Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge Clas Collin halali70@gmail.com 0703-869530 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Ingarö IF Roger Ghiselli roger.ghiselli@regeringskansliet.se 0709496864 Svart/svart/svart
Salems IF Andreas Svedberg andreas.svedberg@salemsif.se 0790107552 Lila/Vit/Vit
Segeltorps IF Sonny Sik Sonny.sik@segeltorpsif.se 0735069832 Vit, Vit, Vit
Skogås/Trångsunds IBK Blå, Blå, Blå
Tumba GOIF Christoffer Nilsson stoffe_n83@hotmail.com Röd, Svart, Röda
Tungelsta IF Maria Eriksson eriksson_79@hotmail.se 0739144700 Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK Therese Sjöberg tessis75@gmail.com 0736422880 Blå/Blå/Blå
Älta IF Per Eleblad per.eleblad@gmail.com 072-207 76 40 Svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-09-29 19:00 1 Ingarö IF - Vendelsö IK Daniel Karlsson, Magnus Berg Ingarö Sporthall
2017-09-30 11:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Roger Nyström, Madelene Westerberg Strandhallen - Tyresö
2017-09-30 12:30 1 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK Fredrik Pålsson, Fredrik Hallenberg Tungelsta Sporthall
2017-10-01 12:00 1 Tumba GOIF - Huddinge IBS Marco Svenström, Tommy Egman Storvretens Sporthall
2017-10-01 17:00 1 Segeltorps IF - Älta IF Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Stuvstahallen
Omgång 2
2017-10-07 12:30 2 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Gustav Levin, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-10-07 13:00 2 Vendelsö IK - Tumba GOIF Hussein Tourabi, Fredrik Hallenberg Vendelsömalmshallen
2017-10-07 15:30 2 Salems IF - Segeltorps IF Kim Svedberg, Alexander Rajala Skogsängshallen
2017-10-08 12:00 2 Skogås/Trångsunds IBK - Ingarö IF Marko Kilpikoski, Jan-Erik Nordlund Skogåshallen
2017-10-08 13:00 2 Älta IF - Tungelsta IF Christian Berger, Sadjad Nima Stavsborgshallen
Omgång 3
2017-10-14 08:00 3 FBI Tullinge - Salems IF Sadjad Nima, Sam Robertsson Tullingehallen
2017-10-14 10:30 3 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Gustav Frank, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2017-10-14 12:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Isak Sjöblom, Anders Hillebrink Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 12:30 3 Tungelsta IF - Segeltorps IF Thomas Gjutarenäfve, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2017-10-20 18:00 3 Ingarö IF - Älta IF Magnus Berg, Jonas Robertson Ingarö Sporthall
Omgång 4
2017-10-21 10:30 4 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Hampus Viking, Adam Milestad Skogåshallen
2017-10-21 15:45 4 Salems IF - Tungelsta IF Martin Åkesson, Kent Budell Skogsängshallen
2017-10-22 12:00 4 Älta IF - Tumba GOIF Christian Berger, Sezgin Youmer Stavsborgshallen
2017-10-22 13:45 4 Segeltorps IF - Ingarö IF Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2017-10-22 14:00 4 Huddinge IBS - FBI Tullinge Sadjad Nima, Shabbir Ahmed Tomtbergahallen
Omgång 5
2017-10-28 11:00 5 Ingarö IF - Tungelsta IF William Zetterquist, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-10-28 11:00 5 FBI Tullinge - Vendelsö IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2017-10-28 14:00 5 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Robin Jansson, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-10-29 12:00 5 Huddinge IBS - Salems IF Patrik Arvinder, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2017-11-07 18:00 5 Tumba GOIF - Segeltorps IF Joacim Hansson, Marcus Ljungberg Storvretens Sporthall
Omgång 6
2017-11-11 11:30 6 Tungelsta IF - Tumba GOIF Kenneth Johansson, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-11-11 12:00 6 Vendelsö IK - Huddinge IBS Erik Adolfsson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2017-11-11 14:00 6 Salems IF - Ingarö IF Peter Larsson, Sam Robertsson Skogsängshallen
2017-11-12 10:30 6 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge Sadjad Nima, Shabbir Ahmed Skogåshallen
2017-11-12 12:30 6 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK Adam Milestad, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
Omgång 7
2017-11-18 09:00 7 FBI Tullinge - Älta IF Magnus Berg, Daniel Eklund Tullingehallen
2017-11-18 11:15 7 Tumba GOIF - Ingarö IF Roland Nester, Björn Landin Storvretens Sporthall
2017-11-18 11:30 7 Vendelsö IK - Salems IF Christian Hamnström, Niclas Woxmark Vendelsömalmshallen
2017-11-18 14:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-11-19 11:00 7 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK Filippa Agnekil, Heimo Lyly Tomtbergahallen
Omgång 8
2017-11-24 18:45 8 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Tim Sandström, Robin Särén Ingarö Sporthall
2017-11-25 17:00 8 Salems IF - Tumba GOIF Sezgin Youmer, Marco Svenström Skogsängshallen
2017-11-26 11:45 8 Segeltorps IF - FBI Tullinge Shabbir Ahmed Kvarnbergshallen
2017-11-26 14:00 8 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogåshallen
2017-11-26 17:00 8 Älta IF - Huddinge IBS Linnea Westerlund, Ida Sandberg Stavsborgshallen
Omgång 9
2017-12-02 09:00 9 FBI Tullinge - Tungelsta IF Eskil Simonsen, Filippa Agnekil Tullingehallen
2017-12-02 11:00 9 Vendelsö IK - Älta IF Tomas Jansson, Robin Jansson Vendelsömalmshallen
2017-12-02 11:30 9 Skogås/Trångsunds IBK - Salems IF Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Skogåshallen
2017-12-02 13:45 9 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF Tomas Jansson, Kevin Helly Strandhallen - Tyresö
2017-12-03 08:00 9 Huddinge IBS - Segeltorps IF Sezgin Youmer, Rebecka Edin Tomtbergahallen
Omgång 10
2017-12-09 12:00 10 Ingarö IF - FBI Tullinge Milton Scholder, Noah Pettersson-Fors Ingarö Sporthall
2017-12-09 13:30 10 Tungelsta IF - Huddinge IBS Arne Brovig, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2017-12-09 18:00 10 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2017-12-10 10:00 10 Segeltorps IF - Vendelsö IK Sam Robertsson, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2017-12-10 14:00 10 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK Kevin Helly, Wilmer Axén Stavsborgshallen
Omgång 11
2017-12-16 09:30 11 FBI Tullinge - Tumba GOIF Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2017-12-16 10:15 11 Huddinge IBS - Ingarö IF Sezgin Youmer, Filippa Agnekil Tomtbergahallen
2017-12-16 11:00 11 Vendelsö IK - Tungelsta IF Christian Berger, Nicholas Lindgren Vendelsömalmshallen
2017-12-17 12:00 11 Skogås/Trångsunds IBK - Segeltorps IF Hampus Viking, Sezgin Youmer Skogåshallen
2017-12-17 16:00 11 Älta IF - Salems IF Christian Berger, Sezgin Youmer Stavsborgshallen
Omgång 12
2017-11-30 18:15 12 Skogås/Trångsunds IBK - Tungelsta IF Simon Holm Schlemowitz, Hampus Viking Skogåshallen
2018-01-07 12:00 12 Älta IF - Segeltorps IF Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Stavsborgshallen
2018-01-07 12:00 12 Vendelsö IK - Ingarö IF Sezgin Youmer, Johnny Andersson Torvalla Sporthall
2018-01-07 13:15 12 Huddinge IBS - Tumba GOIF Marco Svenström, Sam Robertsson Tomtbergahallen
2018-01-21 17:30 12 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Petra Dynesius, Jonas Robertson Tullingehallen
Omgång 13
2018-01-13 11:00 13 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK Kevin Helly, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-01-13 11:45 13 Tungelsta IF - Älta IF Marko Maikkunen, Aarre Hietanen Tungelsta Sporthall
2018-01-13 12:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Linnea Westerlund, Ida Sandberg Strandhallen - Tyresö
2018-01-13 12:00 13 Tumba GOIF - Vendelsö IK Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Storvretens Sporthall
2018-01-14 13:45 13 Segeltorps IF - Salems IF Marco Svenström, Kevin Neemé Tomtbergahallen
Omgång 14
2018-01-20 09:00 14 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Leif Karlsson, Rebecka Edin Vendelsömalmshallen
2018-01-20 20:00 14 Salems IF - FBI Tullinge Sezgin Youmer, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2018-01-21 11:00 14 Segeltorps IF - Tungelsta IF Fredrik Hallenberg, Johannes Sandberg Kvarnbergshallen
2018-01-21 14:00 14 Älta IF - Ingarö IF Leif Karlsson, Mats Andersson Stavsborgshallen
2018-01-21 14:00 14 Skogås/Trångsunds IBK - Tumba GOIF Daniel Eklund, Johnny Andersson Skogåshallen
Omgång 15
2018-01-27 09:30 15 FBI Tullinge - Huddinge IBS Daniel Wiberg, William Rennerfelt Tullingehallen
2018-01-27 11:00 15 Tumba GOIF - Älta IF Leif Karlsson, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2018-01-27 12:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK Kevin Neemé, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2018-01-27 12:00 15 Ingarö IF - Segeltorps IF Filippa Agnekil, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2018-01-27 13:00 15 Tungelsta IF - Salems IF Richard Jonsson, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
Omgång 16
2018-02-03 09:00 16 Salems IF - Huddinge IBS Osama Abaied, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2018-02-03 14:30 16 Segeltorps IF - Tumba GOIF Erik Adolfsson, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2018-02-03 15:30 16 Tungelsta IF - Ingarö IF Johnny Andersson, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-02-03 16:00 16 Vendelsö IK - FBI Tullinge Johannes Sandberg, Osama Abaied Vendelsömalmshallen
2018-02-04 14:00 16 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Felix Fernström, Emil Pagrot Stavsborgshallen
Omgång 17
2018-02-10 09:00 17 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK Shabbir Ahmed, Filippa Agnekil Tullingehallen
2018-02-10 12:00 17 Tumba GOIF - Tungelsta IF Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Storvretens Sporthall
2018-02-10 12:00 17 Ingarö IF - Salems IF Lucas Werelius, Can Asal Ingarö Sporthall
2018-02-10 13:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK - Segeltorps IF Manne Jahnsson, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2018-02-11 13:00 17 Huddinge IBS - Vendelsö IK Theodore Hurtig, Tuva Egman Tomtbergahallen
Omgång 18
2018-02-17 11:00 18 Ingarö IF - Tumba GOIF Patrik Arvinder, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-02-17 13:00 18 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS Ola Bigestans, Erik Adolfsson Skogåshallen
2018-02-17 15:00 18 Salems IF - Vendelsö IK My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2018-02-18 14:00 18 Älta IF - FBI Tullinge Leif Karlsson, Christian Berger Stavsborgshallen
2018-03-15 18:00 18 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Jonas Jatko, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
Omgång 19
2018-03-10 10:00 19 FBI Tullinge - Segeltorps IF Sam Robertsson, Marco Svenström Tullingehallen
2018-03-10 11:00 19 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK Isak Sjöblom, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2018-03-10 13:00 19 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Johannes Sandberg, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2018-03-11 11:00 19 Huddinge IBS - Älta IF Filippa Agnekil, Jonathan Wallén Brobäck Tomtbergahallen
2018-03-11 11:15 19 Tumba GOIF - Salems IF Håkan Taxén, Sezgin Youmer Storvretens Sporthall
Omgång 20
2018-03-11 13:00 20 Tungelsta IF - FBI Tullinge Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Tungelsta Sporthall
2018-03-17 08:00 20 Segeltorps IF - Huddinge IBS Isak Sjöblom, Mats Andersson Kvarnbergshallen
2018-03-17 15:30 20 Salems IF - Skogås/Trångsunds IBK Tommy Egman, Marko Maikkunen Skogsängshallen
2018-03-18 10:00 20 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Osama Abaied, Sezgin Youmer Storvretens Sporthall
2018-03-18 14:00 20 Älta IF - Vendelsö IK Christian Berger, Jessika Forsberg Stavsborgshallen
Omgång 21
2018-03-24 09:00 21 FBI Tullinge - Ingarö IF Leif Karlsson, Christian Berger Tullingehallen
2018-03-24 12:00 21 Skogås/Trångsunds IBK - Älta IF Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Skogåshallen
2018-03-24 12:00 21 Vendelsö IK - Segeltorps IF Kent Kastell, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2018-03-24 13:30 21 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Isak Sjöblom, Erik Adolfsson Strandhallen - Tyresö
2018-03-25 13:00 21 Huddinge IBS - Tungelsta IF Viking Claësson, Martin Claësson Tomtbergahallen
Omgång 22
2018-04-07 11:00 22 Salems IF - Älta IF Robert Jäderlund, Sadjad Nima Skogsängshallen
2018-04-07 12:00 22 Ingarö IF - Huddinge IBS Erik Nyman, Leif Karlsson Ingarö Sporthall
2018-04-07 13:00 22 Tumba GOIF - FBI Tullinge Robert Jäderlund, Kent Budell Storvretens Sporthall
2018-04-07 13:15 22 Tungelsta IF - Vendelsö IK Niclas Woxmark, Theodore Hurtig Tungelsta Sporthall
2018-04-08 11:15 22 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK Joakim Levin, Gustav Levin Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis