Spelprogram - Poolspel Pojkar Nivå 2 Grupp 7

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC 3 (06) Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Blå, Blå, Blå
CL98IC 4 (06) Blå, Blå, Blå
Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) Fredrik Jacobsson jacobsson.fredrik@gmail.com 0703-611646
Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) Fredrik Jacobsson jacobsson.fredrik@gmail.com 0703-611646
Gantesbo IBK 1 (05/06) Peter Frögren peterfrogren@hotmail.com 0735050466 Vit-vit-vit
KaRo IBF Mathias Andersson mathias.andersson@karoibf.nu 0733-457594 svart, svart, svart
Nybro IBK 3 (06) Stefan Hultgren hultgren.stefan@gmail.com 070-597 52 97 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nybro IBK 4 (06) Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Slätafly/SK IBK (06/07) Linda Prahl smulanprahl@hotmail.com 0708143778 Blå, Blå, Vit
Växjö IBK 3 (06) Fredric Fagerberg fredric.fagerberg@ackurat.se 0708-293899 Blå, Blå, Blå
Örlogsstaden IBK 1(06) Daniel Krantz daniel.krantz@telenor.se 0721742341 Ljusblå/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-25 12:00 1 Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) - Gantesbo IBK 1 (05/06) Färjehallen
2015-10-25 13:00 1 Gantesbo IBK 1 (05/06) - Örlogsstaden IBK 1(06) Färjehallen
2015-10-25 14:00 1 Örlogsstaden IBK 1(06) - Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) Färjehallen
Omgång 2
2015-11-07 13:30 2 Nybro IBK 3 (06) - Slätafly/SK IBK (06/07) OG-Hallen
2015-11-07 14:30 2 Slätafly/SK IBK (06/07) - KaRo IBF OG-Hallen
2015-11-07 15:30 2 KaRo IBF - Nybro IBK 3 (06) OG-Hallen
Omgång 3
2015-10-18 12:00 3 Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) - CL98IC 4 (06) Färjehallen
2015-10-18 13:00 3 CL98IC 4 (06) - Slätafly/SK IBK (06/07) Färjehallen
2015-10-18 14:00 3 Slätafly/SK IBK (06/07) - Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) Färjehallen
Omgång 4
2015-11-15 09:00 4 Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) - CL98IC 3 (06) Kalmar Sporthall D-hall
2015-11-15 10:00 4 Örlogsstaden IBK 1(06) - Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) Kalmar Sporthall D-hall
2015-11-15 11:00 4 CL98IC 3 (06) - Örlogsstaden IBK 1(06) Kalmar Sporthall D-hall
Omgång 5
2015-11-28 10:00 5 KaRo IBF - Slätafly/SK IBK (06/07) Kallinge Sporthall
2015-11-28 11:00 5 Slätafly/SK IBK (06/07) - Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) Kallinge Sporthall
2015-11-28 12:00 5 Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) - KaRo IBF Kallinge Sporthall
Omgång 6
2015-11-21 12:00 6 Gantesbo IBK 1 (05/06) - CL98IC 4 (06) Alsbohallen Johansfors 150
2015-11-21 13:15 6 CL98IC 4 (06) - Nybro IBK 3 (06) Alsbohallen Johansfors 150
2015-11-21 14:20 6 Nybro IBK 3 (06) - Gantesbo IBK 1 (05/06) Alsbohallen Johansfors 100
Omgång 7
2015-12-05 15:00 7 CL98IC 4 (06) - Örlogsstaden IBK 1(06) Lindsdals Sporthall
2015-12-05 16:00 7 Örlogsstaden IBK 1(06) - KaRo IBF Lindsdals Sporthall
2015-12-05 17:00 7 KaRo IBF - CL98IC 4 (06) Lindsdals Sporthall
Omgång 8
2015-12-12 13:00 8 Nybro IBK 4 (06) - Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) OG-Hallen
2015-12-12 14:00 8 Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) - Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) OG-Hallen
2015-12-12 15:00 8 Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) - Nybro IBK 4 (06) OG-Hallen
Omgång 9
2015-12-12 13:45 9 Slätafly/SK IBK (06/07) - CL98IC 3 (06) Torsås Sporthall
2015-12-12 15:00 9 CL98IC 3 (06) - Gantesbo IBK 1 (05/06) Torsås Sporthall
2015-12-12 16:15 9 Gantesbo IBK 1 (05/06) - Slätafly/SK IBK (06/07) Torsås Sporthall
Omgång 10
2016-01-30 09:00 10 KaRo IBF - Örlogsstaden IBK 1(06) Vedeby Sporthall A
2016-01-30 10:15 10 CL98IC 3 (06) - KaRo IBF Vedeby Sporthall A
2016-01-30 11:30 10 Örlogsstaden IBK 1(06) - CL98IC 3 (06) Vedeby Sporthall A
Omgång 11
2016-01-16 12:00 11 CL98IC 4 (06) - Nybro IBK 3 (06) Färjehallen
2016-01-16 13:00 11 Nybro IBK 4 (06) - Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) Färjehallen
2016-01-16 14:00 11 Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) - CL98IC 4 (06) Färjehallen
Omgång 12
2016-01-24 11:30 12 Nybro IBK 4 (06) - Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) OG-Hallen
2016-01-24 12:30 12 Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) - Slätafly/SK IBK (06/07) OG-Hallen
2016-01-24 13:30 12 Slätafly/SK IBK (06/07) - Nybro IBK 4 (06) OG-Hallen
Omgång 13
2016-02-14 14:00 13 Gantesbo IBK 1 (05/06) - Örlogsstaden IBK 1(06) Emmaboda Sporthall 75
2016-02-14 15:15 13 Örlogsstaden IBK 1(06) - Nybro IBK 4 (06) Emmaboda Sporthall 75
2016-02-14 16:20 13 Nybro IBK 4 (06) - Gantesbo IBK 1 (05/06) Emmaboda Sporthall 80
Omgång 14
2016-02-13 10:00 14 Slätafly/SK IBK (06/07) - KaRo IBF Torsås Sporthall
2016-02-13 11:15 14 KaRo IBF - Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) Torsås Sporthall
2016-02-13 12:30 14 Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) - Slätafly/SK IBK (06/07) Torsås Sporthall
Omgång 15
2016-02-13 12:30 15 CL98IC 4 (06) - Växjö IBK 3 (06) Falkenbergshallen
2016-02-13 13:30 15 Växjö IBK 3 (06) - Nybro IBK 3 (06) Falkenbergshallen
2016-02-13 14:30 15 Nybro IBK 3 (06) - CL98IC 4 (06) Falkenbergshallen
Omgång 16
2016-03-05 13:00 16 Nybro IBK 3 (06) - Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) OG-Hallen
2016-03-05 14:00 16 Färjestadens IBK Ungdom 2 (06) - Örlogsstaden IBK 1(06) OG-Hallen
2016-03-05 15:00 16 Örlogsstaden IBK 1(06) - Nybro IBK 3 (06) OG-Hallen
Omgång 17
2016-03-13 15:00 17 Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) - KaRo IBF Färjehallen
2016-03-13 16:00 17 KaRo IBF - Nybro IBK 4 (06) Färjehallen
2016-03-13 17:00 17 Nybro IBK 4 (06) - Färjestadens IBK Ungdom 3 (06) Färjehallen
Omgång 18
2016-03-05 13:00 18 CL98IC 3 (06) - Slätafly/SK IBK (06/07) Falkenbergshallen
2016-03-05 14:00 18 Slätafly/SK IBK (06/07) - Gantesbo IBK 1 (05/06) Falkenbergshallen
2016-03-05 15:00 18 Gantesbo IBK 1 (05/06) - CL98IC 3 (06) Falkenbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis