Spelprogram - Flickor Grön Nivå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Onyx IBS Jonas Linder jonas.linder@miltronic.se 070-5604395 Orange, Svart, Svart
Telge SIBK Röd Röd, Röd , Vita
Telge SIBK Vit Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Daniel Wallin danne7404@yahoo.se 070-551 72 89 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Oskar Eriksson oerikssonO@gmail.com 070-5313462 SVART, SVART, SVART
Spelprogram
Tid Omgång Matchnr Match Domare Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-29 10:00 1 167505001 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-29 10:00 1 167505002 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-29 10:25 1 167505003 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Isabella Wilander Skjulstahallen B
2017-10-29 10:25 1 167505004 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Vit Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-29 10:50 1 167505005 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-29 10:50 1 167505006 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit Isabella Wilander Skjulstahallen B
2017-10-29 11:15 1 167505007 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-29 11:40 1 167505008 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-29 11:40 1 167505009 Telge SIBK Vit - Telge SIBK Röd Isabella Wilander Skjulstahallen B
2017-10-29 12:00 1 167505010 Onyx IBS - Torshälla IBK Hanna Jonsson Skjulstahallen B
Omgång 2
2017-11-18 09:00 2 167505011 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Leo Lindh Hedebyhallen
2017-11-18 09:00 2 167505012 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Emil Onestam Hedebyhallen
2017-11-18 09:25 2 167505013 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Buster Steiner Hedebyhallen
2017-11-18 09:25 2 167505014 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit Emil Onestam Hedebyhallen
2017-11-18 09:50 2 167505015 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Buster Steiner Hedebyhallen
2017-11-18 09:50 2 167505016 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Vit Leo Lindh Hedebyhallen
2017-11-18 10:15 2 167505017 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Emil Onestam Hedebyhallen
2017-11-18 10:40 2 167505018 Onyx IBS - Torshälla IBK Buster Steiner Hedebyhallen
2017-11-18 10:40 2 167505019 Telge SIBK Vit - Telge SIBK Röd Leo Lindh Hedebyhallen
2017-11-18 11:00 2 167505020 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Emil Onestam Hedebyhallen
Omgång 3
2018-01-13 09:00 3 167505021 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Västergård Arena A
2018-01-13 09:00 3 167505022 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Västergård Arena A
2018-01-13 09:25 3 167505023 Telge SIBK Röd - Telge SIBK Vit Västergård Arena A
2018-01-13 09:25 3 167505024 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Västergård Arena A
2018-01-13 09:50 3 167505025 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Västergård Arena A
2018-01-13 09:50 3 167505026 Telge SIBK Vit - Trosa Edanö IBK Västergård Arena A
2018-01-13 10:15 3 167505027 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2018-01-13 10:15 3 167505030 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Västergård Arena A
2018-01-13 10:40 3 167505028 Onyx IBS - Torshälla IBK Västergård Arena A
2018-01-13 10:40 3 167505029 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
Omgång 4
2018-03-11 10:00 4 167505031 Onyx IBS - Torshälla IBK Rosvalla B
2018-03-11 10:00 4 167505032 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Vit Rosvalla B
2018-03-11 10:30 4 167505033 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Rosvalla B
2018-03-11 10:30 4 167505034 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Rosvalla B
2018-03-11 11:00 4 167505035 Telge SIBK Röd - Telge SIBK Vit Rosvalla B
2018-03-11 11:00 4 167505036 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Rosvalla B
2018-03-11 11:30 4 167505037 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Rosvalla B
2018-03-11 12:00 4 167505038 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Rosvalla B
2018-03-11 12:00 4 167505039 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd Rosvalla B
2018-03-11 12:30 4 167505040 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Rosvalla B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis