Spelprogram - Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK P08/09 Tomas Fagermo tomas.fagermo@gmail.com svart, svart, svart
Bergs IK H1 Patrick Liedberg packe6@hotmail.com 0709-233837 Gul, Svart, Svart
Ekeby IF P04/05 Dennis Lundin denman66@gmail.com 0760267972 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P04/06 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P07/09 Magnus Andersson pmandersson1978@gmail.com 070-6538196 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P07/09/Kumla IBK Magnus Andersson pmandersson1978@gmail.com 070-6538196 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P10 Vit Marcus Dolff marcus.dolff@gmail.com 070-3934545 Svart, Svart, Svart
Gropens IF P08/09 Stefan Carlsson stefan-carlsson@live.se 0707958833 Svart/Gul, Svart, Gul
Hagunda IF Allsvenskan Herrar Erik Jällrud erik@hagundaif.se Blå, Svart, Blå
Hovsta IF FK 9 (PF 13/14) Martin Karlsson martinkarlsson1982@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Hovsta IF FK4 (F0708) Fredrik Therus f.therus@gmail.com 0706658525 Orange, Svart, Svart
Hovsta IF P10 Michael Tybell Michael.tybell@telia.com 0705444353 Orange, Svart, Svart
Hovsta IF PK4 (P0708) Jan Lund janlund78@hotmail.com 0705167796 Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd/svart, svarta, svarta
IBF Örebro Utveckling P06/07 Daniel Ekström daniel.ekstrom1972@gmail.com Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P07/08 Henrik Axling henrik.axling@orebroinnebandy.se 073-409 60 96 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P08/09 Henrik Axling henrik.axling@orebroinnebandy.se 073-409 60 96 Röd,svart,röd
IBF Örebro Utveckling P10 Ermias Bsrat ermias.bsrat@orebroinnebandy.se +46704712918 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P13 Mikael Albertsson micke.albertsson@gmail.com Röd tröja svarta byxor o strumpor
Karlskoga IBF A-Lag Emil Olsson-Höök Cleopatraemil@hotmail.com 0761468378 Blå, Blå, Blå
Karlstad IBF Ungdom JAS Mikael Svensson miksve80@gmail.com 0766186783 Blå, svart, svart
Katrineholms IBF HJ Jani Pyykönen janip98@live.se 072-2345340 Vit, Svart, Svart
KFUM Örebro F0809 FK5 Jacob Ankarberg jacob@ankarberg.net 0734-345519 blå, blå, vit
KFUM Örebro P04/05 Martin Stensson Murtin_innebandy@hotmail.com 0702-993095 blå, blå, vit
KFUM Örebro P0809 PK6 Erik Redman erik.redman@elektroskandia.se 0722-168762 blå, blå, vit
Kumla IBK Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, Blå, Blå
Kumla IBK P05/06 Pär-Johan Wedell wedell16@hotmail.com Blå, blå, Blå
Kumla IBK PK3 Steve Sandén steve.sanden@live.se 073-0704657 Blå, blå, Blå
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grönt/vitt/vitt
Lillån IBK HJ Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK HJ Grön Emil Sundström snozaren@gmail.com 076-0103002 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK JAS Herr Oliver Kriström Oliverkristrom1@gmail.com Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK P05 Per Danielsson perdan3@gmail.com 0730-299983 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK P06 Michael Nilsson michael.nilsson69@bredband.net 070-6571425 Grön tröja, vit byxa
Lillån IBK P08 Jonny Strömberg jonnystromberg@hotmail.com 070-4135805 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK P09 Karl Hulterström karl.hulterstrom@svensktnaringsliv.se 0706711099 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK Ung (H3) Filip Lindblom fili01@handelsbanken.se 0730436512 Grön, Vit, Vit
Pålsboda IBF P07/08 Robert Eklund robert@skogsakteullt.se 076-7924140 Lila, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling HJ17 Martin Olander martin.olander@brandskyddslaget.se 070-6215505 Blå, Blå, Vit
Skälby IBK HJ P05 röd Robert Baresic robert@baresic.se 0730-883028 Svart, Svart, Svart
Skälby IBK P05 svart Kai Ojala kai.ojala@fryx.se Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Röd, Röd, Svart
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF FK4 Katarina Carlsson katarina-carlsson@hotmail.com 0705262288 röd, svart, Röd
Strängnäs IBK JAS Pierre Karlsson pierre721027@gmail.com 0703584703 Röd, Röd, Röd
Täby FC Vit, Vit, Vit
WSK Lindesberg H2 Fredrik Norling norling7@hotmail.com 070-2655345 Marinblå, Marinblå, Marinblå
WSK Lindesberg P09/10 Ronnie Pettersson ronniebalboa@hotmail.se 0706142883 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Åsbro GOIF 08-11 Annica Efremov annicaefremov.asbrogoif@gmail.com 0735095222 Gul, Svart, Svart
Örebro SK IBK Helen Stockhult helen.stockhult@telia.com 070-977 08 19 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung Johan Örnhammar johan.ornhammar@gustavsvik.se 070-6967601 Vit, svart, vit
Örebro SK Ung PK2 Annika B Knochenhauer annikas@knochenhauer.nu 0706204970 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P05 Annika B Knochenhauer annikas@knochenhauer.nu 0706204970 Vit/svart/vit
Örebro SK Ungdomsklubb P06 Thomas Lagerlöf tlagerlof@gmail.com 0761467850 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P07 Henrik Kanusson henrik.kanusson@gmail.com Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P08 Helena Eriksson helleb@gmail.com 0734407666 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P09 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P09 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 IBF Örebro Utveckling P08/09 - Örebro SK Ungdomsklubb P08 Inst. Tybblelundsskolan
2020-08-15 14:00 1 Lillån IBK JAS Herr - Strängnäs IBK JAS 3 - 6 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2020-08-16 13:00 1 IBF Örebro Allsv - Täby FC Idrottshuset, Örebro Plan 2
2020-08-16 16:00 1 Lillån IBK JAS Herr - Karlstad IBF Ungdom JAS 7 - 10 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2020-08-22 14:00 1 Lillån IBK Allsvenskan - Hagunda IF Allsvenskan Herrar 4 - 5 Tybblelundsskolan
2020-08-23 14:00 1 Lillån IBK Allsvenskan - Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 7 - 5 Tybblelundsskolan
2020-08-27 19:30 1 IBF Örebro Utveckling P07/08 - Örebro SK Ungdomsklubb P05 1 - 6 Tybblelundsskolan
2020-08-29 14:00 1 Kumla IBK - Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-08-30 19:15 1 Lillån IBK HJ - Katrineholms IBF HJ 6 - 4 Mellringehallen - Örebro
2020-08-31 18:15 1 KFUM Örebro P04/05 - Örebro SK Ungdomsklubb P05 7 - 7 Tegelbruket
2020-08-31 19:40 1 IBF Örebro Utveckling P06/07 - Lillån IBK P06 3 - 4 Tybblelundsskolan
2020-09-02 19:45 1 Örebro SK Ung - WSK Lindesberg H2 Mellringehallen - Örebro
2020-09-03 18:30 1 IBF Örebro Utveckling P08/09 - Gropens IF P08/09 4 - 2 Tybblelundsskolan
2020-09-03 19:30 1 IBF Örebro Utveckling P07/08 - Ekeby IF P07/09/Kumla IBK 3 - 2 Tybblelundsskolan
2020-09-12 14:30 1 Lillån IBK HJ Grön - Skoghalls IBK Utveckling HJ17 10 - 9 Idrottshuset, Örebro Plan 1
2020-09-17 19:45 1 Örebro SK IBK - Karlskoga IBF A-Lag 6 - 6 Mellringehallen - Örebro 12
2020-09-18 19:30 1 Lillån IBK P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 5 - 3 Lillåns skola
2020-09-19 11:15 1 Örebro SK Ungdomsklubb P05 - KFUM Örebro P04/05 -1 - -1 Mellringehallen - Örebro
2020-09-19 11:15 1 Örebro SK Ungdomsklubb P05 - KFUM Örebro P04/05 7 - 4 Mellringehallen - Örebro
2020-09-19 12:30 1 Lillån IBK P05 - Skälby IBK HJ P05 röd 8 - 12 Lillåns skola
2020-09-19 13:00 1 Kumla IBK - Bergs IK H1 1 - 9 Kumlahallen Viahallen (Stora) 20
2020-09-19 14:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P05 - Kumla IBK P05/06 10 - 7 Mellringehallen - Örebro
2020-09-19 14:30 1 Lillån IBK P05 - Skälby IBK HJ P05 röd -1 - -1 Lillåns skola
2020-09-28 18:15 1 KFUM Örebro P04/05 - Lillån IBK P05 Tegelbruket
2021-02-20 11:15 1 Ekeby IF P07/09 - Askersunds IBK P08/09 6 - 2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-02-20 12:20 1 Åsbro GOIF 08-11 - Örebro SK Ungdomsklubb P09 Åsbrohallen
2021-02-20 13:30 1 Lillån IBK P06 - Örebro SK Ungdomsklubb P06 3 - 0 Norrbyhallen
2021-02-24 20:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - IBF Örebro Utveckling P07/08 4 - 2 Adolfsbergsskolan
2021-02-27 13:15 1 IBF Örebro Utveckling P08/09 - Pålsboda IBF P07/08 Inst. Idrottshuset Örebro
2021-02-27 14:00 1 KFUM Örebro P0809 PK6 - IBF Örebro Utveckling P10 Inst. Tegelbruket
2021-02-28 13:15 1 IBF Örebro Utveckling P08/09 - Lillån IBK P09 Inst. Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-03-04 20:15   Uppskj. 1 Kumla IBK PK3 - Lillån IBK P06 Uppskj. Skogstorpskolan
2021-03-05 19:20   Uppskj. 1 Hovsta IF P10 - WSK Lindesberg P09/10 Uppskj. Hovstaskolan
2021-03-06 11:00   Uppskj. 1 IBF Örebro Utveckling P08/09 - Askersunds IBK P08/09 Uppskj. Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-03-06 13:00   Uppskj. 1 Hovsta IF FK4 (F0708) - KFUM Örebro F0809 FK5 Uppskj. Hovstaskolan
2021-03-06 13:00   Uppskj. 1 Örebro SK Ungdomsklubb P06 - Kumla IBK P05/06 Uppskj. Mellringehallen - Örebro
2021-03-06 14:00   Uppskj. 1 Lillån IBK P08 - Ekeby IF P07/09/Kumla IBK Uppskj. Lillåns skola
2021-03-07 15:00   Uppskj. 1 IBF Örebro Utveckling P13 - Hovsta IF FK 9 (PF 13/14) Uppskj. Tybblelundsskolan
2021-03-07 15:15   Uppskj. 1 Örebro SK Ungdomsklubb P09 - Lillån IBK P09 Uppskj. Navets skola
2021-03-12 19:20   Uppskj. 1 Hovsta IF P10 - Ekeby IF P10 Vit Uppskj. Hovstaskolan
2021-03-13 12:20   Uppskj. 1 Åsbro GOIF 08-11 - Hovsta IF P10 Uppskj. Åsbrohallen
2021-03-13 13:15   Uppskj. 1 Lillån IBK P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 Uppskj. Norrbyhallen
2021-03-13 14:00   Uppskj. 1 Lillån IBK P08 - Hovsta IF PK4 (P0708) Uppskj. Lillåns skola
2021-03-13 16:00   Uppskj. 1 Örebro SK Ungdomsklubb P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 Uppskj. Mellringehallen - Örebro
2021-03-19 19:20   Uppskj. 1 Hovsta IF P10 - Åsbro GOIF 08-11 Uppskj. Hovstaskolan
2021-03-20 15:00   Uppskj. 1 Hovsta IF FK4 (F0708) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF FK4 Uppskj. Hovstaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis