Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta 1 (PK1) Vit, Svart, Vit
IBK Köping Ung 1 (PK1) Peter Johansson brunna.johansson@gmail.com 0736620314 Svart, Svart, Svart
IBK Sala 1 (PK1) Ralf Träskman ralf@badanka.nu 0706452438 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga 1 (PK1) Carina Holmberg carina.e.larsson@gmail.com 0734-374606 Blå, Blå, Blå
Lillån IBK Grön (PK1) Thomas Hedström thomas.hedstrom@orica.com 070-3982930 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK Vit (PK1) Grön, Vit (dam=svart), Vit
Orresta IF 1 (PK1) Grön, Vit, Grön
Per-Ols IBF 1 (PK1) Röd, Svart, Svart
Pålsboda IBF 1 (PK1) Lila, Svart, Svart
SMÅ IF 1 (PK1) Johan Nilsson j.nilsson73@yahoo.se 0704240287 röd, svart, Röd
Surahammars IBF 1 (PK1) Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung 1 (PK1) Mikael Boman mickeboman76@gmail.com 070-8891422 Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung 1 (PK1) Catha Bortmyr bortmyr@icloud.com 070-0917170 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung 2 (PK1) Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung 1 (PK1) Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-14 11:30 211008008 IBK Hallsta 1 (PK1) - IBK Köping Ung 1 (PK1) 13 - 3 Nibblehallen
2017-10-14 13:30 211008007 IBK Sala 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 2 - 1 Sala Idrottshall
2017-10-14 14:00 211008006 Orresta IF 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 2 (PK1) 8 - 8 Fryxelska Skolan
2017-10-14 18:00 211008003 Örebro SK Ung 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 3 - 2 Birgittaskolan
2017-10-15 13:00 211008004 SMÅ IF 1 (PK1) - Surahammars IBF 1 (PK1) 4 - 21 Odenskolans Sporthall
2017-10-15 17:00 Orsak: Stor fotbollscup tar bort spelare vilket vi tidigare påtalat. 
Eniga: Ja
Godkanner: Jag har tagit del av ovanstående information och godkänner villkoren för matchändring
211008002 Lillån IBK Grön (PK1) - Per-Ols IBF 1 (PK1) 4 - 4 Birgittaskolan
2017-10-22 15:30 211008001 Pålsboda IBF 1 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 3 - 12 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 2
2017-10-21 13:00 211008009 Per-Ols IBF 1 (PK1) - Pålsboda IBF 1 (PK1) 15 - 1 Fagerstahallen
2017-10-23 19:00 211008016 IBK Hallsta 1 (PK1) - IBK Sala 1 (PK1) 10 - 13 Nibblehallen
2017-10-24 18:30 211008012 Tillberga IK Ung 1 (PK1) - Örebro SK Ung 1 (PK1) 9 - 7 Tillberga Sporthall
2017-10-24 19:15 211008013 Västerås IBS Ung 2 (PK1) - SMÅ IF 1 (PK1) 11 - 3 Klövernhallen Plan 1
2017-10-25 19:00 211008010 IFK Arboga 1 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 3 - 5 Vasahallen
2017-10-25 19:15 211008011 Surahammars IBF 1 (PK1) - Lillån IBK Grön (PK1) 6 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-10-25 19:30 211008015 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Orresta IF 1 (PK1) 8 - 2 Ullvihallen
Omgång 3
2017-10-28 10:30 211008020 Lillån IBK Grön (PK1) - Västerås IBS Ung 2 (PK1) 3 - 6 Vivalla skolan
2017-10-28 13:00 211008017 Pålsboda IBF 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 1 - 11 Alléhallen, Hallsberg
2017-10-28 14:00 211008019 Lillån IBK Vit (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 4 - 4 Vivalla skolan
2017-10-28 14:00 211008024 Orresta IF 1 (PK1) - IBK Sala 1 (PK1) 0 - 4 Fryxelska Skolan
2017-10-29 11:00 211008021 Örebro SK Ung 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 2 - 9 Birgittaskolan
2017-10-29 14:30 211008022 SMÅ IF 1 (PK1) - IBK Köping Ung 1 (PK1) 3 - 6 Odenskolans Sporthall
2017-10-29 17:00 211008018 Per-Ols IBF 1 (PK1) - Surahammars IBF 1 (PK1) 4 - 7 Fagerstahallen
Omgång 4
2017-11-11 10:00 211008030 IBK Hallsta 1 (PK1) - Örebro SK Ung 1 (PK1) 4 - 9 Nibblehallen
2017-11-11 14:15 211008029 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Lillån IBK Grön (PK1) 8 - 3 Ullvihallen
2017-11-11 14:30 211008028 Västerås IBS Ung 1 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 3 - 3 Klövernhallen Plan 1
2017-11-11 16:00 211008027 Västerås IBS Ung 2 (PK1) - Per-Ols IBF 1 (PK1) 3 - 2 Klövernhallen Plan 1
2017-11-11 16:00 211008031 IBK Sala 1 (PK1) - SMÅ IF 1 (PK1) 12 - 3 Sala Idrottshall
2017-11-12 13:00 211008025 Surahammars IBF 1 (PK1) - Pålsboda IBF 1 (PK1) 6 - 0 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-02-06 18:30 211008026 Tillberga IK Ung 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 2 - 3 Tillberga Sporthall
Omgång 5
2017-11-17 19:15 211008037 Lillån IBK Vit (PK1) - IBK Hallsta 1 (PK1) 6 - 3 Lillåns skola
2017-11-17 19:30 211008039 Örebro SK Ung 1 (PK1) - Orresta IF 1 (PK1) 6 - 4 Adolfsbergsskolan
2017-11-18 11:00 211008036 Per-Ols IBF 1 (PK1) - IBK Köping Ung 1 (PK1) 6 - 4 Fagerstahallen
2017-11-18 13:30 211008038 Lillån IBK Grön (PK1) - IBK Sala 1 (PK1) 3 - 10 Lillåns skola
2017-11-18 14:00 211008034 Surahammars IBF 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 2 (PK1) 8 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-11-19 13:00 211008033 Pålsboda IBF 1 (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 1 - 9 Alléhallen, Hallsberg
2017-11-19 13:30 211008035 IFK Arboga 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 3 - 6 Vasahallen
Omgång 6
2017-11-25 14:15 211008043 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Surahammars IBF 1 (PK1) 4 - 5 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-11-25 16:30 211008046 Orresta IF 1 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 2 - 5 Fryxelska Skolan
2017-11-26 09:30 211008045 IBK Sala 1 (PK1) - Per-Ols IBF 1 (PK1) 1 - 5 Sala Idrottshall
2017-11-26 14:00 211008042 Västerås IBS Ung 1 (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 5 - 6 Klövernhallen Plan 1
2017-11-26 15:00 211008048 SMÅ IF 1 (PK1) - Örebro SK Ung 1 (PK1) 0 - 5 Odenskolans Sporthall
2017-11-26 17:00 211008041 Västerås IBS Ung 2 (PK1) - Pålsboda IBF 1 (PK1) 4 - 2 Klövernhallen Plan 1
2017-12-08 19:00 211008044 IBK Hallsta 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 5 - 6 Nibblehallen
Omgång 7
2017-11-27 19:15 211008050 Västerås IBS Ung 2 (PK1) - IBK Köping Ung 1 (PK1) 6 - 4 Klövernhallen Plan 1
2017-11-27 19:30 211008055 Lillån IBK Vit (PK1) - SMÅ IF 1 (PK1) 3 - 2 Lillåns skola
2017-11-28 18:30 211008051 Tillberga IK Ung 1 (PK1) - IBK Hallsta 1 (PK1) 16 - 4 Tillberga Sporthall
2017-11-28 19:30 211008056 Lillån IBK Grön (PK1) - Örebro SK Ung 1 (PK1) 2 - 3 Lillåns skola
2017-11-29 19:15 211008052 Surahammars IBF 1 (PK1) - IBK Sala 1 (PK1) 6 - 1 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-11-29 19:30 211008053 IFK Arboga 1 (PK1) - Orresta IF 1 (PK1) 13 - 1 Vasahallen
2017-12-17 10:00 211008049 Pålsboda IBF 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 3 - 3 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 8
2017-12-02 14:30 211008058 IBK Hallsta 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 2 - 7 Nibblehallen
2017-12-02 16:30 211008060 Orresta IF 1 (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 3 - 6 Fryxelska Skolan
2017-12-02 17:45 Krock i hallen 211008064 Lillån IBK Grön (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 6 - 8 Lillåns skola
2017-12-03 14:30 211008062 SMÅ IF 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 3 - 7 Odenskolans Sporthall
2017-12-03 16:00 211008057 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Pålsboda IBF 1 (PK1) 6 - 3 Ullvihallen
2017-12-03 17:30 211008063 Örebro SK Ung 1 (PK1) - Per-Ols IBF 1 (PK1) 6 - 3 Birgittaskolan
2017-12-10 18:30 211008059 IBK Sala 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 2 (PK1) 3 - 3 Sala Idrottshall
Omgång 9
2017-12-09 13:00 211008065 Pålsboda IBF 1 (PK1) - IBK Hallsta 1 (PK1) 4 - 7 Bollhallen, Hallsberg
2017-12-09 15:00 211008066 IBK Köping Ung 1 (PK1) - IBK Sala 1 (PK1) 5 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-12-09 17:30 211008071 IFK Arboga 1 (PK1) - Lillån IBK Grön (PK1) 5 - 3 Vasahallen
2017-12-10 13:30 211008069 Tillberga IK Ung 1 (PK1) - SMÅ IF 1 (PK1) 8 - 2 Tillberga Sporthall
2017-12-10 15:00 211008070 Surahammars IBF 1 (PK1) - Örebro SK Ung 1 (PK1) 8 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-12-10 17:30 211008067 Västerås IBS Ung 1 (PK1) - Orresta IF 1 (PK1) 8 - 6 Klövernhallen Plan 1
2018-01-24 19:00 211008072 Per-Ols IBF 1 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 4 - 4 Fagerstahallen
Omgång 10
2017-12-16 10:00 211008079 Lillån IBK Vit (PK1) - Surahammars IBF 1 (PK1) 6 - 6 Lillåns skola
2017-12-16 12:00 211008073 IBK Sala 1 (PK1) - Pålsboda IBF 1 (PK1) 7 - 2 Sala Idrottshall
2017-12-16 14:00 211008078 Lillån IBK Grön (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 5 - 8 Lillåns skola
2017-12-16 14:45 211008080 Per-Ols IBF 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 2 - 2 Fagerstahallen
2017-12-16 16:30 211008074 Orresta IF 1 (PK1) - IBK Hallsta 1 (PK1) 4 - 3 Fryxelska Skolan
2017-12-17 13:00 211008077 Örebro SK Ung 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 2 (PK1) 4 - 3 Birgittaskolan
2017-12-17 14:30 211008076 SMÅ IF 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 4 - 8 Odenskolans Sporthall
Omgång 11
2018-01-08 19:00 211008088 Surahammars IBF 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 9 - 6 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-01-09 18:30 211008087 Tillberga IK Ung 1 (PK1) - Per-Ols IBF 1 (PK1) 4 - 7 Tillberga Sporthall
2018-01-09 19:15 211008085 Västerås IBS Ung 1 (PK1) - Lillån IBK Grön (PK1) 7 - 4 Klövernhallen Plan 1
2018-01-09 19:30 211008084 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Örebro SK Ung 1 (PK1) 4 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-01-10 19:00 211008083 IBK Hallsta 1 (PK1) - SMÅ IF 1 (PK1) 3 - 3 Nibblehallen
2018-01-10 19:30 211008081 Pålsboda IBF 1 (PK1) - Orresta IF 1 (PK1) 1 - 5 Alléhallen, Hallsberg
2018-02-04 14:00 211008086 Västerås IBS Ung 2 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 1 - 3 Klövernhallen Plan 1
Omgång 12
2018-01-13 12:30 211008092 Lillån IBK Grön (PK1) - IBK Hallsta 1 (PK1) 8 - 5 Lillåns skola
2018-01-13 16:00 211008093 Lillån IBK Vit (PK1) - IBK Köping Ung 1 (PK1) 7 - 3 Lillåns skola
2018-01-14 13:00 211008090 SMÅ IF 1 (PK1) - Orresta IF 1 (PK1) 7 - 2 Odenskolans Sporthall
2018-01-14 13:00 211008094 Per-Ols IBF 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 4 - 3 Fagerstahallen
2018-01-14 13:00 211008096 Surahammars IBF 1 (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 7 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-01-14 13:30 211008091 Örebro SK Ung 1 (PK1) - IBK Sala 1 (PK1) 8 - 3 Birgittaskolan
2018-01-17 19:30 211008095 IFK Arboga 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 2 (PK1) 5 - 4 Vasahallen
Omgång 13
2018-01-20 10:00 211008101 IBK Hallsta 1 (PK1) - Per-Ols IBF 1 (PK1) 3 - 9 Nibblehallen
2018-01-20 15:00 211008102 IBK Köping Ung 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1) 6 - 5 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-01-20 16:30 211008099 Orresta IF 1 (PK1) - Lillån IBK Grön (PK1) 3 - 10 Fryxelska Skolan
2018-01-21 12:30 211008103 Västerås IBS Ung 1 (PK1) - Surahammars IBF 1 (PK1) 4 - 5 Klövernhallen Plan 1
2018-01-21 15:30 211008097 Pålsboda IBF 1 (PK1) - SMÅ IF 1 (PK1) 7 - 4 Alléhallen, Hallsberg
2018-01-21 16:00 211008100 IBK Sala 1 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 2 - 4 Sala Idrottshall
2018-01-21 17:00 211008104 Västerås IBS Ung 2 (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 5 - 3 Klövernhallen Plan 1
Omgång 14
2018-01-27 14:30 211008112 Västerås IBS Ung 2 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 5 - 7 Klövernhallen Plan 1
2018-01-27 16:15 211008108 Per-Ols IBF 1 (PK1) - Orresta IF 1 (PK1) 13 - 0 Fagerstahallen
2018-01-27 17:00 211008106 Lillån IBK Grön (PK1) - SMÅ IF 1 (PK1) 14 - 3 Lillåns skola
2018-01-27 17:15 211008111 Tillberga IK Ung 1 (PK1) - IBK Köping Ung 1 (PK1) 3 - 4 Tillberga Sporthall
2018-01-28 13:30 211008105 Örebro SK Ung 1 (PK1) - Pålsboda IBF 1 (PK1) 6 - 5 Birgittaskolan
2018-01-28 13:30 211008109 IFK Arboga 1 (PK1) - IBK Sala 1 (PK1) 2 - 5 Vasahallen
2018-01-31 19:00 211008110 Surahammars IBF 1 (PK1) - IBK Hallsta 1 (PK1) 8 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 15
2018-02-10 11:00 211008120 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1) 2 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-02-10 13:00 211008119 IBK Hallsta 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 2 (PK1) 2 - 9 Nibblehallen
2018-02-10 15:00 211008114 Örebro SK Ung 1 (PK1) - Lillån IBK Vit (PK1) 2 - 3 Birgittaskolan
2018-02-10 16:00 211008118 IBK Sala 1 (PK1) - Tillberga IK Ung 1 (PK1) 5 - 6 Sala Idrottshall
2018-02-10 16:30 211008117 Orresta IF 1 (PK1) - Surahammars IBF 1 (PK1) 1 - 20 Fryxelska Skolan
2018-02-11 13:00 211008113 Pålsboda IBF 1 (PK1) - Lillån IBK Grön (PK1) 2 - 1 Alléhallen, Hallsberg
2018-02-11 14:30 211008115 SMÅ IF 1 (PK1) - Per-Ols IBF 1 (PK1) 4 - 12 Odenskolans Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis