Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF Herr Henrik Bernelind henrikbernelind@hotmail.com 070-5278491 Blå, Svart, Svart
Barkarö SK H3 Erik Wiig - Berglund erik.berglund@live.se svarta, svarta, svarta
Bålsta FBC HJ Svart/grå, Svart, Svart
Bålsta FBC P07 Svart/grå, Svart, Svart
Dingtuna GIF /Rönnby P05 Johan Fredriksson johanjennie@australiamail.com 070-552 66 53 svart, svart, svart/vita
Enköpings IBK H4 Anders Groth andersgroth@hotmail.com 070-4563980 Vit, Svart, Vit
Enköpings IBK Pojkar 07 Christer Roheden 0708786525 Vit, Svart, Vit
Eskilstuna Nyfors IK A-lag Thomas Tenglin tenglin.t@gmail.com 072-5159393 Röd, Svart, Röd
FBC Nyköping H1 Tobias Palm tobbepalm@outlook.com Svart, Svart, Svart
IBF Hedemora Röd, Röd, Röd
IBF Lokomotiv Avesta Vit, Vit, Vit
IBF Lokomotiv Avesta Vit, Vit, Vit
IBF Ludvika Div 3 Herrar 20-21 Magnus Johansson magnusjoh71@gmail.com 072 - 735 62 03 Svart, Svart, Svart
IBF Västerås Anna Nordström anna.nordstrom@vib.se 0708198854 Vit, Vit, Vit
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IBF Örebro Ungdom/IBK Köping Marie Johansson mariejohansson1910@gmail.com 0704555919 Röd, svart, svarta
IBF Örebro Utveckling P06/07 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P07/08 Röd, Svart, Svart
IBK Gurkstaden Västerås H3 Svart, Svart, Svart
IBK Hallsta H2 A-lag Stina Sundqvist stina_sundqvist@msn.com 070-22 56 347 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta PK2 P06 Vit, Svart, Vit
IBK Köping H2 Micael Magnusson micke@ibkkoping.se 070-323 70 07 Svart, Svart, Svart
IBK Köping H4 Svart, Svart, Svart
IBK Köping HJ Micael Magnusson micke@ibkkoping.se 070-323 70 07 Svart/Svart/Svart
IBK Köping P-08 Svart, Svart, Svart
IBK Köping P-09 Andreas Trygg andreas.trygg@koping.se 0706931230 Svart, Svart, Svart
IBK Sala (HJ) Maria Guldbacke Mia@guldbacke.se 070-214 51 55 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala H3 Hasse Eriksson hasse1.eriksson@icloud.com 070-847 99 79 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK2 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK4 Ralf Träskman ralf@badanka.nu 0706452438 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Östhammar A Ludwig Englund 070-855 00 77 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IFK Arboga H2 Magnus Andersson magnus.andersson1972@gmail.com Blå/Blå/Blå
IFK Arboga IBK ungdom H3 Peter Haglind peterhaglind73@gmail.com 0706367133 Blå, Blå, Blå
IFK Arboga PK3 Blå, Blå, Blå
IFK Gnesta A-lag Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/vit, blå, blå
IK Råby Västerås H3 David Sjödahl davidsjodahl@hotmail.com 072-561 69 69 Svart, Svart, Svart
KAIS Mora IF H1 Peter Wallin peter.wallin@kaismora.se 070-687 48 66 Röd, Svart, Svart
Karlskoga FBC Nicklas Jonsson nicklas.jonsson.coach@gmail.com 0725040003 Vit , vit, vit
Karlskoga IBF A-Lag Tomas Gustafsson tomas.kalltorp@gmail.com 072-7078180 Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF U-Lag Ina Karlsson kansli@karlskogainnebandy.se 076 401 92 09 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Ungdom HJ17 Niclas Olsson niclas.olsson@tele2.com 0730775555 Blå, svart, svart
Katrineholms IBF Herrar Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF HJ John Larsson jhl619@outlook.com 0702522283 Vit, Svart, Svart
Knäppmora AIK H3 RÖD, SVART, SVART
Knäppmora AIK H4 (B-lag) RÖD, SVART, SVART
Kopparbergs BK H3 Andreas Rosenborg andreasrosenborg@hotmail.com 0706822664 Vit, svart, Svart
Kungsörs IBK H2 Peter Skogsberg peter.skogsberg@lyreco.com 0733138869 Svart, Svart , Svart
Köpings IS H2 Svart, Svart, Svart
Lillån IBK Ung (H3) Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit, Vit
Lokomotiv Grillby IBK Loket A Richard Ytter richard@enkopingsakeri.se 0709112294 Rosa, Mörk blå, Rosa
Per-Ols IBF H2 Pasi Leinonen pasi@psl.nu 070-735 22 46 Röd / Svart / Svart
Per-Ols IBF H4 Jonas Sandberg sampe_20@hotmail.com 076-3152733 Röd, Svart, Svart
Rasbo IK H2 Felix Esevik firman.rasbo@hotmail.com 070-7921340 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rosersbergs IK A Blå, Blå, Blå
Sala Silverstaden IBK H2 Hannes Cederfeldt Hannes@rodjevent.se Svart, Svart, Svart
Sala Silverstaden IBK H4 (B) Svart, Svart, Svart
Skultuna AIK H3 blå, Svart, Svart
Skälby IBK H1 Martin Nilsson nille280@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Skälby IBK P05/06 röd Svart, Svart, Svart
Skälby IBK Ung Jari Koskela jari.koskela@se.abb.com 072-7443360 Svart, Svart, Svart
Smedjebackens IBK Träningsmatcher Svart, Svart, Svart
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF Johan Nilsson j.nilsson73@yahoo.se 0704240287 Svart, svart, Svart
Surahammars IBF Herrar Div 1 Richard Schlugi richard.schlugi@hmbcon.com 070-2249034 Gul/svart/svart
Tillberga IK Roosters Tony Sundblad tony.sundblad@outlook.com 073-4225556 Grön, Svart, Svart
Tillberga IK Ung P06/07 Grön, Svart, Svart
Tillberga IK Ung Roosters H3 Grön, Svart, Svart
Torshälla IBK JAS Fredrik Lindhé fredde.lindhe@gmail.com 070-1642400 RÖD / SVART / SVART
Torshälla IBK Representationslag Tommy Nilsson nilssontommy27@gmail.com 073-6418939 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK U-lag Tobias Jonsson tobbe.jonsson01@gmail.com 072-972 49 68 Röd, Svart, Svart
Västerås IBS H3 Vit, Vit, Vit
Västerås IBS Ungdom H2 Patrik Enberg patrik.e@vib.se 076-137 33 81 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit Patrik Axén patrik.axen@effem.com 070-6241155 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ungdom P06/07 Svart Patrik Axén patrik.axen@effem.com 070-6241155 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ungdom P08 F Vit, Svart, Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis