Spelprogram - Pantamera Flickor E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Engelholm F08/09 Angelica Norlin Ljungdahl angelicanorlin@hotmail.com 0707-794249 Vit/Svart/Orange
Gantofta IBK F09 Annica Zernell annica.zernell@telia.com 0709-429298 Rosa/Svart/Svart
IBK Landskrona F09/10 svart Andreas Persson Ahlberg andpers@telia.com 0705987007 Svart/Svart/Svart
IBK Lund F 10/11 Sandby Svart Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund F08 SÖ-2 Magnus Berglund magnusberglund@hotmail.com 070-9732586 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IK Stanstad F08/09 Patrik Norlander patriknorlander@hotmail.com 0707541698 blå , svart , svart
Lomma FBC F08/09 Tea Kratz tea00@live.se 0733-154484 Neongrön/Svart/Svart
Malmhaug IBF F09-10 Svart, Svart, Svart
Malmö FBC F09-10 Magenta Per Lindkvist linkan1972@hotmail.com 0708257165 Magenta/Svart/Svart
Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Andreas Sandgren andreassandgren@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 12:00 1 IK Stanstad F08/09 - Malmhaug IBF F09-10 4 - 0 Bråhögshallen 50
2021-10-16 12:45 1 IBK Landskrona F09/10 svart - FBC Engelholm F08/09 2 - 9 Landskrona Idrottshall
2021-10-16 13:30 1 Lomma FBC F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 8 - 2 Slättängshallen 65
2021-10-17 09:30 1 IBK Lund F08 SÖ-2 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 7 - 1 Lerbäckshallen A
2021-10-17 13:00 1 Gantofta IBK F09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 9 - 3 Norrehedshallen
Omgång 2
2021-10-23 12:00 2 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Landskrona F09/10 svart 1 - 8 Kulladals Sporthall
2021-10-23 14:00 2 FBC Engelholm F08/09 - Lomma FBC F08/09 2 - 5 Ängelholms Idrottshall
2021-10-24 10:00 2 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Gantofta IBK F09 1 - 6 Åstorps Sporthall
2021-10-24 13:00 2 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Lund F08 SÖ-2 0 - 8 Toftanäs Sporthall 10
2021-10-24 14:00 2 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - IK Stanstad F08/09 3 - 9 Killebäckshallen
Omgång 3
2021-10-26 19:45 3 Lomma FBC F08/09 - Malmhaug IBF F09-10 5 - 1 Slättängshallen
2021-10-29 18:45 3 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Malmö FBC F09-10 Magenta 3 - 2 Killebäckshallen
2021-10-31 13:00 3 Gantofta IBK F09 - FBC Engelholm F08/09 3 - 9 Norrehedshallen
2021-10-31 13:30 3 IBK Lund F08 SÖ-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 3 - 2 Lerbäckshallen A
2021-12-05 16:00 3 IK Stanstad F08/09 - IBK Landskrona F09/10 svart 5 - 0 Bråhögshallen 50
Omgång 4
2021-11-13 11:00 4 IBK Landskrona F09/10 svart - Malmö FBC F09-10 Magenta 7 - 3 Borstahusens Idrottshall 80
2021-11-13 12:00 4 IK Stanstad F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 2 - 6 Bråhögshallen 50
2021-11-13 12:30 4 Gantofta IBK F09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 5 - 4 Norrehedshallen
2021-11-13 13:00 4 Lomma FBC F08/09 - IBK Lund F08 SÖ-2 4 - 3 Slättängshallen 54
2021-11-14 12:15 4 Malmhaug IBF F09-10 - FBC Engelholm F08/09 0 - 6 Kulladals Sporthall
Omgång 5
2021-11-20 12:00 5 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Landskrona F09/10 svart 4 - 3 Åstorps Sporthall
2021-11-20 14:00 5 FBC Engelholm F08/09 - IK Stanstad F08/09 5 - 5 Ängelholms Idrottshall
2021-11-20 17:15 5 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Malmhaug IBF F09-10 3 - 1 Vipeholmshallen 25
2021-11-21 09:30 5 IBK Lund F08 SÖ-2 - Gantofta IBK F09 7 - 2 Lerbäckshallen A
2021-11-21 12:30 5 Malmö FBC F09-10 Magenta - Lomma FBC F08/09 1 - 3 Toftanäs Sporthall
Omgång 6
2021-11-18 17:30 6 Lomma FBC F08/09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 1 Slättängshallen
2021-11-27 11:30 6 IBK Landskrona F09/10 svart - Gantofta IBK F09 1 - 3 Landskrona Idrottshall 178
2021-11-27 12:00 6 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F08 SÖ-2 2 - 2 Bråhögshallen 50
2021-11-27 14:00 6 FBC Engelholm F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 11 - 3 Ängelholms Idrottshall
2021-11-28 12:15 6 Malmhaug IBF F09-10 - Malmö FBC F09-10 Magenta 1 - 5 Kulladals Sporthall
Omgång 7
2021-12-03 19:00 7 Malmö FBC F09-10 Magenta - IK Stanstad F08/09 3 - 4 Toftanäs Sporthall
2021-12-04 12:45 7 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Malmhaug IBF F09-10 8 - 5 Åstorps Sporthall
2021-12-04 13:00 7 Gantofta IBK F09 - Lomma FBC F08/09 3 - 7 Norrehedshallen
2021-12-04 13:30 7 IBK Lund F08 SÖ-2 - IBK Landskrona F09/10 svart 8 - 1 Lerbäckshallen A
2021-12-05 15:30 7 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - FBC Engelholm F08/09 2 - 2 Killebäckshallen
Omgång 8
2021-12-11 12:45 8 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Malmö FBC F09-10 Magenta 7 - 3 Åstorps Sporthall
2021-12-11 14:00 8 FBC Engelholm F08/09 - IBK Lund F08 SÖ-2 1 - 9 Ängelholms Idrottshall
2021-12-12 11:00 8 IBK Landskrona F09/10 svart - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 3 - 1 Borstahusens Idrottshall 80
2021-12-12 12:15 8 Malmhaug IBF F09-10 - Gantofta IBK F09 1 - 8 Kulladals Sporthall
2021-12-12 13:30 8 IK Stanstad F08/09 - Lomma FBC F08/09 2 - 10 Bråhögshallen 50
Omgång 9
2021-12-18 11:15 9 Malmö FBC F09-10 Magenta - FBC Engelholm F08/09 4 - 7 Toftanäs Sporthall
2021-12-18 12:30 9 IBK Lund F08 SÖ-2 - Malmhaug IBF F09-10 4 - 1 Vipeholmshallen
2021-12-18 13:30 9 Lomma FBC F08/09 - IBK Landskrona F09/10 svart 9 - 1 Slättängshallen 53
2021-12-19 13:00 9 Gantofta IBK F09 - IK Stanstad F08/09 2 - 8 Norrehedshallen
2021-12-19 17:00 9 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 2 - 8 Killebäckshallen
Omgång 10
2022-01-15 14:00 10 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Lomma FBC F08/09 0 - 3 Åstorps Sporthall
2022-01-16 11:30 10 Malmö FBC F09-10 Magenta - Gantofta IBK F09 4 - 10 Toftanäs Sporthall
2022-01-16 11:45 10 Malmhaug IBF F09-10 - IK Stanstad F08/09 2 - 1 Kulladals Sporthall
2022-03-01 18:45 10 FBC Engelholm F08/09 - IBK Landskrona F09/10 svart 11 - 3 Ängelholms Idrottshall
2022-04-29 17:45 10 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - IBK Lund F08 SÖ-2 0 - 4 Lerbäckshallen A
Omgång 11
2022-01-22 11:00 11 IBK Landskrona F09/10 svart - Malmhaug IBF F09-10 3 - 3 Borstahusens Idrottshall 50
2022-01-22 13:00 11 Gantofta IBK F09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 3 - 3 Norrehedshallen
2022-01-22 16:45 11 IBK Lund F08 SÖ-2 - Malmö FBC F09-10 Magenta 7 - 1 Vipeholmshallen
2022-02-15 18:30 11 Lomma FBC F08/09 - FBC Engelholm F08/09 6 - 4 Slättängshallen 57
2022-03-15 18:15 11 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 2 Bråhögshallen 50
Omgång 12
2022-01-29 11:00 12 IBK Landskrona F09/10 svart - IK Stanstad F08/09 3 - 3 Borstahusens Idrottshall 80
2022-01-29 11:45 12 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F08 SÖ-2 2 - 9 Åstorps Sporthall
2022-01-29 16:15 12 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 0 Toftanäs Sporthall
2022-02-09 18:15 12 Malmhaug IBF F09-10 - Lomma FBC F08/09 0 - 3 Gottorpshallen 68
2022-03-08 18:45 12 FBC Engelholm F08/09 - Gantofta IBK F09 6 - 5 Ängelholms Idrottshall
Omgång 13
2022-02-05 11:00 13 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IK Stanstad F08/09 3 - 2 Åstorps Sporthall 50
2022-02-05 12:30 13 FBC Engelholm F08/09 - Malmhaug IBF F09-10 4 - 2 Ängelholms Idrottshall
2022-02-05 13:30 13 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Landskrona F09/10 svart 3 - 4 Toftanäs Sporthall
2022-02-05 17:30 13 IBK Lund F08 SÖ-2 - Lomma FBC F08/09 5 - 1 Nyvångsskolan
2022-02-06 13:00 13 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Gantofta IBK F09 1 - 6 Killebäckshallen
Omgång 14
2022-02-12 11:00 14 IBK Landskrona F09/10 svart - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 3 - 6 Borstahusens Idrottshall 80
2022-02-12 13:00 14 Gantofta IBK F09 - IBK Lund F08 SÖ-2 4 - 6 Norrehedshallen
2022-02-12 13:30 14 Lomma FBC F08/09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 2 - 1 Slättängshallen 54
2022-02-13 10:00 14 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 2 - 0 Kulladals Sporthall
2022-02-13 12:00 14 IK Stanstad F08/09 - FBC Engelholm F08/09 0 - 1 Bråhögshallen 45
Omgång 15
2022-02-14 19:00 15 Gantofta IBK F09 - IBK Landskrona F09/10 svart 2 - 4 Påarps Sporthall 46
2022-02-19 11:00 15 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - FBC Engelholm F08/09 4 - 4 Åstorps Sporthall 55
2022-02-20 14:30 15 IBK Lund F08 SÖ-2 - IK Stanstad F08/09 4 - 3 Vipeholmshallen
2022-03-08 18:45 15 Malmö FBC F09-10 Magenta - Malmhaug IBF F09-10 1 - 2 Toftanäs Sporthall
2022-04-19 18:30 15 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Lomma FBC F08/09 3 - 10 Killebäckshallen
Omgång 16
2022-03-05 12:00 16 IK Stanstad F08/09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 5 - 1 Bråhögshallen 50
2022-03-05 13:00 16 IBK Landskrona F09/10 svart - IBK Lund F08 SÖ-2 2 - 8 Landskrona Idrottshall 80
2022-03-06 12:00 16 Malmhaug IBF F09-10 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 1 - 2 Kulladals Sporthall 65
2022-03-15 18:30 16 Lomma FBC F08/09 - Gantofta IBK F09 5 - 5 Slättängshallen 29
2022-04-24 12:30 16 FBC Engelholm F08/09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 3 - 4 Ängelholms Idrottshall
Omgång 17
2022-03-12 12:30 17 IBK Lund F08 SÖ-2 - FBC Engelholm F08/09 5 - 2 Lerbäckshallen A
2022-03-12 12:45 17 Gantofta IBK F09 - Malmhaug IBF F09-10 1 - 3 Norrehedshallen
2022-03-12 13:30 17 Lomma FBC F08/09 - IK Stanstad F08/09 4 - 2 Slättängshallen 54
2022-03-12 13:30 17 Malmö FBC F09-10 Magenta - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 4 - 8 Toftanäs Sporthall
2022-03-13 14:30 17 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - IBK Landskrona F09/10 svart 0 - 8 Killebäckshallen
Omgång 18
2022-03-19 10:00 18 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 2 Åstorps Sporthall 50
2022-03-19 14:00 18 FBC Engelholm F08/09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 6 - 3 Ängelholms Idrottshall
2022-03-20 12:00 18 IK Stanstad F08/09 - Gantofta IBK F09 3 - 2 Bråhögshallen 50
2022-03-20 13:00 18 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F08 SÖ-2 1 - 9 Kulladals Sporthall
2022-03-20 14:00 18 IBK Landskrona F09/10 svart - Lomma FBC F08/09 5 - 7 Borstahusens Idrottshall 80

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis