Spelprogram - Träningsmatch Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF Dam Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 Blå, Svart, Svart
Bergs IK Dam A Jonas Roback roback@bredband.net 0739750184 Gul, Svart, Svart
FBC Katrineholm A-lag Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBC Katrineholm U-lag Jukka Taskinen-Fogelberg pucken1122@hotmail.com 070-891 85 70 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Dam Div 1 Markus Lehtola markus.lehtola@destaco.se Orange, Svart, Svart
IK Standard Dam Pernilla Söderström Pernilla_Soderstrom@hotmail.com 070-6126962 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Magnus Högqvist magnus.hogqvist@gmail.com 0702666755 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS D1 Björn Göthberg bjorn.gothberg@telia.com 070-2004474 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK DAM Sara Dahbo saradahbo@hotmail.com 070-9787852 Röd, Röd, Röd
Surahammars IBF Damer Div 1 Olle Söderbäck olle@sandbergsmaskin.se 072-3153432 Svart, Svart, Gul
Södermanland F17 Viktor Taavitsainen Viktor.Taavitsainen@hotmail.com
Södermanlands IBF F16 2006 Viktor Taavitsainen Viktor.Taavitsainen@hotmail.com
Telge SIBK Allsvenskan Tove Brodin Tove.brodin70@gmail.com 0765486618 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK D1 Åsa Wemmer asa@wemmer.se Röd, Röd, Vita
Trosa Edanö IBK D1 Jenny Jagersten jenny@jagersten.com 070-7534287 Svart/svart/svart
Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Anders Elming anders@elming.se 070-281 00 16 svart/svart, svart, svart
Vakant plats
Östergötland F 16
Östergötlands IBF F16 2006
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-14 13:30 1 FBC Katrineholm A-lag - Bergs IK Dam A 3 - 3 Duveholmshallen A 54
2022-08-14 16:00 1 Trosa Edanö IBK D1 - FBI Tullinge Dam Div 1 2 - 3 Hedebyhallen 45
2022-08-16 19:30 1 Telge SIBK Allsvenskan - Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan 3 - 2 Västergård Arena A
2022-08-17 19:30 1 Trosa Edanö IBK D1 - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 0 - 6 Hedebyhallen 50
2022-08-21 11:00 1 FBC Katrineholm U-lag - Södermanland F17 3 - 2 Duveholmshallen A 37
2022-08-21 14:00 1 FBC Katrineholm A-lag - Södermanland F17 7 - 0 Duveholmshallen A 46
2022-08-28 18:00 1 FBC Katrineholm A-lag - Alunda IBF Dam 5 - 4 Duveholmshallen A 35
2022-09-18 14:00 1 Trosa Edanö IBK D1 - Surahammars IBF Damer Div 1 1 - 6 Hedebyhallen 50
2022-09-21 19:00 1 IK Standard Dam - Strängnäs IBK DAM 1 - 11 Stiga Sports Arena A2 42
2022-10-03 18:00 1 Onyx IBS D1 - Södermanland F17 Rosvalla Arena
2022-10-10 18:30 1 Telge SIBK D1 - Södermanland F17 Inst. Västergård Arena A
2022-10-30 11:15 1 Södermanlands IBF F16 2006 - Östergötland F 16 Rosvalla B-hall
2022-10-30 15:15 1 Södermanland F17 - Östergötland F 16 Rosvalla B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis