Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Danderyds SK IBF Blå, Vit, Vita
Duvbo IK (A) Mats Andersson matsrune@gmail.com 0705284959 Röd, Röd, Svart
Enebybergs IF Mikael Bohlin Mikael@bohlins-maskiner.se Lila, Vit, Lila
Grimsta AIK (A) Roger Schröder roger.schroder@comhem.se 073-051 19 55 Röd/Röd/Vit
Hässelby SK IBK (A) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö (XXX) Henrik Örnhammar henrik.ornhammar@gmail.com 070-5263068 blå, blå, blå
IK Frej Täby IBK (A) Gul, Svart, Gul
Järfälla IBK Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Vit
Rosersbergs IK Hans Thorell hanserik.thorell@gmail.com 070-4010121 röd/blå/röd
Sollentuna IBF Daniela Engström daniela.engstrom@sollentunaibf.se 073-7419598 Röd, Svart, Röd
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Täby FC (C) Håkan Schön hakan.schon@hotmail.com 0732744131 Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Anna Erneving anna.erneving@danderyd.se 197202290685 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK (A) Mikael Guilotte mikael.guilotte@caverion.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (A) Mikael Lagerlöf mikael@lagerlof.nu 072-3588084 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (A ) Orange, Svart, Orange
Ängby IF (A) Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Enebybergs IF - Järfälla IBK Danderyds Gymnasium
1 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A ) Hässelbyhallen
2017-09-30 09:00 1 Duvbo IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Hallonbergshallen
2017-09-30 09:00 1 IK Frej Täby IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-09-30 09:00 1 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2017-09-30 10:00 1 Grimsta AIK (A) - Ängby IF (A) Väsby skolan
2017-09-30 10:00 1 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (A) Rosershallen
2017-12-03 13:15 1 Sollentuna IBF - Täby FC (C) Arena Satelliten
Omgång 2
2 Åkersberga IBF (A ) - Enebybergs IF
2017-10-07 10:00 2 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2017-10-07 11:30 2 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Danderyds SK IBF Bodals Bollhall
2017-10-07 13:30 2 Vaxholms IBF (A) - Grimsta AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-08 09:00 2 Ängby IF (A) - Duvbo IK (A) Grimstahallen
2017-10-08 11:00 2 Täby FC (C) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B 30
2017-11-18 14:00 2 Täby FC (A) - Sollentuna IBF Skarpängskolan B
2017-12-10 15:00 2 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
Omgång 3
3 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
2017-10-14 09:00 3 Duvbo IK (A) - Vaxholms IBF (A) Hallonbergshallen
2017-10-14 10:00 3 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D) Väsby skolan
2017-10-14 10:00 3 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-14 11:00 3 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Rosershallen
2017-10-15 10:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2017-10-15 18:30 3 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Danderyds Gymnasium
2017-11-18 09:00 3 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Ängby IF (A) Stora Mossen 2
Omgång 4
2017-10-21 09:00 4 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF Stora Mossen 1
2017-10-21 11:00 4 Täby FC (D) - Duvbo IK (A) Skarpängskolan B
2017-10-21 12:00 4 Täby FC (B) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2017-10-21 12:30 4 Vaxholms IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-21 13:00 4 Täby FC (C) - Enebybergs IF Skarpängskolan B 35
2017-10-21 15:15 4 Åkersberga IBF (A ) - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2017-10-22 12:00 4 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2017-11-19 11:00 4 Sollentuna IBF - IK Frej Täby IBK (A) Silverdalshallen
Omgång 5
2017-10-28 09:00 5 Duvbo IK (A) - Täby FC (B) Brotorpshallen
2017-10-28 10:00 5 Grimsta AIK (A) - Sollentuna IBF Väsby skolan
2017-10-28 11:30 5 IK Frej Täby IBK (A) - Rosersbergs IK Erikslundshallen
2017-10-29 11:15 5 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-10-29 13:00 5 Ängby IF (A) - Vaxholms IBF (A) Grimstahallen
2017-10-29 14:15 5 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A ) Mörbyhallen
2017-10-29 16:15 5 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
2017-10-29 18:00 5 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Täby FC (D) Bodals Bollhall
Omgång 6
2017-11-11 09:00 6 IK Frej Täby IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-11 10:00 6 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A ) Hammarbackens Sporthall
2017-11-11 10:00 6 Täby FC (C) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2017-11-11 10:30 6 Rosersbergs IK - Grimsta AIK (A) Rosershallen
2017-11-11 11:00 6 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2017-11-11 12:00 6 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Skarpängskolan B
2017-11-11 13:30 6 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-12 13:15 6 Sollentuna IBF - Duvbo IK (A) Arena Satelliten
Omgång 7
2017-11-25 10:00 7 Duvbo IK (A) - Rosersbergs IK Brotorpshallen
2017-11-25 10:00 7 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2017-11-25 13:30 7 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-25 13:30 7 Åkersberga IBF (A ) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2017-11-25 15:00 7 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Sollentuna IBF Bodals Bollhall
2017-11-26 11:30 7 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Grimstahallen
2017-11-26 12:15 7 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2017-11-26 12:30 7 Järfälla IBK - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2017-11-26 16:15 7 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2017-12-09 09:00 8 Grimsta AIK (A) - Enebybergs IF Väsby skolan
2017-12-09 10:00 8 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A ) Skarpängskolan B
2017-12-09 10:15 8 Rosersbergs IK - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Rosershallen
2017-12-09 11:00 8 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2017-12-09 14:00 8 Täby FC (D) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2017-12-10 10:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK (A) Grimstahallen
2017-12-10 13:00 8 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (A) Skarpängskolan B
2017-12-10 13:15 8 Sollentuna IBF - Ängby IF (A) Arena Satelliten
Omgång 9
2017-11-18 12:30 9 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Hässelby SK IBK (A) Bodals Bollhall
2017-12-16 10:00 9 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2017-12-16 10:00 9 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Brotorpshallen
2017-12-16 12:00 9 Täby FC (D) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2017-12-17 11:15 9 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-12-17 12:15 9 Danderyds SK IBF - Täby FC (C) Mörbyhallen
2017-12-17 13:00 9 Ängby IF (A) - Rosersbergs IK Grimstahallen
2017-12-17 13:30 9 Vaxholms IBF (A) - Sollentuna IBF Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 10
2018-01-13 09:00 10 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (A ) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-13 10:00 10 Grimsta AIK (A) - Järfälla IBK Väsby skolan
2018-01-13 11:00 10 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF (A) Rosershallen
2018-01-14 09:00 10 Täby FC (A) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-01-14 09:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (A) Hässelbyhallen
2018-01-14 10:00 10 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2018-01-14 13:15 10 Sollentuna IBF - Täby FC (D) Arena Satelliten
2018-01-14 16:15 10 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2018-01-20 10:00 11 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-01-20 12:00 11 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2018-01-20 13:30 11 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-20 15:00 11 Åkersberga IBF (A ) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-01-21 10:00 11 Täby FC (B) - Sollentuna IBF Skarpängskolan B
2018-01-21 11:00 11 Ängby IF (A) - Enebybergs IF Grimstahallen
2018-01-21 13:15 11 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2018-01-21 14:30 11 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Viksjö Sporthall
Omgång 12
2018-01-27 09:00 12 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2018-01-27 09:00 12 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (A ) Hallonbergshallen
2018-01-27 11:00 12 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2018-01-27 12:30 12 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (C) Erikslundshallen
2018-01-27 12:30 12 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Järfälla IBK Bodals Bollhall
2018-01-28 13:15 12 Sollentuna IBF - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2018-01-28 13:45 12 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Grimstahallen
2018-01-28 17:15 12 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 13
2017-11-18 09:00 13 Täby FC (C) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2017-11-18 10:00 13 Täby FC (D) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2017-12-02 14:00 13 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2017-12-03 11:00 13 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2018-02-03 09:00 13 Ängby IF (A) - Järfälla IBK Stora Mossen 1
2018-02-03 10:00 13 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-02-03 16:15 13 Åkersberga IBF (A ) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 14:15 13 Sollentuna IBF - Rosersbergs IK Arena Satelliten
Omgång 14
2018-02-10 10:00 14 Rosersbergs IK - Danderyds SK IBF Rosershallen
2018-02-10 10:00 14 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2018-02-10 10:00 14 Duvbo IK (A) - Täby FC (C) Hallonbergshallen
2018-02-10 16:30 14 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Vallentuna IBK (A) Bodals Bollhall
2018-02-11 10:00 14 Järfälla IBK - Vaxholms IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-02-11 12:00 14 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (A ) Grimstahallen
2018-02-11 13:00 14 Hässelby SK IBK (A) - Sollentuna IBF Grimstahallen
2018-02-11 16:15 14 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2018-02-17 10:00 15 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-02-17 11:00 15 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Skarpängskolan B
2018-02-17 13:00 15 Täby FC (A) - Duvbo IK (A) Skarpängskolan B
2018-02-17 14:00 15 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (A) Rosershallen
2018-02-17 15:00 15 Täby FC (D) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-02-18 12:00 15 Sollentuna IBF - Enebybergs IF Rotebrohallen (Nya)
2018-02-18 12:15 15 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK (A) Mörbyhallen
2018-02-18 12:30 15 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (A ) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 16
2018-03-10 09:00 16 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Väsby skolan
2018-03-10 12:30 16 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Täby FC (A) Bodals Bollhall
2018-03-11 09:00 16 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-03-11 10:15 16 Åkersberga IBF (A ) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2018-03-11 12:15 16 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2018-03-11 12:30 16 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-11 13:00 16 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Grimstahallen
2018-03-11 17:15 16 Enebybergs IF - Rosersbergs IK Danderyds Gymnasium
Omgång 17
2018-03-17 09:00 17 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A ) Skarpängskolan B
2018-03-17 10:00 17 IK Frej Täby IBK (A) - Duvbo IK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-17 11:00 17 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2018-03-17 12:00 17 Täby FC (A) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2018-03-17 13:00 17 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (A) Skarpängskolan B
2018-03-18 11:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2018-03-18 12:15 17 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (A) Mörbyhallen
2018-03-18 13:15 17 Sollentuna IBF - Järfälla IBK Arena Satelliten
Omgång 18
2018-03-24 09:00 18 Täby FC (D) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-03-24 10:00 18 Duvbo IK (A) - Grimsta AIK (A) Brotorpshallen
2018-03-24 12:30 18 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - IK Frej Täby IBK (A) Bodals Bollhall
2018-03-24 14:30 18 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-25 10:00 18 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
2018-03-25 11:00 18 Åkersberga IBF (A ) - Sollentuna IBF Åkersberga Sporthall A
2018-03-25 13:15 18 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Mörbyhallen
2018-03-25 16:50 18 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
Omgång 19
2018-04-07 10:00 19 Grimsta AIK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Väsby skolan
2018-04-07 10:00 19 IK Frej Täby IBK (A) - Ängby IF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-04-07 10:00 19 Täby FC (B) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-04-07 11:00 19 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A ) Rosershallen
2018-04-07 14:15 19 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK Hässelbyhallen
2018-04-07 17:00 19 Täby FC (A) - Täby FC (D) Skarpäng gymnastikssal
2018-04-08 12:15 19 Danderyds SK IBF - Duvbo IK (A) Mörbyhallen
2018-04-08 13:15 19 Sollentuna IBF - Vallentuna IBK (A) Arena Satelliten

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis