Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hammarby IF IBF (A) Philip Turunen philip.turunen@gmail.com Grönvit/Vit/Vit
Högalids IF (A) Fredric Backnert fredricbacknert@gmail.com 070-3320036 vit/blå/vit
Ingarö IF Erik Nordin Wahlberg erik@nordinwahlberg.se 0735-309170 Svart/Svart/Svart
Nacka IBK (A) Elisabeth Andre Öhman elisabeth@ohman.ws 076-645 07 17 Vit/Svart/Vit
Nacka IBK (C) Anna Lundholm Annalundholm80@gmail.com 070-309 45 99 Vit/Svart/Vit
Sköndals IK (A) Carl Tocklin Kalletocklin@hotmail.com Blå, Svart, Svart
Värmdö IF (A) Sandra Ericsson Sandra.ericsson0@gmail.com Blå/Blå/Blå
Älta IF (A) Niklas Fischerström 0707353118 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (B) Linn Walenty linn.walenty@gmail.com Blå, Blå, Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis