Spelprogram - Poolspel Pojkar Nivå 1 Grupp 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK 2 (06) Lisbeth Johansson lisbeth.johansson@smalandsidrotten.se 070-4505429 röd, svart, svart
Braås GoIF 1 Röd, Röd, Röd
Hovmantorps GOIF (07/08) Staffan Eklund staffan.eklund@vaxjobostader.se 0709458524 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF 1 Henrik Fredriksson henrik.fredriksson@scapainter.com 070-3896066 Blå, Blå, Blå
IBK Vöikers 1 (06) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IBK Vöikers 3 (07) Andreas Isenberg andreas.isenberg1974@gmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Ingelstad IBK (07) Peter Hildingsson peter.hildingsson76@gmail.com 0703102983 Röd, Svart, Röd
Rottne IF (07) Blå, Blå, Blå
Ryds SK gul/svart-randig, svart, svart
SS Öjaby Sport 1 (07) Mattias Henriksson Mattias.henriksson@lnu.se 070-6180102 Vit, Svart, Svart
Väckelsångs IK 06/07 Grön/Svart randig, Svart, Svart
Växjö IBK 1 (07) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-25 13:00 1 Braås GoIF 1 - Väckelsångs IK 06/07 Braås Sporthall
2015-10-25 14:00 1 Väckelsångs IK 06/07 - Alvesta IBK 2 (06) Braås Sporthall
2015-10-25 15:00 1 Alvesta IBK 2 (06) - Braås GoIF 1 Braås Sporthall
Omgång 2
2015-10-24 13:30 2 Rottne IF (07) - IBK Vöikers 3 (07) Rottne Sporthall
2015-10-24 14:30 2 IBK Vöikers 3 (07) - SS Öjaby Sport 1 (07) Rottne Sporthall
2015-10-24 15:30 2 SS Öjaby Sport 1 (07) - Rottne IF (07) Rottne Sporthall
Omgång 3
2015-11-07 10:00 3 Hovshaga AIF 1 - Ryds SK Hovshaga Sporthall
2015-11-07 11:00 3 Ryds SK - Växjö IBK 1 (07) Hovshaga Sporthall
2015-11-07 12:00 3 Växjö IBK 1 (07) - Hovshaga AIF 1 Hovshaga Sporthall
Omgång 4
2015-11-01 14:00 4 Hovmantorps GOIF (07/08) - Ingelstad IBK (07) Allhallen, Hovmantorp
2015-11-01 15:00 4 Ingelstad IBK (07) - IBK Vöikers 1 (06) Allhallen, Hovmantorp
2015-11-01 16:00 4 IBK Vöikers 1 (06) - Hovmantorps GOIF (07/08) Allhallen, Hovmantorp
Omgång 5
2015-11-14 10:15 5 IBK Vöikers 1 (06) - Växjö IBK 1 (07) Fortnox Arena Nivika hallen
2015-11-14 11:30 5 Växjö IBK 1 (07) - SS Öjaby Sport 1 (07) Fortnox Arena Nivika hallen
2015-11-14 12:45 5 SS Öjaby Sport 1 (07) - IBK Vöikers 1 (06) Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 6
2015-11-14 09:30 6 Alvesta IBK 2 (06) - Hovshaga AIF 1 Alvesta Sporthall
2015-11-14 10:45 6 Hovshaga AIF 1 - IBK Vöikers 3 (07) Alvesta Sporthall
2015-11-14 12:00 6 IBK Vöikers 3 (07) - Alvesta IBK 2 (06) Alvesta Sporthall
Omgång 7
2015-11-29 11:00 7 Braås GoIF 1 - Hovmantorps GOIF (07/08) Ryds Sporthall
2015-11-29 12:00 7 Hovmantorps GOIF (07/08) - Ryds SK Ryds Sporthall
2015-11-29 13:00 7 Ryds SK - Braås GoIF 1 Ryds Sporthall
Omgång 8
2015-11-15 10:00 8 Ingelstad IBK (07) - Rottne IF (07) Ingelstads Sporthall
2015-11-15 11:00 8 Rottne IF (07) - Väckelsångs IK 06/07 Ingelstads Sporthall
2015-11-15 12:00 8 Väckelsångs IK 06/07 - Ingelstad IBK (07) Ingelstads Sporthall
Omgång 9
2015-12-06 12:00 9 Rottne IF (07) - Braås GoIF 1 Rottne Sporthall
2015-12-06 13:00 9 Braås GoIF 1 - Ingelstad IBK (07) Rottne Sporthall
2015-12-06 14:00 9 Ingelstad IBK (07) - Rottne IF (07) Rottne Sporthall
Omgång 10
2015-12-05 09:15 10 Växjö IBK 1 (07) - IBK Vöikers 3 (07) Fortnox Arena Nivika hallen
2015-12-05 10:30 10 IBK Vöikers 3 (07) - Alvesta IBK 2 (06) Fortnox Arena Nivika hallen
2015-12-05 11:45 10 Alvesta IBK 2 (06) - Växjö IBK 1 (07) Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 11
2015-12-06 13:00 11 Väckelsångs IK 06/07 - Hovshaga AIF 1 Väckelsångs Idrottshall
2015-12-06 14:15 11 Hovshaga AIF 1 - IBK Vöikers 1 (06) Väckelsångs Idrottshall
2015-12-06 15:30 11 IBK Vöikers 1 (06) - Väckelsångs IK 06/07 Väckelsångs Idrottshall
Omgång 12
2015-12-05 11:00 12 SS Öjaby Sport 1 (07) - Ryds SK Öjabyskolan
2015-12-05 12:15 12 Ryds SK - Hovmantorps GOIF (07/08) Öjabyskolan
2015-12-05 13:30 12 Hovmantorps GOIF (07/08) - SS Öjaby Sport 1 (07) Öjabyskolan
Omgång 13
2016-01-24 13:00 13 Braås GoIF 1 - Hovshaga AIF 1 Braås Sporthall
2016-01-24 14:00 13 Hovshaga AIF 1 - Rottne IF (07) Braås Sporthall
2016-01-24 15:00 13 Rottne IF (07) - Braås GoIF 1 Braås Sporthall
Omgång 14
2016-02-07 11:45 14 Växjö IBK 1 (07) - IBK Vöikers 3 (07) Fortnox Arena Nivika hallen 58
2016-02-07 13:00 14 IBK Vöikers 3 (07) - Väckelsångs IK 06/07 Fortnox Arena Nivika hallen 58
2016-02-07 14:15 14 Väckelsångs IK 06/07 - Växjö IBK 1 (07) Fortnox Arena Nivika hallen 75
Omgång 15
2016-02-06 09:30 15 SS Öjaby Sport 1 (07) - Hovmantorps GOIF (07/08) Allhallen, Hovmantorp
2016-02-06 10:30 15 Alvesta IBK 2 (06) - SS Öjaby Sport 1 (07) Allhallen, Hovmantorp
2016-02-06 11:30 15 Hovmantorps GOIF (07/08) - Alvesta IBK 2 (06) Allhallen, Hovmantorp
Omgång 16
2016-01-31 10:30 16 Ingelstad IBK (07) - Ryds SK Ryds Sporthall
2016-01-31 11:30 16 IBK Vöikers 1 (06) - Ingelstad IBK (07) Ryds Sporthall
2016-01-31 12:30 16 Ryds SK - IBK Vöikers 1 (06) Ryds Sporthall
Omgång 17
2016-02-21 09:15 17 IBK Vöikers 1 (06) - Alvesta IBK 2 (06) Fortnox Arena B-hall
2016-02-21 10:30 17 Alvesta IBK 2 (06) - Braås GoIF 1 Fortnox Arena B-hall
2016-02-21 11:45 17 Braås GoIF 1 - IBK Vöikers 1 (06) Fortnox Arena B-hall
Omgång 18
2016-02-14 09:30 18 Ingelstad IBK (07) - Växjö IBK 1 (07) Ingelstads Sporthall
2016-02-14 10:30 18 IBK Vöikers 3 (07) - Ingelstad IBK (07) Ingelstads Sporthall
2016-02-14 11:30 18 Växjö IBK 1 (07) - IBK Vöikers 3 (07) Ingelstads Sporthall
Omgång 19
2016-02-14 10:45 19 SS Öjaby Sport 1 (07) - Rottne IF (07) Öjabyskolan
2016-02-14 12:00 19 Rottne IF (07) - Ryds SK Öjabyskolan
2016-02-14 13:15 19 Ryds SK - SS Öjaby Sport 1 (07) Öjabyskolan
Omgång 20
2016-02-20 10:00 20 Väckelsångs IK 06/07 - Hovshaga AIF 1 Väckelsångs Idrottshall
2016-02-20 11:15 20 Hovshaga AIF 1 - Hovmantorps GOIF (07/08) Väckelsångs Idrottshall
2016-02-20 12:30 20 Hovmantorps GOIF (07/08) - Väckelsångs IK 06/07 Väckelsångs Idrottshall
Omgång 21
2016-02-28 09:30 21 Alvesta IBK 2 (06) - Ryds SK Alvesta Sporthall
2016-02-28 10:45 21 Ryds SK - Väckelsångs IK 06/07 Alvesta Sporthall
2016-02-28 12:30 21 Väckelsångs IK 06/07 - Alvesta IBK 2 (06) Alvesta Sporthall
Omgång 22
2016-03-20 16:15 22 IBK Vöikers 3 (07) - Växjö IBK 1 (07) Fortnox Arena B-hall
2016-03-20 17:30 22 Växjö IBK 1 (07) - Braås GoIF 1 Fortnox Arena B-hall
2016-03-20 18:45 22 Braås GoIF 1 - IBK Vöikers 3 (07) Fortnox Arena B-hall
Omgång 23
2016-03-12 10:00 23 Hovshaga AIF 1 - SS Öjaby Sport 1 (07) Hovshaga Sporthall
2016-03-12 11:00 23 SS Öjaby Sport 1 (07) - Ingelstad IBK (07) Hovshaga Sporthall
2016-03-12 12:00 23 Ingelstad IBK (07) - Hovshaga AIF 1 Hovshaga Sporthall
Omgång 24
2016-03-13 13:00 24 Rottne IF (07) - IBK Vöikers 1 (06) Rottne Sporthall
2016-03-13 14:00 24 IBK Vöikers 1 (06) - Hovmantorps GOIF (07/08) Rottne Sporthall
2016-03-13 15:00 24 Hovmantorps GOIF (07/08) - Rottne IF (07) Rottne Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis