Spelprogram - Träningsmatcher Stockholm

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Allsvenskan Robert Esperi robert.esperi@gmail.com Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF GUL Mörkröd medel Robert Ek ek_robert@yahoo.se 0722121503 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF Gul P08 Ljusröd Svår Jimmy Åkerlund aikinnebandyp08@gmail.com 070-361 20 91 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF H4 Christian Neemé christian.neeme@aikinnebandy.se 0722211110 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P05 USM Bo Fager bofager79@gmail.com 0723540770 Svart, Svart, Svartgul
Balrog Botkyrka IK (Div 1) Johan Hermansson johan.hermansson@botkyrka.se 070-3237907 Vit/svart Vit/Svart Vita
Bele Barkarby IF IBF F-Röd S Thorbjörn Frisk himself@thorbear.com 0730233230 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan Glenn Wiman wimanglenn@gmail.com 0765690427 Svart/Svart/Svart
Bele Barkarby IF IBF P-LR MS Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF P-LR S Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Bergs IK Jonas Roback roback@bredband.net 0739750184 Gul, Svart, Svart
Bromma KFUK-KFUM P10 - Jennie (A) Jennie Stengård jennie.stengard@innebandy.se 072-2254059 Blå, Blå, Vit
Danderyds SK IBF P06 Mörkröd Svår Staffan Salén staffan.salen@salenia.se 0705-310111 Blå, Vit, Vita
Djurgårdens IF IBS Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS Herr Richard Delsius richard@delsius.se Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS P08 Peter Bergstedt Olsson petebosthlm@gmail.com 0703462507 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Duvbo IK P06-07 Erik Sångberg Erik.Saangberg@siemens.com 0768400113 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK P07/08 svart Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd, Röd, Svart
Ekerö IK A-lag Dam, div 3 Johanna Eriksson johanna.eriksson@ekeroik.se +46729740340 Blå, Blå, Blå
Ekerö IK F2009-2006 Röd M Christian Almeby calmeby@gmail.com 0701-849595 Blå, Blå, Blå
Ekerö IK Herr A-lag (B) Blå, Blå, Blå
FBC Katrineholm A-lag Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBC Kungsholmen Dam Chusak Narkprasert chusak@live.se 0700527005
FBC Nyköping H1 Tobias Palm tobbepalm@outlook.com Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Dam Dan Bremler dan.bremler@telia.com 0706-25 78 76 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Kalle Ekman kalleekman@hotmail.com Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge P06 Ljusröd MS Fredrik Richtnér fredrik.richtner@gmail.com 0767209421 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge P08 Ljusröd M Beatrice Blylod beatrice.blylod@gmail.com Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge P10 S Blå SL Henrik Waldenryd Gran henrikgran01@gmail.com Orange, Svart, Svart
H1
H2
H3
H4
Huddinge IBS Minna Vendel Auinger minna.vendel-auinger@huddinge.se 070-732 71 59 Röd, Röd, Vita
Hässelby SK IBK Herr Div 1 Jenny Krona jenny.krona@gmail.com 070-7575524 Röd/Svart/Svart
IBF Falun Ungdom Dam Div 1 Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa, Rosa, Svart
IBF Falun Utveckling Dam Div 1 Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa, Rosa, Svart
IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 Maria Suominen maria.suominen@live.se blå, blå, blå
IBF Offensiv Lidingö HJ2 (P04/05/06) Thomas Wihlborg thomas.wihlborg@ericsson.com 073-031 24 65 blå, blå, blå
IBF Örebro Div 1 Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IK Sirius IBK D1/JAS Mikael Persson mikael.persson2477@gmail.com Blå/Svart, Svart, Svart
IS Bar Central Nytorget Sebastian Johansson sebbe.hammer@gmail.com 0706077694 Vit, Vit, Vit
IS Saga P06/07 Lottica Fredlund lottica@gmail.com 0709-409986 Vit, Svart, Svart
Jakobsbergs IBF Herr Johan Rydberg johan.rydberg@tieto.com 0707736192 Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK Div 2 Mattias Andersson mattis@kth.se 070-648 62 66 Röd, Röd, Svart
Järfälla IBK Div 5 C Daniel Norman daniel.norman@jarfallaibk.se 0709767651 Röd, Röd, Svart
Järfälla IBK F Röd Mariana Misas mariana.misas77@gmail.com 0708787200 Röd, Röd, Svart
Järfälla IBK JAS Mattias Andersson mattis@kth.se 070-648 62 66 Röd, Röd, Svart
KAIS Mora IF Lars-Olov Olsson olsson.lollo@telia.com 070 - 532 45 11 Röd, Svart, Svart
KAIS Mora IF H1 Peter Wallin peter.wallin@kaismora.se 070-687 48 66 Röd, Svart, Svart
Karlbergs B K Elias Johnsson eliasjohnsson00@gmail.com 0706192495 Röd, Röd, Röd
Karlbergs BK P10 Peter Sveden petersveden@hotmail.com 0730322423 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Cecilia Blixt holm_cecilia@hotmail.com 076-394 87 63 Vit, Svart, Svart
Kungsängens IF Dam Blå Åsa Olofsson asa.olofsson@upplands-bro.se 0735636329 Vit, Mörkblå, blå i vissa lag, Vit, blå i vissa lag
Nacka IBK Tova Lindby tova.lindby@icloud.com 0708504749 Vit, Svart, Vit
Nacka IBK DAM DIV 1 Robin Johnn robin.johnn@hotmail.com 0702-807033 Vit, Svart, Vit
Nykvarns IF Herr Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart, Svart, Svart
Okänt lag
Onyx IBK Johan Gustafsson jogu0001@gmail.com 0739649101 Orange, Svart, Svart
Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 Christel Nordström christelnordstrom63@gmail.com 0703757111 Blå, Blå, Blå
Salems IF Röd Mörkröd Medel Andreas Svedberg andreas.svedberg@salemsif.se 0790107552 Lila, Vit, Vit
SB Pro
Segeltorps IF Sonny Sik Sonny.sik@segeltorpsif.se 0735069832 Mörkblå/vit/vit
Segeltorps IF 06/07 Per Johansson Per.johansson@segeltorpsif.se +46 70 209 93 19 Mörkblå, Vit, Vit
Segeltorps IF HJ Henrik Eriksson henrik@hempa.net 070-7748530 Mörkblå, Vit, Vit
SK Vide HJ Fredrik Åström herr@skvide.se 0709824649 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Skoghalls IBK Robin Granlund robin.granlund1988@gmail.com BLÅ, BLÅ, BLÅ
Skogås/Trångsunds IBK (B) Jack Wilund jackwilund@gmail.com Blå, Blå, Blå
Sköndals IK Dam Mathias Björkman matbjo73@gmail.com 0709966476 Blå, Svart, Svart
Sköndals IK DJ19/F05 Nicklas Holgersson nicklas.holgersson1@gmail.com Blå, Svart, Svart
Storvreta IBK Dam Allsvenskan Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Telge SIBK Allsvenskan Tove Brodin Tove.brodin70@gmail.com 0765486618 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK H2 Richard Anglered richard.anglered@telgesibk.se 0707922166 Röd, Röd, Vita
Trosa Edanö IBK H2 Helena Persson helena.x.persson@outlook.com 070-6808718 SVART, SVART, SVART
Tungelsta IF Dam Div 3 Annika Andersson 72a.andersson@gmail.com 0730219690 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Herr A Div 2 Jonas Andersson fam.andersson85@gmail.com 0734612860 Orange/svart/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Anders Elming anders@elming.se 070-281 00 16 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK Dam Allsvenskan Christopher Roos stoffe@bergfalk.se svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK DJ (div 1) Roger Eriksson roggan73@gmail.com 0702-674976 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) Stefan Midenstrand stefan@rackethallen.se 0708-880832 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK F10 (A) Malin Mejdahl malinmejdahl85@gmail.com 0700920651 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK HJ/JAS Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK HJ2(A) Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) Björn Lindberg bjorn.r.lindberg@telia.com 0703707100 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P07(B) Björn Lindberg bjorn.r.lindberg@telia.com 0703707100 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P08-10 Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P10 (A) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Täby FC Robin Andersson robin.andersson@tabyfc.se 0704121065 Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC F06 Röd S Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC HJ1 DM JAS Mariette Arfsvik mariette.arfsvik@gmail.com Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC HJ2 Mikael Blomgren mikael.blomgren@gmail.com 070-6129663 Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC IBK Robin Andersson robin.andersson@tabyfc.se 0704121065 Vit, Mörkblå, Vit
Vallentuna IBK D1 Fredrik Lundén fredrik.lunden@pss.se 070-2183618 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK H1 Tobias Lundqvist tobias.lundqvist@hotmail.com 076-8913655 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK HJ JAS Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P08 LR MS N Johan Filander jfilander@hotmail.com 070-4258225 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P10 SS Gustav Staf gustav.staf@gmail.com 0732-318104 Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Div 2 Herr Daniel Eriksson daniel@pn-trading.se 070-8292627 Svart/Svart/Svart
Värmdö IF Herr div 1 Andreas Svensson 0706789282 Blå, Blå, Blå
Väsby AIK Herr A H-2 Håkan Fröberg hakan.froberg@vasbyaik.se Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår Claes Carlsson stb78cc@gmail.com 070-829 23 92 Röd, Röd, Vit+Röd
Västerhaninge IBK Madeleine Hallström memhallstrom@gmail.com 070-5555506 Blå, Svart, Svart
Västerhaninge IBK Blå F Lätt-Svår Paul Almlöf Paul_almlof@hotmail.com Blå, Svart, Svart
Västerås IBS Per-Inge Hellman per-inge.hellman@vasteras.se 0765690735 Vit/svart/vit
Åby IBK Niclas Johansson niclas.johansson120@telia.com 0705353084 svart, svart, svart
Åkersberga IBF Dam Andreas Berglind ante71@hotmail.com 0768093085 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Herr Daniel Lundin danielsarbete@gmail.com 0704 80 00 26 Orange
Älta IF A-lag herr Mathias Bohlin mathias.bohlin@gcsolutions.se 070 577 16 90 Svart, svart, svart
Älta IF P06 Svart, svart, svart
Älta IF P-08 MS Mathias Bohlin mathias.bohlin@gcsolutions.se 070 577 16 90 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK H3 Johan Noté note.johan@gmail.com 0768151805 Mörkblå/Mörkblå/Mörblå
Älvsjö AIK IBF Mia Anttila mia.anttila@alvsjoaik.nu 0709-98 58 42 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF DA Peter Lundin ludde@pllel.se Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF HJ Ann Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0729976270 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF HJ JAS Ann Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0729976270 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF JAS Ann Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0729976270 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P10 Blå MS Patrik Sjöstrand alvsjoaikp10vit@gmail.com 0707508277 Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF F06-08 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Älvsjö AIK IBF DA - Telge SIBK Allsvenskan Inst.
1 Älvsjö AIK IBF DA - IBF Falun Utveckling Dam Div 1 Västertorpshallen
2022-08-10 19:00 1 Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan - Jakobsbergs IBF Herr Inst. Björkebyhallen
2022-08-13 15:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Dam Allsvenskan - Skoghalls IBK Strandhallen - Tyresö
2022-08-13 15:00 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - Nykvarns IF Herr Botkyrkahallen
2022-08-13 15:10 1 Åkersberga IBF Dam - Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Åkersberga Sporthall A
2022-08-17 19:00 1 Åkersberga IBF Dam - Storvreta IBK Dam Allsvenskan 4 - 1 Åkersberga Sporthall A
2022-08-17 19:15 1 Hässelby SK IBK Herr Div 1 - Djurgårdens IF IBS Herr 6 - 4 Hässelbyhallen
2022-08-19 18:30 1 Täby FC - KAIS Mora IF H1 7 - 6 K-Rauta Arena
2022-08-19 19:00 1 FBI Tullinge - Djurgårdens IF IBS Herr 4 - 3 Grindtorpshallen
2022-08-19 19:00 1 Järfälla IBK JAS - Älvsjö AIK IBF HJ JAS 0 - 0 Jakobsbergs Sporthall
2022-08-19 20:10 1 Täby FC IBK - KAIS Mora IF 3 - 2 K-Rauta Arena
2022-08-20 08:00 1 Nacka IBK - KAIS Mora IF 5 - 3 K-Rauta Arena
2022-08-20 09:40 1 Täby FC IBK - Västerås IBS 10 - 1 K-Rauta Arena
2022-08-20 11:20 1 Täby FC - Djurgårdens IF IBS Herr 2 - 5 K-Rauta Arena
2022-08-20 13:00 1 FBI Tullinge - KAIS Mora IF H1 8 - 8 K-Rauta Arena
2022-08-20 14:00 1 Åkersberga IBF Dam - FBC Katrineholm A-lag Inst. Åkersberga Sporthall A
2022-08-20 14:40 1 Nacka IBK - SB Pro 3 - 4 K-Rauta Arena
2022-08-20 15:00 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - Trosa Edanö IBK H2 7 - 7 Botkyrkahallen 65
2022-08-20 15:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) - IBF Örebro Div 1 Strandhallen - Tyresö
2022-08-20 15:30 1 Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan - Onyx IBK 14 - 6 Viksjö Sporthall 94
2022-08-20 16:20 1 Västerås IBS - KAIS Mora IF 3 - 6 K-Rauta Arena
2022-08-20 18:00 1 KAIS Mora IF H1 - Djurgårdens IF IBS Herr 5 - 3 K-Rauta Arena
2022-08-20 19:40 1 FBI Tullinge - Täby FC 4 - 4 K-Rauta Arena
2022-08-20 21:00 1 SB Pro - Täby FC IBK 3 - 8 K-Rauta Arena
2022-08-21 08:00 1 KAIS Mora IF H1 - Djurgårdens IF IBS Herr 2 - 11 K-Rauta Arena
2022-08-21 10:00 1 Nacka IBK - Västerås IBS 4 - 3 K-Rauta Arena
2022-08-21 11:40 1 KAIS Mora IF - SB Pro 5 - 1 K-Rauta Arena
2022-08-21 12:15 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - Tyresö Trollbäcken IBK P07(B) Strandhallen - Tyresö
2022-08-21 13:20 1 FBI Tullinge - Täby FC 8 - 7 K-Rauta Arena
2022-08-21 14:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK HJ2(A) - Täby FC HJ2 Strandhallen - Tyresö
2022-08-21 15:20 1 SB Pro - Västerås IBS K-Rauta Arena
2022-08-21 15:30 1 Tungelsta IF Herr A Div 2 - Trosa Edanö IBK H2 8 - 8 Åbyhallen - Haninge
2022-08-21 15:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK HJ/JAS - Täby FC HJ1 DM JAS Strandhallen - Tyresö
2022-08-21 17:00 1 Nacka IBK - Täby FC IBK 1 - 5 K-Rauta Arena
2022-08-24 20:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) - Ekerö IK Herr A-lag (B) Inst. Tyresöhallen
2022-08-25 19:00 1 Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan - Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 Inst. Jakobsbergs Sporthall
2022-08-25 20:10 1 Vallentuna IBK H1 - IS Bar Central Nytorget 4 - 1 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-08-27 11:00 1 Älvsjö AIK H3 - Okänt lag 2 - 2 Sjöstadshallen
2022-08-28 12:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) - FBI Tullinge Tyresöhallen
2022-08-28 14:00 1 Värmdö IF Herr div 1 - Åby IBK 0 - 0 Värmdö sporthall 105
2022-08-28 19:00 1 Tungelsta IF Dam Div 3 - FBC Kungsholmen Dam Tungelsta Sporthall
2022-08-30 19:00 1 Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan - Hässelby SK IBK Herr Div 1 5 - 5 Jakobsbergs Sporthall
2022-08-30 19:10 1 Nacka IBK - AIK IBF Allsvenskan Ormingehallen
2022-08-31 19:15 1 Åkersberga IBF Herr - Vallentuna IBK H1 Österåkers Multiarena 1
2022-09-01 19:30 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - Järfälla IBK Div 2 9 - 5 Botkyrkahallen 54
2022-09-01 19:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK Dam Allsvenskan - Sköndals IK Dam Strandhallen - Tyresö
2022-09-02 19:30 1 Älvsjö AIK IBF - Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 4 - 4 Västertorpshallen 77
2022-09-03 12:00 1 IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 - Telge SIBK H2 Bosön
2022-09-03 12:30 1 Kungsängens IF Dam Blå - FBC Uppsala Dam 2 - 4 Kungshallen Sporthallen
2022-09-03 13:15 1 Åkersberga IBF Herr - Värmdö IF Herr div 1 Österåkers Multiarena 1
2022-09-03 14:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd S - Örsundsbro IF F06-08 1 - 5 Björkebyhallen
2022-09-04 13:15 1 Älvsjö AIK IBF DA - Huddinge IBS Västertorpshallen
2022-09-06 19:30 1 AIK IBF GUL Mörkröd medel - Duvbo IK P06-07 Inst. Bagartorpshallen
2022-09-06 20:45 1 Danderyds SK IBF P06 Mörkröd Svår - Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår Mörbyhallen
2022-09-07 18:15 1 Vallentuna IBK HJ JAS - SK Vide HJ 10 - 2 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-09-07 20:30 1 Älvsjö AIK IBF - Järfälla IBK Div 2 6 - 1 Västertorpshallen
2022-09-08 19:20 1 Älvsjö AIK IBF HJ - Segeltorps IF HJ 6 - 4 Sätrahallen
2022-09-10 15:00 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - FBC Nyköping H1 2 - 5 Botkyrkahallen 52
2022-09-10 16:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK F10 (A) - Västerhaninge IBK Blå F Lätt-Svår Fornuddshallen
2022-09-11 14:00 1 Järfälla IBK F Röd - Ekerö IK F2009-2006 Röd M Viksjö Sporthall
2022-09-11 15:00 1 Järfälla IBK F Röd - Täby FC F06 Röd S Viksjö Sporthall
2022-09-12 17:30 1 Bromma KFUK-KFUM P10 - Jennie (A) - Karlbergs BK P10 Stora Mossen 1
2022-09-13 19:45 1 Järfälla IBK Div 5 C - Karlbergs B K 15 - 3 Kallhälls sporthall 23
2022-09-13 20:50 1 Västerhaninge IBK - FBC Kungsholmen Dam Åbyhallen - Haninge
2022-09-15 19:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK Dam Allsvenskan - Nacka IBK DAM DIV 1 Strandhallen - Tyresö
2022-09-16 18:45 1 Segeltorps IF 06/07 - Salems IF Röd Mörkröd Medel Kvarnbergshallen
2022-09-17 13:00 1 IBF Offensiv Lidingö HJ2 (P04/05/06) - IS Saga P06/07 Inst. Torsviks Idrottshall
2022-09-17 13:30 1 Vaxholms IBF Div 2 Herr - Väsby AIK Herr A H-2 0 - 0 Vaxholm innebandyhallen
2022-09-17 13:30 1 Karlbergs B K - Skogås/Trångsunds IBK (B) 8 - 7 Engelbrektshallen
2022-09-18 12:00 1 Segeltorps IF - Älta IF A-lag herr 4 - 1 Glömstahallen
2022-09-18 15:00 1 Tungelsta IF Dam Div 3 - Ekerö IK A-lag Dam, div 3 2 - 12 Tungelsta Sporthall 30
2022-09-18 16:00 1 Vallentuna IBK D1 - IK Sirius IBK D1/JAS 9 - 5 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-09-18 16:00 1 Älta IF P06 - Djurgårdens IF IBS Stavsborgs sporthall
2022-09-18 16:45 1 Älvsjö AIK IBF DA - IBF Falun Utveckling Dam Div 1 4 - 2 Västertorpshallen 43
2022-09-20 20:00 1 Järfälla IBK Div 5 C - AIK IBF H4 Kallhälls sporthall
2022-09-24 10:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P10 (A) - FBI Tullinge P10 S Blå SL Strandhallen - Tyresö
2022-09-24 11:00 1 FBI Tullinge P10 S Blå SL - Vallentuna IBK P10 SS Strandhallen - Tyresö
2022-09-24 12:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P10 (A) - Vallentuna IBK P10 SS Strandhallen - Tyresö
2022-09-24 12:00 1 Karlbergs BK P10 - Älvsjö AIK IBF P10 Blå MS 3 - 10 S:t Erikshallen
2022-09-29 19:15 1 Duvbo IK P07/08 svart - AIK IBF Gul P08 Ljusröd Svår Löthallen
2022-09-29 19:15 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - Tyresö Trollbäcken IBK P07(B) Strandhallen - Tyresö
2022-10-01 17:00 1 Bele Barkarby IF IBF P-LR S - FBI Tullinge P06 Ljusröd MS 4 - 1 Björkebyhallen
2022-10-08 14:30 1 Bele Barkarby IF IBF P-LR MS - Djurgårdens IF IBS P08 Kallhälls sporthall
2022-10-30 16:30 1 Bele Barkarby IF IBF P-LR MS - Älta IF P-08 MS Bas Barkarby

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis