Spelprogram - Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC P13 John Larsson larssonjohn@hotmail.com 070-362 38 76 Blå, Blå, Blå
FBC Kalmarsund P13/1 Carl-Adam Jönsson carladam@me.com 0736-985857 Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 Marcus Fridolfsson marcus.f.96@hotmail.com 0709-244722 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Marcus Fridolfsson marcus.f.96@hotmail.com 0709-244722 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Karlskrona P13-14 Svart, Svart, Svart
Ingelstad IBK P13/2 Hannah Moberg cassiopeija33@hotmail.com 0709505393 Röd, Svart, Röd
LEDIG PLATS
Sandbäckshults IBK P13 Gul, Svart, Svart
Slätafly/SK IBK P12-13 Karin Mongs karin.mongs@gmail.com 070-5321053 Blå, Blå, svarta
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Röd, Blå, Röd
Växjö IBK Utveckling P13/2 Tobias Allvin tobias.allvin@gmail.com 0709469613 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P13/3 Sara Nilsson zzara82@gmail.com 0760072999 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-07 10:45 1 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Ingelstad IBK P13/2 Ölands Bank Center B
2023-10-07 12:00 1 Ingelstad IBK P13/2 - Slätafly/SK IBK P12-13 Ölands Bank Center B
2023-10-07 13:15 1 Slätafly/SK IBK P12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Ölands Bank Center B
Omgång 2
2023-10-08 12:30 2 LEDIG PLATS - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 , Viggo Hjelm SBB Arena
2023-10-08 14:00 2 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - FBC Karlskrona P13-14 , Viggo Hjelm SBB Arena
2023-10-08 15:30 2 FBC Karlskrona P13-14 - LEDIG PLATS , Viggo Hjelm SBB Arena
Omgång 3
3 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Falkenbergshallen
2023-10-08 12:00 3 CL98IC P13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2023-10-08 14:00 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - CL98IC P13 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 4
2023-10-15 11:00 4 Sandbäckshults IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Mönsterås Sporthall B-hall
2023-10-15 12:15 4 Växjö IBK Utveckling P13/3 - FBC Kalmarsund P13/1 Mönsterås Sporthall B-hall
2023-10-15 13:30 4 FBC Kalmarsund P13/1 - Sandbäckshults IBK P13 Mönsterås Sporthall B-hall
Omgång 5
2023-10-21 11:00 5 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - CL98IC P13 , Emil Stolpe Ölands Bank Center B
2023-10-21 12:15 5 CL98IC P13 - Sandbäckshults IBK P13 , Samuel Stensson Ölands Bank Center B
2023-10-21 13:30 5 Sandbäckshults IBK P13 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 , Samuel Stensson Ölands Bank Center B
Omgång 6
2023-10-28 10:45 6 Ingelstad IBK P13/2 - FBC Karlskrona P13-14 Ingelstads Sporthall
2023-10-28 11:45 6 FBC Karlskrona P13-14 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Ingelstads Sporthall
2023-10-28 12:45 6 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Ingelstad IBK P13/2 Ingelstads Sporthall
Omgång 7
2023-10-22 10:00 7 Slätafly/SK IBK P12-13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Torsås Sporthall
2023-10-22 11:00 7 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Torsås Sporthall
2023-10-22 12:00 7 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Slätafly/SK IBK P12-13 Torsås Sporthall
Omgång 8
2023-10-22 13:00 8 FBC Karlskrona P13-14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Oscar Erlandsson, Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall B
2023-10-22 14:00 8 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - FBC Kalmarsund P13/1 Oscar Erlandsson, Zion Svensson Vedeby Sporthall B
2023-10-22 15:00 8 FBC Kalmarsund P13/1 - FBC Karlskrona P13-14 Zion Svensson, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
Omgång 9
2023-11-18 13:00 9 Växjö IBK Utveckling P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Fortnox Arena B-hall
2023-11-18 13:55 9 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Sandbäckshults IBK P13 Fortnox Arena B-hall
2023-11-18 14:50 9 Sandbäckshults IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 10
2023-11-18 11:00 10 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - LEDIG PLATS Gårdby Sporthall
2023-11-18 12:00 10 LEDIG PLATS - CL98IC P13 Gårdby Sporthall
2023-11-18 13:00 10 CL98IC P13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Gårdby Sporthall
Omgång 11
2023-11-19 12:45 11 Växjö IBK Utveckling P13/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 Fortnox Arena B-hall
2023-11-19 13:40 11 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - Ingelstad IBK P13/2 Fortnox Arena B-hall
2023-11-19 14:35 11 Ingelstad IBK P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 12
2023-11-18 12:00 12 FBC Kalmarsund P13/1 - Slätafly/SK IBK P12-13 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Trekantens Sporthall
2023-11-18 13:30 12 Slätafly/SK IBK P12-13 - FBC Karlskrona P13-14 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Trekantens Sporthall
2023-11-18 15:00 12 FBC Karlskrona P13-14 - FBC Kalmarsund P13/1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Trekantens Sporthall
Omgång 13
2023-11-25 12:30 13 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2023-11-25 13:45 13 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - Ingelstad IBK P13/2 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2023-11-25 15:00 13 Ingelstad IBK P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
Omgång 14
2023-12-03 14:30 14 FBC Karlskrona P13-14 - Slätafly/SK IBK P12-13 Zion Svensson, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2023-12-03 15:30 14 Slätafly/SK IBK P12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 Ebba Ludvigsson, Zion Svensson Vedeby Sporthall A
2023-12-03 16:30 14 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - FBC Karlskrona P13-14 Anna Blomberg, Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall A
Omgång 15
2023-12-03 13:00 15 CL98IC P13 - FBC Karlskrona P13-14 Allaktivitetshuset, Rockneby
2023-12-03 13:50 15 FBC Karlskrona P13-14 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2023-12-03 14:40 15 Växjö IBK Utveckling P13/3 - CL98IC P13 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 16
2023-12-02 11:00 16 Sandbäckshults IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Krungårdshallen
2023-12-02 12:15 16 Växjö IBK Utveckling P13/2 - FBC Kalmarsund P13/1 Krungårdshallen
2023-12-02 13:30 16 FBC Kalmarsund P13/1 - Sandbäckshults IBK P13 Krungårdshallen
Omgång 17
2023-12-09 11:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/2 , Viggo Hjelm Ölands Bank Center B
2023-12-09 12:15 17 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 , Viggo Hjelm Ölands Bank Center B
2023-12-09 13:30 17 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 , Viggo Hjelm Ölands Bank Center B
Omgång 18
2023-12-17 11:30 18 Ingelstad IBK P13/2 - CL98IC P13 Ingelstads Sporthall
2023-12-17 12:30 18 CL98IC P13 - FBC Kalmarsund P13/1 Ingelstads Sporthall
2023-12-17 13:30 18 FBC Kalmarsund P13/1 - Ingelstad IBK P13/2 Ingelstads Sporthall
Omgång 19
2023-12-17 10:00 19 Slätafly/SK IBK P12-13 - Sandbäckshults IBK P13 Torsås Sporthall
2023-12-17 11:00 19 Sandbäckshults IBK P13 - FBC Karlskrona P13-14 Torsås Sporthall
2023-12-17 12:00 19 FBC Karlskrona P13-14 - Slätafly/SK IBK P12-13 Torsås Sporthall
Omgång 20
2023-12-10 12:30 20 FBC Karlskrona P13-14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Vidar Olsson, Zion Svensson Vedeby Sporthall B
2023-12-10 13:30 20 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Zion Svensson, Vidar Olsson Vedeby Sporthall B
2023-12-10 14:30 20 Växjö IBK Utveckling P13/3 - FBC Karlskrona P13-14 Vidar Olsson, Zion Svensson Vedeby Sporthall B
Omgång 21
2024-01-20 16:00 21 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Slätafly/SK IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall
2024-01-20 16:55 21 Slätafly/SK IBK P12-13 - CL98IC P13 Fortnox Arena B-hall
2024-01-20 17:50 21 CL98IC P13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 22
2024-01-20 10:00 22 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - Sandbäckshults IBK P13 Gårdby Sporthall
2024-01-20 11:00 22 Sandbäckshults IBK P13 - FBC Karlskrona P13-14 Gårdby Sporthall
2024-01-20 12:00 22 FBC Karlskrona P13-14 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Gårdby Sporthall
Omgång 23
2024-01-14 12:55 23 Växjö IBK Utveckling P13/3 - LEDIG PLATS Fortnox Arena B-hall
2024-01-14 13:50 23 LEDIG PLATS - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Fortnox Arena B-hall
2024-01-14 14:45 23 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 24
2024-01-13 12:30 24 FBC Kalmarsund P13/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 , Viggo Hjelm SBB Arena
2024-01-13 14:00 24 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - Ingelstad IBK P13/2 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson SBB Arena
2024-01-13 15:30 24 Ingelstad IBK P13/2 - FBC Kalmarsund P13/1 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson SBB Arena
Omgång 25
2024-02-04 10:00 25 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Slätafly/SK IBK P12-13 , Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2024-02-04 11:15 25 Slätafly/SK IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 , Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2024-02-04 12:30 25 Växjö IBK Utveckling P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 , Albin Stolpe Ölands Bank Center A
Omgång 26
26 LEDIG PLATS - Ingelstad IBK P13/2 SBB Arena
26 Ingelstad IBK P13/2 - FBC Karlskrona P13-14 SBB Arena
26 FBC Karlskrona P13-14 - LEDIG PLATS SBB Arena
Omgång 27
2024-01-28 13:00 27 CL98IC P13 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2024-01-28 13:50 27 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2024-01-28 14:40 27 Växjö IBK Utveckling P13/3 - CL98IC P13 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 28
2024-02-11 11:00 28 Sandbäckshults IBK P13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Mönsterås Sporthall A-hall
2024-02-11 12:15 28 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Kalmarsund P13/1 Mönsterås Sporthall A-hall
2024-02-11 13:30 28 FBC Kalmarsund P13/1 - Sandbäckshults IBK P13 Mönsterås Sporthall A-hall
Omgång 29
2024-02-18 10:00 29 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - Sandbäckshults IBK P13 , Hannes Alvarmo Ölands Bank Center A
2024-02-18 11:15 29 Sandbäckshults IBK P13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 , Hannes Alvarmo Ölands Bank Center A
2024-02-18 12:30 29 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 , Hannes Alvarmo Ölands Bank Center A
Omgång 30
2024-03-03 13:15 30 Ingelstad IBK P13/2 - CL98IC P13 Ingelstads Sporthall
2024-03-03 14:15 30 CL98IC P13 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Ingelstads Sporthall
2024-03-03 15:15 30 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Ingelstad IBK P13/2 Ingelstads Sporthall
Omgång 31
2024-02-25 10:00 31 Slätafly/SK IBK P12-13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Torsås Sporthall
2024-02-25 11:00 31 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Torsås Sporthall 3-manna
2024-02-25 12:00 31 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Slätafly/SK IBK P12-13 Torsås Sporthall 3-manna
Omgång 32
2024-02-17 12:00 32 FBC Karlskrona P13-14 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Ida Hansson, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall B
2024-02-17 13:00 32 Växjö IBK Utveckling P13/2 - FBC Kalmarsund P13/1 Ida Hansson, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall B
2024-02-17 14:00 32 FBC Kalmarsund P13/1 - FBC Karlskrona P13-14 Benjamin Bohlin, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
Omgång 33
2024-03-16 12:45 33 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Ingelstad IBK P13/2 Fortnox Arena B-hall
2024-03-16 13:40 33 Ingelstad IBK P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 Fortnox Arena B-hall
2024-03-16 14:35 33 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 34
2024-03-16 11:00 34 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - LEDIG PLATS Gårdby Sporthall
2024-03-16 12:00 34 LEDIG PLATS - Sandbäckshults IBK P13 Gårdby Sporthall
2024-03-16 13:00 34 Sandbäckshults IBK P13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Gårdby Sporthall
Omgång 35
2024-03-17 09:15 35 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Slätafly/SK IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall
2024-03-17 10:10 35 Slätafly/SK IBK P12-13 - CL98IC P13 Fortnox Arena B-hall
2024-03-17 11:05 35 CL98IC P13 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 36
2024-03-09 12:30 36 FBC Kalmarsund P13/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 , Albin Stolpe Trekantens Sporthall
2024-03-09 14:00 36 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - FBC Karlskrona P13-14 Trekantens Sporthall
2024-03-09 15:30 36 FBC Karlskrona P13-14 - FBC Kalmarsund P13/1 Trekantens Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis