Spelprogram - Flickor Träningsmatcher 2022

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F08/09 Patrik Wallmoberg patrik@wallmoberg.com 073-902 71 37 Marinblå, Marinblå, Vit
Eken IBK F-mix Mariana Ilin marri.i@live.se 0709-494252 Lila/gul, Svart, Svart
FBC Lerum F08 Johan Uddståhl baktakt@gmail.com 070-917 06 18 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum F10/11 Röd Emelie Lind mella_113399@hotmail.com 0704851077 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum F12 Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum Flickor Akademi Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum JAS DJ17 Röd, Röd, Vit
FBC Ostrava
FBC Partille DJ Andreas Dehre sa.dehre@gmail.com 0703-576643 Svart, Svart, Svart
FBC Partille DJ 18 Felicia Andersson Felicia.andersson8@gmail.com Svart, Svart, Svart
FBC Partille F08/09 Mikael Fröberg mikael@froberg.net +46 70-090 05 91 Svart, Svart, Svart
Floda IBK F04 Vit, Svart, Svart
Floda IBK F06/07 Axel Lundblad axel_lundblad@yahoo.com Vit, Svart, Svart
Floda IBK F08/09 Per Lindgren per@famlindgren.net 0709326411 Vit, Svart, Svart
IBF Backadalen F09/10 Jonas Larsson jonas@backadalen.nu 0739400331 Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen F13 Anna Carlsson annaifk@hotmail.com Röd, Röd, Röd
IBF Älvstranden DJ Stefan Johansson stefan.johansson@bring.com 0765271746 Vit, Svart, Svart
IBK Alingsås F 15 Blå, Blå, Blå
Kärra IBK F07/08 Fredrik Färm fredrik.farm@karraibk.se 0705589941 Svart/Röd, Svart, Vit
Landvetter IBK D utveckling blå Johan Edwardh jedwardh@hotmail.com 0722081313 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Landvetter IBK F0508 Torbjörn Stavås stavas@gmail.com Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK F07/09 Andreas Selstam innebandy@selstam.nu 0739-832120 Grön, Vit, Vit
Lindome IBK Utveckling Andreas Selstam innebandy@selstam.nu 0739-832120 Grön, Vit, Vit
Lindås IBK DJ JAS Nina Hjortlöv nhjortlov@bahnhof.se 0709328999 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Partille IBS F06/07 Niklas Sundin Niklas.l.sundin@gmail.com 0709990810 Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBF DJAS Daniel Svartling innebandydaniel@outlook.com 0705-171135 Rödvit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF F07 Henrik Skarrie henrik.skarrie@gmail.com 0709-874169 Rödvit, Röd, Röda
Stenungsunds IBK / IBK Kungälv DJ Sara Hedberg sarahedberg66@gmail.com 0730332096 Blå/Svart, Svart, Svart
Stenungsunds IBK _IBK Kungälv JAS Glenn Johansson glenn65johansson@gmail.com 072 070 9351 Blå/Svart, Svart, Svart
Surte IS IBK F08 Carolina Svanström carolinasvanstrom@gmail.com Svart, Svart, Svart
Utbynäs SK U-trupp f0608 Thomas Tornberg thomastornberg73@gmail.com 0703742055 Gul, Blå, Gul
Warberg IBF Dam JAS Niklas Johansson niklas.johansson@warbergic.se 0708-719 391 Blå, Blå, Blå
Varla IBK DJ F06/07 Johan Dahlgren johan.dahlgren@coldcutsystems.com 0702-230345 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK F08 Niclas Lilja niclaslilja1@bredband.net 0793393557 Svart/lila, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-14 11:15 069015002 FBC Lerum Flickor Akademi - IBK Alingsås F 15 2 - 2 Lerum Arena B
2022-08-19 19:30 069015001 Lindås IBK DJ JAS - Warberg IBF Dam JAS 3 - 4 Salming Arena
2022-08-21 12:30 069015004 FBC Lerum Flickor Akademi - IBF Älvstranden DJ 1 - 5 Rydsbergshallen
2022-08-23 16:30 069015005 FBC Lerum Flickor Akademi - FBC Ostrava 2 - 9 Lerum Arena C
2022-09-01 18:00 069015003 Stenungsunds IBK _IBK Kungälv JAS - Kärra IBK F07/08 Munkegärdehallen
2022-09-03 10:30 069015006 Pixbo Wallenstam IBF F07 - Eken IBK F-mix 7 - 0 Wallenstam Arena A
2022-09-03 12:30 069015008 Landvetter IBK D utveckling blå - Varla IBK DJ F06/07 Hindås Idrottshall
2022-09-03 14:30 069015007 Pixbo Wallenstam IBF F07 - Stenungsunds IBK / IBK Kungälv DJ 4 - 2 Wallenstam Arena A
2022-09-11 15:00 069015010 Lindome IBK Utveckling - Eken IBK F-mix Almåshallen A
2022-09-18 15:00 069015009 FBC Lerum JAS DJ17 - IBF Älvstranden DJ 4 - 0 Rydsbergshallen
2022-09-21 18:15 069015011 FBC Lerum F12 - IBF Backadalen F13 Nova Floda Sportcenter 15
2022-09-21 18:45 069015012 Surte IS IBK F08 - Utbynäs SK U-trupp f0608 Bohushallen
2022-09-24 17:30 069015017 Lindome IBK F07/09 - FBC Lerum F08 Streteredsskolan
2022-09-25 11:00 069015016 Floda IBK F08/09 - FBC Partille F08/09 Nova Floda Sportcenter
2022-09-25 18:30 069015013 Eken IBK F-mix - FBC Partille DJ 5 - 3 Ekenhallen 1
2022-09-28 18:45 069015014 Surte IS IBK F08 - Ale IBF F08/09 Bohushallen
2022-09-28 19:20 069015015 Floda IBK F06/07 - FBC Partille DJ 3 - 2 Nova Floda Sportcenter
2022-10-02 18:30 069015018 Eken IBK F-mix - Floda IBK F06/07 Ekenhallen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis