Spelprogram - Pojkar Grön 3 Gr.3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 Linnea Rask linnea.rask@live.com Orange/svart, Svart, Svart
Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 Elin Holma elinholma12@gmail.com 0705736842 GUL, Svart, Gul
Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 Panos Koutsouris panoscz@hotmail.com Gul , Blå, Blå
Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 Moa Vennberg moa.Vennberg@kalix.se 0703299031 Röd, Svart, Svart
Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 Elin Bergstedt Elin.stenberg86@hotmail.com 0730226835 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-20 15:30 1 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 Carl Nilsson Sportcity Kalix
2022-11-20 15:30 1 Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 Max Jonsson Sportcity Kalix
2022-11-20 16:15 1 IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 Carl Nilsson Sportcity Kalix
2022-11-20 16:15 1 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 Max Jonsson Sportcity Kalix
2022-11-20 17:00 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 Carl Nilsson Sportcity Kalix
2022-11-20 17:00 1 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 Max Jonsson Sportcity Kalix
Omgång 2
2022-12-04 10:00 2 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 Elias Olsson Björklunda Sp
2022-12-04 10:00 2 Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 Milton Markstedt Björklunda Sp
2022-12-04 10:45 2 Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 Elias Olsson Björklunda Sp
2022-12-04 10:45 2 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 Milton Markstedt Björklunda Sp
2022-12-04 11:45 2 IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 Elias Olsson Björklunda Sp
2022-12-04 11:45 2 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 Milton Markstedt Björklunda Sp
Omgång 3
2023-01-08 11:45 3 IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 Lukas Lehto Larsson Örnäsets Sp
2023-01-08 11:45 3 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 Lucas Lindmark Örnäsets Sp
2023-01-08 12:45 3 Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 Lukas Lehto Larsson Örnäsets Sp
2023-01-08 12:45 3 IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 Lucas Lindmark Örnäsets Sp
2023-01-08 13:45 3 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 Lukas Lehto Larsson Örnäsets Sp
2023-01-08 13:45 3 IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 Lucas Lindmark Örnäsets Sp
Omgång 4
2023-02-04 11:00 4 Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 Viktor Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-04 11:00 4 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-04 12:00 4 IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 Viktor Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-04 12:00 4 Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-04 13:00 4 Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 Viktor Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-02-04 13:00 4 Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
Omgång 5
2023-03-18 10:45 5 Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 Sunderby Sp
2023-03-18 10:45 5 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 Sunderby Sp
2023-03-18 11:45 5 Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 Sunderby Sp
2023-03-18 11:45 5 Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 Sunderby Sp
2023-03-18 12:45 5 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 Sunderby Sp
2023-03-18 12:45 5 Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.3 Sunderby Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis