Spelprogram - Träningsmatcher Flickor

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dalarna F 16 Anna Teledahl anna.teledahl@live.se 0730316486
IFK Arboga (3) Anna Norgren anna.norgren@hotmail.com 0707-56 13 18 Blå, Blå, Blå
IFK Gnesta F 03-04 Patricia Sundholm patricia.sundholm@telia.com 0706653414 Blå/vit, blå, blå
Katrineholms IBF F03/04 Henrik La Fleur gandalf1024@gmail.com 0763056665 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P05 Carina Bergius carina.bergius@yahoo.se 073-524 27 41 Vit, Svart, Svart
Malmköpings IBF F02-04 Anna Zetterström andreas-anna@telia.com 070-9292632 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Onyx IBS F03/04 Joakim Norén joakim.h.noren@gmail.com 0700207012 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS F05 Mariana Sterner rolin83@hotmail.com 0730-662440 Orange, Svart, Svart
Södermanland F16
Telge SIBK F03/05 Eva Karlsson evahk@telia.com 076-1145617 Röd/Röd/Vit
Torshälla IBK Susanne Wilander susanne.wilander@telia.com 0730890023 Röd, Svart, Svart
Täby FC Vit, Vit, Vit
Örebro F 16
Östergötland F 16
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-09-03 12:35 1 Onyx IBS F03/04 - Täby FC 2 - 5 Josef Cakici, Kjell-olof Ingvar Rolin Rosvalla C
2017-09-03 13:35 1 Onyx IBS F05 - Täby FC Josef Cakici, Kjell-olof Ingvar Rolin Rosvalla C
2017-09-09 14:00 1 Torshälla IBK - IFK Arboga (3) Christian Engfors, Göran Karlsson Skjulstahallen A
2017-10-04 18:45 1 Katrineholms IBF F03/04 - Katrineholms IBF P05 Nora Öbrink, Molly Samuelsson Duveholmshallen B
2017-11-04 14:00 1 Södermanland F16 - Östergötland F 16 4 - 2 Jonas Holm, Elin Holm Hedebyhallen
2017-11-05 11:30 1 Östergötland F 16 - Örebro F 16 2 - 0 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Åby Arena
2017-11-05 14:30 1 Östergötland F 16 - Örebro F 16 1 - 2 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Åby Arena
2017-11-10 17:30 1 Telge SIBK F03/05 - IFK Gnesta F 03-04 1 - 8 Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Västergård Arena A
2017-12-30 14:00 1 Östergötland F 16 - Södermanland F16 0 - 0 Elin Rosén, Viktoria Lundin Kärnahallen
2018-04-02 17:00 1 Malmköpings IBF F02-04 - Katrineholms IBF F03/04 0 - 8 Nora Öbrink, Klara Sundholm Malmköpings Sporthall 47

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis