Spelprogram - Pojkar Grön 3 Gr.2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alviks IK PGrön 3 Gr.2 Veronica Eriksson Veronica.eriksson@nyabab.se 0707711953 Blå, Blå, Blå
IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 Linnea Rask linnea.rask@live.com Orange/svart, Svart, Svart
Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 Elin Holma elinholma12@gmail.com 0705736842 GUL, Svart, Gul
Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Mathias Bergström bergstrom.mathias@gmail.com 070-6665175 Svart/Svart/Svart
Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Elin Bergstedt Elin.stenberg86@hotmail.com 0730226835 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-12 13:30 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 13:30 1 IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 14:15 1 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 14:15 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 15:00 1 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Ej offentliggjord Björklunda Sp
2022-11-12 15:00 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 Ej offentliggjord Björklunda Sp
Omgång 2
2023-01-29 10:00 2 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström Rosvik Sporthall
2023-01-29 10:45 2 IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström Rosvik Sporthall
2023-01-29 11:30 2 Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström Rosvik Sporthall
2023-01-29 12:15 2 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström Rosvik Sporthall
2023-01-29 13:00 2 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström Rosvik Sporthall
2023-01-29 13:45 2 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström Rosvik Sporthall
Omgång 3
2023-01-21 13:30 3 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 Edith Enberg Norrmalmia Sph
2023-01-21 13:30 3 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Kerstin Öhlund Norrmalmia Sph
2023-01-21 14:15 3 Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2 Edith Enberg Norrmalmia Sph
2023-01-21 14:15 3 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Kerstin Öhlund Norrmalmia Sph
2023-01-21 15:00 3 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 Edith Enberg Norrmalmia Sph
2023-01-21 15:00 3 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2 Kerstin Öhlund Norrmalmia Sph
Omgång 4
2023-02-05 11:15 4 Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Viktor Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-05 11:15 4 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-05 12:15 4 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Viktor Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-05 12:15 4 Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-05 13:15 4 IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Viktor Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-05 13:15 4 Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
Omgång 5
2023-03-12 11:30 5 IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 Örnäsets Sp
2023-03-12 11:30 5 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2 Örnäsets Sp
2023-03-12 12:15 5 Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Örnäsets Sp
2023-03-12 12:15 5 IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2 Örnäsets Sp
2023-03-12 13:00 5 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 Örnäsets Sp
2023-03-12 13:00 5 IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Örnäsets Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis