Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF ( A ) Monica Lundholm monica_lundholm@hotmail.com 0769428757 Svart/Svart/Svart
Bele Barkarby IF IBF (C) Thomas Svensson svensson.thomas7@gmail.com Svart/Svart/Svart
Ekerö IK (B) Åke Svensson Ake@ekerosvenssons.se 0705268888 Blå/Blå/Blå
Enebybergs IF Johan Lange johan.lange@gmail.com 0735004514 Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK Röd, Svart, Svart
Rotebro IS IBK Jens Bäck jens@kulmed.se Mörkblå
Silverdals IF Jonas Ullman jonas@ullman.com 0706994360 Vit/Vit/Vit
Täby FC (A) Emma Stiernstedt emma.stiernstedt@gmail.com Vit/vit/vit
Täby FC (B) Daniel Byberg daniel.leaf@hotmail.com Vit/Vit/Vit
Täby FC (D) Mats Ristemo matsgra@gmail.com 0734390878 Vit/vit/vit
Töjnan IBK (A) Alexander Puekker alexander@puekker.se 0703518355 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK (A) Kalle Lund Kalle.lund@qleanair.se 0733-814414 Svart/Svart/Svart
Vaxholms IBF Annika Ekdahl annika@ekdahl.org 070-7930668 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Anneli Estun anneli_estun@hotmail.com 0707380155 Röd/Rd/Vit
Åkersberga IBF (A) Peter Landér slimshandy72@gmail.com Orange/Svart/Orange
Ängby IF Björn Viman b.viman@gmail.com 0706896115 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 09:15 1 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (C) Anna Mandelstam, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-10-02 10:15 1 Väsby AIK - Ängby IF Lea Gergi, Tindra Ahlberg Väsby skolan
2021-10-02 12:15 1 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK Edvin Johansson, Max Åstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-02 13:15 1 Silverdals IF - Ekerö IK (B) Fabian Magnell, Anna Mandelstam Silverdalshallen
2021-10-03 09:00 1 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Hugo Zetterberg, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-10-03 10:15 1 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Hugo Joråd, Isak Wallenius Åkersberga Sporthall A
2021-10-03 16:15 1 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Alice Fritshammar, Matilda Jennersjö Danderyds Gymnasium
Omgång 2
2 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF ( A )
2021-10-16 11:00 2 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF Mario Mallengren, Robert Milerud Mälaröhallen
2021-10-17 10:45 2 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Anton Ponnert, Emil Thörn Töjnahallen
2021-10-17 13:30 2 Vaxholms IBF - Väsby AIK Hanna Hedqvist, Malin Wigren Vaxholm innebandyhallen
2021-10-17 14:15 2 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Shabbir Ahmed, Max Åstrand Grindtorpshallen
2021-10-17 15:45 2 Bele Barkarby IF IBF (C) - Vallentuna IBK (A) Annie Mattsson, Andreas Mattsson Björkebyhallen
Omgång 3
3 Bele Barkarby IF IBF ( A ) - Vaxholms IBF
2021-10-23 09:00 3 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (A) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2021-10-23 09:15 3 Väsby AIK - Ekerö IK (B) Theo Briston, Maurits Jolsen Väsby skolan
2021-10-23 12:15 3 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Emmie Helleday, William Tegnér Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-23 14:30 3 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Hugo Jenelius, Martin Claësson Silverdalshallen
2021-10-24 11:00 3 Täby FC (D) - Ängby IF Alexander Hellström, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
Omgång 4
4 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF ( A )
2021-10-30 10:30 4 Silverdals IF - Täby FC (A) Filip Bolinder, Maurits Jolsen Silverdalshallen
2021-10-30 15:45 4 Vaxholms IBF - Täby FC (D) Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-10-31 10:00 4 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (C) Alvin Aronsson, David Johannesson Grimstahallen
2021-10-31 13:15 4 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) Lea Gergi, Jonas Vedin Töjnahallen
2021-10-31 18:00 4 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Hugo Joråd, Isak Wallenius Danderyds Gymnasium
Omgång 5
2021-11-13 10:00 5 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF Edvin Svensson, Jonathan Ström Åkersberga Sporthall A
2021-11-13 10:15 5 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Lea Gergi, Thea Augustinsson Väsby skolan
2021-11-13 13:00 5 Täby FC (D) - Ekerö IK (B) Emmie Helleday, Lars Samuelsson Grindtorpshallen
2021-11-14 09:00 5 Täby FC (A) - Enebybergs IF Theo Briston, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-11-14 12:15 5 Bele Barkarby IF IBF (C) - Vaxholms IBF Oliver Forsman, Niklas Forsman Björkebyhallen
2021-11-14 18:00 5 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A) Max Åstrand, Nathalie Lövenklint Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 6
2021-11-20 09:30 6 Ängby IF - Vallentuna IBK (A) Fredrik Hallenberg, Nathalie Lövenklint Stora Mossen 1
2021-11-20 10:00 6 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF ( A ) Thea Augustinsson, Lea Gergi Rotebrohallen (Nya)
2021-11-20 10:15 6 Silverdals IF - Hässelby SK IBK Carl Theorén, Noel Huss Silverdalshallen
2021-11-20 11:15 6 Väsby AIK - Täby FC (A) Mimma Spasic, Fabian Magnell Väsby skolan
2021-11-20 13:00 6 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (C) Thomas Josbrink, Kenny Ly Mälaröhallen
2021-11-21 17:15 6 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Theo Briston, Andreas Mattsson Danderyds Gymnasium
Omgång 7
2021-11-27 13:00 7 Hässelby SK IBK - Enebybergs IF Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Riddersvik
2021-11-27 16:15 7 Täby FC (B) - Silverdals IF Filip Saverstam, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-11-28 10:15 7 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2021-11-28 11:30 7 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK Filip Bolinder, Roger Nyström Åkersberga Sporthall A
2021-11-28 14:30 7 Bele Barkarby IF IBF ( A ) - Täby FC (A) Oscar Isacsson, Oliver Hallgren Björkebyhallen
2022-03-27 11:00 7 Ängby IF - Vaxholms IBF Maurits Jolsen, Mats Andersson Grimstahallen
Omgång 8
2021-12-05 13:15 8 Bele Barkarby IF IBF ( A ) - Åkersberga IBF (A) William Albrecht, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen
2021-12-11 10:30 8 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (C) Martin Mårtensson, Emmie Helleday Rotebrohallen (Nya)
2021-12-11 13:15 8 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Ken Johansson, Nathalie Lövenklint Väsby skolan
2021-12-11 15:00 8 Silverdals IF - Töjnan IBK (A) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Silverdalshallen
2021-12-12 09:00 8 Täby FC (A) - Täby FC (D) Emmie Helleday, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2021-12-12 13:45 8 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-12-12 18:30 8 Enebybergs IF - Täby FC (B) , Lukas Edenström Danderyds Gymnasium
2022-03-26 16:30 8 Ekerö IK (B) - Ängby IF Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Tappströms Bollhall
Omgång 9
9 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Vaxholm innebandyhallen
2021-12-18 09:00 9 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF ( A ) , Ricky Bagge Hässelbyhallen
2021-12-18 13:15 9 Täby FC (B) - Väsby AIK Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2021-12-18 15:15 9 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) Filip Bolinder, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-12-19 10:00 9 Bele Barkarby IF IBF (C) - Täby FC (A) Lars Reuterhagen, Rebecca Johansson Björkebyhallen
2021-12-19 11:15 9 Töjnan IBK (A) - Enebybergs IF Axel Mickelsson, Filip Geber Töjnahallen
Omgång 10
2022-01-15 09:00 10 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK (A) Emma Theorén, Andreas Theorén Mälaröhallen
2022-01-15   Uppskj. 10 Väsby AIK - Töjnan IBK (A) Väsby skolan
2022-01-15 10:30 10 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (C) Jonathan Ström, Edvin Svensson Åkersberga Sporthall A
2022-01-16 09:00 10 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK Hugo Zetterberg, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2022-01-16 11:45 10 Bele Barkarby IF IBF ( A ) - Täby FC (B) Andreas Mattsson, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen
2022-01-16 12:15 10 Rotebro IS IBK - Ängby IF Emil Thörn, Anton Ponnert Rotebrohallen (Nya)
Omgång 11
2022-01-22 09:00 11 Ängby IF - Täby FC (A) Kerin Maclean Mitchell, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2022-01-22 11:15 11 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF Robert Lindén Säfström, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-23 09:00 11 Täby FC (B) - Täby FC (D) Hanna Hedqvist, Malin Wigren Grindtorpshallen
2022-01-23 11:15 11 Töjnan IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF ( A ) Carl Theorén, Hugo Nilsson Töjnahallen
2022-01-23 14:30 11 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Isak Wallenius, Roger Nyström Vaxholm innebandyhallen
2022-02-19 15:00 11 Bele Barkarby IF IBF (C) - Hässelby SK IBK Anton Greberg, Oliver Hallgren Björkebyhallen
Omgång 12
2022-01-29 12:00 12 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (B) Roger Nyström, Sam Robertsson Rotebrohallen (Nya)
2022-01-29 13:00 12 Täby FC (D) - Töjnan IBK (A) Thomas Josbrink, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2022-01-29 14:00 12 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Thomas Josbrink, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2022-01-30 11:00 12 Bele Barkarby IF IBF (C) - Täby FC (B) Roger Nyström, Jennifer Bali Björkebyhallen
2022-01-30 12:45 12 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF Jonathan Ström, Edvin Svensson Åkersberga Sporthall A
2022-01-30 17:15 12 Enebybergs IF - Silverdals IF Isak Eriksson, Sebastian Ericson Danderyds Gymnasium
Omgång 13
2022-02-05 11:00 13 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF , Lukas Edenström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-05 11:15 13 Ekerö IK (B) - Täby FC (A) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Mälaröhallen
2022-02-05 11:45 13 Silverdals IF - Väsby AIK Anton Greberg, Imtiaz Karim Silverdalshallen
2022-02-05 13:30 13 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Jonathan Ström, Emmie Helleday Vaxholm innebandyhallen
2022-02-06 10:00 13 Ängby IF - Hässelby SK IBK Oliver Andersson-Lind, Fabian Magnell Grimstahallen
2022-02-06 12:00 13 Töjnan IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (C) Carl Theorén, Andreas Theorén Töjnahallen
Omgång 14
2022-02-12 09:15 14 Täby FC (B) - Ängby IF Hugo Joråd, Edvin Svensson Vikingavallen
2022-02-12 10:00 14 Väsby AIK - Enebybergs IF Kajsa Remaeus, Lea Gergi Väsby skolan
2022-02-12 13:00 14 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B) Maurits Jolsen, Sebastian Ericson Åkersberga Sporthall A
2022-02-12 13:45 14 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Hugo Nilsson, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-02-13 10:00 14 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Hässelbyhallen
2022-02-13 13:00 14 Bele Barkarby IF IBF ( A ) - Silverdals IF Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
Omgång 15
2022-02-19 08:45 15 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Carl Theorén, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2022-02-19 11:00 15 Ängby IF - Töjnan IBK (A) Fredrik Åhlund, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2022-02-19 14:00 15 Silverdals IF - Täby FC (D) Hugo Nilsson, Ida Nedin Silverdalshallen
2022-02-20 10:45 15 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (B) Leo Pennebrink, Nathalie Lövenklint Hässelbyhallen
2022-02-20 12:30 15 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Hugo Joråd, Jonathan Ström Vaxholm innebandyhallen
2022-02-20 13:30 15 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK Isak Eriksson, Anton Greberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-20 16:15 15 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF ( A ) Fredrik Åhlund, Filip Geber Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2022-03-12 10:00 16 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Emma Theorén, Carl Theorén Silverdalshallen
2022-03-12 13:30 16 Bele Barkarby IF IBF (C) - Silverdals IF Fabian Magnell, Gustav Levin Kallhälls sporthall
2022-03-12 14:00 16 Täby FC (D) - Enebybergs IF Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2022-03-12 15:15 16 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2022-03-12 16:15 16 Täby FC (B) - Ekerö IK (B) Max Åstrand, Edvin Johansson Grindtorpshallen
2022-03-13 11:15 16 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK Emmie Helleday, Nathalie Lövenklint Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 14:00 16 Bele Barkarby IF IBF ( A ) - Väsby AIK Lea Gergi, Lars Sundlöf Björkebyhallen
Omgång 17
2022-03-19 10:00 17 Väsby AIK - Täby FC (D) Anton Ponnert, Emil Thörn Väsby skolan
2022-03-19 11:00 17 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Filip Geber, Oskar Höglund Rotebrohallen (Nya)
2022-03-19 13:00 17 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2022-03-19 15:15 17 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-03-20 13:00 17 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF ( A ) Simon Dahlberg, Ida Nedin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 17:15 17 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF (C) Emmie Helleday, Carl Råberg Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2022-04-02 11:00 18 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Thea Augustinsson, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2022-04-02 11:15 18 Ängby IF - Silverdals IF Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stora Mossen 1
2022-04-02 15:15 18 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF ( A ) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-04-02 16:15 18 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Axel Norrbom, Isak Wallenius Grindtorpshallen
2022-04-03 10:15 18 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Emmie Helleday, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2022-04-03 14:00 18 Bele Barkarby IF IBF (C) - Väsby AIK Oliver Hallgren, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis