Spelprogram - Flickor Grön Nivå Klass A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Ida Larsson idaln@live.se 0702203770 Blå/vit, blå, blå
IK Standard Daniel Hultman Daniel_hultman80@hotmail.com Svart, Svart, Vit
Katrineholms IBF Helena Ahlström ahlstromhelena@gmail.com Vit, Svarta, Svart
Nykvarns IF F09/10 Svart Mathias Larsson Carlander mathias.larsson.carlander@gmail.com 0702673253 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF F09/10 Vit Mathias Larsson Carlander mathias.larsson.carlander@gmail.com 0702673253 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Jonas Linder jonas.linder@miltronic.se 070-5604395 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS F08 David König david@widrive.se 073-582 16 24 Orange, Svart, Svart
Telge SIBK Röd Robert Nägling Rnagling@comhem.se 0702180492 Röd, Röd , Vita
Telge SIBK Röd/Vit Robert Nägling Rnagling@comhem.se 0702180492 Röd, Röd , Vita
Telge SIBK Vit Robert Nägling Rnagling@comhem.se 0702180492 Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Johan Svensson johansvensson.jks@gmail.com 070-569 76 98 Röd, Svart, Svart
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Matchnr Match Domare Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-22 1 167500004 IK Standard - Telge SIBK Röd Skjulstahallen B
2017-10-22 1 167500005 Nykvarns IF F09/10 Vit - IK Standard Skjulstahallen B
2017-10-22 1 167500006 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Skjulstahallen B
2017-10-22 09:30 1 167500001 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Agnes Notehag, Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-22 11:00 1 167500002 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF F09/10 Vit Hanna Jonsson, Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-22 12:30 1 167500003 Nykvarns IF F09/10 Vit - Torshälla IBK Isabella Wilander, Victor Lindberg Skjulstahallen B
Omgång 2
2017-11-11 12:30 2 167500007 Telge SIBK Vit - Katrineholms IBF Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
2017-11-11 13:15 2 167500008 Nykvarns IF F09/10 Svart - Onyx IBS Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
2017-11-11 14:00 2 167500009 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Jennifer Boyaci, Elin Holm Wasa Sporthall
2017-11-11 14:45 2 167500010 Katrineholms IBF - Nykvarns IF F09/10 Svart Agnes Lundberg, Elin Holm Wasa Sporthall
2017-11-11 15:30 2 167500011 Onyx IBS - Katrineholms IBF Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
2017-11-11 16:15 2 167500012 Nykvarns IF F09/10 Svart - Telge SIBK Vit Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
Omgång 4
2017-11-19 09:30 4 167500019 IK Standard - Telge SIBK Vit Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
2017-11-19 10:15 4 167500020 IFK Gnesta - Torshälla IBK Jan Berg, Susanne Norén Hållstahallen
2017-11-19 11:00 4 167500021 Torshälla IBK - IK Standard Lena Widegren, Susanne Norén Hållstahallen
2017-11-19 11:45 4 167500022 Telge SIBK Vit - IFK Gnesta Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
2017-11-19 12:30 4 167500023 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit Jan Berg, Susanne Norén Hållstahallen
2017-11-19 13:15 4 167500024 IFK Gnesta - IK Standard Lena Widegren, Susanne Norén Hållstahallen
Omgång 5
2017-11-19 09:45 5 167500025 Onyx IBS - Katrineholms IBF Oskar Daun, Liam Bodingh Rosvalla C
2017-11-19 10:30 5 167500026 Nykvarns IF F09/10 Svart - Telge SIBK Röd/Vit Liam Bodingh, Oskar Daun Rosvalla C
2017-11-19 11:15 5 167500027 Telge SIBK Röd/Vit - Onyx IBS Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
2017-11-19 12:00 5 167500028 Katrineholms IBF - Nykvarns IF F09/10 Svart Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
2017-11-19 12:45 5 167500029 Telge SIBK Röd/Vit - Katrineholms IBF Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
2017-11-19 13:30 5 167500030 Nykvarns IF F09/10 Svart - Onyx IBS Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
Omgång 6
2017-11-05 09:00 6 167500031 Nykvarns IF F09/10 Vit - Telge SIBK Röd Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 09:45 6 167500032 Onyx IBS F08 - IFK Gnesta Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 10:30 6 167500033 IFK Gnesta - Nykvarns IF F09/10 Vit Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 11:15 6 167500034 Telge SIBK Röd - Onyx IBS F08 Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 12:00 6 167500035 IFK Gnesta - Telge SIBK Röd Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 12:45 6 167500036 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Vit Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
Omgång 7
2018-01-14 10:00 7 167500037 Katrineholms IBF - Telge SIBK Vit Duveholmshallen C
2018-01-14 10:45 7 167500038 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Vit Duveholmshallen C
2018-01-14 11:30 7 167500039 Nykvarns IF F09/10 Vit - Katrineholms IBF Duveholmshallen C
2018-01-14 12:15 7 167500040 Telge SIBK Vit - Onyx IBS F08 Duveholmshallen C
2018-01-14 13:00 7 167500041 Nykvarns IF F09/10 Vit - Telge SIBK Vit Duveholmshallen C
2018-01-14 13:45 7 167500042 Onyx IBS F08 - Katrineholms IBF Duveholmshallen C
Omgång 8
2018-01-21 09:00 8 167500043 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Västergård Arena A
2018-01-21 09:45 8 167500044 Onyx IBS - Torshälla IBK Västergård Arena A
2018-01-21 10:30 8 167500045 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2018-01-21 11:15 8 167500046 IFK Gnesta - Onyx IBS Västergård Arena A
2018-01-21 12:00 8 167500047 Torshälla IBK - IFK Gnesta Västergård Arena A
2018-01-21 12:45 8 167500048 Onyx IBS - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
Omgång 9
2018-01-07 13:30 9 167500049 Nykvarns IF F09/10 Svart - IK Standard Björkestahallen
2018-01-07 14:15 9 167500050 Telge SIBK Röd/Vit - Onyx IBS F08 Björkestahallen
2018-01-07 15:00 9 167500051 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Svart Björkestahallen
2018-01-07 15:45 9 167500052 IK Standard - Telge SIBK Röd/Vit Björkestahallen
2018-01-07 16:30 9 167500053 Onyx IBS F08 - IK Standard Björkestahallen
2018-01-07 17:15 9 167500054 Telge SIBK Röd/Vit - Nykvarns IF F09/10 Svart Björkestahallen
Omgång 10
2018-03-11 09:30 10 167500055 IFK Gnesta - Telge SIBK Vit Frejahallen
2018-03-11 10:15 10 167500056 Nykvarns IF F09/10 Vit - Katrineholms IBF Frejahallen
2018-03-11 11:00 10 167500057 Katrineholms IBF - IFK Gnesta Frejahallen
2018-03-11 11:45 10 167500058 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF F09/10 Vit Frejahallen
2018-03-11 12:30 10 167500059 Katrineholms IBF - Telge SIBK Vit Frejahallen
2018-03-11 13:15 10 167500060 Nykvarns IF F09/10 Vit - IFK Gnesta Frejahallen
Omgång 11
2018-03-10 10:00 11 167500061 Onyx IBS F08 - IK Standard Rosvalla C
2018-03-10 10:45 11 167500062 Telge SIBK Röd - Vakant plats Rosvalla C
2018-03-10 11:30 11 167500063 Vakant plats - Onyx IBS F08 Rosvalla C
2018-03-10 12:15 11 167500064 IK Standard - Telge SIBK Röd Rosvalla C
2018-03-10 13:00 11 167500065 Vakant plats - IK Standard Rosvalla C
2018-03-10 13:45 11 167500066 Telge SIBK Röd - Onyx IBS F08 Rosvalla C
Omgång 12
2018-03-17 12:30 12 167500067 Telge SIBK Röd/Vit - Torshälla IBK Västergård Arena A
2018-03-17 13:15 12 167500068 Nykvarns IF F09/10 Svart - Onyx IBS Västergård Arena A
2018-03-17 14:00 12 167500069 Onyx IBS - Telge SIBK Röd/Vit Västergård Arena A
2018-03-17 14:45 12 167500070 Torshälla IBK - Nykvarns IF F09/10 Svart Västergård Arena A
2018-03-17 15:30 12 167500071 Onyx IBS - Torshälla IBK Västergård Arena A
2018-03-17 16:15 12 167500072 Nykvarns IF F09/10 Svart - Telge SIBK Röd/Vit Västergård Arena A
Omgång 13
2018-04-08 10:00 13 167500073 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Skjulstahallen A
2018-04-08 10:45 13 167500074 Nykvarns IF F09/10 Svart - IK Standard Skjulstahallen A
2018-04-08 11:30 13 167500075 IK Standard - Torshälla IBK Skjulstahallen A
2018-04-08 12:15 13 167500076 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF F09/10 Svart Skjulstahallen A
2018-04-08 13:00 13 167500077 IK Standard - Telge SIBK Röd Skjulstahallen A
2018-04-08 13:45 13 167500078 Nykvarns IF F09/10 Svart - Torshälla IBK Skjulstahallen A
Omgång 14
2018-02-03 09:30 14 167500079 Telge SIBK Vit - Onyx IBS F08 Västergård Arena A
2018-02-03 10:15 14 167500080 Nykvarns IF F09/10 Vit - Katrineholms IBF Västergård Arena A
2018-02-03 11:00 14 167500081 Katrineholms IBF - Telge SIBK Vit Västergård Arena A
2018-02-03 11:45 14 167500082 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Vit Västergård Arena A
2018-02-03 12:30 14 167500083 Katrineholms IBF - Onyx IBS F08 Västergård Arena A
2018-02-03 13:15 14 167500084 Nykvarns IF F09/10 Vit - Telge SIBK Vit Västergård Arena A
Omgång 15
2018-03-18 10:00 15 167500085 Nykvarns IF F09/10 Vit - Onyx IBS Björkestahallen
2018-03-18 10:45 15 167500086 Telge SIBK Röd/Vit - IFK Gnesta Björkestahallen
2018-03-18 11:30 15 167500087 IFK Gnesta - Nykvarns IF F09/10 Vit Björkestahallen
2018-03-18 12:15 15 167500088 Onyx IBS - Telge SIBK Röd/Vit Björkestahallen
2018-03-18 13:00 15 167500089 IFK Gnesta - Onyx IBS Björkestahallen
2018-03-18 13:45 15 167500090 Telge SIBK Röd/Vit - Nykvarns IF F09/10 Vit Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis