Spelprogram - Knatteligan Pantamera Flickor grön 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Almunge IK F14/16 Lars Johnsson larsjohnsson75@gmail.com 070-268 0343 Röd, Svart, Svart
Alunda IBF F15-16 Blå Trond Didriksen trond_didriksen@hotmail.com 0735-464531 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF F15-16 Svart Trond Didriksen trond_didriksen@hotmail.com 0735-464531 Blå, Svart, Svart
Björklinge BK F15 röd Tobias Gustafsson Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F15 svart Tobias Gustafsson Svart, Svart, Svart
Bälinge IF F15/16 gul Robert Rönn robertronn76@gmail.com 0706590999 Gul, Svart, Svart
Bälinge IF F15/16 svart Robert Rönn robertronn76@gmail.com 0706590999 Gul, Svart, Svart
Frötuna IBF F15 Li Christensen li.christensen@hotmail.com 073-0528529 Röd, Marinblå, Röd
Hagunda IF 15/16 Emelie Quennerstedt krantz.lindberg_92@hotmail.com Blå/Svart/Blå
Hagunda IF 15/16 blå Emelie Quennerstedt krantz.lindberg_92@hotmail.com Blå/Svart/Blå
IBK Östhammar F15/16 Lina Lindén Lina.linden@yahoo.se 0762785303 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IFK Dannemora/Ö F-15 blå Amanda Östervall Bromark abromark@hotmail.com Vit, Blå, Vit
IFK Dannemora/Ö F-15 vit Amanda Östervall Bromark abromark@hotmail.com Vit, Blå, Vit
IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) Johan Gelin johan.gelin@innebandy.se 070-5774404 Blå/Svart, Svart, Svart
SK Vide Flickor (Grön 1) Johan Fredriksson fredriksson@live.se Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide Flickor Grön II Johan Fredriksson fredriksson@live.se Marinblå , Marinblå , Marinblå
Storvreta Ungdom IBK 15 röd Emmelie Wall emmelie_ior@hotmail.com Röd, Svart, Röd
Storvreta Ungdom IBK F15 Emmelie Wall emmelie_ior@hotmail.com Röd, Svart, Röd
Södra Trögds IK Henrik Jowilin Henrik.jowilin@gmail.com 070- 288 37 14 Grön, Grön, Grön
Tierp IBK F14/15 Camilla Johansson Camilla_johanson@hotmail.com 0738386862 Svart, Svart, Svart
Tierp IBK F14/15 Lag 2 Camilla Johansson Camilla_johanson@hotmail.com 0738386862 Svart, Svart, Svart
Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) Maria Broman broman.maria75@gmail.com Gul, Svart, svart
Vaksala SK 2015 Gul Petra Brosjö 073-6264450 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F 2015 svart 1 Tomas Sjödin tomas.sjodin83@gmail.com Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F 2015 svart 2 Tomas Sjödin tomas.sjodin83@gmail.com Svart/Gul, Svart, Gul
Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) Sara Måwe Sara.mawe@gmail.com 0702-261183 Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF F-14/15 Blå Sara Måwe Sara.mawe@gmail.com 0702-261183 Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF F-14/15 Röd Jimmy Rönnmark Jimmy.ronnmark@gmail.com Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 11:00 1 Alunda IBF F15-16 Blå - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) Lovisa Alseryd Gimo Sporthall
2023-10-21 11:00 1 Alunda IBF F15-16 Svart - Örsundsbro IF F-14/15 Blå Charlie Brolén Gimo Sporthall
2023-10-21 11:35 1 Alunda IBF F15-16 Blå - Örsundsbro IF F-14/15 Blå Lovisa Alseryd Gimo Sporthall
2023-10-21 11:35 1 Alunda IBF F15-16 Svart - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) Charlie Brolén Gimo Sporthall
2023-10-21 12:10 1 Örsundsbro IF F-14/15 Blå - Alunda IBF F15-16 Svart Lovisa Alseryd Gimo Sporthall
2023-10-21 12:10 1 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - Alunda IBF F15-16 Blå Charlie Brolén Gimo Sporthall
Omgång 2
2023-10-21 09:00 2 Björklinge BK F15 röd - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) William Björnström Björklinge Sporthall
2023-10-21 09:00 2 Frötuna IBF F15 - Björklinge BK F15 svart Maja Loklint Björklinge Sporthall
2023-10-21 09:35 2 Björklinge BK F15 röd - Frötuna IBF F15 William Björnström Björklinge Sporthall
2023-10-21 09:35 2 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Björklinge BK F15 svart Maja Loklint Björklinge Sporthall
2023-10-21 10:10 2 Björklinge BK F15 svart - Frötuna IBF F15 William Björnström Björklinge Sporthall
2023-10-21 10:10 2 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Björklinge BK F15 röd Maja Loklint Björklinge Sporthall
Omgång 3
2023-10-21 09:00 3 Bälinge IF F15/16 gul - SK Vide Flickor Grön II Edwin Wallin IFU Arena Upplands Energi
2023-10-21 09:00 3 SK Vide Flickor (Grön 1) - Bälinge IF F15/16 svart Maja Blomqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-10-21 09:35 3 Bälinge IF F15/16 gul - SK Vide Flickor (Grön 1) Edwin Wallin IFU Arena Upplands Energi
2023-10-21 09:35 3 SK Vide Flickor Grön II - Bälinge IF F15/16 svart Maja Blomqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-10-21 10:10 3 Bälinge IF F15/16 gul - SK Vide Flickor Grön II Edwin Wallin IFU Arena Upplands Energi
2023-10-21 10:10 3 SK Vide Flickor (Grön 1) - Bälinge IF F15/16 svart Maja Blomqvist IFU Arena Upplands Energi
Omgång 4
2023-10-28 15:00 4 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Södra Trögds IK Hedda Edenteg Linderström IFU Arena Upplands Energi
2023-10-28 15:00 4 Vaksala SK F 2015 svart 2 - Vaksala SK 2015 Gul Ida Enqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-10-28 15:35 4 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Vaksala SK 2015 Gul Hedda Edenteg Linderström IFU Arena Upplands Energi
2023-10-28 15:35 4 Södra Trögds IK - Vaksala SK F 2015 svart 2 Ida Enqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-10-28 16:10 4 Vaksala SK F 2015 svart 2 - Södra Trögds IK Hedda Edenteg Linderström IFU Arena Upplands Energi
2023-10-28 16:10 4 Vaksala SK 2015 Gul - Vaksala SK F 2015 svart 1 Ida Enqvist IFU Arena Upplands Energi
Omgång 5
2023-11-04 10:15 5 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Agnes Morell Österby Sim o Sporthall
2023-11-04 10:15 5 Storvreta Ungdom IBK F15 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå William Jakobsen Österby Sim o Sporthall
2023-11-04 10:50 5 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - IFK Dannemora/Ö F-15 blå Agnes Morell Österby Sim o Sporthall
2023-11-04 10:50 5 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Storvreta Ungdom IBK F15 William Jakobsen Österby Sim o Sporthall
2023-11-04 11:25 5 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Agnes Morell Österby Sim o Sporthall
2023-11-04 11:25 5 Storvreta Ungdom IBK F15 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit William Jakobsen Österby Sim o Sporthall
Omgång 6
2023-11-12 14:00 6 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) Tuva Söderqvist Ärentunaskolan
2023-11-12 14:00 6 Storvreta Ungdom IBK F15 - Vaksala SK 2015 Gul Nova Backmark Ärentunaskolan
2023-11-12 14:35 6 Storvreta Ungdom IBK F15 - Vaksala SK 2015 Gul Tuva Söderqvist Ärentunaskolan
2023-11-12 14:35 6 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) Nova Backmark Ärentunaskolan
2023-11-12 15:10 6 Vaksala SK 2015 Gul - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Tuva Söderqvist Ärentunaskolan
2023-11-12 15:10 6 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Storvreta Ungdom IBK F15 Nova Backmark Ärentunaskolan
Omgång 7
2023-11-11 14:15 7 Hagunda IF 15/16 - Björklinge BK F15 röd Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2023-11-11 14:15 7 Hagunda IF 15/16 blå - Björklinge BK F15 svart Ronja Espinola Vänge Sporthall
2023-11-11 14:50 7 Hagunda IF 15/16 - Björklinge BK F15 svart Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2023-11-11 14:50 7 Björklinge BK F15 röd - Hagunda IF 15/16 blå Ronja Espinola Vänge Sporthall
2023-11-11 15:25 7 Hagunda IF 15/16 blå - Björklinge BK F15 röd Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2023-11-11 15:25 7 Björklinge BK F15 svart - Hagunda IF 15/16 Ronja Espinola Vänge Sporthall
Omgång 8
2023-11-11 11:00 8 Tierp IBK F14/15 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Jouni Myller Aspenhallen
2023-11-11 11:00 8 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Fredrik Longgren Aspenhallen
2023-11-11 11:35 8 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Jouni Myller Aspenhallen
2023-11-11 11:35 8 Tierp IBK F14/15 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå Fredrik Longgren Aspenhallen
2023-11-11 12:10 8 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Jouni Myller Aspenhallen
2023-11-11 12:10 8 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Tierp IBK F14/15 Fredrik Longgren Aspenhallen
Omgång 9
2023-11-18 11:00 9 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - Alunda IBF F15-16 Svart Ida Jakobsson Örsundsbro Sporthall
2023-11-18 11:00 9 Alunda IBF F15-16 Blå - Frötuna IBF F15 Elina Sand Örsundsbro Sporthall
2023-11-18 11:40 9 Alunda IBF F15-16 Svart - Frötuna IBF F15 Ida Jakobsson Örsundsbro Sporthall
2023-11-18 11:40 9 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - Alunda IBF F15-16 Blå Elina Sand Örsundsbro Sporthall
2023-11-18 12:20 9 Frötuna IBF F15 - Alunda IBF F15-16 Svart Ida Jakobsson Örsundsbro Sporthall
2023-11-18 12:20 9 Alunda IBF F15-16 Blå - Örsundsbro IF F-14/15 Röd Elina Sand Örsundsbro Sporthall
Omgång 10
2023-11-18 09:30 10 Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) - Vaksala SK F 2015 svart 2 Lovisa Alseryd Örbyhus Sporthall
2023-11-18 09:30 10 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Almunge IK F14/16 Kristoffer Höög Örbyhus Sporthall
2023-11-18 10:10 10 Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) - Vaksala SK F 2015 svart 2 Lovisa Alseryd Örbyhus Sporthall
2023-11-18 10:10 10 Almunge IK F14/16 - Vaksala SK F 2015 svart 1 Kristoffer Höög Örbyhus Sporthall
2023-11-18 10:50 10 Vaksala SK F 2015 svart 2 - Almunge IK F14/16 Lovisa Alseryd Örbyhus Sporthall
2023-11-18 10:50 10 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) Kristoffer Höög Örbyhus Sporthall
Omgång 11
2023-11-26 12:45 11 Frötuna IBF F15 - Hagunda IF 15/16 Leona Forslund Sävja Sporthall
2023-11-26 12:45 11 Hagunda IF 15/16 blå - Alunda IBF F15-16 Blå Lovisa Rosenström Sävja Sporthall
2023-11-26 13:20 11 Hagunda IF 15/16 - Alunda IBF F15-16 Blå Leona Forslund Sävja Sporthall
2023-11-26 13:20 11 Frötuna IBF F15 - Hagunda IF 15/16 blå Lovisa Rosenström Sävja Sporthall
2023-11-26 13:55 11 Alunda IBF F15-16 Blå - Hagunda IF 15/16 Leona Forslund Sävja Sporthall
2023-11-26 13:55 11 Hagunda IF 15/16 blå - Frötuna IBF F15 Lovisa Rosenström Sävja Sporthall
Omgång 12
2023-11-25 14:50 12 IBK Östhammar F15/16 - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Wilhelmina Åström Frösåkersskolan
2023-11-25 14:50 12 Almunge IK F14/16 - Tierp IBK F14/15 Julius Bergström Frösåkersskolan
2023-11-25 15:25 12 IBK Östhammar F15/16 - Tierp IBK F14/15 Wilhelmina Åström Frösåkersskolan
2023-11-25 15:25 12 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - Almunge IK F14/16 Julius Bergström Frösåkersskolan
2023-11-25 16:00 12 Almunge IK F14/16 - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Wilhelmina Åström Frösåkersskolan
2023-11-25 16:00 12 Tierp IBK F14/15 - IBK Östhammar F15/16 Julius Bergström Frösåkersskolan
Omgång 13
2023-11-25 14:15 13 SK Vide Flickor (Grön 1) - Storvreta Ungdom IBK F15 Molly Andernell Alsike sporthall
2023-11-25 14:15 13 SK Vide Flickor Grön II - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Line Billefjord Alsike sporthall
2023-11-25 14:50 13 SK Vide Flickor Grön II - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Molly Andernell Alsike sporthall
2023-11-25 14:50 13 SK Vide Flickor (Grön 1) - Storvreta Ungdom IBK F15 Line Billefjord Alsike sporthall
2023-11-25 15:25 13 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - SK Vide Flickor (Grön 1) Molly Andernell Alsike sporthall
2023-11-25 15:25 13 Storvreta Ungdom IBK F15 - SK Vide Flickor Grön II Line Billefjord Alsike sporthall
Omgång 14
2023-12-02 14:00 14 Alunda IBF F15-16 Blå - IBK Östhammar F15/16 Linnea Hjortsberg Gimo Sporthall
2023-12-02 14:00 14 Alunda IBF F15-16 Svart - Almunge IK F14/16 Noel Tranblom Gimo Sporthall
2023-12-02 14:35 14 Alunda IBF F15-16 Svart - Almunge IK F14/16 Linnea Hjortsberg Gimo Sporthall
2023-12-02 14:35 14 Alunda IBF F15-16 Blå - IBK Östhammar F15/16 Noel Tranblom Gimo Sporthall
2023-12-02 15:10 14 Almunge IK F14/16 - Alunda IBF F15-16 Blå Linnea Hjortsberg Gimo Sporthall
2023-12-02 15:10 14 IBK Östhammar F15/16 - Alunda IBF F15-16 Svart Noel Tranblom Gimo Sporthall
Omgång 15
2023-12-02 09:00 15 Björklinge BK F15 svart - Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) William Bergström Björklinge Sporthall
2023-12-02 09:00 15 Björklinge BK F15 röd - Frötuna IBF F15 Sofia Liehr Björklinge Sporthall
2023-12-02 09:35 15 Björklinge BK F15 svart - Frötuna IBF F15 William Bergström Björklinge Sporthall
2023-12-02 09:35 15 Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) - Björklinge BK F15 röd Sofia Liehr Björklinge Sporthall
2023-12-02 10:10 15 Björklinge BK F15 röd - Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) Sofia Liehr Björklinge Sporthall
2023-12-02 10:10 15 Frötuna IBF F15 - Björklinge BK F15 svart William Bergström Björklinge Sporthall
Omgång 16
2023-12-02 13:00 16 Bälinge IF F15/16 gul - Tierp IBK F14/15 Tuva Söderqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-12-02 13:00 16 Bälinge IF F15/16 svart - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Magda Jäder IFU Arena Upplands Energi
2023-12-02 13:35 16 Bälinge IF F15/16 svart - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Tuva Söderqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-12-02 13:35 16 Bälinge IF F15/16 gul - Tierp IBK F14/15 Magda Jäder IFU Arena Upplands Energi
2023-12-02 14:10 16 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - Bälinge IF F15/16 gul Tuva Söderqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-12-02 14:10 16 Tierp IBK F14/15 - Bälinge IF F15/16 svart Magda Jäder IFU Arena Upplands Energi
Omgång 17
2023-12-10 13:00 17 Vaksala SK F 2015 svart 2 - Hagunda IF 15/16 Oskar Nordfjäll IFU Arena Upplands Energi
2023-12-10 13:00 17 Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK F 2015 svart 1 Edwin Wallin IFU Arena Upplands Energi
2023-12-10 13:35 17 Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK F 2015 svart 1 Oskar Nordfjäll IFU Arena Upplands Energi
2023-12-10 13:35 17 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Hagunda IF 15/16 blå Edwin Wallin IFU Arena Upplands Energi
2023-12-10 14:10 17 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Hagunda IF 15/16 Oskar Nordfjäll IFU Arena Upplands Energi
2023-12-10 14:10 17 Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK F 2015 svart 2 Edwin Wallin IFU Arena Upplands Energi
Omgång 18
2023-12-09 10:15 18 Vaksala SK 2015 Gul - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Kevin Olsson Österby Sim o Sporthall
2023-12-09 10:15 18 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Almunge IK F14/16 Noel Tranblom Österby Sim o Sporthall
2023-12-09 10:50 18 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Vaksala SK 2015 Gul Kevin Olsson Österby Sim o Sporthall
2023-12-09 10:50 18 Almunge IK F14/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå Noel Tranblom Österby Sim o Sporthall
2023-12-09 11:25 18 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Vaksala SK 2015 Gul Kevin Olsson Österby Sim o Sporthall
2023-12-09 11:25 18 Almunge IK F14/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Noel Tranblom Österby Sim o Sporthall
Omgång 19
2023-12-10 12:00 19 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 gul Maja Loklint Ärentunaskolan
2023-12-10 12:00 19 Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 svart William Bergström Ärentunaskolan
2023-12-10 12:35 19 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 svart William Bergström Ärentunaskolan
2023-12-10 12:35 19 Bälinge IF F15/16 gul - Storvreta Ungdom IBK F15 Maja Loklint Ärentunaskolan
2023-12-10 13:10 19 Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 gul William Bergström Ärentunaskolan
2023-12-10 13:10 19 Bälinge IF F15/16 svart - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Maja Loklint Ärentunaskolan
Omgång 20
2023-12-16 12:30 20 Hagunda IF 15/16 blå - Örsundsbro IF F-14/15 Röd Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2023-12-16 12:30 20 Hagunda IF 15/16 - IBK Östhammar F15/16 Emmy Bergström Vänge Sporthall
2023-12-16 13:05 20 Hagunda IF 15/16 blå - IBK Östhammar F15/16 Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2023-12-16 13:05 20 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - Hagunda IF 15/16 Emmy Bergström Vänge Sporthall
2023-12-16 13:40 20 Hagunda IF 15/16 - Örsundsbro IF F-14/15 Röd Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2023-12-16 13:40 20 IBK Östhammar F15/16 - Hagunda IF 15/16 blå Emmy Bergström Vänge Sporthall
Omgång 21
2023-12-16 12:00 21 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - Alunda IBF F15-16 Blå Anders Åsell Aspenhallen
2023-12-16 12:00 21 Tierp IBK F14/15 - Alunda IBF F15-16 Svart Aspenhallen
2023-12-16 12:35 21 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - Alunda IBF F15-16 Svart Anders Åsell Aspenhallen
2023-12-16 12:35 21 Alunda IBF F15-16 Blå - Tierp IBK F14/15 Aspenhallen
2023-12-16 13:10 21 Tierp IBK F14/15 - Alunda IBF F15-16 Blå Anders Åsell Aspenhallen
2023-12-16 13:10 21 Alunda IBF F15-16 Svart - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Aspenhallen
Omgång 22
2024-01-06 11:00 22 Örsundsbro IF F-14/15 Blå - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Örsundsbro Sporthall
2024-01-06 11:00 22 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) Örsundsbro Sporthall
2024-01-06 11:40 22 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) Örsundsbro Sporthall
2024-01-06 11:40 22 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - IFK Dannemora/Ö F-15 blå Örsundsbro Sporthall
2024-01-06 12:20 22 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Örsundsbro Sporthall
2024-01-06 12:20 22 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Örsundsbro IF F-14/15 Blå Örsundsbro Sporthall
Omgång 23
2024-01-07 10:00 23 Södra Trögds IK - Frötuna IBF F15 Didrik Björn Lillkyrkahallen
2024-01-07 10:00 23 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Almunge IK F14/16 Theo Björn Lillkyrkahallen
2024-01-07 10:35 23 Södra Trögds IK - Almunge IK F14/16 Didrik Björn Lillkyrkahallen
2024-01-07 10:35 23 Frötuna IBF F15 - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) Theo Björn Lillkyrkahallen
2024-01-07 11:10 23 Almunge IK F14/16 - Frötuna IBF F15 Didrik Björn Lillkyrkahallen
2024-01-07 11:10 23 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Södra Trögds IK Theo Björn Lillkyrkahallen
Omgång 24
2024-01-13 15:00 24 Bälinge IF F15/16 gul - Frötuna IBF F15 Linus Malmberg IFU Arena Upplands Energi
2024-01-13 15:00 24 Bälinge IF F15/16 svart - SK Vide Flickor (Grön 1) Emil Alm IFU Arena Upplands Energi
2024-01-13 15:35 24 Bälinge IF F15/16 svart - SK Vide Flickor (Grön 1) Linus Malmberg IFU Arena Upplands Energi
2024-01-13 15:35 24 Bälinge IF F15/16 gul - Frötuna IBF F15 Emil Alm IFU Arena Upplands Energi
2024-01-13 16:10 24 SK Vide Flickor (Grön 1) - Bälinge IF F15/16 gul Linus Malmberg IFU Arena Upplands Energi
2024-01-13 16:10 24 Frötuna IBF F15 - Bälinge IF F15/16 svart Emil Alm IFU Arena Upplands Energi
Omgång 25
2024-01-13 13:00 25 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Örsundsbro IF F-14/15 Röd Märta Karlsson Almunge Sporthall
2024-01-13 13:00 25 Storvreta Ungdom IBK F15 - Almunge IK F14/16 Almunge Sporthall
2024-01-13 13:35 25 Almunge IK F14/16 - Storvreta Ungdom IBK F15 Märta Karlsson Almunge Sporthall
2024-01-13 13:35 25 Örsundsbro IF F-14/15 Blå - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Almunge Sporthall
2024-01-13 14:05 25 Almunge IK F14/16 - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Almunge Sporthall
2024-01-13 14:05 25 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - Storvreta Ungdom IBK F15 Märta Karlsson Almunge Sporthall
Omgång 26
2024-01-20 12:30 26 Hagunda IF 15/16 blå - SK Vide Flickor Grön II Emmy Bergström Vänge Sporthall
2024-01-20 12:30 26 Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK 2015 Gul Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2024-01-20 13:05 26 Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK 2015 Gul Emmy Bergström Vänge Sporthall
2024-01-20 13:05 26 Hagunda IF 15/16 - SK Vide Flickor Grön II Olivia Tunemar Vänge Sporthall
2024-01-20 13:40 26 Hagunda IF 15/16 blå - SK Vide Flickor Grön II Emmy Bergström Vänge Sporthall
2024-01-20 13:40 26 Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK 2015 Gul Olivia Tunemar Vänge Sporthall
Omgång 27
2024-01-20 14:00 27 Alunda IBF F15-16 Blå - Björklinge BK F15 röd Linnea Hjortsberg Gimo Sporthall
2024-01-20 14:00 27 Alunda IBF F15-16 Svart - Björklinge BK F15 svart Alice Åström Gimo Sporthall
2024-01-20 14:35 27 Alunda IBF F15-16 Blå - Björklinge BK F15 svart Linnea Hjortsberg Gimo Sporthall
2024-01-20 14:35 27 Björklinge BK F15 röd - Alunda IBF F15-16 Svart Alice Åström Gimo Sporthall
2024-01-20 15:10 27 Alunda IBF F15-16 Svart - Björklinge BK F15 röd Linnea Hjortsberg Gimo Sporthall
2024-01-20 15:10 27 Björklinge BK F15 svart - Alunda IBF F15-16 Blå Alice Åström Gimo Sporthall
Omgång 28
2024-01-27 15:00 28 Vaksala SK F 2015 svart 2 - Örsundsbro IF F-14/15 Blå Olivia Rosenvald IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 15:00 28 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Hagunda IF 15/16 Vendela Gäreskog IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 15:35 28 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) Vendela Gäreskog IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 15:35 28 Vaksala SK F 2015 svart 2 - Örsundsbro IF F-14/15 Blå Olivia Rosenvald IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 16:10 28 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - Vaksala SK F 2015 svart 2 Vendela Gäreskog IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 16:10 28 Örsundsbro IF F-14/15 Blå - Vaksala SK F 2015 svart 1 Olivia Rosenvald IFU Arena Upplands Energi
Omgång 29
2024-01-27 17:00 29 Bälinge IF F15/16 gul - Tierp IBK F14/15 Sofia Liehr IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 17:00 29 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - Bälinge IF F15/16 svart Lisa Modéen IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 17:35 29 Tierp IBK F14/15 - Bälinge IF F15/16 svart Lisa Modéen IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 17:35 29 Bälinge IF F15/16 svart - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Sofia Liehr IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 18:10 29 Bälinge IF F15/16 svart - Tierp IBK F14/15 Lisa Modéen IFU Arena Upplands Energi
2024-01-27 18:10 29 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - Bälinge IF F15/16 gul Sofia Liehr IFU Arena Upplands Energi
Omgång 30
2024-02-03 09:00 30 Björklinge BK F15 röd - IBK Östhammar F15/16 Signe Wennberg Thelin Björklinge Sporthall
2024-02-03 09:00 30 Södra Trögds IK - Björklinge BK F15 svart Elvira Lindeman Björklinge Sporthall
2024-02-03 09:35 30 IBK Östhammar F15/16 - Björklinge BK F15 svart Signe Wennberg Thelin Björklinge Sporthall
2024-02-03 09:35 30 Björklinge BK F15 röd - Södra Trögds IK Elvira Lindeman Björklinge Sporthall
2024-02-03 10:10 30 Björklinge BK F15 svart - IBK Östhammar F15/16 Signe Wennberg Thelin Björklinge Sporthall
2024-02-03 10:10 30 Södra Trögds IK - Björklinge BK F15 röd Elvira Lindeman Björklinge Sporthall
Omgång 31
2024-02-03 10:20 31 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Alunda IBF F15-16 Blå Mathilda Gustafsson Gimo Sporthall
2024-02-03 10:20 31 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - SK Vide Flickor (Grön 1) Agnes Morell Gimo Sporthall
2024-02-03 10:50 31 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Alunda IBF F15-16 Blå Mathilda Gustafsson Gimo Sporthall
2024-02-03 10:50 31 SK Vide Flickor (Grön 1) - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Agnes Morell Gimo Sporthall
2024-02-03 11:20 31 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - SK Vide Flickor (Grön 1) Mathilda Gustafsson Gimo Sporthall
2024-02-03 11:20 31 Alunda IBF F15-16 Blå - IFK Dannemora/Ö F-15 blå Agnes Morell Gimo Sporthall
Omgång 32
2024-02-11 10:00 32 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 svart Tuva Söderqvist Ärentunaskolan
2024-02-11 10:00 32 Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 gul Mira Collini Ärentunaskolan
2024-02-11 10:35 32 Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 gul Mira Collini Ärentunaskolan
2024-02-11 10:35 32 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 svart Tuva Söderqvist Ärentunaskolan
2024-02-11 11:10 32 Bälinge IF F15/16 gul - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Mira Collini Ärentunaskolan
2024-02-11 11:10 32 Bälinge IF F15/16 svart - Storvreta Ungdom IBK F15 Tuva Söderqvist Ärentunaskolan
Omgång 33
2024-02-10 16:20 33 Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK F 2015 svart 2 Emil Larsson Vänge Sporthall
2024-02-10 16:20 33 Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK F 2015 svart 1 Isabelle Johansson Vänge Sporthall
2024-02-10 16:55 33 Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK F 2015 svart 1 Emil Larsson Vänge Sporthall
2024-02-10 16:55 33 Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK F 2015 svart 2 Isabelle Johansson Vänge Sporthall
2024-02-10 17:30 33 Vaksala SK F 2015 svart 1 - Hagunda IF 15/16 blå Emil Larsson Vänge Sporthall
2024-02-10 17:30 33 Vaksala SK F 2015 svart 2 - Hagunda IF 15/16 Isabelle Johansson Vänge Sporthall
Omgång 34
2024-02-10 12:00 34 Tierp IBK F14/15 - Vaksala SK 2015 Gul Anders Åsell Aspenhallen
2024-02-10 12:00 34 Frötuna IBF F15 - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Markus Lundquist Aspenhallen
2024-02-10 12:35 34 Vaksala SK 2015 Gul - Tierp IBK F14/15 Lag 2 Anders Åsell Aspenhallen
2024-02-10 12:35 34 Tierp IBK F14/15 - Frötuna IBF F15 Markus Lundquist Aspenhallen
2024-02-10 13:10 34 Tierp IBK F14/15 Lag 2 - Vaksala SK 2015 Gul Anders Åsell Aspenhallen
2024-02-10 13:10 34 Frötuna IBF F15 - Tierp IBK F14/15 Markus Lundquist Aspenhallen
Omgång 35
2024-03-02 11:00 35 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - IFK Dannemora/Ö F-15 blå Emil Larsson Örsundsbro Sporthall
2024-03-02 11:00 35 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - IBK Östhammar F15/16 Isabelle Johansson Örsundsbro Sporthall
2024-03-02 11:40 35 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - IBK Östhammar F15/16 Emil Larsson Örsundsbro Sporthall
2024-03-02 11:40 35 IBK Östhammar F15/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit Isabelle Johansson Örsundsbro Sporthall
2024-03-02 12:20 35 IBK Östhammar F15/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå Emil Larsson Örsundsbro Sporthall
2024-03-02 12:20 35 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Örsundsbro IF F-14/15 Röd Isabelle Johansson Örsundsbro Sporthall
Omgång 36
2024-03-02 11:00 36 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) IFU Arena Upplands Energi
2024-03-02 11:00 36 Södra Trögds IK - Almunge IK F14/16 IFU Arena Upplands Energi
2024-03-02 11:35 36 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Almunge IK F14/16 IFU Arena Upplands Energi
2024-03-02 11:35 36 Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) - Södra Trögds IK IFU Arena Upplands Energi
2024-03-02 12:10 36 Almunge IK F14/16 - Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) IFU Arena Upplands Energi
2024-03-02 12:10 36 Södra Trögds IK - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) IFU Arena Upplands Energi
Omgång 37
2024-03-10 12:30 37 Frötuna IBF F15 - Bälinge IF F15/16 gul Sävja Sporthall
2024-03-10 12:30 37 Vaksala SK 2015 Gul - Bälinge IF F15/16 svart Sävja Sporthall
2024-03-10 13:20 37 Frötuna IBF F15 - Bälinge IF F15/16 svart Sävja Sporthall
2024-03-10 13:20 37 Bälinge IF F15/16 gul - Vaksala SK 2015 Gul Sävja Sporthall
2024-03-10 13:55 37 Vaksala SK 2015 Gul - Bälinge IF F15/16 gul Sävja Sporthall plan 2
2024-03-10 13:55 37 Bälinge IF F15/16 svart - Frötuna IBF F15 Sävja Sporthall
Omgång 38
2024-03-09 12:00 38 IBK Östhammar F15/16 - Alunda IBF F15-16 Svart Frösåkersskolan
2024-03-09 12:00 38 Södra Trögds IK - Alunda IBF F15-16 Blå Frösåkersskolan
2024-03-09 12:35 38 IBK Östhammar F15/16 - Alunda IBF F15-16 Blå Frösåkersskolan
2024-03-09 12:35 38 Alunda IBF F15-16 Svart - Södra Trögds IK Frösåkersskolan
2024-03-09 13:10 38 Södra Trögds IK - Alunda IBF F15-16 Svart Frösåkersskolan
2024-03-09 13:10 38 Alunda IBF F15-16 Blå - IBK Östhammar F15/16 Frösåkersskolan
Omgång 39
2024-03-16 13:30 39 SK Vide Flickor (Grön 1) - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) CIK B
2024-03-16 13:30 39 SK Vide Flickor Grön II - Örsundsbro IF F-14/15 Blå CIK B
2024-03-16 14:05 39 SK Vide Flickor Grön II - Örsundsbro IF F-14/15 Blå CIK B
2024-03-16 14:05 39 SK Vide Flickor (Grön 1) - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) CIK B
2024-03-16 14:40 39 Örsundsbro IF F-14/15 Blå - SK Vide Flickor (Grön 1) CIK B
2024-03-16 14:40 39 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - SK Vide Flickor Grön II CIK B
Omgång 40
2024-03-16 11:30 40 Alunda IBF F15-16 Svart - Hagunda IF 15/16 Gimo Sporthall
2024-03-16 11:30 40 Alunda IBF F15-16 Svart - Alunda IBF F15-16 Blå Gimo Sporthall
2024-03-16 12:05 40 Hagunda IF 15/16 - Alunda IBF F15-16 Blå Gimo Sporthall
2024-03-16 12:05 40 Hagunda IF 15/16 - Hagunda IF 15/16 blå Gimo Sporthall
2024-03-16 12:40 40 Alunda IBF F15-16 Blå - Hagunda IF 15/16 Gimo Sporthall
2024-03-16 12:40 40 Hagunda IF 15/16 blå - Alunda IBF F15-16 Svart Gimo Sporthall
Omgång 41
2024-03-23 09:00 41 Björklinge BK F15 röd - Storvreta Ungdom IBK F15 Björklinge Sporthall
2024-03-23 09:00 41 Björklinge BK F15 svart - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Björklinge Sporthall
2024-03-23 09:35 41 Björklinge BK F15 svart - Storvreta Ungdom IBK 15 röd Björklinge Sporthall
2024-03-23 09:35 41 Björklinge BK F15 röd - Storvreta Ungdom IBK F15 Björklinge Sporthall
2024-03-23 10:10 41 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Björklinge BK F15 röd Björklinge Sporthall
2024-03-23 10:10 41 Storvreta Ungdom IBK F15 - Björklinge BK F15 svart Björklinge Sporthall
Omgång 42
2024-03-16 13:00 42 Bälinge IF F15/16 gul - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) IFU Arena Upplands Energi
2024-03-16 13:00 42 Vaksala SK 2015 Gul - Bälinge IF F15/16 svart IFU Arena Upplands Energi
2024-03-16 13:35 42 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Bälinge IF F15/16 gul IFU Arena Upplands Energi
2024-03-16 13:35 42 Bälinge IF F15/16 svart - Vaksala SK 2015 Gul IFU Arena Upplands Energi
2024-03-16 14:10 42 Bälinge IF F15/16 svart - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) IFU Arena Upplands Energi
2024-03-16 14:10 42 Vaksala SK 2015 Gul - Bälinge IF F15/16 gul IFU Arena Upplands Energi

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis