Spelprogram - Pojkar Grön Nivå Klass B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Hans Kauppila hans.kauppila@icloud.com 073-55 85 821 Svart/Svart/Rödsvarta
IK Standard Robert Olsen Robert.olsen@hotmail.se 073-830 62 54 Svart, Svart, Vit
Järna SK Röd Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Nyfors IK Sami Vikla sami.vikla@gmail.com 0721432027 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Orange Nina Dawli-Wahlström nina79W@hotmail.com 070-5839991 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Svart Nina Dawli-Wahlström nina79W@hotmail.com 070-5839991 Orange, Svart, Svart
Pershagens SK Vit Veroni Ridde veroniridde@hotmail.com Grön/Grön/Grön
Strängnäs IBK P08 Tony Palmkvist palmqvist.tony@gmail.com 0700813925 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK P09 Patrik Törnberg Patrik.Tornberg@esem.se 0763-460200 Röd, Röd, Röd
Torshälla IBK Röd Richard Sjöberg richard.sjoberg@recotech.com 076-781 15 08 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Richard Sjöberg richard.sjoberg@recotech.com 076-781 15 08 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-21 09:30 1 Strängnäs IBK P09 - Strängnäs IBK P08 Amanda Sigurbjörnsson, Sofia Karlsson Karinslundshallen
2017-10-21 10:15 1 Torshälla IBK Svart - Ekbackskyrkans IBK Amanda Sigurbjörnsson, Sofia Karlsson Karinslundshallen
2017-10-21 11:00 1 Ekbackskyrkans IBK - Strängnäs IBK P09 Sofia Karlsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-10-21 11:45 1 Strängnäs IBK P08 - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson, Sofia Karlsson Karinslundshallen
2017-10-21 12:30 1 Ekbackskyrkans IBK - Strängnäs IBK P08 Amanda Sigurbjörnsson, Sofia Karlsson Karinslundshallen
2017-10-21 13:15 1 Torshälla IBK Svart - Strängnäs IBK P09 Sofia Karlsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
Omgång 2
2 Onyx IBS Orange - Trosa Edanö IBK
2 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Röd
2 Pershagens SK Vit - Trosa Edanö IBK
2017-10-21 10:15 2 Torshälla IBK Röd - Pershagens SK Vit Liam Bodingh, Anton Hänström Gripenskolan
2017-10-21 11:00 2 Pershagens SK Vit - Onyx IBS Orange Anton Hänström, Adrian Lindberg Gripenskolan
2017-10-21 13:15 2 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Orange Liam Bodingh, Adrian Lindberg Gripenskolan
Omgång 3
2017-10-28 13:30 3 Nyfors IK - Katrineholms IBF Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2017-10-28 14:15 3 Strängnäs IBK P08 - IK Standard Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2017-10-28 15:00 3 IK Standard - Nyfors IK Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2017-10-28 15:45 3 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK P08 Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2017-10-28 16:30 3 IK Standard - Katrineholms IBF Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
2017-10-28 17:15 3 Strängnäs IBK P08 - Nyfors IK Lena Widegren, Jan Berg Skjulstahallen B
Omgång 4
2017-11-18 09:00 4 Järna SK Röd - Onyx IBS Orange Elin Holm, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-18 09:45 4 Nyfors IK - Strängnäs IBK P09 Elin Holm, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-18 10:30 4 Strängnäs IBK P09 - Järna SK Röd Elin Holm, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-18 11:15 4 Onyx IBS Orange - Nyfors IK Elin Holm, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-18 12:00 4 Strängnäs IBK P09 - Onyx IBS Orange Elin Holm, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2017-11-18 12:45 4 Nyfors IK - Järna SK Röd Elin Holm, Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
Omgång 5
2017-11-19 10:00 5 Torshälla IBK Svart - Trosa Edanö IBK Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2017-11-19 10:45 5 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK P08 Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2017-11-19 11:30 5 Strängnäs IBK P08 - Torshälla IBK Svart Filip Söderberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2017-11-19 12:15 5 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Skjulstahallen B
2017-11-19 13:00 5 Strängnäs IBK P08 - Trosa Edanö IBK Skjulstahallen B
2017-11-19 13:45 5 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Svart Skjulstahallen B
Omgång 6
2017-11-19 11:15 6 Ekbackskyrkans IBK - Torshälla IBK Röd Molly Samuelsson, Julia Rask Vingåkers Sporthall
2017-11-19 12:00 6 Onyx IBS Svart - Pershagens SK Vit Molly Samuelsson, Julia Rask Vingåkers Sporthall
2017-11-19 12:45 6 Pershagens SK Vit - Ekbackskyrkans IBK Molly Samuelsson, Julia Rask Vingåkers Sporthall
2017-11-19 13:30 6 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Svart Molly Samuelsson, Julia Rask Vingåkers Sporthall
2017-11-19 14:15 6 Pershagens SK Vit - Torshälla IBK Röd Molly Samuelsson, Julia Rask Vingåkers Sporthall
2017-11-19 15:00 6 Onyx IBS Svart - Ekbackskyrkans IBK Molly Samuelsson, Julia Rask Vingåkers Sporthall
Omgång 7
2018-01-13 09:00 7 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK P09 Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-01-13 09:45 7 Onyx IBS Svart - Katrineholms IBF Emil Onestam, Leo Lindh Hedebyhallen
2018-01-13 10:30 7 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK Sigge Maurer, Emil Onestam Hedebyhallen
2018-01-13 11:15 7 Strängnäs IBK P09 - Onyx IBS Svart Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-01-13 12:00 7 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK P09 Emil Onestam, Leo Lindh Hedebyhallen
2018-01-13 12:45 7 Onyx IBS Svart - Trosa Edanö IBK Sigge Maurer, Emil Onestam Hedebyhallen
Omgång 8
2018-01-14 10:00 8 Torshälla IBK Röd - Nyfors IK Victor Lindberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2018-01-14 10:45 8 Ekbackskyrkans IBK - Strängnäs IBK P08 Elias Nyqvist, Filip Söderberg Skjulstahallen B
2018-01-14 11:30 8 Strängnäs IBK P08 - Torshälla IBK Röd Filip Söderberg, Victor Lindberg Skjulstahallen B
2018-01-14 12:15 8 Nyfors IK - Ekbackskyrkans IBK Victor Lindberg, Elias Nyqvist Skjulstahallen B
2018-01-14 13:00 8 Strängnäs IBK P08 - Nyfors IK Elias Nyqvist, Filip Söderberg Skjulstahallen B
2018-01-14 13:45 8 Ekbackskyrkans IBK - Torshälla IBK Röd Filip Söderberg, Victor Lindberg Skjulstahallen B
Omgång 9
2018-01-13 09:00 9 Pershagens SK Vit - Järna SK Röd Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Pershagens Sporthall
2018-01-13 09:45 9 Torshälla IBK Svart - Onyx IBS Orange Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Pershagens Sporthall
2018-01-13 10:30 9 Onyx IBS Orange - Pershagens SK Vit Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Pershagens Sporthall
2018-01-13 11:15 9 Järna SK Röd - Torshälla IBK Svart Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Pershagens Sporthall
2018-01-13 12:00 9 Onyx IBS Orange - Järna SK Röd Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Pershagens Sporthall
2018-01-13 12:45 9 Torshälla IBK Svart - Pershagens SK Vit Kjell-olof Ingvar Rolin, Cliff Rolin-Thurgren Pershagens Sporthall
Omgång 10
2018-03-17 09:30 10 Katrineholms IBF - Onyx IBS Orange Hugo Jansson, Hampus Sundin Valla Sporthall
2018-03-17 10:15 10 Ekbackskyrkans IBK - Trosa Edanö IBK Magnus Sporrong, Simon Johansson Valla Sporthall
2018-03-17 11:00 10 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Hugo Jansson, Hampus Sundin Valla Sporthall
2018-03-17 11:45 10 Onyx IBS Orange - Ekbackskyrkans IBK Magnus Sporrong, Simon Johansson Valla Sporthall
2018-03-17 12:30 10 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange Hugo Jansson, Hampus Sundin Valla Sporthall
2018-03-17 13:15 10 Ekbackskyrkans IBK - Katrineholms IBF Magnus Sporrong, Simon Johansson Valla Sporthall
Omgång 11
2018-03-10 09:30 11 Strängnäs IBK P08 - Järna SK Röd Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Thomas Arena
2018-03-10 10:15 11 Torshälla IBK Röd - Nyfors IK Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Thomas Arena
2018-03-10 11:00 11 Nyfors IK - Strängnäs IBK P08 Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Thomas Arena
2018-03-10 11:45 11 Järna SK Röd - Torshälla IBK Röd Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Thomas Arena
2018-03-10 12:30 11 Nyfors IK - Järna SK Röd Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Thomas Arena
2018-03-10 13:15 11 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK P08 Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Thomas Arena
Omgång 12
2018-03-10 09:30 12 Onyx IBS Svart - Torshälla IBK Svart Liam Bodingh, Adrian Lindberg Nyköpings Sporthall
2018-03-10 10:15 12 Strängnäs IBK P09 - Pershagens SK Vit Liam Bodingh, Oskar Daun Nyköpings Sporthall
2018-03-10 11:00 12 Pershagens SK Vit - Onyx IBS Svart Oskar Daun, Adrian Lindberg Nyköpings Sporthall
2018-03-10 11:45 12 Torshälla IBK Svart - Strängnäs IBK P09 Liam Bodingh, Adrian Lindberg Nyköpings Sporthall
2018-03-10 12:30 12 Pershagens SK Vit - Torshälla IBK Svart Liam Bodingh, Oskar Daun Nyköpings Sporthall
2018-03-10 13:15 12 Strängnäs IBK P09 - Onyx IBS Svart Oskar Daun, Adrian Lindberg Nyköpings Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis