Spelprogram - Newbody Pojk Svår A Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK P10/11 Markus Palmqvist markus@equicenter.se Blå/Blå/Blå
Eken IBK P-10 Kattis Markling kattis.markling@gmail.com 0738-164587 Lila/gul/Svart/
FBC Partille P09 Vit Sebastian Lindroos sebastian.lindroos@gmail.com 0703334379 Svart/Svart/Svart
Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Magnus Kamperin magnus@grenseguiden.no Svart/Svart/Svart
IBK Kungälv P 10 Vit Dan Bäck dan.back@ibkkungalv.se 0724452355 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P-10 Vit Henrik Quist 0708282952 Grön/Vit/Grön
Kärra IBK P10 Röd Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com 0735077520 Svart/Svart/Vit
Myggenäs IBK P-10 Christer Sommargren ungdomssupport@myggenasibk.se 0703750869 grön/svart/svart
Mölndals IBF P10 Vit Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Patrik Forsman patrik.forsman@pixbo.se Rödvit/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 09:00 1 Mölndals IBF P10 Vit - IK Zenith P-10 Vit Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2022-01-15 14:10 1 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit Axel Eriksson, Malvin Larsson Wallenstam Arena B
2022-01-15 16:40 1 Eken IBK P-10 - FBC Partille P09 Vit Alice Hallström, Isabelle Bäckman Ekenhallen 1
2022-01-16 13:10 1 Kärra IBK P10 Röd - Myggenäs IBK P-10 Isak Andersson, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2022-01-16 15:30 1 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Dingle AIK P10/11 , Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Omgång 2
2022-01-22 12:00 2 Dingle AIK P10/11 - Eken IBK P-10 Melvin Funevall, Alexander Forsberg Munkedals Idrottshall
2022-01-22 12:30 2 Myggenäs IBK P-10 - FBC Partille P09 Vit Linus Larsson, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2022-01-23 12:10 2 IK Zenith P-10 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Albin Durvik, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-01-23 16:50 2 IBK Kungälv P 10 Vit - Kärra IBK P10 Röd , Henrik Nordström Munkegärdehallen
2022-02-20 10:00 2 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Vit Wilma Neldemo Magnusson, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
Omgång 3
2022-01-29 10:00 3 Eken IBK P-10 - Myggenäs IBK P-10 William Gunnarsson, Alfons Wikander Ekenhallen 1
2022-01-29 10:30 3 Dingle AIK P10/11 - IK Zenith P-10 Vit Melvin Funevall, Alfred Jonsson Munkedals Idrottshall
2022-01-29 12:20 3 FBC Partille P09 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit Klara Öhrn, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-01-29 15:15 3 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-29 16:10 3 Kärra IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit Viktor Berggren, Viktor Fryk Lundbystrand 3
Omgång 4
2022-02-05 10:20 4 Mölndals IBF P10 Vit - FBC Partille P09 Vit Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-02-05 13:10 4 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Dingle AIK P10/11 Malvin Larsson, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-02-06 10:10 4 IK Zenith P-10 Vit - Eken IBK P-10 Viktor Fryk, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2022-02-06 12:40 4 Kärra IBK P10 Röd - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Viktor Fryk, Axel Ericsson Kärra Sporthall
2022-02-06 15:40 4 IBK Kungälv P 10 Vit - Myggenäs IBK P-10 Oscar Enbom, Isak Högstedt Munkegärdehallen
Omgång 5
2022-02-26 09:00 5 Eken IBK P-10 - IBK Kungälv P 10 Vit Alfons Wikander, William Gunnarsson Ekenhallen 1
2022-02-26 10:45 5 Dingle AIK P10/11 - Kärra IBK P10 Röd , Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-26 12:20 5 FBC Partille P09 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Elvira Palmer, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-02-26 13:15 5 Myggenäs IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Vit Martinus Martinsson, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2022-02-27 13:10 5 IK Zenith P-10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Axel Szerszenski, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
Omgång 6
2022-03-05 10:20 6 FBC Partille P09 Vit - Dingle AIK P10/11 Daniel Saether, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-05 11:00 6 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Axel Eriksson, Arvid Westhed Wallenstam Arena B
2022-03-05 11:00 6 Mölndals IBF P10 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit Felix Östberg, Carl Brooker Katrinebergshallen
2022-03-05 15:10 6 Kärra IBK P10 Röd - IK Zenith P-10 Vit Mustafa Kalajdzisalihovic, Kian Keinia Lundbystrand 3
2022-03-05 15:15 6 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Myggenäs IBK P-10 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Omgång 7
2022-03-12 10:00 7 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Kärra IBK P10 Röd Wilma Neldemo Magnusson, Ida Hildeborn Wallenstam Arena B
2022-03-12 10:20 7 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Vit Melker Kjellberg, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-03-12 13:30 7 Myggenäs IBK P-10 - Dingle AIK P10/11 Oscar Stendahl, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2022-03-13 15:00 7 IK Zenith P-10 Vit - FBC Partille P09 Vit Albin Durvik, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
2022-03-13 17:40 7 IBK Kungälv P 10 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Alexander Frej Nolberg, Isak Högstedt Munkegärdehallen
Omgång 8
2022-03-19 11:00 8 Dingle AIK P10/11 - IBK Kungälv P 10 Vit Munkedals Idrottshall
2022-03-19 12:20 8 FBC Partille P09 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Daniel Saether, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 13:15 8 Myggenäs IBK P-10 - IK Zenith P-10 Vit Oliver Hallsten, Hampus Räffling Häggvallsskolan
2022-03-19 15:15 8 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Mölndals IBF P10 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-20 15:10 8 Kärra IBK P10 Röd - Eken IBK P-10 Viktor Fryk, Axel Ericsson Kärra Sporthall
Omgång 9
2022-03-26 11:00 9 Eken IBK P-10 - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Ludwig Ahlström, Melker Kjellberg Ekenhallen 1
2022-03-26 12:00 9 FBC Partille P09 Vit - Kärra IBK P10 Röd Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-03-26 12:40 9 Mölndals IBF P10 Vit - Dingle AIK P10/11 Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-26 13:15 9 Myggenäs IBK P-10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Häggvallsskolan
2022-03-27 13:30 9 IBK Kungälv P 10 Vit - IK Zenith P-10 Vit , Molly Larsson Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis