Spelprogram - Flickor Grön Nivå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Onyx IBS Jonas Linder jonas.linder@miltronic.se 070-5604395 Orange, Svart, Svart
Telge SIBK Röd Annika Hedin annika.me.hedin@gmail.com 0707440298 Röd, Röd , Vita
Telge SIBK Vit Annika Hedin annika.me.hedin@gmail.com 0707440298 Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Daniel Wallin danne7404@yahoo.se 070-551 72 89 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Oskar Eriksson oerikssonO@gmail.com 070-5313462 SVART, SVART, SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-29 10:00 1 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-29 10:00 1 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-29 10:25 1 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Isabella Wilander Skjulstahallen B
2017-10-29 10:25 1 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Vit Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-29 10:50 1 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-29 10:50 1 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit Isabella Wilander Skjulstahallen B
2017-10-29 11:15 1 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd Hanna Jonsson Skjulstahallen B
2017-10-29 11:40 1 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Agnes Notehag Skjulstahallen B
2017-10-29 11:40 1 Telge SIBK Vit - Telge SIBK Röd Isabella Wilander Skjulstahallen B
2017-10-29 12:00 1 Onyx IBS - Torshälla IBK Hanna Jonsson Skjulstahallen B
Omgång 2
2017-11-18 09:00 2 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Leo Lindh Hedebyhallen
2017-11-18 09:00 2 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Emil Onestam Hedebyhallen
2017-11-18 09:25 2 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Buster Steiner Hedebyhallen
2017-11-18 09:25 2 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit Emil Onestam Hedebyhallen
2017-11-18 09:50 2 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Buster Steiner Hedebyhallen
2017-11-18 09:50 2 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Vit Leo Lindh Hedebyhallen
2017-11-18 10:15 2 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Emil Onestam Hedebyhallen
2017-11-18 10:40 2 Onyx IBS - Torshälla IBK Buster Steiner Hedebyhallen
2017-11-18 10:40 2 Telge SIBK Vit - Telge SIBK Röd Leo Lindh Hedebyhallen
2017-11-18 11:00 2 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Emil Onestam Hedebyhallen
Omgång 3
2018-01-13 09:00 3 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-13 09:00 3 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Elin Wemmer Västergård Arena A
2018-01-13 09:25 3 Telge SIBK Röd - Telge SIBK Vit Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-13 09:25 3 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Jennifer Boyaci Västergård Arena A
2018-01-13 09:50 3 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Jennifer Boyaci Västergård Arena A
2018-01-13 09:50 3 Telge SIBK Vit - Trosa Edanö IBK Elin Wemmer Västergård Arena A
2018-01-13 10:15 3 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Elin Wemmer Västergård Arena A
2018-01-13 10:15 3 Onyx IBS - Telge SIBK Vit Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-13 10:40 3 Onyx IBS - Torshälla IBK Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-01-13 10:40 3 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd Jennifer Boyaci Västergård Arena A
Omgång 4
2018-03-11 10:00 4 Onyx IBS - Torshälla IBK Anton Hänström Rosvalla B
2018-03-11 10:00 4 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Vit Ej offentliggjord Rosvalla B
2018-03-11 10:30 4 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Anton Hänström Rosvalla B
2018-03-11 10:30 4 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord Rosvalla B
2018-03-11 11:00 4 Telge SIBK Röd - Telge SIBK Vit Anton Hänström Rosvalla B
2018-03-11 11:00 4 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord Rosvalla B
2018-03-11 11:30 4 Torshälla IBK - Telge SIBK Röd Anton Hänström Rosvalla B
2018-03-11 12:00 4 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Ej offentliggjord Rosvalla B
2018-03-11 12:00 4 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd Anton Hänström Rosvalla B
2018-03-11 12:30 4 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Ej offentliggjord Rosvalla B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis