Spelprogram - Damer tr-matcher 2023-24

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF D3 Jimmie Kambiti jimmie.kambiti@ale.se 0707-37 05 04 Marinblå, Marinblå, Vit
Ale IBF Dam Jimmie Kambiti jimmie.kambiti@ale.se 0707-37 05 04 Marinblå, Marinblå, Vit
Almås IBF D1 Thomas Backlund thomas.tba.backlund@gmail.com 0705-173900
Dingle AIK Damer Div2 Jimmy Funevall jimmy@dingleaik.se +46702113427 Blå, Blå, Blå
Dingle AIK Damer Div3 Jimmy Funevall jimmy@dingleaik.se +46702113427 Blå, Blå, Blå
Eken IBK Damjuniorer Sofia Boyagi sofia.boyagi@gmail.com Lila/gul, Svart, Svart
FBC Lerum D1 Mattias Flodén dam@fbclerum.se 073-9227020 Röd, Röd, Svart
FBC Lerum D2 Daniel Engström fbcdamakademi@fbclerum.se 0702-423537 Röd, Röd, Svart
FBC Lerum Flickor Akademi Daniel Engström fbcdamakademi@fbclerum.se 0702-423537 Röd, Röd, Svart
FBC Partille D Allsv Robert Bodén robert.boden55@gmail.com 070-58 58 893 Svart, Svart, Svart
FBC Vinga A-lag D2 Elin Ring elinring25@gmail.com 070-847 09 77 Blå, Blå, Orange
Floda IBK D1 Tobias Cardell tobias.cardell@flodaibk.nu 0761-954548 Vit, Svart, Svart
Fristads GoIF Dam div 1 Fredrik Gustafsson service@fristadgoif.se Grön, Röd, Grön
Fröjereds IF Dam Allsv Fredrik Svahn fredrik.svahn@frojeredsinnebandy.se 070-6664432 Blå/vit, Blå, Blå
Gjelleråsen IF
Guldhedens IK Damer Caroline Sandberg carro_i_bbyn28@hotmail.com 076-8497548 Röd, Svart, Svart
IBF Backadalen Dam Vet Carina Rautila carinarautila@hotmail.com 0703529081 Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen Damer Jörgen Odh jorgen.odh@eventk.se 0706-584974 Röd, Röd, Röd
IBK Alingsås Martin Rosén martin27rosen@hotmail.com 0709-734061 Blå, Blå, Vit
IBK Göteborg D1 Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Göteborg DA Pär Larsson Lmcsportsmgmt@gmail.com 070-6855495 Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv D1 Anders Vegelius anders.vegelius@ibkkungalv.se 0709-872905 Vit, Svart, Svart
IBK Lidköping Dam Jonas Antonsson jantonsson1980@gmail.com 0702-941 577 Röd, Röd, Vita
IBK Lockerud Mariestad Allsvenskan Dam Johan Ivarsson johan.ivbp@gmail.com Röd, Röd, Röd
IBK Vänersborg Dam A Mattias Edling mattias.edling@gmail.com 0704-521865 Röd, Röd, Röd
IBK Älvstranden Dam Erika Karlberg erika.karlberg@live.se 0736565153 Svart, Svart, Svart
IK Zenith D1 Magnus Håkansson magnus.hakansson@varsego.se 0763-411095 Grön, Vit, Grön
Kustens IF A lag dam Nicklas Andersson drillan@hotmail.com 073-5346126 Svart & Orange, Svart, Svart
Kärra IBK D1 Linda Björk libjo2017@gmail.com 0708886685 Svart/Röd, Svart, Vit
Lindome IBK Allsv TM Grön, Vit, Vit
Lindås IBF D1 Andreas Normén andreas_normen@yahoo.com 0709383848 Korallblå, Svart, Korallblå
Lindås IBK Dam Akademi JAS Andreas Normén andreas_normen@yahoo.com 0709383848 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK D Allsv Hans Göran Johansson hgjsson@telia.com 0705-522615 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Malmö FBC Dam SSL Patric Johansson patric.johansson@malmofbc.se 0708-819900 Magenta, Magenta, Vita
Mölndals IBF Dam Stefan Mejenqvist mibf@live.se 0727-308866 Röd, Svart, Svart
Onsala IBK Dam 1 Mattias Hermansson mattias.hermansson73@gmail.com 0730-89 29 07 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Pixbo IBF Jan Wikström akademidam@pixbo.se 0703-789467 Rödvit, Röd, Röda
Pixbo IBF DJ Jan Wikström akademidam@pixbo.se 0703-789467 Rödvit, Röd, Röda
Pixbo IBK SSL Lotta Fritzell lotta.fritzell@pixbo.se +46708930137 Rödvit, Röd, Röd
Stenungsunds IBK DAM Div.1 Markus Johannisson Johannissonmarkus@gmail.com +46702139005 Blå/Svart, Svart, Svart
Warberg IBF Dam Div1 Niklas Johansson niklas.johansson@warbergic.se 0708-719 391 Blå, Blå, Blå
Warberg IC SSL Dam Andreas Burman andreas.burman@warbergic.se Blå, Blå, Blå
Varla IBK Dam div 1 / DJAS Martin Caverö martin.cavero@varlaibk.se 076-135 53 96 Svart/lila, Svart, Svart
Vinbergs IBS Dam Joakim Käki joakim.kaki@softdesign.se 070-935 80 03 Blå, Blå, Blå
Wårgårda IBK Paulina Arvidsson Vinröd, Svart, Svart
Värnamo IK D1 Erik Friberg erik_mrfriberg@hotmail.com 0705373747 VIT, SVART, VIT
Åmåls IBK Dam Niklas Larsson lamo.n@hotmail.se 0706911628 Orange, Svart, Svart
Överby Crabions Dam Mårten Oxenholt moxenholt@hotmail.com 0730424635 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-08-18 19:00 069001002 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK D Allsv Rydsbergshallen
2023-08-26 16:00 069001003 FBC Lerum D1 - Kustens IF A lag dam 5 - 4 Arenahallen i Skene
2023-08-27 13:30 069001011 Pixbo IBF - Gjelleråsen IF 9 - 4 Wallenstam Arena A
2023-09-01 15:00 069001006 Mölndals IBF Dam - FBC Vinga A-lag D2 Inst. Aktiviteten A-Hall
2023-09-02 13:00 069001009 Lindome IBK Allsv TM - IBF Backadalen Damer Almåshallen A
2023-09-04 19:30 069001014 Dingle AIK Damer Div2 - Stenungsunds IBK DAM Div.1 2 - 3 Munkedals Idrottshall
2023-09-08 19:30 069001010 Floda IBK D1 - Wårgårda IBK 3 - 1 Nova Floda Sportcenter
2023-09-09 13:00 069001007 Mölndals IBF Dam - Lindome IBK Allsv TM Aktiviteten A-Hall
2023-09-10 13:00 069001008 Mölndals IBF Dam - Lindome IBK Allsv TM Aktiviteten A-Hall
2023-09-12 20:15 069001018 IBK Kungälv D1 - Ale IBF Dam 5 - 2 Mimershus A-hallen
2023-09-14 20:30 069001019 Floda IBK D1 - FBC Lerum D2 11 - 2 Nova Floda Sportcenter
2023-09-15 19:00 069001016 Lindås IBK Dam Akademi JAS - Pixbo IBF DJ 4 - 2 Lindås Waves Arena
2023-09-15 19:30 069001004 FBC Lerum D1 - Vinbergs IBS Dam 10 - 1 Rydsbergshallen
2023-09-17 11:30 069001012 Pixbo IBF - Lindås IBF D1 4 - 1 Wallenstam Arena A
2023-09-17 11:30 069001017 Pixbo IBF DJ - Lindås IBK Dam Akademi JAS Inst. Wallenstam Arena B
2023-09-17 16:00 069001001 FBC Lerum D2 - IBK Lidköping Dam 1 - 6 Rydsbergshallen
2023-09-19 19:00 069001015 Dingle AIK Damer Div2 - IBK Vänersborg Dam A 2 - 11 Munkedals Idrottshall
2023-09-21 20:15 069001020 FBC Vinga A-lag D2 - Mölndals IBF Dam Inst. Frölunda Kulturhus
2023-09-21 20:30 069001025 Floda IBK D1 - IBF Backadalen Damer 2 - 6 Nova Floda Sportcenter
2023-09-22 19:00 069001022 Floda IBK D1 - IBF Backadalen Damer Inst. Nova Floda Sportcenter
2023-09-23 13:00 069001005 Mölndals IBF Dam - IBK Göteborg D1 Aktiviteten A-Hall
2023-09-23 13:00 069001024 IBF Backadalen Damer - Floda IBK D1 Inst. Tuve Sporthall
2023-09-23 14:30 069001021 Lindås IBF D1 - Varla IBK Dam div 1 / DJAS Inst. Askims Sporthall
2023-09-24 19:00 069001013 Eken IBK Damjuniorer - FBC Lerum Flickor Akademi Ekenhallen 1
2023-09-26 20:15 069001023 FBC Vinga A-lag D2 - Almås IBF D1 Frölunda Kulturhus
2023-09-26 20:45 069001026 IBF Backadalen Dam Vet - IBK Älvstranden Dam Tuve Sporthall
2023-12-05 18:30 069001027 Lindome IBK Allsv TM - Pixbo IBK SSL 3 - 9 Almåshallen A
2023-12-07 17:35 069001028 Pixbo IBK SSL - FBC Partille D Allsv Wallenstam Arena A
2024-02-20 20:00 069001029 Guldhedens IK Damer - Mölndals IBF Dam 3 - 2 Valhalla C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis