Spelprogram - Newbody Flick Medel B Vår -22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum F10/11 Svart Emelie Lind mella_113399@hotmail.com 0704851077 Röd/Röd/Vit
Floda IBK F11-12 Henrik Albinsson Flodaboy@gmail.com 0707829629 Vit/Svart/Svart
Guldhedens IK F10/11 Erik Axelsson erik.axelsson@volvocars.com 0729774962 Röd/Svart/Vit
Hindås IBK F10/11 Blå Linda Andersson linda.w.andersson@teliacompany.com Svart-Svart
IBF Älvstranden F10 Vit Anna Mårtén anna.marten42@gmail.com 0707556155 Vit/Svart/Svart
IBK Bergum F10/11 Maine Wogel maine@wogel.se 0728852502 Rosa/Svart/Svart
IK Zenith F10-12 Grön Anna Nyman bdaanli@yahoo.se 0724512265 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK F11 Vit Peter Zellén peter.zellen@gmail.com Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK F11 Anne Lindersson Anne_lindersson@hotmail.com Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK F10-11 Niclas Johansson tjaludden72@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Roland Freij roland.freij@gmail.com 0722-200673 Rödvit/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 15:00 1 Hindås IBK F10/11 Blå - IK Zenith F10-12 Grön , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-01-16 09:15 1 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Landvetter IBK F11 Vit , Arvid Westhed Wallenstam Arena A
2022-01-16 16:15 1 FBC Lerum F10/11 Svart - IBF Älvstranden F10 Vit Fahd Alkassar, Tage Sandquist Lerum Arena C
2022-01-16 17:10 1 Guldhedens IK F10/11 - Lindome IBK F11 Svingelns Sporthall
2022-03-27 10:30 1 Floda IBK F11-12 - IBK Bergum F10/11 Alma Lundblad, Alva Olsson Nova Floda Sportcenter
Omgång 2
2022-01-22 09:00 2 Landvetter IBK F11 Vit - Guldhedens IK F10/11 Tindra Bäckvall, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-01-22 10:45 2 Lindome IBK F11 - Lindås Rasta IBK F10-11 Jacob Ebeling, Ian Blomqvist Almåshallen A
2022-01-23 10:00 2 IBF Älvstranden F10 Vit - Hindås IBK F10/11 Blå Santoshallen
2022-01-23 16:00 2 Floda IBK F11-12 - FBC Lerum F10/11 Svart Maja Haablahe, Maja Pozsgai Nova Floda Sportcenter
2022-04-23 11:10 2 IBK Bergum F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Nora Larsen, Mathilda Pettersson Bergumsskolan
Omgång 3
2022-01-29 09:00 3 Lindome IBK F11 - Landvetter IBK F11 Vit Jacob Ebeling, René Schweikart Almåshallen A
2022-01-29 10:00 3 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - FBC Lerum F10/11 Svart Emil Samuelsson, Linus Bolmstedt Wallenstam Arena B
2022-01-29 13:30 3 Hindås IBK F10/11 Blå - Floda IBK F11-12 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-01-30 11:40 3 Lindås Rasta IBK F10-11 - IK Zenith F10-12 Grön Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-30 18:10 3 Guldhedens IK F10/11 - IBK Bergum F10/11 Svingelns Sporthall
Omgång 4
2022-02-05 14:10 4 Landvetter IBK F11 Vit - Lindås Rasta IBK F10-11 Hanna Witrén, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 08:30 4 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Hindås IBK F10/11 Blå Wallenstam Arena B
2022-02-06 14:30 4 IBK Bergum F10/11 - Lindome IBK F11 Stephanie Mojanovska, Lisa Ramberg Themelis Bergumsskolan
2022-02-06 17:00 4 IBF Älvstranden F10 Vit - IK Zenith F10-12 Grön Mariah Marcelo, Bailasan Mohammed Santoshallen
2022-02-06 17:55 4 FBC Lerum F10/11 Svart - Guldhedens IK F10/11 Joel Mellby, Alice Engström Lerum Arena C
Omgång 5
2022-02-26 10:15 5 Lindome IBK F11 - FBC Lerum F10/11 Svart Ian Blomqvist, Jacob Ebeling Almåshallen A
2022-02-26 16:50 5 Lindås Rasta IBK F10-11 - IBF Älvstranden F10 Vit Lotte Engblom, Nelly Cerina Salming Arena
2022-02-27 10:00 5 Landvetter IBK F11 Vit - IBK Bergum F10/11 Pinntorps Idrottshall
2022-02-27 14:10 5 IK Zenith F10-12 Grön - Floda IBK F11-12 Axel Szerszenski, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
2022-02-27 18:10 5 Guldhedens IK F10/11 - Hindås IBK F10/11 Blå Svingelns Sporthall
Omgång 6
2022-03-05 12:45 6 Hindås IBK F10/11 Blå - Lindome IBK F11 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-05 15:00 6 FBC Lerum F10/11 Svart - Landvetter IBK F11 Vit , Joel Mellby Lerum Arena C
2022-03-06 11:00 6 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - IK Zenith F10-12 Grön Carla Erdegard, Nathalie Larsson Wallenstam Arena A
2022-03-06 12:15 6 IBK Bergum F10/11 - Lindås Rasta IBK F10-11 Tyra Retzlaff, Felicia Lundgren Narváez Bergumsskolan
2022-03-06 14:40 6 Floda IBK F11-12 - IBF Älvstranden F10 Vit Nova Floda Sportcenter
Omgång 7
2022-03-12 14:00 7 IK Zenith F10-12 Grön - Guldhedens IK F10/11 Albin Durvik Björlanda Idrottshall
2022-03-12 16:00 7 Lindås Rasta IBK F10-11 - Floda IBK F11-12 , Ludvig Agrell Salming Arena
2022-03-12 16:10 7 Landvetter IBK F11 Vit - Hindås IBK F10/11 Blå Oliver Henningsson, William Jonsson Landvetter Idrottshall
2022-03-13 11:20 7 IBF Älvstranden F10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Bailasan Mohammed, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-03-13 14:30 7 IBK Bergum F10/11 - FBC Lerum F10/11 Svart Nora Larsen, Mathilda Pettersson Bergumsskolan
Omgång 8
2022-03-19 08:45 8 Lindome IBK F11 - IK Zenith F10-12 Grön Jacob Ebeling, René Schweikart Almåshallen A
2022-03-19 15:00 8 Hindås IBK F10/11 Blå - IBK Bergum F10/11 Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-20 10:10 8 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Floda IBK F11-12 Arvid Westhed, Malvin Larsson Wallenstam Arena A
2022-03-20 17:10 8 Guldhedens IK F10/11 - IBF Älvstranden F10 Vit Svingelns Sporthall
2022-03-20 17:45 8 FBC Lerum F10/11 Svart - Lindås Rasta IBK F10-11 Måns Eliason, Lasse Englund Lerum Arena C
Omgång 9
2022-02-27 11:30 9 Lindås Rasta IBK F10-11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Anton Angervall, Elias Nilsson Wojtowicz Salming Arena
2022-03-26 12:30 9 Floda IBK F11-12 - Guldhedens IK F10/11 Nova Floda Sportcenter
2022-03-27 08:30 9 Landvetter IBK F11 Vit - IK Zenith F10-12 Grön Tindra Bäckvall, Elin Claesson Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 10:10 9 IBF Älvstranden F10 Vit - Lindome IBK F11 Jordan Skoog, Fillippa Cabaj Santoshallen
2022-03-27 16:20 9 FBC Lerum F10/11 Svart - Hindås IBK F10/11 Blå Fahd Alkassar, Karl Dahlsjö Lerum Arena C
Omgång 10
2022-04-05 18:15 10 Landvetter IBK F11 Vit - IBF Älvstranden F10 Vit Linus Svensson, Halina Karnili Landvetter Idrottshall
2022-04-07 18:30 10 Lindome IBK F11 - Floda IBK F11-12 , Emanuel Sangrud Almåshallen A
2022-04-10 12:10 10 IK Zenith F10-12 Grön - IBK Bergum F10/11 Helin Beyza Altuntas, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2022-04-10 14:00 10 Hindås IBK F10/11 Blå - Lindås Rasta IBK F10-11 Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-04-10 17:10 10 Guldhedens IK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Svingelns Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis