SÖ Bjärehovhallen
2020-10-11 10:00 1 IBK Lund F 10/11 SÖ - Hofterups IBF F10/11 Bjärehovhallen
2020-10-11 11:00 1 Hofterups IBF F10/11 - Bjärreds IBK F09/10 Bjärehovhallen
Omgång 2
2020-10-10 12:30 2 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmhaug IBF F10 Nyvångsskolan
2020-10-10 13:30 2 Malmhaug IBF F10 - Malmö FBC F10-12 Slottsstaden Nyvångsskolan
2020-10-10 14:30 2 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - IBK Lund F10/11 Dalby Nyvångsskolan
Omgång 3
2020-10-11 10:00 3 Åkarps IBK F10/11 - Tygelsjö IK F09 Dalslunds Idrottshall
2020-10-11 11:00 3 Tygelsjö IK F09 - IBK Landskrona F09/10-Vit Dalslunds Idrottshall
2020-10-11 12:00 3 IBK Landskrona F09/10-Vit - Åkarps IBK F10/11 Dalslunds Idrottshall
Omgång 4
2020-11-15 4 IBK Lund F 10/11 SÖ - Bjärreds IBK F09/10
2020-11-15 4 Bjärreds IBK F09/10 - Åkarps IBK F10/11
2020-11-15 4 Åkarps IBK F10/11 - IBK Lund F 10/11 SÖ
Omgång 5
2020-11-07 5 IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F10/11 Dalby
2020-11-07 5 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmhaug IBF F10
2020-11-07 5 Malmhaug IBF F10 - IK Stanstad F10/11
Omgång 6
2020-11-22 6 Tygelsjö IK F09 - Malmö FBC F09-10
2020-11-22 6 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F 10/11 Sandby
2020-11-22 6 IBK Lund F 10/11 Sandby - Tygelsjö IK F09
Omgång 7
2020-12-12 7 Malmhaug IBF F10 - Malmö FBC F09-10
2020-12-12 7 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F 10/11 Sandby
2020-12-12 7 IBK Lund F 10/11 Sandby - Malmhaug IBF F10
Omgång 8
2020-11-28 8 Hofterups IBF F10/11 - IBK Lund F10/11 Dalby
2020-11-28 8 IBK Lund F10/11 Dalby - IBK Landskrona F09/10-Vit
2020-11-28 8 IBK Landskrona F09/10-Vit - Hofterups IBF F10/11
Omgång 9
2020-12-06 9 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - IK Stanstad F10/11
2020-12-06 9 IK Stanstad F10/11 - Tygelsjö IK F09
2020-12-06 9 Tygelsjö IK F09 - Malmö FBC F10-12 Slottsstaden
Omgång 10
2021-01-16 12:30 10 IBK Lund F10/11 Dalby - IBK Lund F 10/11 Sandby Nyvångsskolan
2021-01-16 13:30 10 IBK Lund F 10/11 Sandby - IK Stanstad F10/11 Nyvångsskolan
2021-01-16 14:30 10 IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F10/11 Dalby Nyvångsskolan
Omgång 11
2021-01-16 09:00 11 IBK Landskrona F09/10-Vit - Bjärreds IBK F09/10 Landskrona Idrottshall
2021-01-16 10:00 11 Bjärreds IBK F09/10 - Hofterups IBF F10/11 Landskrona Idrottshall
2021-01-16 11:00 11 Hofterups IBF F10/11 - IBK Landskrona F09/10-Vit Landskrona Idrottshall
Omgång 12
2021-01-17 10:00 12 Åkarps IBK F10/11 - Malmö FBC F09-10 Dalslunds Idrottshall
2021-01-17 11:00 12 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F 10/11 SÖ Dalslunds Idrottshall
2021-01-17 12:00 12 IBK Lund F 10/11 SÖ - Åkarps IBK F10/11 Dalslunds Idrottshall
Omgång 13
2021-02-14 13:30 13 Malmö FBC F09-10 - Hofterups IBF F10/11 Kirsebergs Sporthall
2021-02-14 14:30 13 Hofterups IBF F10/11 - IBK Lund F10/11 Dalby Kirsebergs Sporthall
2021-02-14 15:30 13 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmö FBC F09-10 Kirsebergs Sporthall
Omgång 14
2021-01-30 09:00 14 Malmhaug IBF F10 - IBK Lund F 10/11 SÖ Kulladals Sporthall
2021-01-30 10:00 14 IBK Lund F 10/11 SÖ - Tygelsjö IK F09 Kulladals Sporthall
2021-01-30 11:00 14 Tygelsjö IK F09 - Malmhaug IBF F10 Kulladals Sporthall
Omgång 15
2021-02-07 11:30 15 IBK Lund F 10/11 Sandby - IK Stanstad F10/11 Killebäckshallen
2021-02-07 12:30 15 IK Stanstad F10/11 - Malmö FBC F10-12 Slottsstaden Killebäckshallen
2021-02-07 13:30 15 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - IBK Lund F 10/11 Sandby Killebäckshallen
Omgång 16
2021-03-07 11:30 16 Bjärreds IBK F09/10 - Åkarps IBK F10/11 Bjärehovhallen
2021-03-07 12:30 16 Åkarps IBK F10/11 - Tygelsjö IK F09 Bjärehovhallen
2021-03-07 13:30 16 Tygelsjö IK F09 - Bjärreds IBK F09/10 Bjärehovhallen
Omgång 17
2021-03-13 10:30 17 IK Stanstad F10/11 - IBK Landskrona F09/10-Vit Bråhögshallen
2021-03-13 11:30 17 IBK Landskrona F09/10-Vit - Malmö FBC F09-10 Bråhögshallen
2021-03-13 12:30 17 Malmö FBC F09-10 - IK Stanstad F10/11 Bråhögshallen
Omgång 18
2021-03-13 13:00 18 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - Malmhaug IBF F10 Kirsebergs Sporthall
2021-03-13 14:00 18 Malmhaug IBF F10 - IBK Lund F 10/11 Sandby Kirsebergs Sporthall
2021-03-13 15:00 18 IBK Lund F 10/11 Sandby - Malmö FBC F10-12 Slottsstaden Kirsebergs Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis