Spelprogram - Poolspel Pojkar Nivå 2 Grupp 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK 2 (06) Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) Magnus Berggren magnus.berggren@kinnarps.se 0761496459 Röd, Svart , Röd
Gränna AIS Vit, Röd, Röd
Hovslätts IK (06) Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK 2 (05/06) Johan Jacobsson Jacobssonsbygg@telia.com 0706403481 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås Johan Lingmerth johan_lingmerth@hotmail.com 070-374 20 10 SVART, SVART, SVART
Jönköpings IK 3 (05)
KFUM Jönköping 2 (05/06) Björn Erlén bjorn.erlen@gmail.com 0739378217 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Malmbäcks IF Martina Thorén tina1979@telia.com 0735211066 svart/svart/svart
Nässjö IBF (05) Christian Ljungqvist Christian.ljungkvist131@gmail.com 0708942732 Svart, Svart, Svart
Tenhults IF 2 Mikael Lindgren micke_kra@hotmail.com 0709-794099 Svart-vit/Svart-vit/Svart-vit
Vetlanda IBF 2 (05) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-11-08 09:30 1 Tenhults IF 2 - KFUM Jönköping 2 (05/06) Tenhults Sporthall
2015-11-08 10:30 1 KFUM Jönköping 2 (05/06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) Tenhults Sporthall
2015-11-08 11:30 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) - Tenhults IF 2 Tenhults Sporthall
Omgång 2
2015-11-07 12:30 2 Gränna AIS - Bankeryds Skid o MK 2 (06) Ribbahallen A-hall
2015-11-07 13:30 2 Bankeryds Skid o MK 2 (06) - Husqvarna IK 2 (05/06) Ribbahallen A-hall
2015-11-07 14:30 2 Husqvarna IK 2 (05/06) - Gränna AIS Ribbahallen A-hall
Omgång 3
2015-10-31 09:30 3 Nässjö IBF (05) - Malmbäcks IF Nässjö Sporthall
2015-10-31 10:30 3 Malmbäcks IF - Vetlanda IBF 2 (05) Nässjö Sporthall
2015-10-31 11:30 3 Vetlanda IBF 2 (05) - Nässjö IBF (05) Nässjö Sporthall
Omgång 4
2015-10-31 10:30 4 Jönköpings IK 3 (05) - Hovslätts IK (06) Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-10-31 11:30 4 Hovslätts IK (06) - IBF Tranås Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-10-31 12:30 4 IBF Tranås - Jönköpings IK 3 (05) Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 5
2015-11-21 10:00 5 IBF Tranås - Vetlanda IBF 2 (05) Tranås Idrottshall
2015-11-21 11:00 5 Vetlanda IBF 2 (05) - Husqvarna IK 2 (05/06) Tranås Idrottshall
2015-11-21 12:00 5 Husqvarna IK 2 (05/06) - IBF Tranås Tranås Idrottshall
Omgång 6
2015-11-21 12:30 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) - Nässjö IBF (05) Fagerhus, Fagerhult
2015-11-21 13:30 6 Nässjö IBF (05) - Bankeryds Skid o MK 2 (06) Fagerhus, Fagerhult
2015-11-21 14:30 6 Bankeryds Skid o MK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) Fagerhus, Fagerhult
Omgång 7
2015-11-21 11:00 7 Malmbäcks IF - Tenhults IF 2 Malmbäcks Sporthall
2015-11-21 12:00 7 Tenhults IF 2 - Jönköpings IK 3 (05) Malmbäcks Sporthall
2015-11-21 13:00 7 Jönköpings IK 3 (05) - Malmbäcks IF Malmbäcks Sporthall
Omgång 8
2015-11-28 10:00 8 Hovslätts IK (06) - Gränna AIS Stadsgården, Råslätt
2015-11-28 11:00 8 Gränna AIS - KFUM Jönköping 2 (05/06) Stadsgården, Råslätt
2015-11-28 12:00 8 KFUM Jönköping 2 (05/06) - Hovslätts IK (06) Stadsgården, Råslätt
Omgång 9
2015-12-12 12:30 9 Gränna AIS - Tenhults IF 2 Ribbahallen A-hall
2015-12-12 13:30 9 Tenhults IF 2 - Hovslätts IK (06) Ribbahallen A-hall
2015-12-12 14:30 9 Hovslätts IK (06) - Gränna AIS Ribbahallen A-hall
Omgång 10
2015-12-12 10:00 10 Vetlanda IBF 2 (05) - Bankeryds Skid o MK 2 (06) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2015-12-12 11:15 10 Bankeryds Skid o MK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2015-12-12 12:30 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) - Vetlanda IBF 2 (05) ISCAR Arena LF, Vetlanda
Omgång 11
2015-12-12 10:30 11 KFUM Jönköping 2 (05/06) - Nässjö IBF (05) KFUM Sporthall, Jönköping
2015-12-12 11:30 11 Nässjö IBF (05) - IBF Tranås KFUM Sporthall, Jönköping
2015-12-12 12:30 11 IBF Tranås - KFUM Jönköping 2 (05/06) KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 12
2015-12-06 09:15 12 Husqvarna IK 2 (05/06) - Malmbäcks IF Huskvarna Sporthall A
2015-12-06 10:15 12 Malmbäcks IF - Jönköpings IK 3 (05) Huskvarna Sporthall A
2015-12-06 11:15 12 Jönköpings IK 3 (05) - Husqvarna IK 2 (05/06) Huskvarna Sporthall A
Omgång 13
2016-01-31 09:30 13 Tenhults IF 2 - Nässjö IBF (05) Tenhults Sporthall
2016-01-31 10:30 13 Nässjö IBF (05) - Gränna AIS Tenhults Sporthall
2016-01-31 11:30 13 Gränna AIS - Tenhults IF 2 Tenhults Sporthall
Omgång 14
2016-01-24 10:00 14 Vetlanda IBF 2 (05) - Bankeryds Skid o MK 2 (06) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2016-01-24 11:15 14 Bankeryds Skid o MK 2 (06) - KFUM Jönköping 2 (05/06) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2016-01-24 12:30 14 KFUM Jönköping 2 (05/06) - Vetlanda IBF 2 (05) ISCAR Arena LF, Vetlanda
Omgång 15
2016-01-23 13:30 15 Jönköpings IK 3 (05) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) Jönköpings Idrottshus B-hall
2016-01-23 14:30 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) - Husqvarna IK 2 (05/06) Jönköpings Idrottshus B-hall
2016-01-23 15:30 15 Husqvarna IK 2 (05/06) - Jönköpings IK 3 (05) Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 16
2016-01-30 11:00 16 Malmbäcks IF - IBF Tranås Malmbäcks Sporthall
2016-01-30 12:00 16 IBF Tranås - Hovslätts IK (06) Malmbäcks Sporthall
2016-01-30 13:00 16 Hovslätts IK (06) - Malmbäcks IF Malmbäcks Sporthall
Omgång 17
2016-02-14 09:30 17 IBF Tranås - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) Tranås Idrottshall
2016-02-14 10:30 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) - Bankeryds Skid o MK 2 (06) Tranås Idrottshall
2016-02-14 11:30 17 Bankeryds Skid o MK 2 (06) - IBF Tranås Tranås Idrottshall
Omgång 18
2016-02-28 09:00 18 Tenhults IF 2 - Hovslätts IK (06) Stadsgården, Råslätt
2016-02-28 10:00 18 Vetlanda IBF 2 (05) - Tenhults IF 2 Stadsgården, Råslätt
2016-02-28 11:00 18 Hovslätts IK (06) - Vetlanda IBF 2 (05) Stadsgården, Råslätt
Omgång 19
2016-02-21 09:30 19 Husqvarna IK 2 (05/06) - Gränna AIS Huskvarna Sporthall A
2016-02-21 10:30 19 Gränna AIS - Malmbäcks IF Huskvarna Sporthall A
2016-02-21 11:30 19 Malmbäcks IF - Husqvarna IK 2 (05/06) Huskvarna Sporthall A
Omgång 20
2016-02-27 10:30 20 KFUM Jönköping 2 (05/06) - Nässjö IBF (05) KFUM Sporthall, Jönköping
2016-02-27 11:30 20 Nässjö IBF (05) - Jönköpings IK 3 (05) KFUM Sporthall, Jönköping
2016-02-27 12:30 20 Jönköpings IK 3 (05) - KFUM Jönköping 2 (05/06) KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 21
2016-03-19 12:30 21 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) - Malmbäcks IF Fagerhus, Fagerhult
2016-03-19 13:30 21 Malmbäcks IF - KFUM Jönköping 2 (05/06) Fagerhus, Fagerhult
2016-03-19 14:30 21 KFUM Jönköping 2 (05/06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 (06) Fagerhus, Fagerhult
Omgång 22
2016-03-06 16:15 22 Bankeryds Skid o MK 2 (06) - Vetlanda IBF 2 (05) Attarpsskolans Sporthall B-hall
2016-03-06 17:15 22 Vetlanda IBF 2 (05) - Tenhults IF 2 Attarpsskolans Sporthall B-hall
2016-03-06 18:15 22 Tenhults IF 2 - Bankeryds Skid o MK 2 (06) Attarpsskolans Sporthall B-hall
Omgång 23
2016-03-19 11:00 23 Nässjö IBF (05) - Husqvarna IK 2 (05/06) Nässjö Sporthall
2016-03-19 12:00 23 Husqvarna IK 2 (05/06) - Hovslätts IK (06) Nässjö Sporthall
2016-03-19 13:00 23 Hovslätts IK (06) - Nässjö IBF (05) Nässjö Sporthall
Omgång 24
2016-03-12 12:30 24 Gränna AIS - IBF Tranås Ribbahallen A-hall
2016-03-12 13:30 24 IBF Tranås - Jönköpings IK 3 (05) Ribbahallen A-hall
2016-03-12 14:30 24 Jönköpings IK 3 (05) - Gränna AIS Ribbahallen A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis