Spelprogram - GS Pojkar Blå Div 1 Svår Gästrikland

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andersbergs IBK P10 Svart Joakim Kokk joakim.kokk@gmail.com 070-318 39 66 Svart/Svart/Svart
Gävle GIK P10 Röd Niklas Heneryd niklas.heneryd@gmail.com Röd/röd/röd
Norrsundets IF P10-11 Mattias Lundberg mattias.lundberg@ahlsell.se 070-6198930 GUL/VIT/GUL
Skutskärs IBK Blå 09/10 Jukka Rantala jukka_esko_tapio.rantala@gavle.se 073-079 82 17 Blå/Blå/Vit
Strömsbro IF P10 Rikard Engman 78rikard@gmail.com Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P10 Thomas Groth mrgrodan@gmail.com 070-2514401 Grön/Svart/Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-03-19 09:30 1 Strömsbro IF P10 - Norrsundets IF P10-11 Mats Fernlund, Leo Norell Alfahallen - Gavlehov
2022-03-19 10:20 1 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Valbo AIF P10 Mats Fernlund, Leo Norell Alfahallen - Gavlehov
Omgång 2
2022-03-19 11:10 2 Norrsundets IF P10-11 - Gävle GIK P10 Röd Mats Fernlund, Leo Norell Alfahallen - Gavlehov
2022-03-19 12:00 2 Valbo AIF P10 - Strömsbro IF P10 Mats Fernlund, Leo Norell Alfahallen - Gavlehov
Omgång 3
2022-03-19 12:50 3 Gävle GIK P10 Röd - Skutskärs IBK Blå 09/10 Melvin Persson, Leo Norell Alfahallen - Gavlehov
2022-03-19 13:40 3 Norrsundets IF P10-11 - Valbo AIF P10 Melvin Persson, Daniel Blomkvist Alfahallen - Gavlehov
Omgång 4
2022-03-19 14:30 4 Strömsbro IF P10 - Skutskärs IBK Blå 09/10 Melvin Persson, Daniel Blomkvist Alfahallen - Gavlehov
2022-03-19 15:20 4 Valbo AIF P10 - Gävle GIK P10 Röd Melvin Persson, Daniel Blomkvist Alfahallen - Gavlehov
Omgång 5
2022-03-19 16:10 5 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Norrsundets IF P10-11 Melvin Persson, Daniel Blomkvist Alfahallen - Gavlehov
2022-03-19 17:00 5 Gävle GIK P10 Röd - Strömsbro IF P10 Melvin Persson, Daniel Blomkvist Alfahallen - Gavlehov

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis