Spelprogram - Pojkar Grön Nivå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Charlotte Green Charlotte.green.1976@gmail.com 0736428381 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Sherley Johansson Srpjohansson@hotmail.com 0723955665 Blå/vit/blå
IK Standard Susanne Norén Sussie_nyholt@hotmail.com 076-2130928 Svart, Svart, Vit
Järna SK Annica Bylund annica.bylund@telia.com 0730418310 Röd, Röd, Röd
Mesta IBK Pontus Cajlen cajlen@gmail.com 0735-109575 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P10 Svart Magnus Karlsson magnus_z.karlsson@scania.com 070-7269767 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P10 Vit Magnus Karlsson magnus_z.karlsson@scania.com 070-7269767 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Susanna Eklöf sussie_eklof@hotmail.com 073-9166220 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Oxd Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Röd Linda Lindqvist linda.lindqvist@n4.nu 070-544 78 52 Röd/Röd/Vit
Telge SIBK Vit Linda Lindqvist linda.lindqvist@n4.nu 070-544 78 52 Röd/Röd/Vit
Torshälla IBK Röd Marcus Åbom kkb@tele2.se 073-9540832 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Marcus Åbom kkb@tele2.se 073-9540832 Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Matchnr Match Domare Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-11-04 14:00 1 167010001 Nykvarns IF P10 Svart - Strängnäs IBK Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 14:00 1 167010002 IFK Gnesta - Järna SK Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 14:25 1 167010003 IFK Mariefred - Telge SIBK Röd Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 14:25 1 167010004 Järna SK - Nykvarns IF P10 Svart Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 14:50 1 167010005 Strängnäs IBK - IFK Mariefred Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 14:50 1 167010006 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 15:15 1 167010007 IFK Mariefred - Järna SK Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 15:15 1 167010008 Telge SIBK Röd - Strängnäs IBK Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 15:40 1 167010009 Nykvarns IF P10 Svart - IFK Gnesta Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 15:40 1 167010010 Strängnäs IBK - Järna SK Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 16:05 1 167010011 Nykvarns IF P10 Svart - Telge SIBK Röd Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 16:05 1 167010012 IFK Gnesta - IFK Mariefred Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 16:30 1 167010013 Järna SK - Telge SIBK Röd Elliot Kumlin Björkestahallen
2017-11-04 16:55 1 167010014 Strängnäs IBK - IFK Gnesta Gustav Jonsson Björkestahallen
2017-11-04 16:55 1 167010015 IFK Mariefred - Nykvarns IF P10 Svart Elliot Kumlin Björkestahallen
Omgång 2
2017-10-22 10:30 2 167010016 Onyx IBS - Torshälla IBK Röd Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 10:30 2 167010017 Mesta IBK - IK Standard , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 10:50 2 167010018 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 10:50 2 167010019 IK Standard - Onyx IBS , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 11:10 2 167010020 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P10 Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 11:10 2 167010021 Telge SIBK Vit - Mesta IBK , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 12:00 2 167010022 Nykvarns IF P10 Vit - IK Standard Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 12:00 2 167010023 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Röd , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 12:20 2 167010024 Onyx IBS - Mesta IBK Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 12:20 2 167010025 Torshälla IBK Röd - IK Standard , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 12:40 2 167010026 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 12:40 2 167010027 Mesta IBK - Nykvarns IF P10 Vit , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 13:00 2 167010028 IK Standard - Telge SIBK Vit Lisabeth Lord Rosvalla C
2017-10-22 13:00 2 167010029 Torshälla IBK Röd - Mesta IBK , Sigge Maurer Rosvalla C
2017-10-22 13:20 2 167010030 Nykvarns IF P10 Vit - Onyx IBS Lisabeth Lord Rosvalla C
Omgång 3
2017-11-12 10:00 3 167010031 Strängnäs IBK - Onyx IBS Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 10:00 3 167010032 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Svart Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 10:25 3 167010033 Järna SK - Mesta IBK Julia Sundfors, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 10:25 3 167010034 Nykvarns IF P10 Svart - Strängnäs IBK Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 10:50 3 167010035 Onyx IBS - Järna SK Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 10:50 3 167010036 Mesta IBK - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 11:15 3 167010037 Järna SK - Nykvarns IF P10 Svart Gabriella Långbergs, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 11:15 3 167010038 Mesta IBK - Onyx IBS Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 11:40 3 167010039 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Svart Gabriella Långbergs, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 11:40 3 167010040 Onyx IBS - Nykvarns IF P10 Svart Julia Sundfors, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2017-11-12 12:05 3 167010041 Strängnäs IBK - Mesta IBK Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
2017-11-12 12:05 3 167010042 Torshälla IBK Svart - Järna SK Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 12:30 3 167010043 Nykvarns IF P10 Svart - Mesta IBK Julia Sundfors, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 12:55 3 167010044 Onyx IBS - Torshälla IBK Svart Amanda Sigurbjörnsson, Gabriella Långbergs Karinslundshallen
2017-11-12 12:55 3 167010045 Järna SK - Strängnäs IBK Amanda Sigurbjörnsson, Julia Sundfors Karinslundshallen
Omgång 4
2017-11-12 09:30 4 167010046 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 09:30 4 167010047 Onyx IBS Oxd - IFK Mariefred Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 09:55 4 167010048 Telge SIBK Röd - IK Standard Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 09:55 4 167010049 IFK Mariefred - IFK Gnesta Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 10:15 4 167010050 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Röd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 10:15 4 167010051 IK Standard - Onyx IBS Oxd Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 10:35 4 167010052 Telge SIBK Röd - IFK Mariefred Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 10:35 4 167010053 IK Standard - Torshälla IBK Röd Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 11:00 4 167010054 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxd Josef Johancsik Frejahallen
2017-11-12 11:00 4 167010055 Torshälla IBK Röd - IFK Mariefred Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 11:25 4 167010056 IFK Gnesta - IK Standard Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 11:25 4 167010057 Onyx IBS Oxd - Telge SIBK Röd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 11:50 4 167010058 IFK Mariefred - IK Standard Liam Bodingh Frejahallen
2017-11-12 12:15 4 167010059 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Oxd Filip Söderberg Frejahallen
2017-11-12 12:15 4 167010060 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Liam Bodingh Frejahallen
Omgång 5
2018-01-14 13:30 5 167010061 Järna SK - Torshälla IBK Röd Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 13:30 5 167010062 Nykvarns IF P10 Svart - Telge SIBK Vit Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 13:50 5 167010063 Onyx IBS Oxd - Strängnäs IBK Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 13:50 5 167010064 Telge SIBK Vit - Järna SK Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:10 5 167010065 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Oxd Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:10 5 167010066 Strängnäs IBK - Nykvarns IF P10 Svart Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:30 5 167010067 Onyx IBS Oxd - Telge SIBK Vit Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:30 5 167010068 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Röd Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:50 5 167010069 Järna SK - Nykvarns IF P10 Svart Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 14:50 5 167010070 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Vit Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:10 5 167010071 Järna SK - Strängnäs IBK Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:10 5 167010072 Nykvarns IF P10 Svart - Onyx IBS Oxd Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:30 5 167010073 Telge SIBK Vit - Strängnäs IBK Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:50 5 167010074 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P10 Svart Hölö Allaktivitetshall
2018-01-14 15:50 5 167010075 Onyx IBS Oxd - Järna SK Hölö Allaktivitetshall
Omgång 6
2018-01-13 09:00 6 167010076 IFK Mariefred - Onyx IBS Hammarens IP
2018-01-13 09:00 6 167010077 IFK Gnesta - Nykvarns IF P10 Vit Hammarens IP
2018-01-13 09:25 6 167010078 Torshälla IBK Svart - Telge SIBK Röd Hammarens IP
2018-01-13 09:25 6 167010079 Nykvarns IF P10 Vit - IFK Mariefred Hammarens IP
2018-01-13 09:50 6 167010080 Onyx IBS - Torshälla IBK Svart Hammarens IP
2018-01-13 09:50 6 167010081 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Hammarens IP
2018-01-13 10:15 6 167010082 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Vit Hammarens IP
2018-01-13 10:15 6 167010083 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Hammarens IP
2018-01-13 10:40 6 167010084 IFK Mariefred - IFK Gnesta Hammarens IP
2018-01-13 10:40 6 167010085 Onyx IBS - Nykvarns IF P10 Vit Hammarens IP
2018-01-13 11:30 6 167010086 IFK Mariefred - Telge SIBK Röd Hammarens IP
2018-01-13 11:30 6 167010087 IFK Gnesta - Torshälla IBK Svart Hammarens IP
2018-01-13 11:55 6 167010088 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Röd Hammarens IP
2018-01-13 12:20 6 167010089 Onyx IBS - IFK Gnesta Hammarens IP
2018-01-13 12:20 6 167010090 Torshälla IBK Svart - IFK Mariefred Hammarens IP
Omgång 7
2018-03-11 09:00 7 167010091 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Västergård Arena A
2018-03-11 09:00 7 167010092 Onyx IBS Oxd - Nykvarns IF P10 Vit Västergård Arena A
2018-03-11 09:20 7 167010093 Torshälla IBK Svart - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2018-03-11 09:20 7 167010094 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2018-03-11 09:40 7 167010095 Mesta IBK - Torshälla IBK Svart Västergård Arena A
2018-03-11 09:40 7 167010096 Strängnäs IBK - Onyx IBS Oxd Västergård Arena A
2018-03-11 10:00 7 167010097 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Vit Västergård Arena A
2018-03-11 10:00 7 167010098 Strängnäs IBK - Mesta IBK Västergård Arena A
2018-03-11 10:20 7 167010099 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Oxd Västergård Arena A
2018-03-11 10:20 7 167010100 Mesta IBK - Nykvarns IF P10 Vit Västergård Arena A
2018-03-11 10:40 7 167010101 Telge SIBK Röd - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2018-03-11 10:40 7 167010102 Onyx IBS Oxd - Torshälla IBK Svart Västergård Arena A
2018-03-11 11:00 7 167010103 Nykvarns IF P10 Vit - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2018-03-11 11:20 7 167010104 Mesta IBK - Onyx IBS Oxd Västergård Arena A
2018-03-11 11:20 7 167010105 Torshälla IBK Svart - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
Omgång 8
2018-03-11 12:00 8 167010106 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF P10 Svart Skjulstahallen B
2018-03-11 12:00 8 167010107 IK Standard - Onyx IBS Skjulstahallen B
2018-03-11 12:20 8 167010108 IFK Gnesta - Telge SIBK Vit Skjulstahallen B
2018-03-11 12:20 8 167010109 Onyx IBS - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen B
2018-03-11 12:40 8 167010110 Nykvarns IF P10 Svart - IFK Gnesta Skjulstahallen B
2018-03-11 12:40 8 167010111 Telge SIBK Vit - IK Standard Skjulstahallen B
2018-03-11 13:00 8 167010112 IFK Gnesta - Onyx IBS Skjulstahallen B
2018-03-11 13:00 8 167010113 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF P10 Svart Skjulstahallen B
2018-03-11 13:20 8 167010114 Torshälla IBK Röd - IK Standard Skjulstahallen B
2018-03-11 13:20 8 167010115 Nykvarns IF P10 Svart - Onyx IBS Skjulstahallen B
2018-03-11 13:40 8 167010116 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Vit Skjulstahallen B
2018-03-11 13:40 8 167010117 IK Standard - IFK Gnesta Skjulstahallen B
2018-03-11 14:00 8 167010118 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Skjulstahallen B
2018-03-11 14:20 8 167010119 Nykvarns IF P10 Svart - IK Standard Skjulstahallen B
2018-03-11 14:20 8 167010120 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen B
Omgång 9
2018-03-25 10:00 9 167010121 Mesta IBK - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2018-03-25 10:00 9 167010122 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Svart Skjulstahallen A
2018-03-25 10:25 9 167010123 Järna SK - Nykvarns IF P10 Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 10:25 9 167010124 Torshälla IBK Svart - Mesta IBK Skjulstahallen A
2018-03-25 10:45 9 167010125 IFK Mariefred - Järna SK Skjulstahallen A
2018-03-25 10:45 9 167010126 Nykvarns IF P10 Vit - Telge SIBK Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 11:05 9 167010127 Järna SK - Torshälla IBK Svart Skjulstahallen A
2018-03-25 11:05 9 167010128 Nykvarns IF P10 Vit - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2018-03-25 11:30 9 167010129 Mesta IBK - Telge SIBK Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 11:30 9 167010130 IFK Mariefred - Torshälla IBK Svart Skjulstahallen A
2018-03-25 11:55 9 167010131 Mesta IBK - Nykvarns IF P10 Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 11:55 9 167010132 Telge SIBK Vit - Järna SK Skjulstahallen A
2018-03-25 12:20 9 167010133 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF P10 Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 12:45 9 167010134 IFK Mariefred - Telge SIBK Vit Skjulstahallen A
2018-03-25 12:45 9 167010135 Järna SK - Mesta IBK Skjulstahallen A
Omgång 10
2018-03-25 11:00 10 167010136 IK Standard - Nykvarns IF P10 Svart Hållstahallen
2018-03-25 11:00 10 167010137 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Oxd Hållstahallen
2018-03-25 11:25 10 167010138 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Hållstahallen
2018-03-25 11:25 10 167010139 Onyx IBS Oxd - IK Standard Hållstahallen
2018-03-25 11:50 10 167010140 Nykvarns IF P10 Svart - Torshälla IBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 11:50 10 167010141 Onyx IBS - Telge SIBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 12:15 10 167010142 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Oxd Hållstahallen
2018-03-25 12:15 10 167010143 Onyx IBS - Nykvarns IF P10 Svart Hållstahallen
2018-03-25 12:40 10 167010144 IK Standard - Telge SIBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 12:40 10 167010145 Nykvarns IF P10 Svart - Onyx IBS Oxd Hållstahallen
2018-03-25 13:05 10 167010146 IK Standard - Onyx IBS Hållstahallen
2018-03-25 13:05 10 167010147 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 13:30 10 167010148 Onyx IBS Oxd - Onyx IBS Hållstahallen
2018-03-25 14:20 10 167010149 Nykvarns IF P10 Svart - Telge SIBK Röd Hållstahallen
2018-03-25 14:20 10 167010150 Torshälla IBK Röd - IK Standard Hållstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis