Spelprogram - Flickor Blå 2-4 Gr.2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 Emma Andersson Andersson.emma89@gmail.com 073-848 47 41 Blå tröja och valfritt på benen
IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 Maria Mattsson maria.mattsson83@gmail.com 0702868909 Svart eller röd/vit, Svart, Svart
K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 Hanna Karlsson lappahanna@gmail.com Orange, Svart, Svart
Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ Nina Fürstenhoff nina_14@hotmail.com Blå, Blå/Svart, Svart
Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT Nina Fürstenhoff nina_14@hotmail.com Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-19 10:00 1 Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 , Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2022-11-19 11:00 1 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ , Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2022-11-19 12:00 1 IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT , Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2022-11-19 13:00 1 Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ , Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2022-11-19 14:00 1 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 , Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2022-11-19 15:00 1 Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT , Alvin Ögren Rosvik Sporthall
Omgång 2
2022-12-03 10:00 2 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 Sanna Wikgren, Alicia Myrestam Björklunda Sp
2022-12-03 11:00 2 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 Sanna Wikgren, Edith Enberg Björklunda Sp
2022-12-03 12:00 2 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT Sanna Wikgren, Bianca Johansson Björklunda Sp
2022-12-03 13:00 2 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 Alicia Myrestam, Edith Enberg Björklunda Sp
2022-12-03 14:00 2 IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 Alicia Myrestam, Bianca Johansson Björklunda Sp
2022-12-03 15:00 2 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT Edith Enberg, Bianca Johansson Björklunda Sp
Omgång 3
2023-01-15 10:00 3 IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 Maja Gustavsson, Mathilda Marklund Arjeplog Sporthall
2023-01-15 11:00 3 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 Markus Burman, Niklas Schulze Arjeplog Sporthall
2023-01-15 12:00 3 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ Maja Gustavsson, Mathilda Marklund Arjeplog Sporthall
2023-01-15 13:00 3 IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 Markus Burman, Niklas Schulze Arjeplog Sporthall
2023-01-15 14:00 3 Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 Maja Gustavsson, Mathilda Marklund Arjeplog Sporthall
2023-01-15 15:00 3 IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ Markus Burman, Niklas Schulze Arjeplog Sporthall
Omgång 4
2023-02-11 10:00 4 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 Camp Gielas
2023-02-11 11:00 4 Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT Camp Gielas
2023-02-11 12:00 4 IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 Camp Gielas
2023-02-11 13:00 4 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT Camp Gielas
2023-02-11 14:00 4 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 Camp Gielas
2023-02-11 15:00 4 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 Camp Gielas
Omgång 5
2023-03-19 10:00 5 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 Björklunda Sp
2023-03-19 11:00 5 Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ Björklunda Sp
2023-03-19 12:00 5 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 Björklunda Sp
2023-03-19 13:00 5 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ Björklunda Sp
2023-03-19 14:00 5 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 Björklunda Sp
2023-03-19 15:00 5 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 Björklunda Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis