Spelprogram - Flickor Blå Nivå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Blå Fredrik Yllman fredrik.yllman@hotmail.se 0739802653 Blå
IFK Gnesta Vit Fredrik Yllman fredrik.yllman@hotmail.se 0739802653 Blå/vit, blå, blå
IK Standard Daniel Hultman Daniel_hultman80@hotmail.com Gul/Svart/Gul
Järna SK Röd Staffan Vildelin staffan.vildelin@gmail.com 0736226651 Röd, Röd, Röd
Järna SK Vit Staffan Vildelin staffan.vildelin@gmail.com 0736226651 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Vit, Svart, Svart
Nykvarns IF F07/08 Svart Emma Bushell emma.bushell@outlook.com 0706731535 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF F07/08 Vit Emma Bushell emma.bushell@outlook.com 0706731535 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Andreas Österberg andreas.osterberg@vegamaleri.se 070-54914 83 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS F06 Svart Lisa Bengtsson lisa.u.bengtsson@hotmail.com 070-8955200 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Orange Andreas Österberg andreas.osterberg@vegamaleri.se 070-54914 83 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Svart Andreas Österberg andreas.osterberg@vegamaleri.se 070-54914 83 Orange, Svart, Svart
Telge SIBK Elin Gelin Marsh e_marsh@hotmail.com 076-308 65 50 Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Johan Svensson johansvensson.jks@gmail.com 070-569 76 98 Röd, Svart, Svart
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-22 09:00 1 IFK Gnesta Blå - Telge SIBK Sofia Karlsson, Jonas Karlsson Frejahallen
2017-10-22 09:45 1 Nykvarns IF F07/08 Svart - Järna SK Röd Sofia Karlsson, Jonas Karlsson Frejahallen
2017-10-22 10:30 1 Järna SK Röd - IFK Gnesta Blå Sofia Karlsson, Jonas Karlsson Frejahallen
2017-10-22 11:15 1 Telge SIBK - Nykvarns IF F07/08 Svart Sofia Karlsson, Jonas Karlsson Frejahallen
2017-10-22 12:00 1 Järna SK Röd - Telge SIBK Sofia Karlsson, Jonas Karlsson Frejahallen
2017-10-22 12:45 1 Nykvarns IF F07/08 Svart - IFK Gnesta Blå Sofia Karlsson, Jonas Karlsson Frejahallen
Omgång 2
2017-10-29 09:00 2 Järna SK Röd - Nykvarns IF F07/08 Svart Max Karlsson, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-10-29 09:45 2 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Max Karlsson, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-10-29 10:30 2 Onyx IBS - Järna SK Röd Max Karlsson, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-10-29 11:15 2 Nykvarns IF F07/08 Svart - IFK Gnesta Vit Max Karlsson, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-10-29 12:00 2 Onyx IBS - Nykvarns IF F07/08 Svart Max Karlsson, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-10-29 12:45 2 IFK Gnesta Vit - Järna SK Röd Max Karlsson, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
Omgång 3
2017-11-19 09:00 3 Järna SK Vit - IFK Gnesta Vit Max Karlsson, Petter Johansson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-19 09:45 3 Nykvarns IF F07/08 Vit - Onyx IBS Max Karlsson, Petter Johansson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-19 10:30 3 Onyx IBS - Järna SK Vit Max Karlsson, Petter Johansson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-19 11:15 3 IFK Gnesta Vit - Nykvarns IF F07/08 Vit Max Karlsson, Petter Johansson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-19 12:00 3 Onyx IBS - IFK Gnesta Vit Max Karlsson, Petter Johansson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-19 12:45 3 Nykvarns IF F07/08 Vit - Järna SK Vit Max Karlsson, Petter Johansson Hölö Allaktivitetshall
Omgång 4
2017-11-26 09:00 4 Telge SIBK - Järna SK Röd Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2017-11-26 09:45 4 IFK Gnesta Blå - Nykvarns IF F07/08 Vit Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2017-11-26 10:30 4 Nykvarns IF F07/08 Vit - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Jonas Holm Västergård Arena A
2017-11-26 11:15 4 Järna SK Röd - IFK Gnesta Blå Jennifer Boyaci, Jonas Holm Västergård Arena A
2017-11-26 12:00 4 Nykvarns IF F07/08 Vit - Järna SK Röd Jennifer Boyaci, Jonas Holm Västergård Arena A
2017-11-26 12:45 4 IFK Gnesta Blå - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Jonas Holm Västergård Arena A
Omgång 5
2017-12-03 09:00 5 Nykvarns IF F07/08 Vit - Telge SIBK Henrik Dahlgren, Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-12-03 09:45 5 Järna SK Vit - Onyx IBS Henrik Dahlgren, Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-12-03 10:30 5 Onyx IBS - Nykvarns IF F07/08 Vit Henrik Dahlgren, Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-12-03 11:15 5 Telge SIBK - Järna SK Vit Henrik Dahlgren, Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-12-03 12:00 5 Onyx IBS - Telge SIBK Henrik Dahlgren, Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-12-03 12:45 5 Järna SK Vit - Nykvarns IF F07/08 Vit Henrik Dahlgren, Elliot Kumlin Björkestahallen
Omgång 6
2017-12-16 10:00 6 Onyx IBS - IFK Gnesta Blå Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Gripenskolan
2017-12-16 10:45 6 Järna SK Vit - Nykvarns IF F07/08 Svart Liam Bodingh, Oskar Daun Gripenskolan
2017-12-16 11:30 6 Nykvarns IF F07/08 Svart - Onyx IBS Oliwer Assarp - Karlenäs, Oskar Daun Gripenskolan
2017-12-16 12:15 6 IFK Gnesta Blå - Järna SK Vit Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Gripenskolan
2017-12-16 13:00 6 Nykvarns IF F07/08 Svart - IFK Gnesta Blå Oskar Daun, Liam Bodingh Gripenskolan
2017-12-16 13:45 6 Järna SK Vit - Onyx IBS Oskar Daun, Oliwer Assarp - Karlenäs Gripenskolan
Omgång 8
2017-12-17 09:30 8 IFK Gnesta Vit - Nykvarns IF F07/08 Vit Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Frejahallen
2017-12-17 10:15 8 Torshälla IBK - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Frejahallen
2017-12-17 11:00 8 Telge SIBK - IFK Gnesta Vit Jennifer Boyaci Frejahallen
2017-12-17 11:45 8 Nykvarns IF F07/08 Vit - Torshälla IBK Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Frejahallen
2017-12-17 12:30 8 Telge SIBK - Nykvarns IF F07/08 Vit Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Frejahallen
2017-12-17 13:15 8 Torshälla IBK - IFK Gnesta Vit Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Frejahallen
Omgång 11
2018-01-21 12:15 11 IK Standard - Järna SK Röd Susanne Norén, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-21 13:00 11 Onyx IBS - IFK Gnesta Vit Susanne Norén, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-21 13:45 11 IFK Gnesta Vit - IK Standard Susanne Norén, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-21 14:30 11 Järna SK Röd - Onyx IBS Susanne Norén, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-21 15:15 11 IFK Gnesta Vit - Järna SK Röd Susanne Norén, Lena Widegren Hållstahallen
2018-01-21 16:00 11 IK Standard - Onyx IBS Susanne Norén, Lena Widegren Hållstahallen
Omgång 12
2018-02-11 09:00 12 Järna SK Röd - Telge SIBK Max Karlsson, Niclas Andersson Hölö Allaktivitetshall
2018-02-11 09:45 12 Onyx IBS - Onyx IBS Svart Hölö Allaktivitetshall
2018-02-11 10:30 12 Onyx IBS Svart - Järna SK Röd Hölö Allaktivitetshall
2018-02-11 11:15 12 Telge SIBK - Onyx IBS Max Karlsson, Niclas Andersson Hölö Allaktivitetshall
2018-02-11 12:00 12 Onyx IBS Svart - Telge SIBK Hölö Allaktivitetshall
2018-02-11 12:45 12 Onyx IBS - Järna SK Röd Max Karlsson, Niclas Andersson Hölö Allaktivitetshall
Omgång 13
2018-02-11 09:30 13 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Orange Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
2018-02-11 10:15 13 Torshälla IBK - Nykvarns IF F07/08 Svart Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
2018-02-11 11:00 13 Nykvarns IF F07/08 Svart - IFK Gnesta Blå Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
2018-02-11 11:45 13 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
2018-02-11 12:30 13 Nykvarns IF F07/08 Svart - Onyx IBS Orange Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
2018-02-11 13:15 13 Torshälla IBK - IFK Gnesta Blå Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
Omgång 14
2018-03-04 10:30 14 Nykvarns IF F07/08 Vit - Onyx IBS Orange Fredrik Licke, Felix Ögren Björkestahallen
2018-03-04 11:15 14 Torshälla IBK - IFK Gnesta Vit Fredrik Licke, Felix Ögren Björkestahallen
2018-03-04 12:00 14 IFK Gnesta Vit - Nykvarns IF F07/08 Vit Fredrik Licke, Felix Ögren Björkestahallen
2018-03-04 12:45 14 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Fredrik Licke, Felix Ögren Björkestahallen
2018-03-04 13:30 14 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Orange Fredrik Licke, Felix Ögren Björkestahallen
2018-03-04 14:15 14 Torshälla IBK - Nykvarns IF F07/08 Vit Fredrik Licke, Felix Ögren Björkestahallen
Omgång 15
2018-03-17 09:00 15 Nykvarns IF F07/08 Svart - Järna SK Vit William Törngren, Sebastian Theorin Björkestahallen
2018-03-17 10:00 15 Onyx IBS - Järna SK Vit William Törngren, Sebastian Theorin Björkestahallen
2018-03-17 11:00 15 Onyx IBS - Nykvarns IF F07/08 Svart William Törngren, Sebastian Theorin Björkestahallen
Omgång 16
2018-03-18 10:00 16 Järna SK Vit - Torshälla IBK Cliff Rolin-Thurgren, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-03-18 10:45 16 Nykvarns IF F07/08 Vit - IFK Gnesta Blå Cliff Rolin-Thurgren, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-03-18 11:30 16 IFK Gnesta Blå - Järna SK Vit Cliff Rolin-Thurgren, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-03-18 12:15 16 Torshälla IBK - Nykvarns IF F07/08 Vit Cliff Rolin-Thurgren, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-03-18 13:00 16 IFK Gnesta Blå - Torshälla IBK Cliff Rolin-Thurgren, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-03-18 13:45 16 Nykvarns IF F07/08 Vit - Järna SK Vit Cliff Rolin-Thurgren, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
Omgång 17
2018-03-25 10:15 17 Telge SIBK - Torshälla IBK Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-03-25 11:00 17 IFK Gnesta Vit - Järna SK Röd Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-03-25 11:45 17 Järna SK Röd - Telge SIBK Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Västergård Arena A
2018-03-25 12:30 17 Torshälla IBK - IFK Gnesta Vit Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Västergård Arena A
2018-03-25 13:15 17 Järna SK Röd - Torshälla IBK Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Västergård Arena A
2018-03-25 14:00 17 IFK Gnesta Vit - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis