Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Båstads GIF P10/11/12 Erik Lövström e.lovstrom@hotmail.se 0700915065 Svart/Svart/Vit
FBC Engelholm P10 Daniel Åkeborg daniel.akeborg@se.ey.com 0705-17 78 28 Vit/Svart/Orange
FBC Engelholm P11 Jimmy Nyström fotografjimmynystrom@gmail.com 0708-16 85 86 Vit/Svart/Orange
FC Helsingborg P10 Matts Björklund matts@mico.se 070-841 64 97 Blå/svart/Svart/Svart
FC Helsingborg P11 Peter Eisele petereisele@hotmail.com 070-267 02 61 Blå/svart/Svart/Svart
Förslövs IF P/F 09-11 Martin Nilsson martin.nilsson@bjarenet.com 0707906530 Röd/Vit/Röd
Förslövs IF P/F 09-11-2 Martin Nilsson martin.nilsson@bjarenet.com 0707906530 Röd/Vit/Röd
Hjärnarps IBK P10-11 Johan Hagbom johan.hagbom@bararelaget.se 0709767472 Grön/Vit/Vit
Höganäs IBF P10 David Johansson david.k.johansson@gmail.com 0767-217520 Röd/Blå/Vit
IBK Landskrona P10 Thomas Jacobsen tjacobsen51@icloud.com 0704-412227 Svart/Svart/Svart
Munka Ljungby IBK Akademi Fredrik Danielsson danielsson_fredrik@hotmail.com 0705322894 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 09:00 1 FC Helsingborg P10 - FBC Engelholm P10 Helsingborg Arena C
2020-10-10 10:00 1 FBC Engelholm P10 - Munka Ljungby IBK Akademi Helsingborg Arena C
2020-10-10 11:00 1 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P10 Helsingborg Arena C
Omgång 2
2020-10-18 09:00 2 Båstads GIF P10/11/12 - FC Helsingborg P11 Strandängsskolan
2020-10-18 10:00 2 FC Helsingborg P11 - Förslövs IF P/F 09-11-2 Strandängsskolan
2020-10-18 11:00 2 Förslövs IF P/F 09-11-2 - Båstads GIF P10/11/12 Strandängsskolan
Omgång 3
2020-10-18 09:00 3 FBC Engelholm P11 - Höganäs IBF P10 Strövelstorpshallen
2020-10-18 10:00 3 Höganäs IBF P10 - Hjärnarps IBK P10-11 Strövelstorpshallen
2020-10-18 11:00 3 Hjärnarps IBK P10-11 - FBC Engelholm P11 Strövelstorpshallen
Omgång 4
2020-11-22 4 Förslövs IF P/F 09-11 - FC Helsingborg P10
2020-11-22 4 FC Helsingborg P10 - IBK Landskrona P10
2020-11-22 4 IBK Landskrona P10 - Förslövs IF P/F 09-11
Omgång 5
2020-11-21 5 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF P10
2020-11-21 5 Höganäs IBF P10 - Båstads GIF P10/11/12
2020-11-21 5 Båstads GIF P10/11/12 - Munka Ljungby IBK Akademi
Omgång 6
2020-11-08 6 Hjärnarps IBK P10-11 - Förslövs IF P/F 09-11-2
2020-11-08 6 Förslövs IF P/F 09-11-2 - FBC Engelholm P11
2020-11-08 6 FBC Engelholm P11 - Hjärnarps IBK P10-11
Omgång 7
2020-12-13 7 Förslövs IF P/F 09-11-2 - FBC Engelholm P11
2020-12-13 7 FBC Engelholm P11 - FC Helsingborg P11
2020-12-13 7 FC Helsingborg P11 - Förslövs IF P/F 09-11-2
Omgång 8
2020-12-12 8 Höganäs IBF P10 - Båstads GIF P10/11/12
2020-12-12 8 Båstads GIF P10/11/12 - Förslövs IF P/F 09-11
2020-12-12 8 Förslövs IF P/F 09-11 - Höganäs IBF P10
Omgång 9
2020-11-29 9 IBK Landskrona P10 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-11-29 9 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P10
2020-11-29 9 FBC Engelholm P10 - IBK Landskrona P10
Omgång 10
2021-01-17 09:00 10 Båstads GIF P10/11/12 - Hjärnarps IBK P10-11 Strandängsskolan
2021-01-17 10:00 10 Hjärnarps IBK P10-11 - Munka Ljungby IBK Akademi Strandängsskolan
2021-01-17 11:00 10 Munka Ljungby IBK Akademi - Båstads GIF P10/11/12 Strandängsskolan
Omgång 11
2021-01-16 13:20 11 Höganäs IBF P10 - FC Helsingborg P10 Höganäs Sportcenter B
2021-01-16 14:15 11 FC Helsingborg P10 - IBK Landskrona P10 Höganäs Sportcenter B
2021-01-16 15:10 11 IBK Landskrona P10 - Höganäs IBF P10 Höganäs Sportcenter B
Omgång 12
2021-01-17 09:00 12 FBC Engelholm P10 - Förslövs IF P/F 09-11-2 Strövelstorpshallen
2021-01-17 10:00 12 Förslövs IF P/F 09-11-2 - FC Helsingborg P11 Strövelstorpshallen
2021-01-17 11:00 12 FBC Engelholm P11 - FBC Engelholm P10 Strövelstorpshallen
Omgång 13
2021-02-14 12:30 13 Förslövs IF P/F 09-11-2 - Båstads GIF P10/11/12 Förslövs Idrottshall
2021-02-14 13:30 13 Båstads GIF P10/11/12 - FC Helsingborg P10 Förslövs Idrottshall
2021-02-14 14:30 13 FC Helsingborg P10 - Förslövs IF P/F 09-11-2 Förslövs Idrottshall
Omgång 14
2021-02-07 09:00 14 FC Helsingborg P11 - Höganäs IBF P10 Helsingborg Arena C
2021-02-07 10:00 14 Höganäs IBF P10 - Hjärnarps IBK P10-11 Helsingborg Arena C
2021-02-07 11:00 14 Hjärnarps IBK P10-11 - FC Helsingborg P11 Helsingborg Arena C
Omgång 15
2021-02-07 09:00 15 FBC Engelholm P11 - Förslövs IF P/F 09-11 Strövelstorpshallen
2021-02-07 10:00 15 Förslövs IF P/F 09-11 - IBK Landskrona P10 Strövelstorpshallen
2021-02-07 11:00 15 IBK Landskrona P10 - FBC Engelholm P11 Strövelstorpshallen
Omgång 16
2021-03-21 10:00 16 FC Helsingborg P10 - Förslövs IF P/F 09-11 Helsingborg Arena B
2021-03-21 11:00 16 Förslövs IF P/F 09-11 - Hjärnarps IBK P10-11 Helsingborg Arena B
2021-03-21 12:00 16 Hjärnarps IBK P10-11 - FC Helsingborg P10 Helsingborg Arena B
Omgång 17
2021-03-14 10:45 17 Munka Ljungby IBK Akademi - Förslövs IF P/F 09-11-2 Munkahallen
2021-03-14 11:45 17 Förslövs IF P/F 09-11-2 - FBC Engelholm P10 Munkahallen
2021-03-14 12:45 17 FBC Engelholm P10 - Munka Ljungby IBK Akademi Munkahallen
Omgång 18
2021-03-13 10:00 18 IBK Landskrona P10 - FC Helsingborg P11 Landskrona Idrottshall
2021-03-13 11:00 18 FC Helsingborg P11 - FBC Engelholm P11 Landskrona Idrottshall
2021-03-13 12:00 18 FBC Engelholm P11 - IBK Landskrona P10 Landskrona Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis