Spelprogram - Poolspel Pojkar Nivå 1 Grupp 7

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) Röd, Röd, Vit
Fliseryds IBK Blå, Svart, Blå
Hultsfreds IBK blå (06/07/08) Fredrik Solnevik jag_karro@hotmail.com 0768298051 Vit, Svart, Vit
Hultsfreds IBK röd (06/07/08) Fredrik Solnevik jag_karro@hotmail.com 0768298051 Vit, Svart, Vit
IBK Svala 7-9 gul, blå, Gul
IF Ariel Tomas Josefsson 86josefsson@gmail.com 0702933699 Blå/Svart/Blå
Sandbäckshults IBK (07) Svart, Svart, Svart/Gula
Vakant lag
Westerviks IBK 1 (07) Svart, Svart, Svart
Westerviks IBK 2 (07) Svart, Svart, Svart
Vimmerby IBK 1 (06/07) Jonas Friberg jonas.friberg@kgmab.se 072 30 84 888 Vit, Svart, Vit
Vimmerby IBK 2 (06/07) Rickard Slotthed Slotthed@hotmail.se 0739589915 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-11-08 12:45 1 Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) - Hultsfreds IBK röd (06/07/08) Oskarshamns Sporthall A-hall
2015-11-08 13:45 1 Hultsfreds IBK röd (06/07/08) - Sandbäckshults IBK (07) Oskarshamns Sporthall A-hall
2015-11-08 14:45 1 Sandbäckshults IBK (07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 2
2015-11-07 15:30 2 Westerviks IBK 2 (07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) Oskarshamns Sporthall B-hall
2015-11-07 16:30 2 IBK Svala 7-9 - Westerviks IBK 2 (07) Oskarshamns Sporthall B-hall
2015-11-07 17:30 2 Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) - IBK Svala 7-9 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 3
2015-10-25 10:00 3 IF Ariel - Fliseryds IBK Fliseryds Sporthall
2015-10-25 11:10 3 Vimmerby IBK 2 (06/07) - IF Ariel Fliseryds Sporthall
2015-10-25 12:20 3 Fliseryds IBK - Vimmerby IBK 2 (06/07) Fliseryds Sporthall
Omgång 4
2015-11-08 11:00 4 Westerviks IBK 1 (07) - Vimmerby IBK 1 (06/07) Skogshaga Sporthall
2015-11-08 12:10 4 Vimmerby IBK 1 (06/07) - IF Ariel Skogshaga Sporthall
2015-11-08 13:20 4 IF Ariel - Westerviks IBK 1 (07) Skogshaga Sporthall
Omgång 5
2015-11-29 10:30 5 Westerviks IBK 2 (07) - IF Ariel Kristdala Sporthall
2015-11-29 11:30 5 Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) - Westerviks IBK 2 (07) Kristdala Sporthall
2015-11-29 12:30 5 IF Ariel - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Kristdala Sporthall
Omgång 6
2015-11-29 12:30 6 Sandbäckshults IBK (07) - Fliseryds IBK Krungårdshallen
2015-11-29 13:30 6 Fliseryds IBK - IBK Svala 7-9 Krungårdshallen
2015-11-29 14:30 6 IBK Svala 7-9 - Sandbäckshults IBK (07) Krungårdshallen
Omgång 7
2015-11-15 12:15 7 Vimmerby IBK 2 (06/07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Vimmerby Sporthall
2015-11-15 13:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) - Westerviks IBK 1 (07) Vimmerby Sporthall
2015-11-15 14:45 7 Westerviks IBK 1 (07) - Vimmerby IBK 2 (06/07) Vimmerby Sporthall
Omgång 8
2015-11-28 14:30 8 Vimmerby IBK 1 (06/07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) Vimmerby Sporthall
2015-11-28 15:45 8 Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) - Hultsfreds IBK röd (06/07/08) Vimmerby Sporthall
2015-11-28 17:00 8 Hultsfreds IBK röd (06/07/08) - Vimmerby IBK 1 (06/07) Vimmerby Sporthall
Omgång 9
2015-12-06 11:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) - Vimmerby IBK 1 (06/07) Oskarshamns Sporthall A-hall
2015-12-06 12:00 9 Vimmerby IBK 1 (06/07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) Oskarshamns Sporthall A-hall
2015-12-06 13:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 10
2015-12-05 10:00 10 IF Ariel - IBK Svala 7-9 Kristdala Sporthall
2015-12-05 11:00 10 IBK Svala 7-9 - Sandbäckshults IBK (07) Kristdala Sporthall
2015-12-05 12:00 10 Sandbäckshults IBK (07) - IF Ariel Kristdala Sporthall
Omgång 11
2015-12-20 13:30 11 Fliseryds IBK - Hultsfreds IBK blå (06/07/08) Hagadals Sporthall
2015-12-20 14:45 11 Hultsfreds IBK röd (06/07/08) - Fliseryds IBK Hagadals Sporthall
2015-12-20 16:00 11 Hultsfreds IBK blå (06/07/08) - Hultsfreds IBK röd (06/07/08) Hagadals Sporthall
Omgång 12
2015-12-20 11:00 12 Westerviks IBK 2 (07) - Vimmerby IBK 2 (06/07) Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2015-12-20 12:10 12 Vimmerby IBK 2 (06/07) - Westerviks IBK 1 (07) Skogshaga Sporthall
2015-12-20 13:20 12 Westerviks IBK 1 (07) - Westerviks IBK 2 (07) Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 13
2016-01-24 10:45 13 Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) - Fliseryds IBK Oskarshamns Sporthall A-hall
2016-01-24 11:45 13 Fliseryds IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) Oskarshamns Sporthall A-hall
2016-01-24 12:45 13 Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 14
2016-01-23 10:30 14 IF Ariel - IBK Svala 7-9 Kristdala Sporthall
2016-01-23 11:30 14 IBK Svala 7-9 - Hultsfreds IBK röd (06/07/08) Kristdala Sporthall
2016-01-23 12:30 14 Hultsfreds IBK röd (06/07/08) - IF Ariel Kristdala Sporthall
Omgång 15
2016-01-24 11:00 15 Westerviks IBK 1 (07) - Sandbäckshults IBK (07) Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2016-01-24 12:10 15 Sandbäckshults IBK (07) - Westerviks IBK 2 (07) Skogshaga Sporthall
2016-01-24 13:20 15 Westerviks IBK 2 (07) - Westerviks IBK 1 (07) Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 16
2016-01-24 10:00 16 Vimmerby IBK 2 (06/07) - Vakant lag Vimmerby Sporthall
2016-01-24 11:15 16 Vakant lag - Vimmerby IBK 1 (06/07) Vimmerby Sporthall
2016-01-24 12:30 16 Vimmerby IBK 1 (06/07) - Vimmerby IBK 2 (06/07) Vimmerby Sporthall
Omgång 17
2016-02-20 11:00 17 Westerviks IBK 1 (07) - Sandbäckshults IBK (07) Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2016-02-20 12:10 17 Sandbäckshults IBK (07) - IBK Svala 7-9 Skogshaga Sporthall
2016-02-20 13:20 17 IBK Svala 7-9 - Westerviks IBK 1 (07) Skogshaga Sporthall
Omgång 18
2016-02-13 10:00 18 Vimmerby IBK 1 (06/07) - IF Ariel Vimmerby Sporthall
2016-02-13 11:15 18 IF Ariel - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Vimmerby Sporthall
2016-02-13 12:30 18 Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) - Vimmerby IBK 1 (06/07) Vimmerby Sporthall
Omgång 19
2016-02-13 11:00 19 Westerviks IBK 2 (07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2016-02-13 12:10 19 Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) - Vimmerby IBK 2 (06/07) Skogshaga Sporthall
2016-02-13 13:20 19 Vimmerby IBK 2 (06/07) - Westerviks IBK 2 (07) Skogshaga Sporthall
Omgång 20
2016-02-27 13:30 20 Fliseryds IBK - Westerviks IBK 1 (07) Hagadals Sporthall
2016-02-27 14:45 20 Westerviks IBK 1 (07) - Hultsfreds IBK röd (06/07/08) Hagadals Sporthall
2016-02-27 16:00 20 Hultsfreds IBK röd (06/07/08) - Fliseryds IBK Hagadals Sporthall
Omgång 21
2016-03-20 12:30 21 Sandbäckshults IBK (07) - Vimmerby IBK 2 (06/07) Krungårdshallen
2016-03-20 13:30 21 Vimmerby IBK 2 (06/07) - Hultsfreds IBK röd (06/07/08) Krungårdshallen
2016-03-20 14:30 21 Hultsfreds IBK röd (06/07/08) - Sandbäckshults IBK (07) Krungårdshallen
Omgång 22
2016-03-12 11:00 22 IBK Svala 7-9 - IF Ariel Mörlunda Sporthall
2016-03-12 12:00 22 IF Ariel - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) Mörlunda Sporthall
2016-03-12 13:00 22 Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (06/07) - IBK Svala 7-9 Mörlunda Sporthall
Omgång 23
2016-03-19 10:00 23 Fliseryds IBK - Westerviks IBK 2 (07) Fliseryds Sporthall
2016-03-19 11:10 23 Westerviks IBK 2 (07) - Vimmerby IBK 1 (06/07) Fliseryds Sporthall
2016-03-19 12:20 23 Vimmerby IBK 1 (06/07) - Fliseryds IBK Fliseryds Sporthall
Omgång 24
2016-03-05 11:45 24 Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) - Vakant lag Oskarshamns Sporthall B-hall
2016-03-05 12:45 24 Vakant lag - Westerviks IBK 1 (07) Oskarshamns Sporthall B-hall
2016-03-05 13:45 24 Westerviks IBK 1 (07) - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06/07) Oskarshamns Sporthall B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis