Spelprogram - Träningsmatch HJ

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF HJ Per Linder per@familjenlinder.se 070-2982843 Svart, Vit, Svartgula
IK Tomtberga Vit, Vit, Vit
Järna SK Herrjunior Röd, Röd, Röd
Järna SK P99/00 DM Jan Pettersson jan.s.pettersson@home.se 070-8517277 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Jani Pyykönen janip98@live.se 072-2345340 Vit, Svart, Svart
Malmköpings IBF/Flens IBF Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Nykvarns IF HJAS Erik Svensson erik.svensson@delaval.com 0709566741 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS HJ Roberth Björkborg roberth.bjorkborg@cyclife-edf.com 076-0009236 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS JAS Tobias Palm tobbe@onyxinnebandy.se 073-6229901 Orange tröja, svarta byxor, svarta strumpor
Tungelsta IF Olof Elfström olof.elfstrom@tieto.com 0767894773 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Patrik Lindqvist patrik72lindqvist@gmail.com 0761195633 Orange, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-08-19 19:30 1 Tungelsta IF - Malmköpings IBF/Flens IBF 2 - 7 Håkan Rask, Mikael Samuelsson Nyhemshallen
2017-08-20 13:00 1 Tungelsta IF - Katrineholms IBF Inst. Arne Brattehag, Sigge Maurer Duveholmshallen A
2017-08-26 11:00 1 Onyx IBS JAS - AIK IBF HJ 5 - 4 Göran Karlsson, Dennis Wagermark Rosvalla A 102
2017-08-27 11:00 1 Onyx IBS HJ - IK Tomtberga 9 - 4 Sigge Maurer, Karl-Gustav Bergström Rosvalla A 77
2017-08-27 11:30 1 Malmköpings IBF/Flens IBF - Katrineholms IBF 8 - 2 Mathias Lindvall, Tommy Nyring Malmköpings Sporthall
2018-03-14 20:15 1 Järna SK Herrjunior - Järna SK P99/00 DM 8 - 5 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall 20
2018-03-28 20:10 1 Järna SK Herrjunior - Järna SK P99/00 DM Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis