Spelprogram - NEWBODY spelen Pojkar Omg 6-7

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF Blå P13 #6 Martin Eriksson lillfimp9@gmail.com 0707-790732 Marinblå/Marinblå/Vit
Ale IBF Vit P13 #6 Martin Eriksson lillfimp9@gmail.com 0707-790732 Marinblå/Marinblå/Vit
Lindome IBK P13 Grön #6 Jonas Wikberg Jonaswikberg3@gmail.com 0706949949 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P13 - BLÅ #6 Johannes Unsgaard johannesunsgaard@gmail.com 0761-497141 Turkosblå/Svart/Turkosblå
Lindås Rasta IBK P13 - GRÖN #6 Johannes Unsgaard johannesunsgaard@gmail.com 0761-497141 Turkosblå/Svart/Turkosblå
Öckerö IBK P13 lag blå#6 Jonas Mickelsson jonas.mickelsson@elilund.se 0707310176 Blå/Blå/Svart
Öckerö IBK P13 lag vit#6 Jonas Mickelsson jonas.mickelsson@elilund.se 0707310176 Blå/Blå/Svart
Överby IBK P13/14 #6 Magnus Niva magnus_cykel@hotmail.com 070-5769698 Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-03-26 12:30 1 Ale IBF Blå P13 #6 - Lindås Rasta IBK P13 - GRÖN #6 Bianca Fall Askims Sporthall 2
2022-03-26 12:30 1 Ale IBF Vit P13 #6 - Öckerö IBK P13 lag blå#6 Lotte Engblom Askims Sporthall 3
2022-03-26 13:00 1 Lindome IBK P13 Grön #6 - Öckerö IBK P13 lag vit#6 Lotte Engblom Askims Sporthall 2
2022-03-26 13:00 1 Lindås Rasta IBK P13 - BLÅ #6 - Överby IBK P13/14 #6 Bianca Fall Askims Sporthall 3
Omgång 2
2022-03-26 13:30 2 Lindås Rasta IBK P13 - GRÖN #6 - Ale IBF Vit P13 #6 Lotte Engblom Askims Sporthall 2
2022-03-26 13:30 2 Öckerö IBK P13 lag blå#6 - Ale IBF Blå P13 #6 Bianca Fall Askims Sporthall 3
2022-03-26 14:00 2 Öckerö IBK P13 lag vit#6 - Lindås Rasta IBK P13 - BLÅ #6 Lotte Engblom Askims Sporthall 2
2022-03-26 14:00 2 Överby IBK P13/14 #6 - Lindome IBK P13 Grön #6 Bianca Fall Askims Sporthall 3
Omgång 3
2022-03-26 14:30 3 Ale IBF Blå P13 #6 - Öckerö IBK P13 lag vit#6 Bianca Fall Askims Sporthall 2
2022-03-26 14:30 3 Ale IBF Vit P13 #6 - Överby IBK P13/14 #6 Lotte Engblom Askims Sporthall 3
2022-03-26 15:00 3 Lindome IBK P13 Grön #6 - Lindås Rasta IBK P13 - GRÖN #6 Bianca Fall Askims Sporthall 2
2022-03-26 15:00 3 Lindås Rasta IBK P13 - BLÅ #6 - Öckerö IBK P13 lag blå#6 Lotte Engblom Askims Sporthall 3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis