Spelprogram - Pojkar Blå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Nyköping Camilla Selander selandercamilla@gmail.com Gröna tröjor Svarta shorts Svart strumpor
IFK Gnesta Ida Larsson idaln@live.se 0702203770 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Marie Freij marie@masenredaktionen.se 0761865525 Blå/vit/blå
IK Standard Robert Olsen Robert.olsen@hotmail.se 073-830 62 54 Gul/Svart/Gul
Järna SK Rickard Skoog rickard.skoog@fonus.se 070-4577496 Röd/Röd/Röd
Järna SK Vit Jonny Wigell jonny.wigell@yahoo.se 0704132633 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Mårten Bohman martenbohman@me.com Vit, Svarta, Svart
Katrineholms IBF Svart Jimmy Sjögren jimmy.sjogren@lfs.se 0702094057 Vit, Svarta, Svart
Malmköpings IBF Erica Bierfeldt ericabierfeldt83@gmail.com 0738339417 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Mesta IBK P07 Svart Mikael Sundström sunden76@hotmail.com 0736729043 Svart, Svart, Svart
Mesta IBK P07 Vit Mikael Sundström sunden76@hotmail.com 0736729043 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P08 Svart Anne Josefsson anne.josefsson77@gmail.com 070-239 47 89 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P08 Vit Anne Josefsson anne.josefsson77@gmail.com 070-239 47 89 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS P07 Nyköping Jonas Pettersson jonas.pettersson.onyxinnebandy@gmail.com 070-6427817 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK P07 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Richard Anglered richard.anglered@hotmail.se 0707922166 Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Lennart Kisswani lennart.kisswani@mektig.se 070-237 09 39 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Malin Skålberg malin-s87@live.se SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-11-05 13:30 1 Nykvarns IF P08 Svart - Järna SK Olle Eriksson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-05 14:15 1 Mesta IBK P07 Vit - Strängnäs IBK P07 Olle Eriksson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-05 15:00 1 Strängnäs IBK P07 - Nykvarns IF P08 Svart Olle Eriksson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-05 15:45 1 Järna SK - Mesta IBK P07 Vit Olle Eriksson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-05 16:30 1 Strängnäs IBK P07 - Järna SK Olle Eriksson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-05 17:15 1 Mesta IBK P07 Vit - Nykvarns IF P08 Svart Olle Eriksson, Fredrik Licke Björkestahallen
Omgång 2
2017-10-21 09:00 2 Malmköpings IBF - Torshälla IBK Rasmus Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
2017-10-21 09:45 2 FBC Nyköping - Katrineholms IBF Svart Rasmus Larsson, Fredric Larsson Malmköpings Sporthall
2017-10-21 10:30 2 Katrineholms IBF Svart - Malmköpings IBF Fredric Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
2017-10-21 11:15 2 Torshälla IBK - FBC Nyköping Rasmus Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
2017-10-21 12:00 2 Katrineholms IBF Svart - Torshälla IBK Rasmus Larsson, Fredric Larsson Malmköpings Sporthall
2017-10-21 12:45 2 FBC Nyköping - Malmköpings IBF Fredric Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
Omgång 3
2017-10-22 09:30 3 Strängnäs IBK P07 - Trosa Edanö IBK Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-10-22 10:15 3 Mesta IBK P07 Svart - Nykvarns IF P08 Vit Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-10-22 11:00 3 Nykvarns IF P08 Vit - Strängnäs IBK P07 Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-10-22 11:45 3 Trosa Edanö IBK - Mesta IBK P07 Svart Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-10-22 12:30 3 Nykvarns IF P08 Vit - Trosa Edanö IBK Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-10-22 13:15 3 Mesta IBK P07 Svart - Strängnäs IBK P07 Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Karinslundshallen
Omgång 4
2017-10-22 13:30 4 IFK Gnesta - Katrineholms IBF Nora Öbrink, Klara Sundholm Frejahallen
2017-10-22 14:15 4 IK Standard - Onyx IBS P07 Nyköping Nora Öbrink, Klara Sundholm Frejahallen
2017-10-22 15:00 4 Onyx IBS P07 Nyköping - IFK Gnesta Nora Öbrink, Klara Sundholm Frejahallen
2017-10-22 15:45 4 Katrineholms IBF - IK Standard Nora Öbrink, Klara Sundholm Frejahallen
2017-10-22 16:30 4 Onyx IBS P07 Nyköping - Katrineholms IBF Nora Öbrink, Klara Sundholm Frejahallen
2017-10-22 17:15 4 IK Standard - IFK Gnesta Nora Öbrink, Klara Sundholm Frejahallen
Omgång 5
2017-11-12 13:30 5 Järna SK - Malmköpings IBF Jonas Karlsson, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 14:15 5 Strängnäs IBK P07 - IFK Gnesta Jonas Karlsson, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 15:00 5 IFK Gnesta - Järna SK Jonas Karlsson, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 15:45 5 Malmköpings IBF - Strängnäs IBK P07 Jonas Karlsson, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 16:30 5 IFK Gnesta - Malmköpings IBF Jonas Karlsson, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 17:15 5 Strängnäs IBK P07 - Järna SK Jonas Karlsson, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
Omgång 6
2017-12-03 09:30 6 Mesta IBK P07 Vit - FBC Nyköping Victor Lindberg, Agnes Notehag Skjulstahallen A
2017-12-03 10:15 6 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Victor Lindberg, Isabella Wilander Skjulstahallen A
2017-12-03 11:00 6 Katrineholms IBF - Mesta IBK P07 Vit Isabella Wilander, Agnes Notehag Skjulstahallen A
2017-12-03 11:45 6 FBC Nyköping - Trosa Edanö IBK Victor Lindberg, Agnes Notehag Skjulstahallen A
2017-12-03 12:30 6 Katrineholms IBF - FBC Nyköping Victor Lindberg, Isabella Wilander Skjulstahallen A
2017-12-03 13:15 6 Trosa Edanö IBK - Mesta IBK P07 Vit Isabella Wilander, Agnes Notehag Skjulstahallen A
Omgång 7
2017-11-11 09:45 7 IFK Mariefred - Katrineholms IBF Svart Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Hammarens IP
2017-11-11 10:30 7 Mesta IBK P07 Svart - Nykvarns IF P08 Svart Amanda Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
2017-11-11 11:15 7 Nykvarns IF P08 Svart - IFK Mariefred Christoffer Åkerström, Julia Sundfors Hammarens IP
2017-11-11 12:00 7 Katrineholms IBF Svart - Mesta IBK P07 Svart Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Hammarens IP
2017-11-11 12:45 7 Nykvarns IF P08 Svart - Katrineholms IBF Svart Amanda Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
2017-11-11 13:30 7 Mesta IBK P07 Svart - IFK Mariefred Christoffer Åkerström, Julia Sundfors Hammarens IP
Omgång 8
2017-11-12 10:00 8 Torshälla IBK - Nykvarns IF P08 Vit Victor Lindberg, Lucas Mejenqvist Skjulstahallen B
2017-11-12 10:45 8 IK Standard - Onyx IBS P07 Nyköping Victor Lindberg, Lucas Mejenqvist Skjulstahallen B
2017-11-12 11:30 8 Onyx IBS P07 Nyköping - Torshälla IBK Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2017-11-12 12:15 8 Nykvarns IF P08 Vit - IK Standard Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2017-11-12 13:00 8 Onyx IBS P07 Nyköping - Nykvarns IF P08 Vit Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2017-11-12 13:45 8 IK Standard - Torshälla IBK Victor Lindberg, Lucas Mejenqvist Skjulstahallen B
Omgång 9
2017-12-09 12:30 9 FBC Nyköping - Nykvarns IF P08 Svart Ludvig Steen, Jesper Bälldal Gripenskolan
2017-12-09 13:15 9 Strängnäs IBK P07 - Telge SIBK Victor Rosman, Ludvig Steen Gripenskolan
2017-12-09 14:00 9 Telge SIBK - FBC Nyköping Victor Rosman, Jesper Bälldal Gripenskolan
2017-12-09 14:45 9 Nykvarns IF P08 Svart - Strängnäs IBK P07 Jesper Bälldal, Ludvig Steen Gripenskolan
2017-12-09 15:30 9 Telge SIBK - Nykvarns IF P08 Svart Victor Rosman, Jesper Bälldal Gripenskolan
2017-12-09 16:15 9 Strängnäs IBK P07 - FBC Nyköping Ludvig Steen, Victor Rosman Gripenskolan
Omgång 10
2017-12-10 10:00 10 Katrineholms IBF Svart - IFK Gnesta David Eriksson, Adam Glimring Valla Sporthall
2017-12-10 10:45 10 Mesta IBK P07 Vit - Nykvarns IF P08 Vit Enrique Lundh, Dennis Ekström Valla Sporthall
2017-12-10 11:30 10 Nykvarns IF P08 Vit - Katrineholms IBF Svart David Eriksson, Dennis Ekström Valla Sporthall
2017-12-10 12:15 10 IFK Gnesta - Mesta IBK P07 Vit Enrique Lundh, Adam Glimring Valla Sporthall
2017-12-10 13:00 10 Nykvarns IF P08 Vit - IFK Gnesta David Eriksson, Enrique Lundh Valla Sporthall
2017-12-10 13:45 10 Mesta IBK P07 Vit - Katrineholms IBF Svart Adam Glimring, Dennis Ekström Valla Sporthall
Omgång 11
2017-12-10 09:00 11 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF Leo Lindh, Emil Onestam Hedebyhallen
2017-12-10 09:45 11 IFK Mariefred - Onyx IBS P07 Nyköping Emil Onestam, Leo Lindh Hedebyhallen
2017-12-10 10:30 11 Onyx IBS P07 Nyköping - Trosa Edanö IBK Leo Lindh, Emil Onestam Hedebyhallen
2017-12-10 11:15 11 Malmköpings IBF - IFK Mariefred Leo Lindh, Emil Onestam Hedebyhallen
2017-12-10 12:00 11 Onyx IBS P07 Nyköping - Malmköpings IBF Emil Onestam, Leo Lindh Hedebyhallen
2017-12-10 12:45 11 IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK Leo Lindh, Emil Onestam Hedebyhallen
Omgång 12
2018-01-20 12:45 12 Mesta IBK P07 Svart - Järna SK Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen A
2018-01-20 13:30 12 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Filip Söderberg, Victor Lindberg Skjulstahallen A
2018-01-20 14:15 12 Katrineholms IBF - Mesta IBK P07 Svart Victor Lindberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen A
2018-01-20 15:00 12 Järna SK - Torshälla IBK Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen A
2018-01-20 15:45 12 Katrineholms IBF - Järna SK Filip Söderberg, Victor Lindberg Skjulstahallen A
2018-01-20 16:30 12 Torshälla IBK - Mesta IBK P07 Svart Victor Lindberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen A
Omgång 13
2018-01-13 10:15 13 Nykvarns IF P08 Vit - Malmköpings IBF Albin Söderman, Max Törnqvist Björkestahallen
2018-01-13 11:00 13 Mesta IBK P07 Vit - Strängnäs IBK P07 Albin Söderman, Max Törnqvist Björkestahallen
2018-01-13 11:45 13 Strängnäs IBK P07 - Nykvarns IF P08 Vit Albin Söderman, Max Törnqvist Björkestahallen
2018-01-13 12:30 13 Malmköpings IBF - Mesta IBK P07 Vit Albin Söderman, Max Törnqvist Björkestahallen
2018-01-13 13:15 13 Strängnäs IBK P07 - Malmköpings IBF Albin Söderman, Max Törnqvist Björkestahallen
2018-01-13 14:00 13 Mesta IBK P07 Vit - Nykvarns IF P08 Vit Albin Söderman, Max Törnqvist Björkestahallen
Omgång 14
2018-01-14 14:30 14 Katrineholms IBF - Nykvarns IF P08 Svart Magnus Sporrong, Simon Johansson Duveholmshallen C
2018-01-14 15:15 14 Onyx IBS P07 Nyköping - IFK Gnesta Hugo Jansson, Hampus Sundin Duveholmshallen C
2018-01-14 16:00 14 IFK Gnesta - Katrineholms IBF Magnus Sporrong, Simon Johansson Duveholmshallen C
2018-01-14 16:45 14 Nykvarns IF P08 Svart - Onyx IBS P07 Nyköping Hugo Jansson, Hampus Sundin Duveholmshallen C
2018-01-14 17:30 14 IFK Gnesta - Nykvarns IF P08 Svart Magnus Sporrong, Simon Johansson Duveholmshallen C
2018-01-14 18:15 14 Onyx IBS P07 Nyköping - Katrineholms IBF Hugo Jansson, Hampus Sundin Duveholmshallen C
Omgång 15
2018-01-14 11:00 15 IK Standard - Järna SK Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-14 11:45 15 FBC Nyköping - Katrineholms IBF Svart Lena Widegren, Jan Berg Hållstahallen
2018-01-14 12:30 15 Katrineholms IBF Svart - IK Standard Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-14 13:15 15 Järna SK - FBC Nyköping Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-14 14:00 15 Katrineholms IBF Svart - Järna SK Lena Widegren, Jan Berg Hållstahallen
2018-01-14 14:45 15 FBC Nyköping - IK Standard Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
Omgång 16
2018-01-21 14:30 16 Telge SIBK - IFK Mariefred Jennifer Boyaci, Amanda Lönnborg Västergård Arena A
2018-01-21 15:15 16 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Jennifer Boyaci, Amanda Lönnborg Västergård Arena A
2018-01-21 16:00 16 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Amanda Lönnborg Västergård Arena A
2018-01-21 16:45 16 IFK Mariefred - Torshälla IBK Jennifer Boyaci, Amanda Lönnborg Västergård Arena A
2018-01-21 17:30 16 Trosa Edanö IBK - IFK Mariefred Jennifer Boyaci, Amanda Lönnborg Västergård Arena A
2018-01-21 18:15 16 Torshälla IBK - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Amanda Lönnborg Västergård Arena A
Omgång 17
2018-01-28 10:30 17 Onyx IBS P07 Nyköping - Järna SK Oliwer Assarp - Karlenäs, Amandus Lundh Rosvalla C
2018-01-28 11:15 17 Telge SIBK - Nykvarns IF P08 Vit Oliver Doyle Andersson, Leo Dahlrot Rosvalla C
2018-01-28 12:00 17 Nykvarns IF P08 Vit - Onyx IBS P07 Nyköping Oliwer Assarp - Karlenäs, Amandus Lundh Rosvalla C
2018-01-28 12:45 17 Järna SK - Telge SIBK Oliver Doyle Andersson, Leo Dahlrot Rosvalla C
2018-01-28 13:30 17 Nykvarns IF P08 Vit - Järna SK Amandus Lundh, Leo Dahlrot Rosvalla C
2018-01-28 14:15 17 Telge SIBK - Onyx IBS P07 Nyköping Amandus Lundh, Leo Dahlrot Rosvalla C
Omgång 18
2018-02-03 10:30 18 Nykvarns IF P08 Svart - Torshälla IBK Victor Frisch, Viktor Hultquist Björkestahallen
2018-02-03 11:15 18 IFK Gnesta - Mesta IBK P07 Vit Victor Frisch, Viktor Hultquist Björkestahallen
2018-02-03 12:00 18 Mesta IBK P07 Vit - Nykvarns IF P08 Svart Victor Frisch, Viktor Hultquist Björkestahallen
2018-02-03 12:45 18 Torshälla IBK - IFK Gnesta Victor Frisch, Viktor Hultquist Björkestahallen
2018-02-03 13:30 18 Mesta IBK P07 Vit - Torshälla IBK Victor Frisch, Viktor Hultquist Björkestahallen
2018-02-03 14:15 18 IFK Gnesta - Nykvarns IF P08 Svart Victor Frisch, Viktor Hultquist Björkestahallen
Omgång 19
2018-01-28 09:00 19 Malmköpings IBF - Mesta IBK P07 Svart Rasmus Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
2018-01-28 09:45 19 IK Standard - Katrineholms IBF Rasmus Larsson, Fredric Larsson Malmköpings Sporthall
2018-01-28 10:30 19 Katrineholms IBF - Malmköpings IBF Fredric Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
2018-01-28 11:15 19 Mesta IBK P07 Svart - IK Standard Rasmus Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
2018-01-28 12:00 19 Katrineholms IBF - Mesta IBK P07 Svart Rasmus Larsson, Fredric Larsson Malmköpings Sporthall
2018-01-28 12:45 19 IK Standard - Malmköpings IBF Fredric Larsson, Robin Larsson Malmköpings Sporthall
Omgång 20
2018-01-28 09:30 20 Strängnäs IBK P07 - IFK Mariefred Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2018-01-28 10:15 20 FBC Nyköping - Katrineholms IBF Svart Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2018-01-28 11:00 20 Katrineholms IBF Svart - Strängnäs IBK P07 Gabriella Långbergs, Michaela Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2018-01-28 11:45 20 IFK Mariefred - FBC Nyköping Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2018-01-28 12:30 20 Katrineholms IBF Svart - IFK Mariefred Gabriella Långbergs, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2018-01-28 13:15 20 FBC Nyköping - Strängnäs IBK P07 Michaela Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
Omgång 21
2018-03-03 09:00 21 IFK Gnesta - FBC Nyköping Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Frejahallen
2018-03-03 09:45 21 Mesta IBK P07 Svart - Onyx IBS P07 Nyköping Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Frejahallen
2018-03-03 10:30 21 Onyx IBS P07 Nyköping - IFK Gnesta Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Frejahallen
2018-03-03 11:15 21 FBC Nyköping - Mesta IBK P07 Svart Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Frejahallen
2018-03-03 12:00 21 Onyx IBS P07 Nyköping - FBC Nyköping Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Frejahallen
2018-03-03 12:45 21 Mesta IBK P07 Svart - IFK Gnesta Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Frejahallen
Omgång 22
2018-03-11 13:30 22 Järna SK - Trosa Edanö IBK Jennifer Boyaci, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 14:15 22 Nykvarns IF P08 Svart - IK Standard Jennifer Boyaci, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 15:00 22 IK Standard - Järna SK Jennifer Boyaci, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 15:45 22 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF P08 Svart Jennifer Boyaci, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 16:30 22 IK Standard - Trosa Edanö IBK Jennifer Boyaci, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 17:15 22 Nykvarns IF P08 Svart - Järna SK Jennifer Boyaci, Elin Wemmer Hölö Allaktivitetshall
Omgång 23
2018-03-25 10:00 23 Mesta IBK P07 Vit - IFK Gnesta Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-03-25 10:45 23 Malmköpings IBF - Torshälla IBK Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-03-25 11:30 23 Torshälla IBK - Mesta IBK P07 Vit Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-03-25 12:15 23 IFK Gnesta - Malmköpings IBF Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-03-25 13:00 23 Torshälla IBK - IFK Gnesta Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-03-25 13:45 23 Malmköpings IBF - Mesta IBK P07 Vit Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
Omgång 24
2018-03-10 09:45 24 IFK Mariefred - Nykvarns IF P08 Vit Amanda Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-03-10 10:30 24 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK P07 Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-03-10 11:15 24 Strängnäs IBK P07 - IFK Mariefred Michaela Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-03-10 12:00 24 Nykvarns IF P08 Vit - Katrineholms IBF Amanda Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-03-10 12:45 24 Strängnäs IBK P07 - Nykvarns IF P08 Vit Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-03-10 13:30 24 Katrineholms IBF - IFK Mariefred Michaela Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
Omgång 25
2018-03-18 13:00 25 Torshälla IBK - Strängnäs IBK P07 Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2018-03-18 13:45 25 IK Standard - Onyx IBS P07 Nyköping Victor Lindberg, Lucas Mejenqvist Skjulstahallen B
2018-03-18 14:30 25 Onyx IBS P07 Nyköping - Torshälla IBK Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2018-03-18 15:15 25 Strängnäs IBK P07 - IK Standard Victor Lindberg, Lucas Mejenqvist Skjulstahallen B
2018-03-18 16:00 25 Onyx IBS P07 Nyköping - Strängnäs IBK P07 Victor Lindberg, Lucas Mejenqvist Skjulstahallen B
2018-03-18 16:45 25 IK Standard - Torshälla IBK Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
Omgång 26
2018-03-17 12:30 26 FBC Nyköping - Nykvarns IF P08 Vit Niclas Andersson, Jan Berg Herrhagsskolan
2018-03-17 13:15 26 Malmköpings IBF - IFK Gnesta Niclas Andersson, Jan Berg Herrhagsskolan
2018-03-17 14:00 26 IFK Gnesta - FBC Nyköping Niclas Andersson, Jan Berg Herrhagsskolan
2018-03-17 14:45 26 Nykvarns IF P08 Vit - Malmköpings IBF Niclas Andersson, Jan Berg Herrhagsskolan
2018-03-17 15:30 26 IFK Gnesta - Nykvarns IF P08 Vit Niclas Andersson, Jan Berg Herrhagsskolan
2018-03-17 16:15 26 Malmköpings IBF - FBC Nyköping Niclas Andersson, Jan Berg Herrhagsskolan
Omgång 27
27 Vakant plats - Vakant plats
2018-03-17 27 Vakant plats - Vakant plats
2018-03-17 14:15 27 Nykvarns IF P08 Svart - Katrineholms IBF Svart David Eriksson, Dennis Ekström Valla Sporthall
2018-03-17 15:15 27 Järna SK Vit - Nykvarns IF P08 Svart Adam Glimring, Enrique Lundh Valla Sporthall
2018-03-17 16:15 27 Järna SK Vit - Katrineholms IBF Svart David Eriksson, Dennis Ekström Valla Sporthall
Omgång 28
2018-03-18 10:00 28 Trosa Edanö IBK - Järna SK Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-03-18 10:45 28 Mesta IBK P07 Vit - Katrineholms IBF Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-03-18 11:30 28 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-03-18 12:15 28 Järna SK - Mesta IBK P07 Vit Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-03-18 13:00 28 Katrineholms IBF - Järna SK Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-03-18 13:45 28 Mesta IBK P07 Vit - Trosa Edanö IBK Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis