Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK P08/09 Tomas Fagermo tomas.fagermo@gmail.com svart, svart, svart
Bergs IK H1 Anton Nydén anton@bergsik.se Gul, Svart, Svart
Ekeby IF P04/05 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P04/06 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P07/09 Magnus Andersson maganderse@gmail.com 070-6538196 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P07/09/Kumla IBK Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P10 Vit Svart, Svart, Svart
Gropens IF P08/09 Svart, Svart, Svart
Hagunda IF Allsvenskan Herrar Therese Bergman tessanbman@gmail.com 0702640364 Blå, Svart, Blå
Hovsta IF FK 9 (PF 13/14) Patrik Ahlbeck patrik.ahlbeck@adv-asb.se Orange, Svart, Svart
Hovsta IF FK4 (F0708) Orange, Svart, Svart
Hovsta IF P10 Orange, Svart, Svart
Hovsta IF PK4 (P0708) Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@jekabtakservice.se 070-6030703 röd, svart, svart
IBF Örebro Utveckling P06/07 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P07/08 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P08/09 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P10 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P13 Röd, Svart, Svart
Karlskoga IBF A-Lag Alexander Palosaari 073-8011280 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Ungdom JAS Blå, svart, svart
Katrineholms IBF HJ John Larsson jhl619@outlook.com 0702522283 Vit, Svart, Svart
KFUM Örebro F0809 FK5 Blå, Blå, Vit
KFUM Örebro P04/05 Blå, Blå, Vit
KFUM Örebro P0809 PK6 Blå, Blå, Vit
Kumla IBK Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, Blå, Blå
Kumla IBK P05/06 Blå, blå, vit
Kumla IBK PK3 Jonas Wilén j.wilen@live.se 070-5100583 Blå, blå, vit
Lillån IBK Allsvenskan Tor Bornedal Samils Tor.bs@hotmail.com Grönt/vitt/vitt
Lillån IBK HJ Grön, Vit , Vit
Lillån IBK HJ Grön Grön, Vit , Vit
Lillån IBK JAS Herr Simon Lundin lundinsimon@hotmail.com 0735-118287 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P05 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P06 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P08 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P09 Mathias Ryden mathiasryden@hotmail.com 0702983602 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK Ung (H3) Calle Widmark callewidmark@hotmail.com Grön, Vit, Vit
Pålsboda IBF P07/08 Lila, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling HJ17 Blå, Blå, Blå
Skälby IBK HJ P05 röd Anders Mohlin anders.cm@icloud.com 070-389 97 44 Svart, Svart, Svart
Skälby IBK P05 svart Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Svart, Svart, Svart
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF FK4 Svart, svart, Svart
Strängnäs IBK JAS Maria Blomkvist maria67.blomkvist@gmail.com 0703586063 Röd, Röd, Röd
Täby FC Vit, Mörkblå, Vit
WSK Lindesberg H2 Marinblå, Marinblå, Marinblå
WSK Lindesberg P09/10 Ronnie Pettersson ronniebalboa@hotmail.com 0706142883 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Åsbro GOIF 08-11 Gul, Svart, svart
Örebro SK IBK Claes Utter claes.utter@innebandy.se 070-950 68 78 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung Tomas Andersson proswede@yahoo.com 070-3344894 Vit, svart, vit
Örebro SK Ung PK2 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P05 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P06 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P07 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P08 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se 0708-589936 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P09 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P09 Vit, svart, vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis