Spelprogram - Newbody Pojk Medel A Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P11 Grön Björn Samuelsson bjorn.samuelsson@aleibf.se 070-420 81 42 Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Lerum P11 Röd Niklas Oxelstrand niklas@oxelstrand.se 0723-728681 Röd/Röd/Vit
FBC Partille P11 Blå Martin Lansler martin.lansler@gmail.com 0739029576 Svart/Svart/Svart
Floda IBK P11 Vit Patrik Ek post@patrikek.se Vit/Vit/Vit
Guldhedens IK P10/11 Lars Rosqvist lars.rosqvist@gmail.com 070-7158373 Röd tröja, svarta byxor, vita strumpor
Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Martin Axelsson Martinaxelsson@hotmail.com 0702334422 Svart/Svart/Svart
IBF Backadalen P11 Therese Tullock t_tullock@hotmail.com 070-378 77 82 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden P11/12 Jonas Wenner jonas_wenner@trimble.com 0761-388553 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P11 Svart Joacim Olsson joacim.olsson@ibkkungalv.se 0708987700 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P11 Svart Johan Myhr johan.myhr@gmail.com 0706159618 Grön/Vit/Grön
Lindås Rasta IBK P11 Vit Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 09:20 1 Ale IBF P11 Grön - IBF Backadalen P11 Alice Sundelid, Wilma Johansson Ale Kulturrum 23
2022-01-15 11:10 1 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - IBF Älvstranden P11/12 Carla Erdegard, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-01-15 14:20 1 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IK Zenith P11 Svart Alexander Wallberg, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-16 17:25 1 FBC Lerum P11 Röd - IBK Kungälv P11 Svart Tage Sandquist, Gustav Biveby Lerum Arena C
2022-01-16 18:10 1 Guldhedens IK P10/11 - FBC Partille P11 Blå Svingelns Sporthall
Omgång 2
2022-01-22 12:30 2 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - Lindås Rasta IBK P11 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-23 15:15 2 FBC Lerum P11 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Ella Wingfors, Alice Engström Lerum Arena C
2022-01-23 15:40 2 IBK Kungälv P11 Svart - Floda IBK P11 Vit Munkegärdehallen
2022-02-26 10:30 2 IK Zenith P11 Svart - Guldhedens IK P10/11 Axel Szerszenski, Joel Rudanko Torshallen
2022-03-20 15:00 2 IBF Älvstranden P11/12 - Ale IBF P11 Grön Helin Beyza Altuntas, Wilma Björk Santoshallen
2022-04-10 09:00 2 IBF Backadalen P11 - FBC Partille P11 Blå Ted Larsson, Anton Wulfsberg Tuve Sporthall
Omgång 3
2022-01-29 10:20 3 Ale IBF P11 Grön - FBC Lerum P11 Röd Alice Sundelid, Matilda Janz Ale Kulturrum
2022-01-29 11:20 3 FBC Partille P11 Blå - IBF Älvstranden P11/12 Klara Öhrn, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-01-30 09:30 3 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 Svart Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-30 11:00 3 IK Zenith P11 Svart - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Björlanda Idrottshall
2022-01-30 15:40 3 Floda IBK P11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Tage Sandquist, Ludwig Zachrisson Nova Floda Sportcenter
2022-01-30 17:10 3 Guldhedens IK P10/11 - IBF Backadalen P11 Svingelns Sporthall
Omgång 4
2022-02-05 11:10 4 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Vit Malvin Larsson, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-02-05 12:30 4 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - Guldhedens IK P10/11 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-06 11:10 4 IBF Älvstranden P11/12 - IBF Backadalen P11 Bailasan Mohammed, Fillippa Cabaj Santoshallen
2022-02-06 13:40 4 IBK Kungälv P11 Svart - IK Zenith P11 Svart , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-02-06 15:15 4 FBC Lerum P11 Röd - FBC Partille P11 Blå Fahd Alkassar, Lasse Englund Rydsbergshallen
2022-02-13 12:20 4 Floda IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Maja Haablahe, Linnea Silvén Nova Floda Sportcenter
Omgång 5
2022-02-26 10:20 5 FBC Partille P11 Blå - Floda IBK P11 Vit Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-02-26 12:30 5 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - IBK Kungälv P11 Svart Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-26 15:40 5 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Nelly Cerina, Lotte Engblom Salming Arena
2022-02-27 10:10 5 IK Zenith P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Wilmer Eurén, Albin Durvik Björlanda Idrottshall
2022-02-27 11:30 5 IBF Backadalen P11 - FBC Lerum P11 Röd Emil Lejon, Ted Larsson Tuve Sporthall
2022-02-27 17:10 5 Guldhedens IK P10/11 - IBF Älvstranden P11/12 Svingelns Sporthall
Omgång 6
2022-03-05 09:20 6 Ale IBF P11 Grön - IK Zenith P11 Svart Alice Sundelid, Emilia Steffensen Ale Kulturrum
2022-03-05 12:00 6 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Linus Bolmstedt, Malvin Larsson Wallenstam Arena B
2022-03-05 17:10 6 Lindås Rasta IBK P11 Vit - FBC Partille P11 Blå , Anton Angervall Askims Sporthall
2022-03-06 13:30 6 IBK Kungälv P11 Svart - Guldhedens IK P10/11 Helin Beyza Altuntas, Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-03-06 14:00 6 FBC Lerum P11 Röd - IBF Älvstranden P11/12 Joel Mellby, Lasse Englund Lerum Arena C
2022-03-06 15:50 6 Floda IBK P11 Vit - IBF Backadalen P11 Nova Floda Sportcenter
Omgång 7
2022-03-12 12:30 7 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - Ale IBF P11 Grön Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-12 18:00 7 IK Zenith P11 Svart - FBC Partille P11 Blå , Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2022-03-13 13:20 7 IBF Älvstranden P11/12 - Floda IBK P11 Vit Helin Beyza Altuntas, Jordan Skoog Santoshallen
2022-03-13 15:15 7 IBF Backadalen P11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit Fredrik Ohlsson, Ted Larsson Tuve Sporthall
2022-03-13 15:40 7 IBK Kungälv P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Nellie Jakobsson, Matilda Janz Munkegärdehallen
2022-03-13 17:10 7 Guldhedens IK P10/11 - FBC Lerum P11 Röd Svingelns Sporthall
Omgång 8
2022-03-19 10:00 8 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Guldhedens IK P10/11 Maja Blennermark, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-03-19 10:00 8 Ale IBF P11 Grön - IBK Kungälv P11 Svart Stina Gustavsson, Matilda Janz Ale Kulturrum
2022-03-19 12:30 8 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBF Älvstranden P11/12 Nelly Cerina, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-19 13:20 8 FBC Partille P11 Blå - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Måns Bartilson, Daniel Saether Qvisthallen
2022-03-20 11:00 8 IK Zenith P11 Svart - IBF Backadalen P11 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-03-20 11:50 8 Floda IBK P11 Vit - FBC Lerum P11 Röd Alva Olsson, Maja Pozsgai Nova Floda Sportcenter
Omgång 9
2022-03-26 09:30 9 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Emil Samuelsson, Arvid Westhed Wallenstam Arena B
2022-03-26 12:30 9 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - IBF Backadalen P11 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-27 11:20 9 IBF Älvstranden P11/12 - IK Zenith P11 Svart Fillippa Cabaj, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2022-03-27 12:30 9 IBK Kungälv P11 Svart - FBC Partille P11 Blå , Molly Larsson Munkegärdehallen
2022-03-27 15:30 9 FBC Lerum P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit Tage Sandquist, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-03-27 17:10 9 Guldhedens IK P10/11 - Floda IBK P11 Vit Svingelns Sporthall
Omgång 10
2022-04-09 10:00 10 Ale IBF P11 Grön - Guldhedens IK P10/11 Matilda Janz, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-04-09 10:20 10 FBC Partille P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Emrik Hammarstedt, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-04-09 12:30 10 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - IBF Älvstranden P11/12 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-04-10 11:10 10 IK Zenith P11 Svart - FBC Lerum P11 Röd Helin Beyza Altuntas, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2022-04-10 12:30 10 IBF Backadalen P11 - IBK Kungälv P11 Svart Noel Dittmer, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-04-10 13:00 10 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Floda IBK P11 Vit Salming Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis