Spelprogram - Flickor Grön Nivå Klass A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Ida Larsson idaln@live.se 0702203770 Blå/vit, blå, blå
IK Standard Daniel Hultman Daniel_hultman80@hotmail.com Svart, Svart, Vit
Katrineholms IBF Helena Ahlström ahlstromhelena@gmail.com Vit, Svarta, Svart
Nykvarns IF F09/10 Svart Mathias Larsson Carlander mathias.larsson.carlander@gmail.com 0702673253 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF F09/10 Vit Mathias Larsson Carlander mathias.larsson.carlander@gmail.com 0702673253 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Jonas Linder jonas.linder@miltronic.se 070-5604395 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS F08 David König david@widrive.se 073-582 16 24 Orange, Svart, Svart
Telge SIBK Röd Robert Nägling Rnagling@comhem.se 0702180492 Röd, Röd , Vita
Telge SIBK Röd/Vit Robert Nägling Rnagling@comhem.se 0702180492 Röd, Röd , Vita
Telge SIBK Vit Robert Nägling Rnagling@comhem.se 0702180492 Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Johan Svensson johansvensson.jks@gmail.com 070-569 76 98 Röd, Svart, Svart
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-22 1 IK Standard - Telge SIBK Röd Skjulstahallen B
2017-10-22 1 Nykvarns IF F09/10 Vit - IK Standard Skjulstahallen B
2017-10-22 1 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Skjulstahallen B
2017-10-22 09:30 1 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Agnes Notehag, Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-22 11:00 1 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF F09/10 Vit Hanna Jonsson, Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-22 12:30 1 Nykvarns IF F09/10 Vit - Torshälla IBK Isabella Wilander, Victor Lindberg Skjulstahallen B
Omgång 2
2017-11-11 12:30 2 Telge SIBK Vit - Katrineholms IBF Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
2017-11-11 13:15 2 Nykvarns IF F09/10 Svart - Onyx IBS Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
2017-11-11 14:00 2 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Jennifer Boyaci, Elin Holm Wasa Sporthall
2017-11-11 14:45 2 Katrineholms IBF - Nykvarns IF F09/10 Svart Agnes Lundberg, Elin Holm Wasa Sporthall
2017-11-11 15:30 2 Onyx IBS - Katrineholms IBF Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
2017-11-11 16:15 2 Nykvarns IF F09/10 Svart - Telge SIBK Vit Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Wasa Sporthall
Omgång 4
2017-11-19 09:30 4 IK Standard - Telge SIBK Vit Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
2017-11-19 10:15 4 IFK Gnesta - Torshälla IBK Jan Berg, Susanne Norén Hållstahallen
2017-11-19 11:00 4 Torshälla IBK - IK Standard Lena Widegren, Susanne Norén Hållstahallen
2017-11-19 11:45 4 Telge SIBK Vit - IFK Gnesta Jan Berg, Lena Widegren Hållstahallen
2017-11-19 12:30 4 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit Jan Berg, Susanne Norén Hållstahallen
2017-11-19 13:15 4 IFK Gnesta - IK Standard Lena Widegren, Susanne Norén Hållstahallen
Omgång 5
2017-11-19 09:45 5 Onyx IBS - Katrineholms IBF Oskar Daun, Liam Bodingh Rosvalla C
2017-11-19 10:30 5 Nykvarns IF F09/10 Svart - Telge SIBK Röd/Vit Liam Bodingh, Oskar Daun Rosvalla C
2017-11-19 11:15 5 Telge SIBK Röd/Vit - Onyx IBS Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
2017-11-19 12:00 5 Katrineholms IBF - Nykvarns IF F09/10 Svart Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
2017-11-19 12:45 5 Telge SIBK Röd/Vit - Katrineholms IBF Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
2017-11-19 13:30 5 Nykvarns IF F09/10 Svart - Onyx IBS Anton Hänström, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C
Omgång 6
2017-11-05 09:00 6 Nykvarns IF F09/10 Vit - Telge SIBK Röd Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 09:45 6 Onyx IBS F08 - IFK Gnesta Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 10:30 6 IFK Gnesta - Nykvarns IF F09/10 Vit Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 11:15 6 Telge SIBK Röd - Onyx IBS F08 Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 12:00 6 IFK Gnesta - Telge SIBK Röd Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
2017-11-05 12:45 6 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Vit Felix Ögren, Emil Ruderer Björkestahallen
Omgång 7
2018-01-14 10:00 7 Katrineholms IBF - Telge SIBK Vit David Eriksson, Dennis Ekström Duveholmshallen C
2018-01-14 10:45 7 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Vit Enrique Lundh, Adam Glimring Duveholmshallen C
2018-01-14 11:30 7 Nykvarns IF F09/10 Vit - Katrineholms IBF Dennis Ekström, Adam Glimring Duveholmshallen C
2018-01-14 12:15 7 Telge SIBK Vit - Onyx IBS F08 David Eriksson, Enrique Lundh Duveholmshallen C
2018-01-14 13:00 7 Nykvarns IF F09/10 Vit - Telge SIBK Vit Dennis Ekström, Enrique Lundh Duveholmshallen C
2018-01-14 13:45 7 Onyx IBS F08 - Katrineholms IBF David Eriksson, Adam Glimring Duveholmshallen C
Omgång 8
2018-01-21 09:00 8 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-21 09:45 8 Onyx IBS - Torshälla IBK Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-21 10:30 8 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-21 11:15 8 IFK Gnesta - Onyx IBS Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-21 12:00 8 Torshälla IBK - IFK Gnesta Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-21 12:45 8 Onyx IBS - Telge SIBK Röd Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
Omgång 9
2018-01-07 13:30 9 Nykvarns IF F09/10 Svart - IK Standard Henrik Dahlgren, Gustav Jonsson Björkestahallen
2018-01-07 14:15 9 Telge SIBK Röd/Vit - Onyx IBS F08 Henrik Dahlgren, Gustav Jonsson Björkestahallen
2018-01-07 15:00 9 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Svart Henrik Dahlgren, Gustav Jonsson Björkestahallen
2018-01-07 15:45 9 IK Standard - Telge SIBK Röd/Vit Henrik Dahlgren, Gustav Jonsson Björkestahallen
2018-01-07 16:30 9 Onyx IBS F08 - IK Standard Henrik Dahlgren, Gustav Jonsson Björkestahallen
2018-01-07 17:15 9 Telge SIBK Röd/Vit - Nykvarns IF F09/10 Svart Henrik Dahlgren, Gustav Jonsson Björkestahallen
Omgång 10
2018-03-11 09:30 10 IFK Gnesta - Telge SIBK Vit Julia Rask, Felicia Rask Frejahallen
2018-03-11 10:15 10 Nykvarns IF F09/10 Vit - Katrineholms IBF Julia Rask, Felicia Rask Frejahallen
2018-03-11 11:00 10 Katrineholms IBF - IFK Gnesta Julia Rask, Felicia Rask Frejahallen
2018-03-11 11:45 10 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF F09/10 Vit Julia Rask, Felicia Rask Frejahallen
2018-03-11 12:30 10 Katrineholms IBF - Telge SIBK Vit Julia Rask, Felicia Rask Frejahallen
2018-03-11 13:15 10 Nykvarns IF F09/10 Vit - IFK Gnesta Julia Rask, Felicia Rask Frejahallen
Omgång 11
2018-03-10 10:00 11 Onyx IBS F08 - IK Standard Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rosvalla C
2018-03-10 10:45 11 Telge SIBK Röd - Katrineholms IBF Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rosvalla C
2018-03-10 11:30 11 Katrineholms IBF - Onyx IBS F08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rosvalla C
2018-03-10 12:15 11 IK Standard - Telge SIBK Röd Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rosvalla C
2018-03-10 13:00 11 Katrineholms IBF - IK Standard Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rosvalla C
2018-03-10 13:45 11 Telge SIBK Röd - Onyx IBS F08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rosvalla C
Omgång 12
2018-03-17 12:30 12 Telge SIBK Röd/Vit - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2018-03-17 13:15 12 Nykvarns IF F09/10 Svart - Onyx IBS Västergård Arena A
2018-03-17 14:00 12 Onyx IBS - Telge SIBK Röd/Vit Västergård Arena A
2018-03-17 14:45 12 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF F09/10 Svart Västergård Arena A
2018-03-17 15:30 12 Onyx IBS - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2018-03-17 16:15 12 Nykvarns IF F09/10 Svart - Telge SIBK Röd/Vit Västergård Arena A
Omgång 13
2018-04-08 10:00 13 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Skjulstahallen A
2018-04-08 10:45 13 Nykvarns IF F09/10 Svart - IK Standard Skjulstahallen A
2018-04-08 11:30 13 IK Standard - Torshälla IBK Skjulstahallen A
2018-04-08 12:15 13 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF F09/10 Svart Skjulstahallen A
2018-04-08 13:00 13 IK Standard - Telge SIBK Röd Skjulstahallen A
2018-04-08 13:45 13 Nykvarns IF F09/10 Svart - Torshälla IBK Skjulstahallen A
Omgång 14
2018-02-03 09:30 14 Telge SIBK Vit - Onyx IBS F08 Emil Ruderer, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-02-03 10:15 14 Nykvarns IF F09/10 Vit - Katrineholms IBF Emil Ruderer, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-02-03 11:00 14 Katrineholms IBF - Telge SIBK Vit Emil Ruderer, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-02-03 11:45 14 Onyx IBS F08 - Nykvarns IF F09/10 Vit Emil Ruderer, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-02-03 12:30 14 Katrineholms IBF - Onyx IBS F08 Emil Ruderer, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-02-03 13:15 14 Nykvarns IF F09/10 Vit - Telge SIBK Vit Emil Ruderer, Agnes Lundberg Västergård Arena A
Omgång 15
2018-03-18 10:00 15 Nykvarns IF F09/10 Vit - Onyx IBS Björkestahallen
2018-03-18 10:45 15 Telge SIBK Röd/Vit - IFK Gnesta Björkestahallen
2018-03-18 11:30 15 IFK Gnesta - Nykvarns IF F09/10 Vit Björkestahallen
2018-03-18 12:15 15 Onyx IBS - Telge SIBK Röd/Vit Björkestahallen
2018-03-18 13:00 15 IFK Gnesta - Onyx IBS Björkestahallen
2018-03-18 13:45 15 Telge SIBK Röd/Vit - Nykvarns IF F09/10 Vit Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis