Spelprogram - Pojkar Blå 1 Gr.2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Johan Persson johpeer1980@outlook.com 0725897707 Grön/Vit, Svart, Grön
Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Patrik Holmqvist holmqvist_56@hotmail.com 0703582144 Blå, blå, blå
Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 Sören Isaksson sorenisaksson@hotmail.com 070-5144049 Gul , Blå, Blå
Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Viktoria Johansson vikkis77@hotmail.com 0731811417 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-12-09 10:00 1 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Ebbe Hallström, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
2023-12-09 11:00 1 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2023-12-09 12:00 1 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Lukas Lehto Larsson, Arvid Fältros Gammelstad Sp
2023-12-09 13:00 1 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 Lukas Lehto Larsson, Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2023-12-09 14:00 1 Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Arvid Fältros, Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2023-12-09 15:00 1 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Arvid Fältros, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
Omgång 2
2024-01-20 10:00 2 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2024-01-20 11:00 2 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2024-01-20 12:00 2 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-01-20 13:00 2 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2024-01-20 14:00 2 Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2024-01-20 15:00 2 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
Omgång 3
2024-02-17 10:00 3 Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Herman Hällström, Elias Isaksson Porsöhallen
2024-02-17 11:00 3 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Herman Hällström, Elias Isaksson Porsöhallen
2024-02-17 12:00 3 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Elias Isaksson, Herman Hällström Porsöhallen
2024-02-17 13:00 3 Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Herman Hällström, Elias Isaksson Porsöhallen
2024-02-17 14:00 3 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Herman Hällström, Elias Isaksson Porsöhallen
2024-02-17 15:00 3 Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Elias Isaksson, Herman Hällström Porsöhallen
Omgång 4
2024-03-16 09:00 4 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 Porsöhallen
2024-03-16 10:00 4 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Porsöhallen
2024-03-16 11:00 4 Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Porsöhallen
2024-03-16 12:00 4 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Porsöhallen
2024-03-16 13:00 4 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 Porsöhallen
2024-03-16 14:00 4 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Porsöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis