Spelprogram - Pantamera Flickor Klass 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF 1 (FK4) Hans Ahlgren hans.ahlgren@ahlsell.se 076-7922141 Svart/Svart/Vit
Hovsta IF 1 (FK4) Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Ung 3 (FK4) Henrik Löwdahl henrik.lowdahl@hotmail.com 070-318 5024 Röd, svart, svarta
IBK Hallsta 3 (FK4) Vit, Svart, Vit
IBK Sala 3 (FK4) Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
KFUM Örebro 1 (FK4) Magnus Frid manganfrid@hotmail.com 0703731394 Blå/Blå/Vit
Knäppmora AIK 1 (FK4) RÖD, SVART, SVART
Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Orange, Svart, Svart
Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Blå, Blå, Blå
Västerås IBS Ung 2 (FK4) Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-21 09:30 1 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Skinnskattebergs Sporthall
2017-10-21 11:30 1 Ekeby IF 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Henrik Zegelsson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2017-10-21 12:00 1 IBK Sala 3 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Sala Idrottshall
2017-10-21 13:00 1 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-01-07 11:30 1 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Birgittaskolan
Omgång 2
2017-10-28 10:15 2 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Hovsta IF 1 (FK4) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-10-28 13:00 2 KFUM Örebro 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Tegelbruket
2017-10-29 10:00 2 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Klackbergsgården
2017-10-29 11:30 2 IBK Hallsta 3 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-03-11 12:50 2 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - IBK Sala 3 (FK4) Birgittaskolan
Omgång 3
2017-10-30 19:00 3 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Klackbergsgården
2017-11-01 19:00 3 IBK Hallsta 3 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Nibblehallen
2017-11-01 19:15 3 KFUM Örebro 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Tegelbruket
2017-11-16 18:15 3 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Bäckbyskolan
2018-02-11 15:30 3 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Knäppmora AIK 1 (FK4) Birgittaskolan
Omgång 4
2017-11-05 11:00 4 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Birgittaskolan
2017-11-05 11:00 4 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Klövernhallen Plan 1
2017-11-05 14:00 4 IBK Sala 3 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Sala Idrottshall
2017-12-17 10:30 4 Ekeby IF 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-02-17 4 Hovsta IF 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Hovstaskolan
Omgång 5
2017-11-11 10:30 5 Knäppmora AIK 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2017-11-11 11:30 5 Ekeby IF 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2017-11-12 13:00 5 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Birgittaskolan
2017-11-12 17:00 5 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2017-12-15 19:20 5 Hovsta IF 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Hovstaskolan
Omgång 6
2017-11-19 09:45 6 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - IBK Sala 3 (FK4) Kristiansborgshallen
2017-11-19 10:00 6 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Klackbergsgården
2017-11-19 13:00 6 IBK Hallsta 3 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2017-11-19 14:00 6 KFUM Örebro 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Tegelbrukat 2 (Poolspel) 25
2018-01-14 09:30 6 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Ekeby IF 1 (FK4) Birgittaskolan
Omgång 7
2017-11-24 19:20 7 Hovsta IF 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Hovstaskolan 80
2017-11-25 12:45 7 IBK Sala 3 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Sala Idrottshall 57
2017-11-26 10:45 7 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Kristiansborgshallen
2017-11-26 15:00 7 Ekeby IF 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Skogstorpskolan
2017-12-02 17:00 7 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - IBK Hallsta 3 (FK4) Birgittaskolan
Omgång 8
2017-12-02 12:00 8 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2017-12-02 14:30 8 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2017-12-03 11:00 8 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Birgittaskolan
2017-12-03 11:00 8 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Klackbergsgården
2017-12-06 19:30 8 KFUM Örebro 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Tegelbruket
Omgång 9
2017-12-08 19:20 9 Hovsta IF 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Hovstaskolan
2017-12-09 13:00 9 KFUM Örebro 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Tegelbruket
2017-12-09 14:30 9 IBK Sala 3 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Sala Idrottshall
2017-12-10 13:30 9 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Birgittaskolan 50
2018-02-18 14:00 9 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Birgittaskolan
Omgång 10
2017-12-09 11:00 10 Hovsta IF 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Hovstaskolan 40
2017-12-10 14:00 10 Ekeby IF 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Skogstorpskolan
2017-12-11 19:00 10 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Klackbergsgården
2017-12-14 19:00 10 Knäppmora AIK 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-01-27 11:15 10 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Fryxelska Skolan
Omgång 11
2017-12-16 14:00 11 IBK Sala 3 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Sala Idrottshall
2017-12-16 17:00 11 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Adolfsbergsskolan
2017-12-16 17:30 11 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Birgittaskolan
2017-12-17 11:00 11 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2017-12-17 13:00 11 IBK Hallsta 3 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
Omgång 12
2018-01-07 11:30 12 IBK Hallsta 3 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-01-07 13:15 12 KFUM Örebro 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Tegelbruket
2018-01-14 12:15 12 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Kristiansborgshallen
2018-01-27 15:00 12 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Klackbergsgården
2018-03-18 19:00 12 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Birgittaskolan
Omgång 13
2018-01-13 12:00 13 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-01-13 13:30 13 Hovsta IF 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Hovstaskolan 50
2018-01-13 15:30 13 IBK Sala 3 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Sala Idrottshall
2018-01-13 17:15 13 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-01-14 11:00 13 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Klövernhallen Plan 1
Omgång 14
2018-01-20 10:00 14 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Klövernhallen Plan 1
2018-01-20 11:30 14 Ekeby IF 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-01-20 13:00 14 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Skinnskattebergs Sporthall
2018-01-20 13:30 14 Hovsta IF 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Hovstaskolan
2018-01-21 11:00 14 IBK Sala 3 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Sala Idrottshall
Omgång 15
2018-01-28 09:30 15 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Birgittaskolan
2018-01-28 10:00 15 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Klackbergsgården
2018-01-28 10:30 15 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Ekeby IF 1 (FK4) Kristiansborgshallen
2018-01-28 11:30 15 IBK Hallsta 3 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-01-28 13:15 15 KFUM Örebro 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Tegelbruket
Omgång 16
2018-02-10 11:30 16 KFUM Örebro 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Adolfsbergsskolan
2018-02-11 10:00 16 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Klackbergsgården
2018-02-11 10:45 16 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Kristiansborgshallen
2018-02-11 14:30 16 IBK Hallsta 3 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-03-05 19:10 16 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Hovsta IF 1 (FK4) Adolfsbergsskolan
Omgång 17
2018-02-16 19:20 17 Hovsta IF 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Hovstaskolan 45
2018-02-17 12:00 17 Knäppmora AIK 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-02-18 10:00 17 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-02-18 13:00 17 IBK Sala 3 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Sala Idrottshall
2018-04-03 18:00 17 Ekeby IF 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Skogstorpskolan
Omgång 18
2018-02-09 19:00 18 IBK Hallsta 3 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Nibblehallen
2018-03-03 12:00 18 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-03-04 10:00 18 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-03-04 14:30 18 KFUM Örebro 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Tegelbruket
2018-03-06 18:20 18 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Klövernhallen Plan 1
Omgång 19
2018-03-10 10:30 19 IBK Sala 3 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Sala Idrottshall
2018-03-10 13:30 19 Ekeby IF 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-03-10 13:30 19 Hovsta IF 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Hovstaskolan
2018-03-10 18:00 19 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - KFUM Örebro 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-03-11 12:15 19 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Kristiansborgshallen
Omgång 20
2018-03-17 11:30 20 Ekeby IF 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-03-17 13:00 20 Knäppmora AIK 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-03-17 15:30 20 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-03-18 11:00 20 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Klackbergsgården
2018-03-18 11:30 20 IBK Hallsta 3 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
Omgång 21
2018-03-24 10:30 21 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-03-24 14:30 21 IBK Hallsta 3 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Nibblehallen
2018-03-25 13:00 21 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-03-25 13:15 21 KFUM Örebro 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Tegelbruket
2018-03-25 13:30 21 IBK Sala 3 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Sala Idrottshall
Omgång 22
2018-03-08 19:20 22 Ekeby IF 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Skogstorpskolan
2018-03-25 15:15 22 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Kristiansborgshallen
2018-03-28 18:00 22 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-04-01 10:00 22 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Klackbergsgården
2018-04-21 12:00 22 Hovsta IF 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Hovstaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis