Spelprogram - Damer träningsmatcher 2021

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF D3 Thomas Johansson Marinblå, Marinblå, Vit
Dingle AIK Damer Div2 Jimmy Funevall jimmy@dingleaik.se +46702113427 Blå, Blå, Blå
FBC Lerum D1 Mattias Flodén dam@fbclerum.se 073-9227020 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum D2 Felix Svensson Fille1992@msn.com Röd, Röd, Vit
FBC Partille D1 Thomas Backlund thomas.tba.backlund@gmail.com 0705-173900 Svart, Svart, Svart
FBC Partille D2 Håkan Engquist willman.61@hotmail.com 0704-568017 Svart/svart/svart
FBC Vinga A-lag Damer Marie Thornström marie.thornstrom@telia.com Blå, Blå, Orange
Floda IBK D3 Tobias Cardell tobias.cardell1@gmail.com 0761-954548 Vit/Svart/Svart
Fristads GoIF Dam Div1 Grön, Svart, Grön
Gjelleråsen NO
Herrestads AIF WH Rockets D2 Svart, Svart, Svart
IBF Backadalen D1 Birgitta Nyberg bittannyberg@telia.com 0738536326 Röd, Röd, Röd
IBF Älvstranden D3 Oscar Kjellgren Elgestål oscar.elgestal@gmail.com 0723208967 Vit, Svart, Svart
IBK Alingsås Christian Aronsson ako_mannen@hotmail.com 0705828176 Blå, Blå, Blå
IBK Alingsås D1 Christian Aronsson ako_mannen@hotmail.com 0705828176 Blå, Blå, Blå
IBK Göteborg D1 Svart, Svart, Svart
IBK Göteborg D2 Svart, Svart, Svart
IBK Göteborg DAllsv Pär Larsson Lmcsportsmgmt@gmail.com 070-6855495 Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv D1 Håkan Gustafsson hakan.gustafsson@ibkkungalv.se 0707-811021 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv D2 Angelica Almqvist angelica.almqvist@ibkkungalv.se 0707-196455 Vit, Svart, Svart
IBK Lidköping D1 Jonas Antonsson jantonsson1980@gmail.com 0702-941 577 Röd, Röd, Vita
IBK Vänersborg Dam A Mattias Edling mattias.edling@gmail.com 0704-521865 Röd, Röd, Röd
IK Zenith D1 Magnus Håkansson magnus.hakansson@varsego.se 0763-411095 Grön, Vit, Grön
Kärra IBK D1 Angelica Cocchi angelica.cocchi@hotmail.se Svart/Röd, Svart, Vit
Landvetter IBK D2 Martin Zetterstedt martinz19@gmail.com 0707-191280 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK Allsv Grön, Vit, Vit
Lindome IBK Allsv Daniel Welin daniel.welin@gmail.com 0708878020 Grön, Vit, Vit
Lindås IBF D2 Korallblå, Svart, Korallblå
Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM Hans Göran Johansson hgjsson@telia.com 0705-522615 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK Dam A2 Nina Hjortlöv nhjortlov@bahnhof.se 0709328999 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK U-23 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Malmö FBC SSL Mikael Jeppsson mikael.jeppsson@malmofbc.se 070-364 51 01 Magenta, Magenta, Svart
Monolitten (n)
Mullsjö AIS Dam 1 Blå, Blå, Blå
Myggenäs IBK Damer Viktor Eriksson 070-713 21 33 Grön, Svart, Svart
Mölndals IBF D1 Mathias Röing roing_@hotmail.com 0738-534653 Röd, Svart, Svart
Mölndals IBF U16 (P05) Martin Dahlgren md@cabcon.se 0735013324 Röd, Svart, Svart
Onsala IBK Dam 1 Mattias Hermansson mattias.hermansson73@gmail.com 0730-89 29 07 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Onsala IBK Dam 2 Peter Stenfeldt peter@stejla.se 0707228902 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBF Daniel Svartling innebandydaniel@outlook.com 0705-171135 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF Allsv Daniel Svartling innebandydaniel@outlook.com 0705-171135 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF Div. 2 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBK SSL Lotta Fritzell lotta.fritzell@pixbo.se +46708930137 Rödvit, Röd, Röd
Skillingaryds IK Dam Maria Hagelin Kjellén mkjellen1@hotmail.com 070-9527712 Röd/svart/svart
Stenungsunds IBK DAM Maria Björklund maria.sthlm@yahoo.se 0706185017 blå/svart, Svart, Svart
Tvåstad KIK Dam Lila, Svart, Lila
Warberg IBF Allsvenskan Martin Karlsson Marrre76@live.se 070-5445572 Blå, Blå, Blå
Warberg IC SSL Andreas Burman andreasgbg_89@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Varla IBK Dam 2 Anders Bystedt anders.bystedt@contitech.se 070-568 60 60 Svart/lila, Svart, Svart
Öckerö IBK D2 Kristin Spengler Dosan74@gmail.com 0703166000 Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-14 15:00 069001008 FBC Lerum D1 - Lindome IBK Allsv Lerum Arena A
2021-08-15 15:00 069001009 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1 Lerum Arena A
2021-08-19 19:30 069001010 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM Rydsbergshallen
2021-08-21 15:00 069001001 Pixbo Wallenstam IBK SSL - Warberg IC SSL 10 - 1 Wallenstam Arena A
2021-08-21 15:30 069001007 Mölndals IBF D1 - Lindome IBK Allsv 0 - 6 Aktiviteten A-Hall
2021-08-21 17:30 069001003 IBK Göteborg DAllsv - IK Zenith D1 4 - 0 Wallenstam Arena A
2021-08-22 15:00 069001004 FBC Lerum D1 - Fristads GoIF Dam Div1 Rydsbergshallen
2021-08-27 19:20 069001002 FBC Partille D2 - Lindås Rasta IBK U-23 Vallhamra Sportcenter
2021-08-28 11:00 069001013 FBC Partille D1 - Pixbo Wallenstam IBF Qvisthallen
2021-08-28 14:00 069001014 Öckerö IBK D2 - IBK Kungälv D1 4 - 5 Hedenskolans Idrottshall
2021-08-28 15:15 069001012 IBF Backadalen D1 - Skillingaryds IK Dam Tuve Sporthall
2021-08-29 11:00 069001018 Mölndals IBF D1 - Mölndals IBF U16 (P05) 0 - 0 Streteredsskolan
2021-08-29 12:00 069001011 IBF Backadalen D1 - IBK Vänersborg Dam A Tuve Sporthall
2021-09-05 11:30 069001005 FBC Partille D2 - FBC Lerum D2 Vallhamra Sportcenter
2021-09-10 19:30 069001016 Floda IBK D3 - Onsala IBK Dam 2 2 - 6 Nova Floda Sportcenter
2021-09-17 19:30 069001017 Floda IBK D3 - IBF Älvstranden D3 4 - 3 Nova Floda Sportcenter
2021-09-18 10:00 069001020 FBC Partille D2 - FBC Lerum D2 Qvisthallen
2021-09-18 14:00 069001022 Öckerö IBK D2 - Lindås IBF D2 4 - 5 Hedenskolans Idrottshall
2021-09-18 14:45 069001021 IK Zenith D1 - IBK Alingsås D1 Inst. Björlanda Idrottshall
2021-09-19 12:00 069001025 Mölndals IBF D1 - Varla IBK Dam 2 0 - 0 Aktiviteten A
2021-09-23 20:00 069001026 Myggenäs IBK Damer - Dingle AIK Damer Div2 4 - 8 Häggvallsskolan
2021-09-25 15:00 069001015 Floda IBK D3 - IBK Göteborg D2 10 - 3 Nova Floda Sportcenter
2021-09-25 15:00 069001019 IBF Backadalen D1 - IBK Alingsås D1 5 - 6 Tuve Sporthall
2021-09-26 16:30 069001027 Dingle AIK Damer Div2 - Stenungsunds IBK DAM 1 - 5 Munkedals Idrottshall
2021-09-30 20:10 069001023 Lindås Rasta IBK Dam A2 - IBK Göteborg D1 Salming Arena
2021-11-25 18:15 069001032 Lindome IBK Allsv - Pixbo Wallenstam IBK SSL 3 - 5 Almåshallen A
2021-11-27 18:00 069001029 Pixbo Wallenstam IBF Allsv - Gjelleråsen NO Inst. Wallenstam Arena A
2021-11-28 16:30 069001030 Pixbo Wallenstam IBF Allsv - Gjelleråsen NO Inst. Wallenstam Arena A
Omgång 2
2021-09-11 12:30 069001006 FBC Partille D2 - IBK Vänersborg Dam A Qvisthallen
2021-12-05 13:10 069001031 Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM - Monolitten (n) Salming Arena
Omgång 3
2021-10-02 13:00 069001028 IBF Älvstranden D3 - Ale IBF D3 5 - 3 Santoshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis