Spelprogram - Pojkar Grön Nivå Klass A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Flens IBF Emil Hultin emil.hultin77@gmail.com 072-2087924 Vit, Svart, Vit
Hölö-Mörkö IF Joannis Georges jannis79@telia.com 070-7222481 Kornblå, Kornblå, Kornblå
IFK Gnesta Ida Larsson idaln@live.se 0702203770 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Sandra Hagström l.sandra@spray.se 0709104732 Blå/vit/blå
Järna SK Röd Jonny Wigell jonny.wigell@yahoo.se 0704132633 Röd, Röd, Röd
Järna SK Vit Jonny Wigell jonny.wigell@yahoo.se 0704132633 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Mårten Bohman martenbohman@me.com Vit, Svarta, Svart
Mesta IBK 08/09-Lag Simon Gindemo Simon.gindemo@gmail.com 0709812555 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P08 Svart/Vit Anne Josefsson anne.josefsson77@gmail.com 070-239 47 89 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P09 Svart Andreas Forsmark andreas.forsmark@scania.com Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P09 Vit Andreas Forsmark andreas.forsmark@scania.com Svart, Svart, Svart
Onyx IBS P08 Orange Daniel Lundgren dlundgren1981@gmail.com 0739328097 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P08 Svart Daniel Lundgren dlundgren1981@gmail.com 0739328097 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P09 Markko Pesonen markopesonen100@gmail.com 070-3832607 Orange, Svart, Svart
Pershagens SK Röd Veroni Ridde veroniridde@hotmail.com Grön/Grön/Grön
Strängnäs IBK P08 Tony Palmkvist palmqvist.tony@gmail.com 0700813925 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Richard Anglered richard.anglered@hotmail.se 0707922166 Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Röd Mikael Hagström hagstrom.mikael@gmail.com 0731428751 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Mikael Hagström hagstrom.mikael@gmail.com 0731428751 Röd, Svart, Svart
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-22 09:00 1 Telge SIBK - Strängnäs IBK P08 Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2017-10-22 09:45 1 IFK Gnesta - Järna SK Röd Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2017-10-22 10:30 1 Järna SK Röd - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Elin Holm Västergård Arena A
2017-10-22 11:15 1 Strängnäs IBK P08 - IFK Gnesta Agnes Lundberg, Elin Holm Västergård Arena A
2017-10-22 12:00 1 Järna SK Röd - Strängnäs IBK P08 Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2017-10-22 12:45 1 IFK Gnesta - Telge SIBK Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
Omgång 2
2017-10-22 10:00 2 Onyx IBS P09 - IFK Mariefred Oskar Daun, Oliver Doyle Andersson Rosvalla B
2017-10-22 10:45 2 Nykvarns IF P09 Vit - Torshälla IBK Röd Oskar Daun, Anton Hänström Rosvalla B
2017-10-22 11:30 2 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS P09 Anton Hänström, Oliver Doyle Andersson Rosvalla B
2017-10-22 12:45 2 IFK Mariefred - Nykvarns IF P09 Vit Oskar Daun, Oliver Doyle Andersson Rosvalla B
2017-10-22 13:30 2 Torshälla IBK Röd - IFK Mariefred Oskar Daun, Anton Hänström Rosvalla B
2017-10-22 14:15 2 Nykvarns IF P09 Vit - Onyx IBS P09 Anton Hänström, Oliver Doyle Andersson Rosvalla B
Omgång 3
2017-10-22 14:00 3 Torshälla IBK Svart - Onyx IBS P08 Orange Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2017-10-22 14:45 3 Hölö-Mörkö IF - Pershagens SK Röd Lucas Mejenqvist, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2017-10-22 15:30 3 Pershagens SK Röd - Torshälla IBK Svart Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2017-10-22 16:15 3 Onyx IBS P08 Orange - Hölö-Mörkö IF Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2017-10-22 17:00 3 Pershagens SK Röd - Onyx IBS P08 Orange Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2017-10-22 17:45 3 Hölö-Mörkö IF - Torshälla IBK Svart Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
Omgång 4
2017-11-04 09:00 4 Nykvarns IF P08 Svart/Vit - Katrineholms IBF Gustav Jonsson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-04 09:45 4 Mesta IBK 08/09-Lag - Flens IBF Gustav Jonsson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-04 10:30 4 Flens IBF - Nykvarns IF P08 Svart/Vit Gustav Jonsson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-04 11:15 4 Katrineholms IBF - Mesta IBK 08/09-Lag Gustav Jonsson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-04 12:00 4 Flens IBF - Katrineholms IBF Gustav Jonsson, Fredrik Licke Björkestahallen
2017-11-04 12:45 4 Mesta IBK 08/09-Lag - Nykvarns IF P08 Svart/Vit Gustav Jonsson, Fredrik Licke Björkestahallen
Omgång 5
2017-11-12 14:30 5 Strängnäs IBK P08 - Onyx IBS P09 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 15:10 5 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P08 Svart/Vit Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 15:50 5 Nykvarns IF P08 Svart/Vit - Strängnäs IBK P08 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 16:30 5 Onyx IBS P09 - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 17:10 5 Nykvarns IF P08 Svart/Vit - Onyx IBS P09 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 17:50 5 Torshälla IBK Svart - Strängnäs IBK P08 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Karinslundshallen
Omgång 6
2017-11-11 13:30 6 IFK Gnesta - Flens IBF Jan Berg, Niclas Andersson Frejahallen
2017-11-11 14:15 6 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF P09 Svart Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
2017-11-11 15:00 6 Nykvarns IF P09 Svart - IFK Gnesta Lena Widegren, Niclas Andersson Frejahallen
2017-11-11 15:45 6 Flens IBF - Hölö-Mörkö IF Jan Berg, Niclas Andersson Frejahallen
2017-11-11 16:30 6 Nykvarns IF P09 Svart - Flens IBF Jan Berg, Lena Widegren Frejahallen
2017-11-11 17:15 6 Hölö-Mörkö IF - IFK Gnesta Lena Widegren, Niclas Andersson Frejahallen
Omgång 7
2017-11-12 09:00 7 Järna SK Röd - Nykvarns IF P09 Vit Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 09:45 7 Pershagens SK Röd - Järna SK Vit Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 10:30 7 Järna SK Vit - Järna SK Röd Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 11:15 7 Nykvarns IF P09 Vit - Pershagens SK Röd Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 12:00 7 Järna SK Vit - Nykvarns IF P09 Vit Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Hölö Allaktivitetshall
2017-11-12 12:45 7 Pershagens SK Röd - Järna SK Röd Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Hölö Allaktivitetshall
Omgång 8
2017-11-12 10:00 8 Onyx IBS P08 Orange - Telge SIBK Linus Björkborg, Oliwer Assarp - Karlenäs Herrhagsskolan
2017-11-12 10:45 8 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS P08 Svart Linus Björkborg, Oliwer Assarp - Karlenäs Herrhagsskolan
2017-11-12 11:30 8 Onyx IBS P08 Svart - Onyx IBS P08 Orange Linus Björkborg, Oliwer Assarp - Karlenäs Herrhagsskolan
2017-11-12 12:15 8 Telge SIBK - Torshälla IBK Röd Linus Björkborg, Oliwer Assarp - Karlenäs Herrhagsskolan
2017-11-12 13:00 8 Onyx IBS P08 Svart - Telge SIBK Linus Björkborg, Oliwer Assarp - Karlenäs Herrhagsskolan
2017-11-12 13:45 8 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS P08 Orange Linus Björkborg, Oliwer Assarp - Karlenäs Herrhagsskolan
Omgång 9
2018-01-14 09:45 9 IFK Mariefred - Telge SIBK Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-14 10:30 9 Torshälla IBK Svart - Järna SK Röd Amanda Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-01-14 11:15 9 Järna SK Röd - IFK Mariefred Christoffer Åkerström, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-14 12:00 9 Telge SIBK - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-14 12:45 9 Järna SK Röd - Telge SIBK Amanda Sigurbjörnsson, Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-01-14 13:30 9 Torshälla IBK Svart - IFK Mariefred Christoffer Åkerström, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
Omgång 10
2018-01-07 09:00 10 Nykvarns IF P09 Vit - Strängnäs IBK P08 Henrik Dahlgren, Laban Blomkvist Björkestahallen
2018-01-07 09:45 10 Mesta IBK 08/09-Lag - Järna SK Vit Henrik Dahlgren, Laban Blomkvist Björkestahallen
2018-01-07 10:30 10 Järna SK Vit - Nykvarns IF P09 Vit Henrik Dahlgren, Laban Blomkvist Björkestahallen
2018-01-07 11:15 10 Strängnäs IBK P08 - Mesta IBK 08/09-Lag Henrik Dahlgren, Laban Blomkvist Björkestahallen
2018-01-07 12:00 10 Järna SK Vit - Strängnäs IBK P08 Henrik Dahlgren, Laban Blomkvist Björkestahallen
2018-01-07 12:45 10 Mesta IBK 08/09-Lag - Nykvarns IF P09 Vit Henrik Dahlgren, Laban Blomkvist Björkestahallen
Omgång 11
2018-01-14 10:00 11 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P08 Svart/Vit Isabella Wilander, Agnes Notehag Skjulstahallen A
2018-01-14 10:45 11 IFK Gnesta - Onyx IBS P08 Svart Isabella Wilander, Agnes Notehag Skjulstahallen A
2018-01-14 11:30 11 Onyx IBS P08 Svart - Torshälla IBK Röd Agnes Notehag, Isabella Wilander Skjulstahallen A
2018-01-14 12:15 11 Nykvarns IF P08 Svart/Vit - IFK Gnesta Isabella Wilander, Agnes Notehag Skjulstahallen A
2018-01-14 13:00 11 Onyx IBS P08 Svart - Nykvarns IF P08 Svart/Vit Isabella Wilander, Agnes Notehag Skjulstahallen A
2018-01-14 13:45 11 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd Agnes Notehag, Isabella Wilander Skjulstahallen A
Omgång 12
2018-01-14 09:00 12 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS P09 Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 09:45 12 Flens IBF - Nykvarns IF P09 Svart Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 10:30 12 Nykvarns IF P09 Svart - Hölö-Mörkö IF Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 11:15 12 Onyx IBS P09 - Flens IBF Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 12:00 12 Nykvarns IF P09 Svart - Onyx IBS P09 Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 12:45 12 Flens IBF - Hölö-Mörkö IF Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Hölö Allaktivitetshall
Omgång 13
2018-02-04 09:00 13 Pershagens SK Röd - Telge SIBK Molly Samuelsson, Tuwa Engberg Pershagens Sporthall
2018-02-04 09:45 13 Onyx IBS P09 - Nykvarns IF P09 Svart Molly Samuelsson, Tuwa Engberg Pershagens Sporthall
2018-02-04 10:30 13 Nykvarns IF P09 Svart - Pershagens SK Röd Molly Samuelsson, Tuwa Engberg Pershagens Sporthall
2018-02-04 11:15 13 Telge SIBK - Onyx IBS P09 Molly Samuelsson, Tuwa Engberg Pershagens Sporthall
2018-02-04 12:00 13 Nykvarns IF P09 Svart - Telge SIBK Molly Samuelsson, Tuwa Engberg Pershagens Sporthall
2018-02-04 12:45 13 Onyx IBS P09 - Pershagens SK Röd Molly Samuelsson, Tuwa Engberg Pershagens Sporthall
Omgång 14
2018-02-11 10:30 14 Katrineholms IBF - Järna SK Röd Sofia Karlsson, Molly Samuelsson Duveholmshallen C
2018-02-11 11:15 14 Onyx IBS P08 Orange - IFK Mariefred Sofia Karlsson, Molly Samuelsson Duveholmshallen C
2018-02-11 12:00 14 IFK Mariefred - Katrineholms IBF Sofia Karlsson, Molly Samuelsson Duveholmshallen C
2018-02-11 12:45 14 Järna SK Röd - Onyx IBS P08 Orange Sofia Karlsson, Molly Samuelsson Duveholmshallen C
2018-02-11 13:30 14 IFK Mariefred - Järna SK Röd Magnus Sporrong, Simon Johansson Duveholmshallen C
2018-02-11 14:15 14 Onyx IBS P08 Orange - Katrineholms IBF Hugo Jansson, Hampus Sundin Duveholmshallen C
Omgång 15
2018-01-20 12:45 15 Mesta IBK 08/09-Lag - Torshälla IBK Svart Jan Berg, Lena Widegren Skjulstahallen B
2018-01-20 13:30 15 Onyx IBS P08 Svart - Järna SK Vit Jan Berg, Lena Widegren Skjulstahallen B
2018-01-20 14:15 15 Järna SK Vit - Mesta IBK 08/09-Lag Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-01-20 15:00 15 Torshälla IBK Svart - Onyx IBS P08 Svart Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-01-20 15:45 15 Järna SK Vit - Torshälla IBK Svart Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2018-01-20 16:30 15 Onyx IBS P08 Svart - Mesta IBK 08/09-Lag Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
Omgång 16
2018-02-04 10:00 16 Flens IBF - Nykvarns IF P09 Vit Rasmus Larsson, Robin Larsson Hammarvallen
2018-02-04 10:45 16 Hölö-Mörkö IF - Torshälla IBK Röd Rasmus Larsson, Robin Larsson Hammarvallen
2018-02-04 11:30 16 Torshälla IBK Röd - Flens IBF Rasmus Larsson, Robin Larsson Hammarvallen
2018-02-04 12:15 16 Nykvarns IF P09 Vit - Hölö-Mörkö IF Rasmus Larsson, Robin Larsson Hammarvallen
2018-02-04 13:00 16 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P09 Vit Rasmus Larsson, Robin Larsson Hammarvallen
2018-02-04 13:45 16 Hölö-Mörkö IF - Flens IBF Rasmus Larsson, Robin Larsson Hammarvallen
Omgång 17
2018-03-11 09:00 17 Nykvarns IF P09 Svart - Strängnäs IBK P08 Björkestahallen
2018-03-11 09:45 17 Onyx IBS P08 Orange - Torshälla IBK Röd Björkestahallen
2018-03-11 10:30 17 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P09 Svart Björkestahallen
2018-03-11 11:15 17 Strängnäs IBK P08 - Onyx IBS P08 Orange Björkestahallen
2018-03-11 12:00 17 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK P08 Björkestahallen
2018-03-11 12:45 17 Onyx IBS P08 Orange - Nykvarns IF P09 Svart Björkestahallen
Omgång 18
2018-03-11 09:00 18 Järna SK Vit - Nykvarns IF P08 Svart/Vit Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 09:45 18 IFK Mariefred - Pershagens SK Röd Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 10:30 18 Pershagens SK Röd - Järna SK Vit Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 11:15 18 Nykvarns IF P08 Svart/Vit - IFK Mariefred Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 12:00 18 Pershagens SK Röd - Nykvarns IF P08 Svart/Vit Hölö Allaktivitetshall
2018-03-11 12:45 18 IFK Mariefred - Järna SK Vit Hölö Allaktivitetshall
Omgång 19
2018-03-10 14:30 19 Onyx IBS P08 Svart - Hölö-Mörkö IF Gripenskolan
2018-03-10 15:15 19 Nykvarns IF P09 Vit - Järna SK Röd Gripenskolan
2018-03-10 16:00 19 Järna SK Röd - Onyx IBS P08 Svart Gripenskolan
2018-03-10 16:45 19 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF P09 Vit Gripenskolan
2018-03-10 17:30 19 Järna SK Röd - Hölö-Mörkö IF Gripenskolan
2018-03-10 18:15 19 Nykvarns IF P09 Vit - Onyx IBS P08 Svart Gripenskolan
Omgång 20
2018-03-18 09:00 20 Telge SIBK - Nykvarns IF P09 Vit Västergård Arena A
2018-03-18 09:45 20 IFK Gnesta - Mesta IBK 08/09-Lag Västergård Arena A
2018-03-18 10:30 20 Mesta IBK 08/09-Lag - Telge SIBK Västergård Arena A
2018-03-18 11:15 20 Nykvarns IF P09 Vit - IFK Gnesta Västergård Arena A
2018-03-18 12:00 20 Mesta IBK 08/09-Lag - Nykvarns IF P09 Vit Västergård Arena A
2018-03-18 12:45 20 IFK Gnesta - Telge SIBK Västergård Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis