Spelprogram - Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta PK10 Vit, Svart, Vit
IBK Köping P-15 PK10 Jonas Lundgren jonas.lundgren@balco.se 0733456178 Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK P2015 PK10 Markus Jurstrand Markus.jurstrand@gmail.com 0735-954124 Blå, Blå, Blå
IK Råby Västerås P2015 PK10 Rosalie Sjödahl rosaliesjodahl@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Kungsörs IBK P2015 PK10 Peter Skogsberg peter.skogsberg@lyreco.com 0733138869 Svart, Svart , Svart
Per-Ols IBF P2015 PK10 Magnus Olsson MangeMangeOlsson@gmail.com Röd/svart/svart
Skiljebo SK 2015 PK10 Martin Staflin martin_staflin@hotmail.com 0709695090
Tillberga IK Ung P2015 PK10 Marcus Björklund Marcusbjorklund26@gmail.com 070-5196310 Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung P2015 PK10 Niclas Boman boman.niclas@gmail.com Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-16 11:00 1 Per-Ols IBF P2015 PK10 - IK Råby Västerås P2015 PK10 Johan Lovén, Malte Lovén Fagerstahallen
Omgång 2
2022-10-17 2 Kungsörs IBK P2015 PK10 - Västerås IBS Ung P2015 PK10 Sporthallen Kungsör A
Omgång 3
2022-10-29 11:00 3 Tillberga IK Ung P2015 PK10 - IK Råby Västerås P2015 PK10 Tillberga Sporthall
Omgång 4
2022-11-07 4 Kungsörs IBK P2015 PK10 - Tillberga IK Ung P2015 PK10 Sporthallen Kungsör A
2022-11-12 09:00 4 Skiljebo SK 2015 PK10 - Västerås IBS Ung P2015 PK10 Kevin Bruggeman, Max Melen Nordin Skiljebo Skolan
Omgång 5
2022-11-20 10:00 5 Västerås IBS Ung P2015 PK10 - IFK Arboga IBK P2015 PK10 Emma Eriksson, Matilda Wiik Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2022-11-26 13:00 6 Skiljebo SK 2015 PK10 - Kungsörs IBK P2015 PK10 Skiljebo Skolan
2022-11-27 11:00 6 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Västerås IBS Ung P2015 PK10 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
Omgång 7
2022-11-28 7 Kungsörs IBK P2015 PK10 - IFK Arboga IBK P2015 PK10 Sporthallen Kungsör A
Omgång 8
2022-12-10 10:00 8 Västerås IBS Ung P2015 PK10 - IK Råby Västerås P2015 PK10 Klövernhallen Plan 1
2022-12-10 11:00 8 Skiljebo SK 2015 PK10 - Tillberga IK Ung P2015 PK10 Skiljebo Skolan
2022-12-10 11:00 8 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Kungsörs IBK P2015 PK10 Fagerstahallen
Omgång 9
2022-12-17 09:30 9 Skiljebo SK 2015 PK10 - IFK Arboga IBK P2015 PK10 Skiljebo Skolan
Omgång 10
2023-01-02 10 IK Råby Västerås P2015 PK10 - Kungsörs IBK P2015 PK10 Råbyhallen
2023-01-08 11:00 10 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Skiljebo SK 2015 PK10 Fagerstahallen
2023-01-08 12:30 10 IFK Arboga IBK P2015 PK10 - Tillberga IK Ung P2015 PK10 Vasahallen
Omgång 11
2023-01-15 12:30 11 IFK Arboga IBK P2015 PK10 - Per-Ols IBF P2015 PK10 Vasahallen
Omgång 12
2023-01-16 12 IK Råby Västerås P2015 PK10 - Skiljebo SK 2015 PK10 Råbyhallen
2023-01-21 11:00 12 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Tillberga IK Ung P2015 PK10 Fagerstahallen
Omgång 13
2023-01-28 10:30 13 Tillberga IK Ung P2015 PK10 - Västerås IBS Ung P2015 PK10 Tillberga Sporthall
2023-01-28 12:30 13 IFK Arboga IBK P2015 PK10 - IK Råby Västerås P2015 PK10 Vasahallen
Omgång 14
2023-02-06 14 IK Råby Västerås P2015 PK10 - Per-Ols IBF P2015 PK10 Råbyhallen
Omgång 15
2023-02-18 12:00 15 Västerås IBS Ung P2015 PK10 - Kungsörs IBK P2015 PK10 Klövernhallen Plan 1
Omgång 16
2023-02-20 16 IK Råby Västerås P2015 PK10 - Tillberga IK Ung P2015 PK10 Råbyhallen
Omgång 17
2023-03-11 13:00 17 Tillberga IK Ung P2015 PK10 - Kungsörs IBK P2015 PK10 Tillberga Sporthall
2023-03-11 14:00 17 Västerås IBS Ung P2015 PK10 - Skiljebo SK 2015 PK10 Klövernhallen Plan 1
Omgång 18
2023-03-19 12:30 18 IFK Arboga IBK P2015 PK10 - Västerås IBS Ung P2015 PK10 Vasahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis