Spelprogram - Newbody Pojk Lätt A Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P12 Grön Johan Sjöstrand Johan85eriksson@gmail.com Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Lerum P12 Anders Carlander andersjpe@hotmail.com 0761466820 Röd/Röd/Vit
FBC Partille P12 Johan Bjärneroth johan.bjarneroth@pibs.se Svart, Svart, Svart
Frölunda IBK P12 2 Fredrik Berg fryczek@gmail.com Svart/Svart/röd
IBK Bergum P12 Lillemor Wetterberg millosvensson@hotmail.com 0706-447044 Rosa/svart/svart
IBK Kungälv P12 Vit Niclas Cronholm Niclas.cronholm@gmail.com 072-888 83 58 Vit/Svart/Svart
Landvetter IBK P12 Blå Linn Ansfors fam.ansfors@hotmail.com 0736601514 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindås Rasta IBK P12 Turkos Joakim Lundmark lundmark.joakim@gmail.com 0736-794878 Turkos/Svart/Turkos
Myggenäs IBK P-11/12 Krisztian Borbely krisztian.borbely71@gmail.com 0707-481961 Grön, Svart, Svart
Mölndals IBF U8 (P12) Patrik Olsson patrik_5@hotmail.com 0734379732 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK P12 Andreas Wångblad andreas.wangblad@gmail.com 0709613653 Rödvit/Röd/Röd
Överby IBK P11/12 (röd) Jörgen Kärnberg dahlbergjorgen@gmail.com 0735151580 Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 10:00 1 Mölndals IBF U8 (P12) - IBK Kungälv P12 Vit Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2022-01-15 10:00 1 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Filippa Löfgren, Maja Blennermark Wallenstam Arena B
2022-01-15 13:30 1 FBC Lerum P12 - Landvetter IBK P12 Blå Elin Brendelökken, Alice Engström Rydsbergshallen
2022-01-16 09:00 1 Frölunda IBK P12 2 - IBK Bergum P12 Axel Wigh, Isak Larsson Flatåsskolan
2022-01-16 12:00 1 Överby IBK P11/12 (röd) - FBC Partille P12 Mathias Johansson, Edwin Knutsson Nordby Supermarkethallen
Omgång 2
2022-01-23 08:00 2 Landvetter IBK P12 Blå - Mölndals IBF U8 (P12) Maja Pehrsson, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-01-23 12:20 2 IBK Bergum P12 - Överby IBK P11/12 (röd) Tyra Retzlaff, Felicia Lundgren Narváez Bergumsskolan
2022-01-23 12:30 2 IBK Kungälv P12 Vit - Ale IBF P12 Grön Ej offentliggjord, Wilma Svahn Munkegärdehallen
2022-01-23 14:30 2 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Frölunda IBK P12 2 Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-03-06 08:50 2 Pixbo Wallenstam IBK P12 - FBC Lerum P12 Carla Erdegard, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-04-02 11:00 2 FBC Partille P12 - Myggenäs IBK P-11/12 Tindra Wadling, Oskar Granat Qvisthallen
Omgång 3
2022-01-29 10:00 3 FBC Partille P12 - IBK Bergum P12 Oskar Granat, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-01-29 10:20 3 Mölndals IBF U8 (P12) - Pixbo Wallenstam IBK P12 Felix Östberg, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-01-29 11:00 3 Myggenäs IBK P-11/12 - IBK Kungälv P12 Vit Oscar Stendahl, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2022-01-30 11:00 3 Ale IBF P12 Grön - Landvetter IBK P12 Blå Nellie Jakobsson, Wilma Johansson Kronan Älvängen
2022-01-30 12:00 3 Överby IBK P11/12 (röd) - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Nordby Supermarkethallen
2022-01-30 12:30 3 Frölunda IBK P12 2 - FBC Lerum P12 Leon Abelsson, Isak Larsson Skyttesskolan
Omgång 4
2022-02-05 09:00 4 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Ale IBF P12 Grön Malvin Larsson, Selma Hadziselimovic Wallenstam Arena B
2022-02-05 09:45 4 Landvetter IBK P12 Blå - IBK Kungälv P12 Vit , Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 12:00 4 Frölunda IBK P12 2 - Mölndals IBF U8 (P12) Leon Abelsson, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
2022-02-06 12:20 4 IBK Bergum P12 - Myggenäs IBK P-11/12 Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff Bergumsskolan
2022-02-06 14:00 4 FBC Lerum P12 - Överby IBK P11/12 (röd) Fahd Alkassar, Lasse Englund Rydsbergshallen
2022-02-06 16:30 4 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - FBC Partille P12 Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
Omgång 5
2022-02-26 09:00 5 FBC Partille P12 - FBC Lerum P12 Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-02-26 12:00 5 Myggenäs IBK P-11/12 - Landvetter IBK P12 Blå Martinus Martinsson, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2022-02-27 10:00 5 Ale IBF P12 Grön - Frölunda IBK P12 2 Amanda Gustavsson, Emilia Steffensen Kronan Älvängen
2022-02-27 12:00 5 Överby IBK P11/12 (röd) - Mölndals IBF U8 (P12) Nordby Supermarkethallen
2022-02-27 12:20 5 IBK Bergum P12 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Lisa Ramberg Themelis, Stephanie Mojanovska Bergumsskolan
2022-02-27 14:30 5 IBK Kungälv P12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P12 , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
Omgång 6
2022-03-05 10:00 6 Mölndals IBF U8 (P12) - FBC Partille P12 Felix Östberg, Carl Brooker Katrinebergshallen
2022-03-05 13:10 6 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Landvetter IBK P12 Blå Malvin Larsson, Linus Bolmstedt Wallenstam Arena B
2022-03-06 12:00 6 Frölunda IBK P12 2 - IBK Kungälv P12 Vit Leon Abelsson, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
2022-03-06 12:00 6 Överby IBK P11/12 (röd) - Ale IBF P12 Grön Zara Carlsson, Alexander Rydqvist Nordby Supermarkethallen
2022-03-06 13:30 6 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Myggenäs IBK P-11/12 Anton Angervall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-06 16:20 6 FBC Lerum P12 - IBK Bergum P12 Lasse Englund, Joel Mellby Lerum Arena C
Omgång 7
2022-03-12 09:00 7 FBC Partille P12 - Ale IBF P12 Grön Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-03-12 12:00 7 Myggenäs IBK P-11/12 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Oscar Stendahl, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2022-03-12 14:00 7 Landvetter IBK P12 Blå - Frölunda IBK P12 2 Landvetter Idrottshall
2022-03-13 12:20 7 IBK Bergum P12 - Mölndals IBF U8 (P12) Emilia Mathiason, Kajsa Berglund Bergumsskolan
2022-03-13 14:30 7 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - FBC Lerum P12 , Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-13 14:30 7 IBK Kungälv P12 Vit - Överby IBK P11/12 (röd) Nellie Jakobsson, Matilda Janz Munkegärdehallen
Omgång 8
2022-03-19 09:00 8 FBC Partille P12 - IBK Kungälv P12 Vit Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 11:50 8 Mölndals IBF U8 (P12) - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Felix Östberg, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-20 11:00 8 Ale IBF P12 Grön - IBK Bergum P12 Alice Sundelid Kronan Älvängen
2022-03-20 12:00 8 Frölunda IBK P12 2 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Skyttesskolan
2022-03-20 12:00 8 Överby IBK P11/12 (röd) - Landvetter IBK P12 Blå Nordby Supermarkethallen
2022-03-20 16:20 8 FBC Lerum P12 - Myggenäs IBK P-11/12 Joel Mellby, Lasse Englund Lerum Arena C
Omgång 9
2022-03-26 11:40 9 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Överby IBK P11/12 (röd) Arvid Westhed, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-03-26 12:00 9 Myggenäs IBK P-11/12 - Frölunda IBK P12 2 Häggvallsskolan
2022-03-26 14:00 9 Landvetter IBK P12 Blå - FBC Partille P12 Tuva Aebischer Skogbäck, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-03-27 14:30 9 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Ale IBF P12 Grön , Mats Sällberg Askims Sporthall
2022-03-27 17:30 9 FBC Lerum P12 - Mölndals IBF U8 (P12) Fahd Alkassar, Karl Dahlsjö Lerum Arena C
2022-04-01 18:15 9 IBK Bergum P12 - IBK Kungälv P12 Vit Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff Bergumsskolan
Omgång 10
2022-04-08 19:30 10 Mölndals IBF U8 (P12) - Myggenäs IBK P-11/12 Isak Lundström, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2022-04-09 09:00 10 FBC Partille P12 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Måns Bartilson, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2022-04-10 10:00 10 Ale IBF P12 Grön - FBC Lerum P12 Alice Sundelid, Nellie Jakobsson Kronan Älvängen
2022-04-10 12:00 10 Överby IBK P11/12 (röd) - Frölunda IBK P12 2 Nordby Supermarkethallen
2022-04-10 12:20 10 IBK Bergum P12 - Landvetter IBK P12 Blå Cassandra Chidiac, Stephanie Mojanovska Bergumsskolan
2022-04-10 13:30 10 IBK Kungälv P12 Vit - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis