Spelprogram - Träningsmatch HJ

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF HJ Richard Markstedt richard.markstedt@ki.se Svart, Vit, Svartgula
IK Tomtberga Fredrik Bergman fredrik.bergman@oracle.com 072-300 10 06 Vit, Röd, Vit
Järna SK Herrjunior Gunilla Peterback g.peterback@gmail.com 0736880902 Röd, Röd, Röd
Järna SK P99/00 DM Jan Pettersson jan.s.pettersson@home.se 070-8517277 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Victor Andersson V.Andersson91@hotmail.com 0738211998 Vit, Svarta, Svart
Malmköpings IBF/Flens IBF Kenneth Andersson kenneth.evald@telia.com 0725789875 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Nykvarns IF HJAS Erik Svensson erik.svensson@delaval.com 0709566741 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS HJ Peter Johansson peter_u.johansson@outlook.com 0706-48 38 48 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS JAS Tobias Palm tobias.palm@onyxinnebandy.se 073-6229901 Orange tröja, svarta byxor, svarta strumpor
Tungelsta IF Thobias Lindèn Tobbe123z@outlook.com 0720186988 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Patrik Lindqvist patrik72lindqvist@gmail.com 0761195633 Orange, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-08-19 19:30 1 Tungelsta IF - Malmköpings IBF/Flens IBF 2 - 7 Håkan Rask, Mikael Samuelsson Nyhemshallen
2017-08-20 13:00 1 Tungelsta IF - Katrineholms IBF Inst. Arne Brattehag, Sigge Maurer Duveholmshallen A
2017-08-26 11:00 1 Onyx IBS JAS - AIK IBF HJ 5 - 4 Göran Karlsson, Dennis Wagermark Rosvalla A 102
2017-08-27 11:00 1 Onyx IBS HJ - IK Tomtberga 9 - 4 Sigge Maurer, Karl-Gustav Bergström Rosvalla A 77
2017-08-27 11:30 1 Malmköpings IBF/Flens IBF - Katrineholms IBF 8 - 2 Mathias Lindvall, Tommy Nyring Malmköpings Sporthall
2018-03-14 20:15 1 Järna SK Herrjunior - Järna SK P99/00 DM 8 - 5 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall 20
2018-03-28 20:10 1 Järna SK Herrjunior - Järna SK P99/00 DM Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis