Spelprogram - Poolspel Pojkar Nivå 2 Grupp 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC 1 (05) Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Blå, Blå, Blå
CL98IC 2 (05) Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Blå, Blå, Blå
Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) Fredrik Bjerding fredrik.bjerding@gmail.com 0730-273134
Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) Fredrik Bjerding fredrik.bjerding@gmail.com 0730-273134
Gantesbo IBK 2 (05/06) Johan Svensson johan.bamse.svensson@gmail.com +46705623098 Vit-vit-vit
Kalmar Södra IF (05) Röd/Blå, Blå, Blå
Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) blå, blå, blå
Nybro IBK 1 (05) Roger Wångelid roger.wangelid@gmail.com 070-1976766 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nybro IBK 2 (05) Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Örlogsstaden IBK 2 (05) Lars Öhman larohm13@gmail.com 070-8370780 Ljusblå/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-25 15:00 1 Örlogsstaden IBK 2 (05) - Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) Vedeby Sporthall A
2015-10-25 16:15 1 Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) - Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) Vedeby Sporthall A
2015-10-25 17:30 1 Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) - Örlogsstaden IBK 2 (05) Vedeby Sporthall A
Omgång 2
2015-10-25 11:30 2 Nybro IBK 2 (05) - Nybro IBK 1 (05) OG-Hallen
2015-10-25 12:30 2 Nybro IBK 1 (05) - Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) OG-Hallen
2015-10-25 13:30 2 Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) - Nybro IBK 2 (05) OG-Hallen
Omgång 3
2015-10-24 11:30 3 CL98IC 1 (05) - Gantesbo IBK 2 (05/06) Kalmar Sporthall D-hall
2015-10-24 12:30 3 Gantesbo IBK 2 (05/06) - CL98IC 2 (05) Kalmar Sporthall D-hall
2015-10-24 13:30 3 CL98IC 2 (05) - CL98IC 1 (05) Kalmar Sporthall D-hall
Omgång 4
2015-11-14 15:15 4 Kalmar Södra IF (05) - Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) Falkenbergshallen
2015-11-14 16:15 4 Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) - CL98IC 1 (05) Falkenbergshallen
2015-11-14 17:15 4 CL98IC 1 (05) - Kalmar Södra IF (05) Falkenbergshallen
Omgång 5
2015-11-21 12:00 5 Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) - CL98IC 2 (05) Skansenhallen
2015-11-21 13:00 5 CL98IC 2 (05) - Örlogsstaden IBK 2 (05) Skansenhallen
2015-11-21 14:00 5 Örlogsstaden IBK 2 (05) - Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) Skansenhallen
Omgång 6
2015-11-29 14:15 6 Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) - Gantesbo IBK 2 (05/06) Färjehallen
2015-11-29 15:15 6 Gantesbo IBK 2 (05/06) - Nybro IBK 2 (05) Färjehallen
2015-11-29 16:15 6 Nybro IBK 2 (05) - Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) Färjehallen
Omgång 7
2015-12-05 13:00 7 Gantesbo IBK 2 (05/06) - Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) Emmaboda Sporthall 75
2015-12-05 14:15 7 Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) - Nybro IBK 1 (05) Emmaboda Sporthall 75
2015-12-05 15:20 7 Nybro IBK 1 (05) - Gantesbo IBK 2 (05/06) Emmaboda Sporthall 75
Omgång 8
2015-12-20 11:30 8 Nybro IBK 1 (05) - Örlogsstaden IBK 2 (05) OG-Hallen
2015-12-20 12:30 8 Örlogsstaden IBK 2 (05) - CL98IC 1 (05) OG-Hallen
2015-12-20 13:30 8 CL98IC 1 (05) - Nybro IBK 1 (05) OG-Hallen
Omgång 9
2015-12-05 10:00 9 CL98IC 2 (05) - Kalmar Södra IF (05) Kalmar Sporthall A-hall
2015-12-05 11:00 9 Kalmar Södra IF (05) - Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) Kalmar Sporthall A-hall
2015-12-05 12:00 9 Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) - CL98IC 2 (05) Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 10
2016-01-09 15:00 10 Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) - Kalmar Södra IF (05) Färjehallen
2016-01-09 16:00 10 Kalmar Södra IF (05) - Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) Färjehallen
2016-01-09 17:00 10 Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) - Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) Färjehallen
Omgång 11
2016-02-06 15:00 11 Örlogsstaden IBK 2 (05) - CL98IC 1 (05) Rödeby Sporthall
2016-02-06 16:15 11 CL98IC 1 (05) - Gantesbo IBK 2 (05/06) Rödeby Sporthall
2016-02-06 17:30 11 Gantesbo IBK 2 (05/06) - Örlogsstaden IBK 2 (05) Rödeby Sporthall
Omgång 12
2016-01-31 11:30 12 Nybro IBK 1 (05) - Nybro IBK 2 (05) OG-Hallen
2016-01-31 12:30 12 Nybro IBK 2 (05) - CL98IC 2 (05) OG-Hallen
2016-01-31 13:30 12 CL98IC 2 (05) - Nybro IBK 1 (05) OG-Hallen
Omgång 13
2016-02-20 12:00 13 Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) - Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) Färjehallen
2016-02-20 13:00 13 Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) - Nybro IBK 1 (05) Färjehallen
2016-02-20 14:00 13 Nybro IBK 1 (05) - Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) Färjehallen
Omgång 14
2016-02-21 16:00 14 CL98IC 2 (05) - Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) Kalmar Sporthall D-hall
2016-02-21 17:00 14 Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) - Örlogsstaden IBK 2 (05) Kalmar Sporthall D-hall
2016-02-21 18:00 14 Örlogsstaden IBK 2 (05) - CL98IC 2 (05) Kalmar Sporthall D-hall
Omgång 15
2016-02-14 10:00 15 Gantesbo IBK 2 (05/06) - Kalmar Södra IF (05) Emmaboda Sporthall 80
2016-02-14 11:00 15 Kalmar Södra IF (05) - Nybro IBK 2 (05) Emmaboda Sporthall 80
2016-02-14 12:20 15 Nybro IBK 2 (05) - Gantesbo IBK 2 (05/06) Emmaboda Sporthall 80
Omgång 16
2016-03-19 13:30 16 Nybro IBK 2 (05) - Örlogsstaden IBK 2 (05) OG-Hallen
2016-03-19 14:30 16 Örlogsstaden IBK 2 (05) - Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) OG-Hallen
2016-03-19 15:30 16 Färjestadens IBK Ungdom 1 (05) - Nybro IBK 2 (05) OG-Hallen
Omgång 17
2016-03-20 09:30 17 CL98IC 1 (05) - Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) Kalmar Sporthall D-hall
2016-03-20 10:30 17 Mörbylånga GOIF (Utgått 7/1) - Nybro IBK 1 (05) Kalmar Sporthall D-hall
2016-03-20 11:30 17 Nybro IBK 1 (05) - CL98IC 1 (05) Kalmar Sporthall D-hall
Omgång 18
2016-03-12 15:15 18 Kalmar Södra IF (05) - CL98IC 2 (05) Falkenbergshallen
2016-03-12 16:15 18 CL98IC 2 (05) - Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) Falkenbergshallen
2016-03-12 17:15 18 Färjestadens IBK Ungdom 4 (05) - Kalmar Södra IF (05) Falkenbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis