Spelprogram - Damer Division 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ankarsvik BK Marcus Hoope marcus@drakstaden.se 0767649595 Svart/Svart/Svart
FBC Bollnäs Magnus Dehlin magnus.dehlin@telia.com 0706688461 Vit, Svart, Vit
Hudik/Björkberg IBK Johnny Olofsson johnny69.olofsson@gmail.com 076-140 89 56 Blå, Blå, Blå
Jemtland Innebandy Niclas Engström niclas.engstrom84@gmail.com 073-0246303 Blå/svart, Svart, Svart
Klockarbergets BK 2 Patrick Wilhelmsson patrick.w@bahnhof.se 070-6045747 Svart/svart/svart
Söderhamns IBF Patrik Eriksson webbank70@hotmail.com 070-3754366 Blå, Blå, Blå
Timrå IBC Stina Norström stinanorstrom@hotmail.com 070-3149237 Röd, Svart, Svart
Vattjoms IK Elisabeth Gradin elisabeth.gradin@live.se 070-457 24 09 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Matchnr Match Resultat Domare Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-13 20:15 1 242201005 Hudik/Björkberg IBK - FBC Bollnäs 5 - 4 Daniel Holm, Patric Jonsson Håstaholmen
2017-10-15 14:30 1 242201003 Ankarsvik BK - Söderhamns IBF 14 - 1 Thomas Berglund, Jörgen Grundström Skönsbergshallen
2017-10-15 15:00 1 242201004 Timrå IBC - Jemtland Innebandy 6 - 5 Per Backlin, Hans Söderblom Timrå Sporthall
Omgång 2
2017-10-21 12:00 2 242201010 Hudik/Björkberg IBK - Timrå IBC Jimmy Löfgren, Per-Olov Nilsson Håstaholmen
2017-10-21 14:00 2 242201007 Söderhamns IBF - Vattjoms IK Mats Sjöqvist, Ej offentliggjord Idrottshallen, Söderhamn
2017-10-22 14:00 2 242201009 FBC Bollnäs - Ankarsvik BK Niclas Olsson, Jimmy Löfgren Bollnäs Sporthall A
Omgång 3
2017-10-29 12:30 3 242201012 Klockarbergets BK 2 - Jemtland Innebandy Thomas Berglund, Kenny Windahl Njurundahallen
2017-10-29 12:30 3 242201013 Vattjoms IK - FBC Bollnäs Patrik Sjöberg, Jon Lundgren Matfors Sporthall
2017-10-29 15:30 3 242201015 Ankarsvik BK - Timrå IBC Thomas Berglund, Kenny Windahl Skönsbergshallen
Omgång 4
2017-11-03 19:00 4 242201017 FBC Bollnäs - Söderhamns IBF Leif Sundberg, Ej offentliggjord Bollnäs Sporthall A
2017-11-03 19:00 4 242201019 Timrå IBC - Vattjoms IK Patrik Sjöberg, Jon Lundgren Timrå Sporthall
2017-11-03 20:15 4 242201018 Hudik/Björkberg IBK - Klockarbergets BK 2 Mats Sjöqvist, Ej offentliggjord Håstaholmen
Omgång 5
2017-11-11 14:00 5 242201022 Jemtland Innebandy - Hudik/Björkberg IBK Maria Dahlin, Elin Lindgren Östersunds sporthall
2017-11-11 14:00 5 242201023 Söderhamns IBF - Timrå IBC Ej offentliggjord, Mats Sjöqvist Idrottshallen, Söderhamn
2017-11-12 12:30 5 242201024 Klockarbergets BK 2 - Ankarsvik BK Markus Helsing, Arvid Larsson Njurundahallen
Omgång 6
2017-11-10 19:30 6 242201027 Timrå IBC - FBC Bollnäs Hans Söderblom, Per Backlin Timrå Sporthall
2017-11-19 12:30 6 242201028 Ankarsvik BK - Jemtland Innebandy Per Backlin, Hans Söderblom Sundsvalls Sporthall-A
2017-11-19 12:30 6 242201030 Vattjoms IK - Klockarbergets BK 2 Peter Palander, Robin Palander Matfors Sporthall
Omgång 7
2017-11-24 20:15 7 242201032 Hudik/Björkberg IBK - Ankarsvik BK Per-Olov Nilsson, Patric Jonsson Håstaholmen
2017-11-25 14:00 7 242201034 Jemtland Innebandy - Vattjoms IK Östersunds sporthall
2017-11-25 14:00 7 242201035 Söderhamns IBF - Klockarbergets BK 2 Niclas Olsson, Robert Mårtensson Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 8
2017-12-02 13:00 8 242201044 Hudik/Björkberg IBK - Söderhamns IBF Ej offentliggjord Håstaholmen
2017-12-03 12:30 8 242201038 Vattjoms IK - Hudik/Björkberg IBK Matfors Sporthall
2017-12-03 12:30 8 242201039 Klockarbergets BK 2 - FBC Bollnäs Njurundahallen
Omgång 9
2017-12-09 14:00 9 242201040 Söderhamns IBF - Jemtland Innebandy Ej offentliggjord, Robert Mårtensson Idrottshallen, Söderhamn
2017-12-10 14:00 9 242201045 FBC Bollnäs - Jemtland Innebandy Jimmy Löfgren, Ej offentliggjord Bollnäs Sporthall A
2017-12-10 14:30 9 242201042 Ankarsvik BK - Vattjoms IK Skönsbergshallen
2017-12-10 15:00 9 242201043 Timrå IBC - Klockarbergets BK 2 Timrå Sporthall
Omgång 10
2017-12-15 19:30 10 242201048 Söderhamns IBF - Ankarsvik BK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Idrottshallen, Söderhamn
2017-12-16 14:00 10 242201049 Jemtland Innebandy - Timrå IBC Östersunds sporthall
2017-12-16 14:00 10 242201050 FBC Bollnäs - Hudik/Björkberg IBK , Ej offentliggjord Bollnäs Sporthall A
Omgång 11
2018-01-14 12:30 11 242201052 Vattjoms IK - Söderhamns IBF Matfors Sporthall
2018-01-14 14:30 11 242201054 Ankarsvik BK - FBC Bollnäs Skönsbergshallen
2018-01-14 15:00 11 242201055 Timrå IBC - Hudik/Björkberg IBK Timrå Sporthall
Omgång 12
2018-01-19 19:00 12 242201060 Timrå IBC - Ankarsvik BK Timrå Sporthall
2018-01-20 13:00 12 242201058 FBC Bollnäs - Vattjoms IK Bollnäs Sporthall A
2018-01-20 14:00 12 242201057 Jemtland Innebandy - Klockarbergets BK 2 Östersunds sporthall
Omgång 13
2018-01-26 19:30 13 242201062 Söderhamns IBF - FBC Bollnäs Idrottshallen, Söderhamn
2018-01-28 12:30 13 242201063 Klockarbergets BK 2 - Hudik/Björkberg IBK Njurundahallen
2018-01-28 12:30 13 242201064 Vattjoms IK - Timrå IBC Matfors Sporthall
Omgång 14
2018-02-03 15:00 14 242201067 Hudik/Björkberg IBK - Jemtland Innebandy Håstaholmen
2018-02-04 14:30 14 242201069 Ankarsvik BK - Klockarbergets BK 2 Skönsbergshallen
2018-02-04 15:00 14 242201068 Timrå IBC - Söderhamns IBF Timrå Sporthall
Omgång 15
2018-02-10 14:00 15 242201072 FBC Bollnäs - Timrå IBC Bollnäs Sporthall A
2018-02-10 14:00 15 242201073 Jemtland Innebandy - Ankarsvik BK Östersunds sporthall
2018-02-11 12:30 15 242201075 Klockarbergets BK 2 - Vattjoms IK Njurundahallen
Omgång 16
2018-02-17 13:30 16 242201080 Klockarbergets BK 2 - Söderhamns IBF Njurundahallen
2018-02-18 12:30 16 242201079 Vattjoms IK - Jemtland Innebandy Matfors Sporthall
2018-02-18 14:30 16 242201077 Ankarsvik BK - Hudik/Björkberg IBK Skönsbergshallen
Omgång 17
2018-02-24 14:00 17 242201084 FBC Bollnäs - Klockarbergets BK 2 Bollnäs Sporthall A
2018-02-24 15:00 17 242201083 Hudik/Björkberg IBK - Vattjoms IK Håstaholmen
2018-02-25 16:00 17 242201085 Jemtland Innebandy - Söderhamns IBF Östersunds sporthall
Omgång 18
2018-03-02 19:30 18 242201089 Söderhamns IBF - Hudik/Björkberg IBK Idrottshallen, Söderhamn
2018-03-04 13:30 18 242201087 Vattjoms IK - Ankarsvik BK Matfors Sporthall
2018-03-04 13:30 18 242201088 Klockarbergets BK 2 - Timrå IBC Njurundahallen
2018-03-04 14:00 18 242201090 Jemtland Innebandy - FBC Bollnäs Östersunds sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis