Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medelsvår Vår B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (B) Monica Lundholm monica_lundholm@hotmail.com 0769428757 Svart/Svart/Svart
Ekerö IK Åke Svensson Ake@ekerosvenssons.se 0705268888 Blå/Blå/Blå
Hammarby IF IBF Maria Granefelt post@mariagranefelt.se 073-673 16 72 Grönvit/Vit/Vit
Hässelby SK IBK Ulrika Friberg ulrika.friberg77@gmail.com Röd/Svart/Svart
Skogås/Trångsunds IBK Pär Olsson par.m.olsson@gmail.com 070-285 04 04 Blå, Blå, Blå
Sundbybergs IK (A) Carolina Edgren sik.lagledare.edgren@gmail.com 0709994888 Grön/Vit/Grön
Täby FC (B) Mikael Corp mikael.corp@gmail.com Vit/Vit/Vit
Täby FC (C) Mikael Corp mikael.corp@gmail.com Vit/Vit/Vit
Vaxholms IBF Linda Martinik linda.martinik@outlook.com 070-8989744 Svart/Svart/Svart
Vendelsö IK Blå, Blå, Blå
Ängby IF Björn Viman b.viman@gmail.com 0706896115 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-01-14 11:45 1 Hässelby SK IBK - Ekerö IK Petrus Gebäck, Kasper Feiler Hässelbyhallen
2023-01-14 13:00 1 Täby FC (B) - Sundbybergs IK (A) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Grindtorpshallen
2023-01-14 14:15 1 Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsunds IBK Jonas Jatko, Ulf Hedlund Sjöstadshallen
2023-01-15 09:00 1 Täby FC (C) - Vendelsö IK Carl Råberg, Kevin Lenstad Grindtorpshallen
2023-01-15 15:15 1 Vaxholms IBF - Ängby IF Astrid Isaksson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
Omgång 2
2023-01-15 09:00 2 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hammarby IF IBF Sezgin Youmer, Martin Mårtensson Björkebyhallen
2023-01-21 11:30 2 Ängby IF - Ekerö IK Robert Milerud, Michael Leimer Stora Mossen 1
2023-01-21 14:00 2 Sundbybergs IK (A) - Täby FC (C) Jacob Kian Elhami, Vilmer Björkman Brotorpshallen
2023-01-21 14:15 2 Vendelsö IK - Hässelby SK IBK Ella Lassen Eriksson, Emma Torbjörnsdotter Lyckeby Sporthall
2023-01-22 09:00 2 Skogås/Trångsunds IBK - Vaxholms IBF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Skogåshallen
Omgång 3
2023-01-28 14:00 3 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF Melker Vallen, India Rauman Grindtorpshallen
2023-01-28 14:30 3 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF (B) Isak Wallenius, Hugo Joråd Vaxholm innebandyhallen
2023-01-29 12:15 3 Hässelby SK IBK - Ängby IF Agnes Lövgren, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2023-01-29 13:15 3 Vendelsö IK - Sundbybergs IK (A) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2023-01-29 13:15 3 Ekerö IK - Skogås/Trångsunds IBK Wilmer Tapper, Joula Wahlström Tappströms Bollhall
Omgång 4
2023-02-04 11:45 4 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Melker Vallen, India Rauman Grindtorpshallen
2023-02-04 16:30 4 Sundbybergs IK (A) - Hässelby SK IBK Jonathan Stertzell, Jacob Kian Elhami Brotorpshallen
2023-02-05 09:15 4 Hammarby IF IBF - Täby FC (C) Johan Ståhl, Dante Grähs Eriksson Skanskvarnshallen
2023-02-05 11:15 4 Skogås/Trångsunds IBK - Ängby IF Hanna Woxmark, Sezgin Youmer Skogåshallen
2023-02-05 15:45 4 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK Edvin Linder, Alvin Aronsson Björkebyhallen
Omgång 5
2023-02-11 10:00 5 Ekerö IK - Täby FC (B) Jacob Kian Elhami, Magnus Berg Mälaröhallen
2023-02-11 13:00 5 Hässelby SK IBK - Skogås/Trångsunds IBK Hampus Hugozon, Jakob Maeler Hässelbyhallen
2023-02-11 15:45 5 Vendelsö IK - Hammarby IF IBF Svante Lindholm, Viggo Holm Lyckeby Sporthall
2023-02-12 09:15 5 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Vilmer Björkman, Joula Wahlström Grimstahallen
2023-02-12 14:00 5 Täby FC (C) - Vaxholms IBF Gabriella Kallner, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
Omgång 6
2023-02-18 10:00 6 Täby FC (B) - Ängby IF Nora Wagner Nottberg, Frida Lundberg Grindtorpshallen
2023-02-18 10:15 6 Hammarby IF IBF - Sundbybergs IK (A) Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Sjöstadshallen
2023-02-18 11:00 6 Täby FC (C) - Ekerö IK Gabriella Kallner, Julia Tegnér Grindtorpshallen
2023-02-19 12:00 6 Bele Barkarby IF IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Joel Holm, Jonas Vedin Björkebyhallen
2023-02-19 14:30 6 Vaxholms IBF - Vendelsö IK Jonathan Ström, Hugo Joråd Vaxholm innebandyhallen
Omgång 7
2023-03-11 11:00 7 Ängby IF - Täby FC (C) Filip Geber, Axel Mickelsson Stora Mossen 1
2023-03-11 12:00 7 Sundbybergs IK (A) - Vaxholms IBF Sadjad Nima, Oliver Hallgren Brotorpshallen
2023-03-11 13:00 7 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Alvin Aronsson, Olle Forsberg Hässelbyhallen
2023-03-12 12:30 7 Skogås/Trångsunds IBK - Täby FC (B) Tuva Egman, Shabbir Ahmed Skogåshallen
2023-03-12 12:30 7 Vendelsö IK - Ekerö IK Filip Hållander, William Albrecht Lyckeby Sporthall
Omgång 8
2023-03-18 09:00 8 Vendelsö IK - Ängby IF Mario Mallengren, Rasmus Bergne Lyckeby Sporthall
2023-03-19 09:00 8 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Nora Wagner Nottberg, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2023-03-19 10:30 8 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK Gustav Levin, Leo Haochen Li Skanskvarnshallen
2023-03-19 13:00 8 Täby FC (C) - Skogås/Trångsunds IBK Astrid Isaksson, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2023-03-19 15:00 8 Ekerö IK - Sundbybergs IK (A) Michael Leimer, Robert Milerud Tappströms Bollhall
Omgång 9
2023-03-25 08:45 9 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK Christian Berger, Arash Sohrevardi Skogåshallen
2023-03-25 10:15 9 Hammarby IF IBF - Vaxholms IBF Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Sjöstadshallen
2023-03-25 15:15 9 Sundbybergs IK (A) - Ängby IF Emilio Wigren, Dion Samryd Ekwedike Hallonbergshallen
2023-03-25 17:00 9 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (C) Emma Theorén, Andreas Theorén Björkebyhallen
2023-03-26 11:00 9 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Jakob Maeler, Kasper Feiler Hässelbyhallen
Omgång 10
2023-04-01 09:15 10 Ekerö IK - Hammarby IF IBF , Patrik Andersén Mälaröhallen
2023-04-01 10:45 10 Vendelsö IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Niclas Woxmark, Telma Nääs Lyckeby Sporthall
2023-04-01 13:00 10 Sundbybergs IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Vilmer Björkman, Emilio Wigren Brotorpshallen
2023-04-02   Uppskj. 10 Täby FC (C) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2023-04-02 13:30 10 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK Edvin Svensson, Jonathan Ström Vaxholm innebandyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis