Spelprogram - Flickor Blå Lätt (09-11) Gävleborg

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Bollnäs F09-11 Hanna Sävenäs Hanna.savenas@gmail.com 070-5658895 Vit, Svart, Vit
Gävle GIK F11 Blå Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK F11 Röd Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Hudik/Björkberg IBK F09-11 Daniel Holm daniel.holm@gavleborg.rf.se 073-804 44 24 Blå, Blå, Blå
IBK Runsten F11-12 Johanna Jansson J.stefansdotter@hotmail.se Röd/Svart/Svart
IK Sätra F10-12 Jerry Nilsson Jerrynilsson86@gmail.com Grön/Svart/Grön
Sandvikens AIK F2011/12 Johanna Sjöberg johannasjooberg@hotmail.com 076-1632666 Svart/Svart/Svart
Storviks IF F10/11 Michael Hjulström Michael.hjulstrom@gmail.com 0707331387 Grön/Svart/Svart
Strömsbro IF F11-12 Fredrik Högberg fredrik.hogberg@hotmail.com 0766953041 Orange/blå/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 09:15 1 Gävle GIK F11 Röd - IBK Runsten F11-12 Isak Johansson, Gabriel Hermansson Vallbackskolan
2020-10-10 10:15 1 IK Sätra F10-12 - Sandvikens AIK F2011/12 Celine Pettersson, Melinda Pettersson Träffen Arena
2020-10-10 14:00 1 IBK Runsten F11-12 - Storviks IF F10/11 Celine Pettersson, Melinda Pettersson Stigslunds Idrottshall
2020-10-10 15:15 1 Gävle GIK F11 Blå - FBC Bollnäs F09-11 Torbjörn Ström, Mattias Dahlqvist Vallbackskolan
Omgång 2
2020-10-17 2 Storviks IF F10/11 - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Parkhallen
2020-10-17 10:45 2 IK Sätra F10-12 - IBK Runsten F11-12 Celine Pettersson, Gabriel Hermansson Träffen Arena
2020-10-18 15:15 2 Strömsbro IF F11-12 - Gävle GIK F11 Blå Celine Pettersson, Melinda Pettersson Stigslunds Idrottshall 3
2020-10-25 12:15 2 Sandvikens AIK F2011/12 - Gävle GIK F11 Röd Vilma Boman, Dan Vikström Bessemerhallen
Omgång 3
2020-10-31 09:15 3 Gävle GIK F11 Blå - Storviks IF F10/11 Isak Johansson, Elias Parment Vallbackskolan
2020-10-31 10:45 3 Gävle GIK F11 Röd - IBK Runsten F11-12 Isak Johansson, Elias Parment Vallbackskolan
2020-11-01 12:00 3 Strömsbro IF F11-12 - Sandvikens AIK F2011/12 Tyra Johansson, Emilia Lindberg Stigslunds Idrottshall 3
Omgång 4
2020-11-07 09:15 4 IK Sätra F10-12 - Storviks IF F10/11 Emilia Lindberg, Tyra Johansson Träffen Arena
2020-11-07 09:15 4 IBK Runsten F11-12 - Strömsbro IF F11-12 Imre Mattsson-Åkerlund, Melinda Pettersson Sjöängsskolan
2020-11-07 10:45 4 Gävle GIK F11 Röd - Hudik/Björkberg IBK F09-11 , Roger Collin Vallbackskolan 25
2020-11-08 13:45 4 Sandvikens AIK F2011/12 - Gävle GIK F11 Blå Josefin Samuelsson, Vilma Boman Bessemerhallen 33
Omgång 5
2020-11-21 12:15 5 Gävle GIK F11 Blå - IK Sätra F10-12 Vallbackskolan
2020-11-21 13:45 5 Sandvikens AIK F2011/12 - IBK Runsten F11-12 Bessemerhallen
2020-11-22 14:45 5 Storviks IF F10/11 - Gävle GIK F11 Röd Parkhallen
Omgång 6
2020-11-21 13:45 6 Gävle GIK F11 Röd - IK Sätra F10-12 Vallbackskolan
2020-11-28 12:15 6 IBK Runsten F11-12 - Gävle GIK F11 Blå Sjöängsskolan
2020-11-28 14:30 6 FBC Bollnäs F09-11 - Sandvikens AIK F2011/12 Bollnäs Sporthall A
2020-11-29 16:45 6 Strömsbro IF F11-12 - Storviks IF F10/11 Stigslunds Idrottshall
Omgång 7
2020-12-12 10:45 7 IK Sätra F10-12 - Strömsbro IF F11-12 Träffen Arena
2020-12-12 12:15 7 Gävle GIK F11 Blå - Gävle GIK F11 Röd Vallbackskolan
2020-12-20 13:45 7 Sandvikens AIK F2011/12 - Storviks IF F10/11 Bessemerhallen
Omgång 8
2021-01-10 10:45 8 Storviks IF F10/11 - IBK Runsten F11-12 Parkhallen
2021-01-10 10:45 8 Sandvikens AIK F2011/12 - IK Sätra F10-12 Bessemerhallen
2021-01-10 12:15 8 Strömsbro IF F11-12 - Gävle GIK F11 Röd Stigslunds Idrottshall
2021-02-06 17:15 8 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - Gävle GIK F11 Blå Håstaholmen
Omgång 9
2020-12-05 17:00 9 Gävle GIK F11 Röd - Sandvikens AIK F2011/12 Vallbackskolan
2020-12-19 09:15 9 Gävle GIK F11 Blå - Strömsbro IF F11-12 Novahallen - Gavlehov
2021-01-16 12:15 9 IBK Runsten F11-12 - IK Sätra F10-12 Sjöängsskolan
2021-01-17 13:30 9 FBC Bollnäs F09-11 - Storviks IF F10/11 Höghammarhallen, Bollnäs
Omgång 10
2021-01-24 12:30 10 Sandvikens AIK F2011/12 - Strömsbro IF F11-12 Bessemerhallen
2021-01-30 12:15 10 IBK Runsten F11-12 - Gävle GIK F11 Röd Sjöängsskolan
2021-01-30 15:15 10 IK Sätra F10-12 - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Träffen Arena
2021-01-31 17:00 10 Storviks IF F10/11 - Gävle GIK F11 Blå Parkhallen
Omgång 11
2021-02-06 10:00 11 FBC Bollnäs F09-11 - Gävle GIK F11 Röd Bollnäs Sporthall A
2021-02-06 10:45 11 Gävle GIK F11 Blå - Sandvikens AIK F2011/12 Vallbackskolan
2021-02-07 12:45 11 Storviks IF F10/11 - IK Sätra F10-12 Parkhallen
2021-02-07 15:15 11 Strömsbro IF F11-12 - IBK Runsten F11-12 Stigslunds Idrottshall
Omgång 12
2021-02-13 10:45 12 IK Sätra F10-12 - Gävle GIK F11 Blå Träffen Arena
2021-02-20 09:15 12 Gävle GIK F11 Röd - Storviks IF F10/11 Nynäshallen
2021-02-20 12:15 12 IBK Runsten F11-12 - Sandvikens AIK F2011/12 Sjöängsskolan
Omgång 13
2021-02-27 09:15 13 Gävle GIK F11 Blå - IBK Runsten F11-12 Vallbackskolan
2021-02-27 10:45 13 IK Sätra F10-12 - Gävle GIK F11 Röd Träffen Arena
2021-02-28 13 Sandvikens AIK F2011/12 - FBC Bollnäs F09-11 Bessemerhallen
2021-02-28 14:45 13 Storviks IF F10/11 - Strömsbro IF F11-12 Parkhallen
Omgång 14
2021-03-13 09:15 14 Gävle GIK F11 Röd - Gävle GIK F11 Blå Testebo Arena
2021-03-14 12:15 14 Strömsbro IF F11-12 - IK Sätra F10-12 Stigslunds Idrottshall
2021-03-14 14:45 14 Storviks IF F10/11 - Sandvikens AIK F2011/12 Parkhallen
2021-03-14 15:45 14 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - IBK Runsten F11-12 Håstaholmen
Omgång 15
2021-02-27 16:00   Uppskj. 15 IK Sätra F10-12 - IBK Runsten F11-12 Träffen Arena
Omgång 16
2021-03-06 10:00   Uppskj. 16 Gävle GIK F11 Blå - Strömsbro IF F11-12 Vallbackskolan
2021-03-06 12:00   Uppskj. 16 Storviks IF F10/11 - Sandvikens AIK F2011/12 Parkhallen
2021-03-06 13:00   Uppskj. 16 Gävle GIK F11 Röd - IK Sätra F10-12 Vallbackskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis