Spelprogram - Pojkar Grön 3 Gr.1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 Anders Åström anders.astrom9@gmail.com 076-8149404 Grön, Svart, Svart
IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 Sara Dahlberg saradahlberg82@hotmail.com 0702123004 svart, svart, svart
IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 Victoria Andrée victoriaandree@hotmail.com Orange/svart, Svart, Svart
Luleå SK P14/15 Kristian Uusihannu uusihannu1@hotmail.com 070-650 02 92 Blå, blå, blå
Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 Mathias Bergström bergstrom.mathias@gmail.com 070-6665175 Svart/Svart/Svart
Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 Elin Bergstedt Elin.stenberg86@hotmail.com 0730226835 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-12 10:00 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 10:00 1 IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 - Luleå SK P14/15 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 10:45 1 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 10:45 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Luleå SK P14/15 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 11:30 1 Luleå SK P14/15 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 11:30 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 Ej offentliggjord Björklunda Sp
Omgång 2
2022-12-18 10:00 2 Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 Bergskolan
2022-12-18 10:00 2 IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 Bergskolan
2022-12-18 10:45 2 IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 Bergskolan
2022-12-18 10:45 2 Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 Bergskolan
2022-12-18 11:30 2 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 Bergskolan
2022-12-18 11:30 2 Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 Bergskolan
Omgång 3
2023-01-21 10:00 3 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 Edith Enberg Norrmalmia Sph
2023-01-21 10:00 3 Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 Kerstin Öhlund Norrmalmia Sph
2023-01-21 10:45 3 IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 - Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 Edith Enberg Norrmalmia Sph
2023-01-21 10:45 3 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 Kerstin Öhlund Norrmalmia Sph
2023-01-21 11:30 3 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 Edith Enberg Norrmalmia Sph
2023-01-21 11:30 3 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 Kerstin Öhlund Norrmalmia Sph
Omgång 4
2023-02-05 10:00 4 IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 Alicia Laine Örnäsets Sp
2023-02-05 10:00 4 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 Tova Nygren Örnäsets Sp
2023-02-05 10:45 4 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 Alicia Laine Örnäsets Sp
2023-02-05 10:45 4 IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 Tova Nygren Örnäsets Sp
2023-02-05 11:30 4 IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 Alicia Laine Örnäsets Sp
2023-02-05 11:30 4 IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 Tova Nygren Örnäsets Sp
Omgång 5
2023-03-19 10:00 5 IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 Arjeplog Sporthall
2023-03-19 10:00 5 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 Arjeplog Sporthall
2023-03-19 10:45 5 IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 Arjeplog Sporthall
2023-03-19 10:45 5 IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 - Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 Arjeplog Sporthall
2023-03-19 11:30 5 Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 Arjeplog Sporthall
2023-03-19 11:30 5 IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 Arjeplog Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis