Spelprogram - Pojkar Grön Nivå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Charlotte Green Charlotte.green.1976@gmail.com 0736428381 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Gunnar Swedin swedin.gunnar@gmail.com 070-8470502 Blå/vit/blå
IK Standard Susanne Norén Sussie_nyholt@hotmail.com 076-2130928 Svart, Svart, Vit
Järna SK Annica Bylund annica.bylund@telia.com 0730418310 Röd, Röd, Röd
Mesta IBK Pontus Cajlen cajlen@gmail.com 0735-971070 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P10 Svart Magnus Karlsson magnus_z.karlsson@scania.com 070-7269767 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P10 Vit Magnus Karlsson magnus_z.karlsson@scania.com 070-7269767 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Susanna Eklöf sussie_eklof@hotmail.com 073-9166220 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Oxd Jonas Jensen jonas.jensens@gmail.com 070-1761140 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Mikael Torstensson mikael-torstensson@tele2.se 0738369234 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Röd Linda Lindqvist linda.lindqvist@n4.nu 070-544 78 52 Röd/Röd/Vit
Telge SIBK Vit Linda Lindqvist linda.lindqvist@n4.nu 070-544 78 52 Röd/Röd/Vit
Torshälla IBK Röd Per-Inge Eriksson e.per-inge.e@telia.com 0702098251 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Per-Inge Eriksson e.per-inge.e@telia.com 0702098251 Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-11-04 14:00 1 Nykvarns IF P10 Svart - Strängnäs IBK Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 14:00 1 IFK Gnesta - Järna SK Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 14:25 1 IFK Mariefred - Telge SIBK Röd Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 14:25 1 Järna SK - Nykvarns IF P10 Svart Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 14:50 1 Strängnäs IBK - IFK Mariefred Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 14:50 1 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 15:15 1 IFK Mariefred - Järna SK Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 15:15 1 Telge SIBK Röd - Strängnäs IBK Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 15:40 1 Nykvarns IF P10 Svart - IFK Gnesta Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 15:40 1 Strängnäs IBK - Järna SK Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 16:05 1 Nykvarns IF P10 Svart - Telge SIBK Röd Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 16:05 1 IFK Gnesta - IFK Mariefred Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 16:30 1 Järna SK - Telge SIBK Röd Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 16:55 1 Strängnäs IBK - IFK Gnesta Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 16:55 1 IFK Mariefred - Nykvarns IF P10 Svart Elliot Kumlin Björkestahallen
Omgång 2
2017-10-22 10:30 2 Onyx IBS - Torshälla IBK Röd Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 10:30 2 Mesta IBK - IK Standard , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 10:50 2 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 10:50 2 IK Standard - Onyx IBS , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 11:10 2 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P10 Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 11:10 2 Telge SIBK Vit - Mesta IBK , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 12:00 2 Nykvarns IF P10 Vit - IK Standard Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 12:00 2 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Röd , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 12:20 2 Onyx IBS - Mesta IBK Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 12:20 2 Torshälla IBK Röd - IK Standard , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 12:40 2 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 12:40 2 Mesta IBK - Nykvarns IF P10 Vit , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 13:00 2 IK Standard - Telge SIBK Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 13:00 2 Torshälla IBK Röd - Mesta IBK , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 13:20 2 Nykvarns IF P10 Vit - Onyx IBS Lisabeth Lord Rosvalla C
Omgång 3
2017-11-12 10:00 3 Strängnäs IBK - Onyx IBS Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 10:00 3 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Svart Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 10:25 3 Järna SK - Mesta IBK Julia Sundfors, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 10:25 3 Nykvarns IF P10 Svart - Strängnäs IBK Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 10:50 3 Onyx IBS - Järna SK Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 10:50 3 Mesta IBK - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 11:15 3 Järna SK - Nykvarns IF P10 Svart Gabriella Långbergs, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 11:15 3 Mesta IBK - Onyx IBS Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 11:40 3 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Svart Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 11:40 3 Onyx IBS - Nykvarns IF P10 Svart Julia Sundfors, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 12:05 3 Strängnäs IBK - Mesta IBK Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 12:05 3 Torshälla IBK Svart - Järna SK Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 12:30 3 Nykvarns IF P10 Svart - Mesta IBK Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 12:55 3 Onyx IBS - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 12:55 3 Järna SK - Strängnäs IBK Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
Omgång 4
2017-11-12 09:30 4 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 09:30 4 Onyx IBS Oxd - IFK Mariefred Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 09:55 4 Telge SIBK Röd - IK Standard Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 09:55 4 IFK Mariefred - IFK Gnesta Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 10:15 4 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Röd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 10:15 4 IK Standard - Onyx IBS Oxd Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 10:35 4 Telge SIBK Röd - IFK Mariefred Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 10:35 4 IK Standard - Torshälla IBK Röd Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 11:00 4 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxd Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 11:00 4 Torshälla IBK Röd - IFK Mariefred Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 11:25 4 IFK Gnesta - IK Standard Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 11:25 4 Onyx IBS Oxd - Telge SIBK Röd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 11:50 4 IFK Mariefred - IK Standard Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 12:15 4 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Oxd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 12:15 4 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Liam Bodingh Frejahallen
Omgång 5
2018-01-14 13:30 5 Järna SK - Torshälla IBK Röd Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 13:30 5 Nykvarns IF P10 Svart - Telge SIBK Vit Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 13:50 5 Onyx IBS Oxd - Strängnäs IBK Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 13:50 5 Telge SIBK Vit - Järna SK Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:10 5 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Oxd Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:10 5 Strängnäs IBK - Nykvarns IF P10 Svart Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:30 5 Onyx IBS Oxd - Telge SIBK Vit Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:30 5 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Röd Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:50 5 Järna SK - Nykvarns IF P10 Svart Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:50 5 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Vit Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:10 5 Järna SK - Strängnäs IBK Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:10 5 Nykvarns IF P10 Svart - Onyx IBS Oxd Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:30 5 Telge SIBK Vit - Strängnäs IBK Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:50 5 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P10 Svart Jonas Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:50 5 Onyx IBS Oxd - Järna SK Elliot Kumlin Hölö Allaktivitetshall
Omgång 6
2018-01-13 09:00 6 IFK Mariefred - Onyx IBS Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-13 09:00 6 IFK Gnesta - Nykvarns IF P10 Vit Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-01-13 09:25 6 Torshälla IBK Svart - Telge SIBK Röd Elliot Kumlin Hammarens IP
2018-01-13 09:25 6 Nykvarns IF P10 Vit - IFK Mariefred Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-01-13 09:50 6 Onyx IBS - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-13 09:50 6 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Elliot Kumlin Hammarens IP
2018-01-13 10:15 6 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Vit Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-13 10:15 6 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-01-13 10:40 6 IFK Mariefred - IFK Gnesta Elliot Kumlin Hammarens IP
2018-01-13 10:40 6 Onyx IBS - Nykvarns IF P10 Vit Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-01-13 11:30 6 IFK Mariefred - Telge SIBK Röd Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-13 11:30 6 IFK Gnesta - Torshälla IBK Svart Elliot Kumlin Hammarens IP
2018-01-13 11:55 6 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Röd Christoffer Åkerström Hammarens IP
2018-01-13 12:20 6 Onyx IBS - IFK Gnesta Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-01-13 12:20 6 Torshälla IBK Svart - IFK Mariefred Elliot Kumlin Hammarens IP
Omgång 7
2018-03-11 09:00 7 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Västergård Arena A
2018-03-11 09:00 7 Onyx IBS Oxd - Nykvarns IF P10 Vit Västergård Arena A
2018-03-11 09:20 7 Torshälla IBK Svart - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2018-03-11 09:20 7 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2018-03-11 09:40 7 Mesta IBK - Torshälla IBK Svart Västergård Arena A
2018-03-11 09:40 7 Strängnäs IBK - Onyx IBS Oxd Västergård Arena A
2018-03-11 10:00 7 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Vit Västergård Arena A
2018-03-11 10:00 7 Strängnäs IBK - Mesta IBK Västergård Arena A
2018-03-11 10:20 7 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Oxd Västergård Arena A
2018-03-11 10:20 7 Mesta IBK - Nykvarns IF P10 Vit Västergård Arena A
2018-03-11 10:40 7 Telge SIBK Röd - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2018-03-11 10:40 7 Onyx IBS Oxd - Torshälla IBK Svart Västergård Arena A
2018-03-11 11:00 7 Nykvarns IF P10 Vit - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2018-03-11 11:20 7 Mesta IBK - Onyx IBS Oxd Västergård Arena A
2018-03-11 11:20 7 Torshälla IBK Svart - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
Omgång 8
2018-03-11 12:00 8 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P10 Svart Skjulstahallen B
2018-03-11 12:00 8 IK Standard - Onyx IBS Skjulstahallen B
2018-03-11 12:20 8 IFK Gnesta - Telge SIBK Vit Skjulstahallen B
2018-03-11 12:20 8 Onyx IBS - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen B
2018-03-11 12:40 8 Nykvarns IF P10 Svart - IFK Gnesta Skjulstahallen B
2018-03-11 12:40 8 Telge SIBK Vit - IK Standard Skjulstahallen B
2018-03-11 13:00 8 IFK Gnesta - Onyx IBS Skjulstahallen B
2018-03-11 13:00 8 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF P10 Svart Skjulstahallen B
2018-03-11 13:20 8 Torshälla IBK Röd - IK Standard Skjulstahallen B
2018-03-11 13:20 8 Nykvarns IF P10 Svart - Onyx IBS Skjulstahallen B
2018-03-11 13:40 8 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Vit Skjulstahallen B
2018-03-11 13:40 8 IK Standard - IFK Gnesta Skjulstahallen B
2018-03-11 14:00 8 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Skjulstahallen B
2018-03-11 14:20 8 Nykvarns IF P10 Svart - IK Standard Skjulstahallen B
2018-03-11 14:20 8 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen B
Omgång 9
2018-03-25 10:00 9 Mesta IBK - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2018-03-25 10:00 9 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Svart Skjulstahallen A
2018-03-25 10:25 9 Järna SK - Nykvarns IF P10 Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 10:25 9 Torshälla IBK Svart - Mesta IBK Skjulstahallen A
2018-03-25 10:45 9 IFK Mariefred - Järna SK Skjulstahallen A
2018-03-25 10:45 9 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 11:05 9 Järna SK - Torshälla IBK Svart Skjulstahallen A
2018-03-25 11:05 9 Nykvarns IF P10 Vit - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2018-03-25 11:30 9 Mesta IBK - Telge SIBK Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 11:30 9 IFK Mariefred - Torshälla IBK Svart Skjulstahallen A
2018-03-25 11:55 9 Mesta IBK - Nykvarns IF P10 Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 11:55 9 Telge SIBK Vit - Järna SK Skjulstahallen A
2018-03-25 12:20 9 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 12:45 9 IFK Mariefred - Telge SIBK Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 12:45 9 Järna SK - Mesta IBK Skjulstahallen A
Omgång 10
2018-03-25 11:00 10 IK Standard - Nykvarns IF P10 Svart Hållstahallen
2018-03-25 11:00 10 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Oxd Hållstahallen
2018-03-25 11:25 10 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Hållstahallen
2018-03-25 11:25 10 Onyx IBS Oxd - IK Standard Hållstahallen
2018-03-25 11:50 10 Nykvarns IF P10 Svart - Torshälla IBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 11:50 10 Onyx IBS - Telge SIBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 12:15 10 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Oxd Hållstahallen
2018-03-25 12:15 10 Onyx IBS - Nykvarns IF P10 Svart Hållstahallen
2018-03-25 12:40 10 IK Standard - Telge SIBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 12:40 10 Nykvarns IF P10 Svart - Onyx IBS Oxd Hållstahallen
2018-03-25 13:05 10 IK Standard - Onyx IBS Hållstahallen
2018-03-25 13:05 10 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 13:30 10 Onyx IBS Oxd - Onyx IBS Hållstahallen
2018-03-25 14:20 10 Nykvarns IF P10 Svart - Telge SIBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 14:20 10 Torshälla IBK Röd - IK Standard Hållstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis